Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα επομενα μοντελα θα δινουν απευθειας διαφημιστικα φυλλαδια ανταγωνιστικων κινητων οπου θα τονιζονται ως προτερηματα οι αδυναμιες των moto. Εξω απ τα δοντια......
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ολοι "αγαπαμε" τη motorola και το διαπιστωσαμε εξαλλου προσφατα σε ενα αλλο topic του myphone οπου την ψηφισαμε χειροτερη εταιρεια και φυσικα οχι αδικα
Link to comment
Share on other sites

Ε οταν μια ζωη πονταρει στην ευρωπαικη αγορα με λογικη αμερικης τι περιμενεις... ΔΕΝ ειμαστε αμερικανακια ποτε θα το καταλαβουν!!
Link to comment
Share on other sites

τι σοι αμερικάνικο marketing είναι αυτό???

:p

να το χαίρεστε... :lol: :D

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλα εκανες και την εστειλες, εις αναμονη της απαντησης!! Ειδικα η διαφημιση της νοκια δεν νομιζω να τους αφησει αδιαφορους..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι φυντάνια είναι αυτοί στη Motorola.

Σήμερα μου ήρθε e-mail ( http://ebm.cheetahmail.com/c/tag/hBGhO$YAZJ3EFBOzeOnAsL-yDuI/?email= ) με διαφημηστικο του K3 (καλλιο αργό παρά αργότερα)

και βλέπω το εξής

http://img176.imageshack.us/img176/5256/mktoly9.jpg

Και λέω να ρε που φτιάξανε και το software update για την Ελλάδα.Αλλά φυσικά το link σε πάει στην αρχική σελίδα του software update όπου στην επιλογή χώρας η ελλάδα απουσιάζει.. :chair:

 

Τώρα πολύ σοβαρά ψηθείτε να πιάσουμε δουλειά στην motorola και σιγά σιγά να κατακτήσουμε όλες τις θέσεις κλειδιά και επιτέλους να σώσουμε αυτή την εταιρία..

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι τα παραπονα τα οποια κατακλιζουν τα φορουμ για οποιαδηποτε εταιρεια, να καταλιζουν και τις εταιρειες..

Μονο αν γινεται καταιγισμος παραπονων μπορει στην Ελλαδα να σε παρει μια εταιρεια στα σοβαρα..

Link to comment
Share on other sites

Το γεγονός αυτό είναι ενδεικτικό της άποψης της Μοτοrola για τους Ευρωπαίους καταναλωτές.Τους έχει γραμμένους...

Και μένα μου στείλανε μέιλ για το Κ3 σήμερα.Γελάει ο κόσμος.Φοβερά πράγματα.

Αυτά λοιπόν τα πράγματα,κάνουν fans της Motorola σαν και μένα,να ψάχνουν νέα κινητά στη SonyEricsson και στη Nokia.Και τι ζητήσαμε;'Ενα καλύτερο γαμη%&% video recording...Βγάζεις το razr2 με video recording 176x144 και την ίδια ελεεινή κάμερα των ψευτό2 mp....:mad:

Link to comment
Share on other sites

Οπως λεει και ο Rey καποια ατομα απο δω αν ειχαν αναλαβει καποιες θεσεις στην εταιρια θα πηγαινε πολυ καλυτερα. Το κακο με τους ηδη υπαρχοντες ειναι οτι δεν ακουν κιολας τπτ, εκει κολλημενοι στο μονοπατι που χαραξαν οι αμερικανοι για τους ιδιους...
Link to comment
Share on other sites

Λογικα αυτο ειναι το τυπωποιημενο, οτι στην ουσια ελαβαν το email και καποια στιγμη θα ερθει η απαντηση η κανονικη
Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτοντως, την προηγουμενη εδομαδα κατεβασα το προγραμμα αναβαθμισης απο το βρετανικο site της Μοτο και αναβαθμισα επιτυχεστατα ενα Ελληνικο Κ3. Λειτουργει το software update!

Φίλε haki, έχω το V6. Αν κατεβασω το προγραμμα αναβαθμισης απο το βρετανικο site της Μοτο λες να δουλέψει? θα μείνουν τα ελληνικά ή θα χαθούν?

