Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kanena programma gia na mporw na mpenw msn uparxh ?

 

δες εδω xxxxxxxxxxx κανε μια αναζητηση

υπαρχει το Windows Live Messenger

ειναι πολυ καλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

έχει βρει κάποιος κάποιο τρόπο να κρυφτούν συγκεκριμένα μηνύματα που όμως να βρίσκονται μέσα σε φακέλους και όχι αυτά των εισερχομένων και εξερχομένων?

αυτό το έκανα παλιά με το 7610 με το mumsms. τώρα?, μόνο το private call and sms έχω βρει αλλά κάνει μόνο visible ή invisible είτε το inbox είτε το outbox.

cypherth
Link to comment
Share on other sites

Quickoffice Premier 4.5 released; Promises near-desktop level functionality

http://www.intomobile.com/2007/07/26/quickoffice-premier-45-released-promises-near-desktop-level-functionality.html

 

================================================================

 

Psiloc Total irRemote for S60v3 will be released soon. Devin over at

The Nokia Guide lets us know

that they've basically finished the app, and are merely building the database of equipment

before officially releasing it. Price? TBA

http://thenokiaguide.typepad.com/my_weblog/2007/07/total-irremote-.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

To βάφτισα και Final. Δεν δάγκωνα την γλώσσα μου καλύτερα ?:lol:

Δοκίμασε λίγο αυτό το .sis και ενημέρωσέ με.

Πιστεύω πως εξομάλυνα κατά πολύ την εναλλαγή των σελίδων, ειδικά στις διαστάσεις της οθόνης του Ν95. Το Ν73 μου δεν είχε ιδιαίτερο πρόβλημα.

 

http://www.rapiduploader.com/175043

 

P.S.= Το μόνο αγκάθι που πιστεύω απομένει, είναι το πρόβλημα της ram, στις πολύ μεγάλες ερμηνείες. Μακάρι η επόμενη πλατφόρμα της Python να διορθώσει αυτό το bug.

P.S.= Thanks @Meraklis87.

 

 

Porfyras,

είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα με τον scruffy (στο N73 ME μου) όσον αφορά την ανακολουθία στις σελίδες που περιγράφουν ένα λήμμα στο ΜobiWiki-gr, βάζοντας όμως το παραπάνω sis (MobiLex_v3_0_1.sis) λύθηκε.

Αυτό που μου παρουσιάζει το ΜobiWiki-gr είναι κάτι που είχε αναφέρει πιο παλιά ο Leftesi, δηλαδή όταν πάω να ανοίξω π.χ. "Αλέξανδρος ο μέγας" κάνει πως πάει να το ανοίξει και κλείνει η εφαρμογή. Δεν ξέρω αν αυτό εξακολουθεί να υπάρχει σαν πρόβλημα ή αν έχει λυθεί οπότε έχω κάνει κάτι λάθος εγώ(?)

 

Εγκατέστησα το Mobilex χρησιμοποιώντας το Mobilex_final.rar που είχες δώσει τελευταία στην κάρτα μνήμης του N73 ME μου (εκεί έβαλα όλα τα σχετικά με το python), αφού πρώτα απεγκατέστησα την παλιότερη έκδοση που είχα δηλαδή το Pydict

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Porfyras,

είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα με τον scruffy (στο N73 ME μου) όσον αφορά την ανακολουθία στις σελίδες που περιγράφουν ένα λήμμα στο ΜobiWiki-gr, βάζοντας όμως το παραπάνω sis (MobiLex_v3_0_1.sis) λύθηκε.

Αυτό που μου παρουσιάζει το ΜobiWiki-gr είναι κάτι που είχε αναφέρει πιο παλιά ο Leftesi, δηλαδή όταν πάω να ανοίξω π.χ. "Αλέξανδρος ο μέγας" κάνει πως πάει να το ανοίξει και κλείνει η εφαρμογή. Δεν ξέρω αν αυτό εξακολουθεί να υπάρχει σαν πρόβλημα ή αν έχει λυθεί οπότε έχω κάνει κάτι λάθος εγώ(?)

