Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν καταλαβαίνω. Τι είναι αυτό το IMEI και που κολάει? Στον οδηγό λέει ότι ανεβάζεις το αρχείο που θες να κάνεις sign στο site τους.

==>www.wiinews.gr<== The best GREEK wii blog

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν καταλαβαίνω. Τι είναι αυτό το IMEI και που κολάει? Στον οδηγό λέει ότι ανεβάζεις το αρχείο που θες να κάνεις sign στο site τους.

Διαβασε τον οδηγο στο βημα 6 και θα καταλαβεις

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σου λέω εγώ είναι πιο μετά. Δηλαδή στα βήματα 10,11 και 12 τι θα κάνω? Πάντως σου έστειλα το ΙΜΕΙ μου.

==>www.wiinews.gr<== The best GREEK wii blog

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

S.O.S.

Τελικά το slovoED μου έσπασε τα νεύρα, όπως με είχε προειδοποιήσει ο φίλος Porfyras, σαν trial γιατί το χρησιμοποιούσα πολύ, έτσι αποφάσισα να το αγοράσω 59 ευροπουλάκια, οκ όλα καλά πήραμε το registration key, πάμε να το βάλουμε και… warning, incorrect registration key.:cry:

WTF? 10 φορές το δοκίμασα, κατέβασα ξανά το πρόγραμμα μήπως και αυτό που φόραγα είχε κάτι ύποπτο. Κολούρι, μια από τα ίδια, έστειλα mail και περιμένω απάντηση, αλλά όταν κάτι πάει στραβά και μέχρι να πάρεις επίσημη απάντηση, στρέφεσαι στους φίλους σου να πεις τον πόνο σου ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω. Τι είναι αυτό το IMEI και που κολάει? Στον οδηγό λέει ότι ανεβάζεις το αρχείο που θες να κάνεις sign στο site τους.

 

Δεν ανεβάζεις το αρχείο που θες να κάνεις sign στο site τους, αλλά 1 αρχειάκι που φτιάχνεται μέσω ενός ειδικού προγράμματος στο pc.Αυτό το αρχειάκι για να φτιαχτεί, χρειάζεται κάποια στοιχεία.Ένα από αυτά είναι και ο αριθμός του ΙΜΕΙ.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

S.O.S.

Τελικά το slovoED μου έσπασε τα νεύρα, όπως με είχε προειδοποιήσει ο φίλος Porfyras, σαν trial γιατί το χρησιμοποιούσα πολύ, έτσι αποφάσισα να το αγοράσω 59 ευροπουλάκια, οκ όλα καλά πήραμε το registration key, πάμε να το βάλουμε και… warning, incorrect registration key.:cry:

WTF? 10 φορές το δοκίμασα, κατέβασα ξανά το πρόγραμμα μήπως και αυτό που φόραγα είχε κάτι ύποπτο. Κολούρι, μια από τα ίδια, έστειλα mail και περιμένω απάντηση, αλλά όταν κάτι πάει στραβά και μέχρι να πάρεις επίσημη απάντηση, στρέφεσαι στους φίλους σου να πεις τον πόνο σου ;)

Bαλε τα γραμματα μονο με αγγλικους χαρακτηρες (π.χ. για το Α πατα το δυο εξη φορες για να μπει το αγγλικο), εαν θες πιο πισω υπαρχει και σπασμενο :)

 

Edit:

To βρηκα για οποιον το θελει :rolleyes:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1998326#post1998326

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Το έχω γυρίσει να γράφει αγγλικά για να είμαι σίγουρος, οπότε δεν πρέπει να φταίει αυτό.:(

Εύμορφα, το πλήρωσα 60 euro για να φορέσω το σπασμένο να κάνω την δουλειά μου. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Το έχω γυρίσει να γράφει αγγλικά για να είμαι σίγουρος, οπότε δεν πρέπει να φταίει αυτό.:(

Εύμορφα, το πλήρωσα 60 euro για να φορέσω το σπασμένο να κάνω την δουλειά μου. :mad:

μπροστα γραφεις εναν κωδικο του στυλ SN302...; οπως και να'χει αφου πληρωσες, θα σου βρουν λυση απο τη slovo.