Link to comment
Share on other sites

Mολις τωρα μου μπηκε στο μυαλο η ιδεα οτι την πατατα μπορει να την εκανε ο Γερμανος για να στελνει τα τηλεφωνα στα καταστηματα του στην Βουλγαρια! Αλλα και παλι οι κρετινοι της Μοτο επρεπε ή να τα εφοδιασουν με βιβλιαρακι στα Βουλγαρικα ή να ελεγξουν τι θα βαλει μεσα στα κουτια τους ο Γερμανος.

 

 

O Γερμανός (όπως και η Vodafone) φέρνουν και συσκευές απευθείας από τα εργοστάσια ή άλλους μεσάζοντες,και μπορεί η αντιπροσωπεία να το έμαθε αργά για που πραγματικά προορίζονται-Εχει ξαναγίνει πριν κανένα χρόνο σε ΝOKIA συσκευές ενώ η Ελληνική αντιπροσωπεία είναι και για την Bουλγαρία-Περίεργη σύμπτωση πάλι από τον Γερμανό :X

Link to comment
Share on other sites

Λογικά η δημοσιότητα του θέματος,θαχει καποιες κυρώσεις εσωτερικού περιεχομένου,άσχετα η εταιρία δεν δίνει τόσο σημασία στην Ευρωπαική αγορά για λιανικές πωλήσεις.Γνωρίζω απο εξοπλισμό κεραιών βάσεων για την TIM ότι για θέμα με κάποια manual στην Ελληνική Μοtorola,γίναν και απολύσεις (αλλά εκεί βέβαια είναι πιό "χονδρα" τα λεφτα για να συγχωρούνται λάθη.)
Link to comment
Share on other sites

Τρομερη απαντηση... Για οποιοδηποτε λογο και αν επικοινωνουσες μαζι τους το ιδιο copy-paste default μηνυμα θα λαβαινες..
Link to comment
Share on other sites

Tι περιμένεις να απαντήσουν,τι θα κάνουν εσωτερικά μεταξύ τους (και αν κάνουν);-Κλισε είναι τετοιου είδους απαντήσεις σε τέτοιες περιπτώσεις,στις μεγάλες εταιρίες,για να μην τα κάνουν χειρότερα τα πράγματα απο prestige.:lol:

:

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον όταν είχα στείλει εγώ mail στο info.gr@motorola.com το κάνανε προώθηση απευθίας στους ξένους και μου απαντήσανε.

 

Που το ξέθαψα..

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Κλασσικα δεν περιμενεις τπτ το ιδιαιτερο για απαντηση αυτο ειναι δεδομενο. Το αν θα ειχε ομως αποτελεσμα η κινηση αυτη δεν ξερω αν το μαθουμε ποτε.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γειά σε όλους. Είμαι νέο μέλος και είπα να δημοσιεύσω φωτογραφίες από το κινητό μου που πρόσφατα διακόσμησα με αερογραφία με χρώματα και βερνίκι αυτοκινήτων. Δυστυχώς οι καλλιτεχνικές μου ικανότητες περιορίζονται εδώ, και σαν φωτογράφος είμαι χάλια:), όταν καταφέρω να τραβήξω καλύτερες φωτο, θα τις ανεβάσω...
Link to comment
Share on other sites

:respect:

 

απο τον υπερβολικό ζήλο, αποτι είδα, έβαψες και την κάμερα μαζί :D :p

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

:respect:

 

απο τον υπερβολικό ζήλο, αποτι είδα, έβαψες και την κάμερα μαζί :D :p

 

Ητανε λίγο κόκκινη και μου την έσπαγε:), εξάλλου δεν τη χρησιμοποιούσα και πολύ! Την επόμενη φορά θα προσέχω περισσότερο:O

Link to comment
Share on other sites

Γαμάτο!!

 

Οι περισσότεροι εδώ έχονται για άλλου είδους "modding"

Η αερογραφία τι είναι?Με spray?

Το θέμα από τι είναι? WoW?

Καλά φωτογραφίες τώρα μπορείς να βγάλεις?Θα ήθελα να κάνω και εγώ κάποια εικαστική παρέμβαση στο κινητό γιατί το χρώμα έχει αρχίσει και ξεβάφει. :(

 

Μία λύση θα ήταν να αγοράζαμε προσόψεις και να τις δίναμε στον Gino_Dannato! :)

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

πολύ καλή ιδέα, και ωραία δουλειά. αν και εγώ θα προτιμούσα άλλο σχέδιο ή χρώμα. αυτό το κάνει λίγο πάλιό.
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...