 

Εγκατέστησα το Mobilex χρησιμοποιώντας το Mobilex_final.rar που είχες δώσει τελευταία στην κάρτα μνήμης του N73 ME μου (εκεί έβαλα όλα τα σχετικά με το python), αφού πρώτα απεγκατέστησα την παλιότερη έκδοση που είχα δηλαδή το Pydict

 

Ευχαριστώ

 

Το ανέφερε ο Porfyras το πρόβλημα που λες (Αλέξανδρος). Δεν είναι πρόβλημα του MobiLex αλλά του Python (της πλατφόρμας που το υποστηρίζει). Κάτι παθαίνει με τις μεγάλες ερμηνείες που πιάνουν πολλές σελίδες και κρασάρει. Ελπίζουμε να φτιάξει σε επόμενη έκδοση.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

================================================================

 

Psiloc Total irRemote for S60v3 will be released soon. Devin over at

The Nokia Guide lets us know

that they've basically finished the app, and are merely building the database of equipment

before officially releasing it. Price? TBA

http://thenokiaguide.typepad.com/my_weblog/2007/07/total-irremote-.html

 

Eπιτελους!!!!!!!!!!!!!!Αμην και ποτε!!!!!!!!!!!!!

Να σαι καλα nervous :D:) ΜΑΣ ΞΑΝΑΝΙΩΣΕΣ!!!!

 

Μ αυτο το ονειρο κοιμομαστε ,μ΄';αυτο ξυπναμε:happy:

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ξανα πιστοποιητικα!!!:D:D

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Porfyras,

είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα με τον scruffy (στο N73 ME μου) όσον αφορά την ανακολουθία στις σελίδες που περιγράφουν ένα λήμμα στο ΜobiWiki-gr, βάζοντας όμως το παραπάνω sis (MobiLex_v3_0_1.sis) λύθηκε.

Αυτό που μου παρουσιάζει το ΜobiWiki-gr είναι κάτι που είχε αναφέρει πιο παλιά ο Leftesi, δηλαδή όταν πάω να ανοίξω π.χ. "Αλέξανδρος ο μέγας" κάνει πως πάει να το ανοίξει και κλείνει η εφαρμογή. Δεν ξέρω αν αυτό εξακολουθεί να υπάρχει σαν πρόβλημα ή αν έχει λυθεί οπότε έχω κάνει κάτι λάθος εγώ(?)

Ευχαριστώ

Ναι, η 3.0.1 λύνει κατά πολύ την ακολουθία των σελίδων αλλά,

εαν θέλεις πραγματικά καλό scrolling κατά γραμμές και όχι σελίδες

βάλε αυτήν την έκδοση.

 

http://www.rapiduploader.com/777890

 

Πλέον θα έχουμε όλοι (όλες οι συσκευές) ενεργό κέρσορα στις ερμηνείες των λημμάτων. Το scrolling θα γίνεται ανά γραμμή και όχι ανά σελίδα

Έπαιξα και με τα buffers στην παρουσίαση των λημμάτων.

Πολλά από τα μεγάλα λήμματα πλέον εμφανίζονται κανονικά, όχι όμως όλα.

P.S.= O χρόνος που μπορώ να διαθέσω για pythoning δυστυχώς είναι πολύ λίγότερος απο όσο θα ήθελα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει βρει κανείς το RemindMe σε full έκδοση? Κάποιες που υποτίθεται ότι έπρεπε να ήταν *****ed δεν μου δουλεύουν και λήγουν μετά από κάποιες μέρες. Και είναι βαρετή η διαδικασία remove-install-configure όλη την ώρα. Θα έκτιμούσα ένα pm με κάποιο link αν υπάρχει...
Link to comment
Share on other sites

Ναι, η 3.0.1 λύνει κατά πολύ την ακολουθία των σελίδων αλλά,

εαν θέλεις πραγματικά καλό scrolling κατά γραμμές και όχι σελίδες

βάλε αυτήν την έκδοση.

 

http://www.rapiduploader.com/777890

 

Πλέον θα έχουμε όλοι (όλες οι συσκευές) ενεργό κέρσορα στις ερμηνείες των λημμάτων. Το scrolling θα γίνεται ανά γραμμή και όχι ανά σελίδα

Έπαιξα και με τα buffers στην παρουσίαση των λημμάτων.

Πολλά από τα μεγάλα λήμματα πλέον εμφανίζονται κανονικά, όχι όμως όλα.

P.S.= O χρόνος που μπορώ να διαθέσω για pythoning δυστυχώς είναι πολύ λίγότερος απο όσο θα ήθελα.

 

Ούτε εταιρίες software δεν κάνουν τόσες συχνές αναβαθμίσεις. :up:

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, ξερει κανεις αν είναι δυνατον μια επαφη να υπαρχει σε καποια ομαδα, αλλα να μην εμφανιζεται στη λιστα με ολες τις επαφες; Γιατι μερικες επαφες που χρησιμοποιω σπανια θελω να εμφανιζονται μονο σε καποια ομαδα.
Link to comment
Share on other sites

paidia mipos iparxei kapoio programma pou otan kalei mia epafi na vgazei kateutheian oti to til einai kleisto kai ego na min enoxloumai katholou?? dld na min emfanizetai tpt stin othoni mou. episis tha ithela na rotiso ean iparxei kapoio programa gia metrisi ton kliseon ksexorista. dld pros stathera kai pros kinita emfanizontas tin diarkeia ksexorista. euxaristo
Link to comment
Share on other sites

Eπιτελους!!!!!!!!!!!!!!Αμην και ποτε!!!!!!!!!!!!!