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα να λύσω το πρόβλημα μου με την βοήθεια του αγαπητού gianpithio :up: αλλά έπεσα πάνω σε άλλο.

 

Μιλάω φυσικά για την εφαρμογή xxxxxxxxxxx στην οποία και δεν μου εμφανίζει στο κινητό αυτό που φαίνεται στην οθόνη του υπολογιστή μέσω της κάμερας. Για την ακρίβεια δεν συνδέεται καν γιατί λέει Server not ready. Που σημαίνει?

==>www.wiinews.gr<== The best GREEK wii blog

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα να λύσω το πρόβλημα μου με την βοήθεια του αγαπητού gianpithio :up: αλλά έπεσα πάνω σε άλλο.

 

Μιλάω φυσικά για την εφαρμογή xxxxxxxxxxxxxxxxx στην οποία και δεν μου εμφανίζει στο κινητό αυτό που φαίνεται στην οθόνη του υπολογιστή μέσω της κάμερας. Για την ακρίβεια δεν συνδέεται καν γιατί λέει Server not ready. Που σημαίνει?

 

αλλαξε COM απο τις ρυθμισεις του προγραμματος...

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπίζω κ γω το ίδιο ακριβώ πρόβλημα με το slovoed. Το αγόρασα κανονικά για στο Ν70 είχα ένα που υποτίθεται ήταν σπασμένο αλλά μου'χε σπάσει τα νεύρα αυτό που συμβαίνει όμως είναι ότι όταν γράφω τον κωδικό μου λέει ότι δεν είναι ο σωστός. Μένω στο Λονδίνο. Δε θυμάμαι το όνομα νικνειμ σου φίλε μου, αλλά νομίζω πρέπει να οργανωθούμε για να πάρουμε αυτό που πληρώσαμε.....
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.θελω να βαλω τον Opera browser στο ν73 και καθε φορα που παω να κατεβασω το κραΝκ μου βγαζει το Nod32 trojan/Win32 warning ,αν ειναι ευκολο να δωσω σε καποιον που το εχει το ΙΜΕΙ μου να μ στειλει με pm το password.. και κατι αλλο, τωρα τελευταια δεν μπορω να συνδεθω στο messenger μεσω κινητου, βαζω username και password προσπαθει να συνδεθει κανα 2 λεπτο και μου βγαζει μνμ αποτυχια συνδεσης ελεγξτε τις ρυθμισεις δικτυου και το σημειο προσβασης.Τα ιδια με πριν βαζω VF live!Postpay (τα εχω δοκιμασει και ολα τα αλλα) και το κινητο μπαινει στη σελιδα της Vogafone οταν κρατησω το 0 που σημαινει οτι το δικυο ειναι ρυθμισμενο...

Πρόκειται για «fake alarm». Υπάρχει σημείωση που προειδοποιεί ότι θα χτυπήσει το antivirus. Aπενεργοποίησέ το (αν θες φυσικά) και τρέξε το πρόγραμμα.

Σε σχέση με τα σημεία πρόσβασης, μπορείς να μπεις στην σελίδα της Vodafone ή να τους πάρεις τηλέφωνο για να σου σταλούν με μήνυμα εκ νέου οι ρυθμίσεις. Είχα κι εγώ παρόμοιο πρόβλημα.