Να σαι καλα nervous :D:) ΜΑΣ ΞΑΝΑΝΙΩΣΕΣ!!!!

 

Μ αυτο το ονειρο κοιμομαστε ,μ΄';αυτο ξυπναμε:happy:

 

 

Γιατι ρε παιδια τοσο ντορος? χαθηκαν τα τηλεκοντρολ και ολοι απο το κινητο αλλαζετε σταθμους?

 

δικιο εχει εν μερη αλλα το συναρπαστικο ειναι σαν να εχεις ενα τηλεκοντρολ για ολα και για τα παντα οποτε το θες.παλια οι εφαρμογες της pciloc ειχαν πολλα προβληματα τωρα δεν πιστευω να ειναι ετσι ακομα

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε παιδια τοσο ντορος? χαθηκαν τα τηλεκοντρολ και ολοι απο το κινητο αλλαζετε σταθμους?

 

δικιο εχει εν μερη αλλα το συναρπαστικο ειναι σαν να εχεις ενα τηλεκοντρολ για ολα και για τα παντα οποτε το θες.παλια οι εφαρμογες της pciloc ειχαν πολλα προβληματα τωρα δεν πιστευω να ειναι ετσι ακομα

 

Τι προβλήματα εννοείς?

Γιατί εγώ σε 1 3650 που είχα το total irremote (σχεδόν όλες τις εκδόσεις) έπαιζε τέλεια.Απλά κάποια μοντέλα tv ίσως να μην ηταν συμβατά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

paidia mipos iparxei kapoio programma pou otan kalei mia epafi na vgazei kateutheian oti to til einai kleisto kai ego na min enoxloumai katholou??

 

Handy Blacklist.Θα το βρεις στα γνωστα μερη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

an to blacklist eixe k epilogh gia whiteelist 8a htan teleio.

an epishs den prolavaine na xtyphsei mia fora 8a htan teleio.

an epishs anti gia kateilhmmenos evgaze apenergopoihmenos h ektos diktyou 8a htan teleio...

 

parola ayta to exo valei sto N80ie mou...

Link to comment
Share on other sites

an to blacklist eixe k epilogh gia whiteelist 8a htan teleio.

an epishs den prolavaine na xtyphsei mia fora 8a htan teleio.

an epishs anti gia kateilhmmenos evgaze apenergopoihmenos h ektos diktyou 8a htan teleio...

 

parola ayta to exo valei sto N80ie mou...

εμενα δεν χτυπαει μια φορα!κανενα προγραμμα δεν δειχνει απενεργοποιημενος μονο κατηλλειμμενος...

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

οχι οχι δε με καταλαβες...εννοω στο αυτι αυτι αυτουνου που σε καλει ακουγεται το μπιπ ΜΙΑ φορα οποτε ο αλλος ισως ψυλλιαστει οτι τον γειωνεις στεγνα με καποιο τροπο...δοκιμασε το με το σταθερο σου...

 

ετσι λοιπον οταν ο αλλος εχει προλαβει κ εχει ακουσει το μπιπ μετα ειναι λιγο δυσπιστος...εκτος κι αν ειναι καποιος που δεν ξερει απο κινητα και το χαψει...

Link to comment
Share on other sites

οχι οχι δε με καταλαβες...εννοω στο αυτι αυτι αυτουνου που σε καλει ακουγεται το μπιπ ΜΙΑ φορα οποτε ο αλλος ισως ψυλλιαστει οτι τον γειωνεις στεγνα με καποιο τροπο...δοκιμασε το με το σταθερο σου...

 

ετσι λοιπον οταν ο αλλος εχει προλαβει κ εχει ακουσει το μπιπ μετα ειναι λιγο δυσπιστος...εκτος κι αν ειναι καποιος που δεν ξερει απο κινητα και το χαψει...

μπορεις να κανεις προωθηση κλησεων οταν ειναι κατελλημενο σε εναν αριθμο που δεν υπαρχει και ετσι σε συνδιασμο με το προγραμμα οποιος σε καλει θα ακουει ενα μπιπ και μετα ο αριθμος που καλεσατε δεν υπαρχει !!!! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...