Αν έχεις σύνδεση, εννοείται ότι θα πρέπει να επιλέγεις το VfWeb.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Bαλε τα γραμματα μονο με αγγλικους χαρακτηρες (π.χ. για το Α πατα το δυο εξη φορες για να μπει το αγγλικο), εαν θες πιο πισω υπαρχει και σπασμενο :)

 

Edit:

To βρηκα για οποιον το θελει :rolleyes:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1998326#post1998326

 

Το εγκατέστησα. Thank's :up:

Πώς το κάνουμε να μιλάει κιόλας;

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπίζω κ γω το ίδιο ακριβώ πρόβλημα με το slovoed. Το αγόρασα κανονικά για στο Ν70 είχα ένα που υποτίθεται ήταν σπασμένο αλλά μου'χε σπάσει τα νεύρα αυτό που συμβαίνει όμως είναι ότι όταν γράφω τον κωδικό μου λέει ότι δεν είναι ο σωστός. Μένω στο Λονδίνο. Δε θυμάμαι το όνομα νικνειμ σου φίλε μου, αλλά νομίζω πρέπει να οργανωθούμε για να πάρουμε αυτό που πληρώσαμε.....

 

Μετά την εγκατάσταση της κύριας εφαρμογής, πρώτα εγκατέστησε το λεξικό και μετά πάτα "ενεργοποίηση".

 

Αν κατά την εγκατάσταση του λεξικού English Greek σου βγάζει μήνυμα για αντικατάσταση του παλιού με το νέο English Greek, δοκίμασε το εξής:

 

Πήγαινε στη διαχείριση εφαρμογών και απεγκατέστησε το παλιό English Greek που υπάρχει. (Απεγκαθιστώντας την κύρια εφαρμογή, δεν απεγκαθίσταται και το παλιό λεξικό). Σ' εμένα έβγαζε σφάλμα ενημέρωσης και δεν εγκαθιστούσε την νεότερη έκδοση.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Πρόκειται για «fake alarm». Υπάρχει σημείωση που προειδοποιεί ότι θα χτυπήσει το antivirus. Aπενεργοποίησέ το (αν θες φυσικά) και τρέξε το πρόγραμμα.

Σε σχέση με τα σημεία πρόσβασης, μπορείς να μπεις στην σελίδα της Vodafone ή να τους πάρεις τηλέφωνο για να σου σταλούν με μήνυμα εκ νέου οι ρυθμίσεις. Είχα κι εγώ παρόμοιο πρόβλημα.

Αν έχεις σύνδεση, εννοείται ότι θα πρέπει να επιλέγεις το VfWeb.

σ ευχαριστω πολυ, bull s eye και στα δυο, problems solved!
Link to comment
Share on other sites

Το εγκατέστησα. Thank's :up:

Πώς το κάνουμε να μιλάει κιόλας;

Sound mobule για το Ελληνοαγγλικο λεξικο. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να μετράει τα μηνύματα που στέλνεις;

Υπάρχει επίσης εφαρμογή που να κάνει κάποιον ήχο όταν δεν έχεις σήμα;

Τέλος κάποια εφαρμογή που να σου δείχνει που υπάρχουν περιοχές με wireless? Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

θυμαστε το μπαρμπαδακι που ετρεχε περα δωθε στην οθονη στα παλια s60;

κατι παρομοιο :D

xxxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

θυμαστε το μπαρμπαδακι που ετρεχε περα δωθε στην οθονη στα παλια s60;

κατι παρομοιο :D

xxxxxxxxxxxxxx

 

katalanalwnei RAM h mpataria auto to mparmpadaki?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

katalanalwnei RAM h mpataria auto to mparmpadaki?

Λογικά καταναλώνει και από τα δύο....

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

θυμαστε το μπαρμπαδακι που ετρεχε περα δωθε στην οθονη στα παλια s60;

κατι παρομοιο :D

xxxxxxxxxxxxxx

Aπο τοτε που εκανα απανεκινηση το κινητο μου το προγραμμα δεν λειτουργει :(

εχει παθει το ειδιο κανεις αλλος??

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει νέα έκδοση που διορθώνει το πρόβλημα.

 

Ωραιος!!!

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει νέα έκδοση που διορθώνει το πρόβλημα.

αυτη που ποσταρα καταναλωνει μπαταρια δυστυχως, ram οχι. η καινουργια ειναι οκ;

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...