Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαι πχ τα .SIS αρχεια που τα στελνω με bluetooth? Σε ποιο μέρος του κινητού? Υποψιν εχω μακ...

 

καποιο λινκ πως γινεται εγκατασταση?

Ότι στέλνεις στο κινητό είτε με bluetooth είτε με υπέρυθρες αποθηκεύονται στα μηνύματα

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στις περισσότερες περιπτώσεις όχι.Μερικές εφαρμογές όμως αφήνουν κάποια κατάλοιπα.

 

Kαι αυτα πως τα βρισκω και τα σβήνω? Πως θα ξερω εγω ποιες εφαρμογες αφηνουν πισω τους πραγματα?

Link to comment
Share on other sites

Kαι αυτα πως τα βρισκω και τα σβήνω? Πως θα ξερω εγω ποιες εφαρμογες αφηνουν πισω τους πραγματα?

με το πρόγραμμα unsis σου λεει σου λεει στο pc ανάλογα με το προγραμμα που το δώσεις που εχουν αποθηκευτει τα αρχεία,ετσι χειροκινητα μετά ψάχνεις να δεις αν εμεινε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα σας.παλια στο n 70 ειχα ενα προγραμα το sprite και επαιρνα back up μονο τα αρχεια του τηλεφωνου οπου και αν ημουν στην καρτα μνημης .τωρα για το n 95 υπαρχει κατι αντιστοιχο?παρακαλω αν ξερει καποιος φιλος ας με βοηθησει.ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα σας.παλια στο n 70 ειχα ενα προγραμα το sprite και επαιρνα back up μονο τα αρχεια του τηλεφωνου οπου και αν ημουν στην καρτα μνημης .τωρα για το n 95 υπαρχει κατι αντιστοιχο?παρακαλω αν ξερει καποιος φιλος ας με βοηθησει.ευχαριστω πολυ

 

Κατι αντιστοιχο δυστυχως δεν υπαρχει ακομα.Μπορεις ομως αν δεν βαριεσαι να παιρνεις back up απο το κινητο στην καρτα μνημης και αν θες να κρατας πολλα αντιγραφα οπως εκανε το sprite να δημιουργησεις εναν φακελο και εκει να τα μεταφερεις και να τα κρατας.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω πολυ,αλλα πως γινετε αυτο?υπαρχει εντολη,η αν οχι γινεται χειροκινητα?αντιγραφονται,η επειδη υπαρχουν και κρυφα οχι?

 

Πας μνημη,αντιγραφη μνημης τηλεφωνου.Δημιουργει εναν φακελο στο d.Με εναν file explorer το αρχειο που εχει μεσα στον φακελο αυτο μπορεις να το μεταφερεις σε εναν φακελο που θα κανεις εσυ και εκει μεσα να κρατας πολλαπλα back up που θα εχεις κανει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Εχω κατεβασει σε n95 το smartmovie 3.41 .οταν παω να ανοιξω μια ταινια που εχω μου γραφει σφαλμα δεν υπαρχει codec DIVX.ξερει κανεις τι πρεπει να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Πας μνημη,αντιγραφη μνημης τηλεφωνου.Δημιουργει εναν φακελο στο d.Με εναν file explorer το αρχειο που εχει μεσα στον φακελο αυτο μπορεις να το μεταφερεις σε εναν φακελο που θα κανεις εσυ και εκει μεσα να κρατας πολλαπλα back up που θα εχεις κανει.

 

κυτα να δεις!!!μερικες φορες ειναι πιο απλα τα πραγματa απ οσο δυσκολα παμε να τα κανουμε μονοι μας.ειλικρινα ημουν κολημενος να βρω κατι αναλογο του sprite και ουτε που θα πηγαινε το μυαλο μου σε κατι τετοιο .σ ευχαριστω πολυ φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Εχω κατεβασει σε n95 το smartmovie 3.41 .οταν παω να ανοιξω μια ταινια που εχω μου γραφει σφαλμα δεν υπαρχει codec DIVX.ξερει κανεις τι πρεπει να κανω?

 

 

xanaegkatesthse to.kata th diarkeia ths egkatatstashs sou bgazei duo fores munhma an thes na egkatatsthseis.mis to programma kai mia to codec.kata talla douleuei apsoga sto n95

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα με την εφαρμογη Symbian Guru Phone Guardian δεν μου στεινει το Ν95 ουτε την 1.00 ουτε την 2.00 μου βγαζει παντα Σφαλμα πιστοποιητικου επικοινωνηστε με τον προμηθευτη της εφαρμογης, εχω δοκιμασει και να παω πισω την ημερομηνια και εναν χρονο αλλα και 31-12-2007 αλλα παντα το ιδιο.Θα ηθελα να στεισω τουλαχιστον την 1.00 γιατι αυτα με τα sing δεν τα μπορω.Καποιος εχει καμια ιδεα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα με την εφαρμογη Symbian Guru Phone Guardian δεν μου στεινει το Ν95 ουτε την 1.00 ουτε την 2.00 μου βγαζει παντα Σφαλμα πιστοποιητικου επικοινωνηστε με τον προμηθευτη της εφαρμογης, εχω δοκιμασει και να παω πισω την ημερομηνια και εναν χρονο αλλα και 31-12-2007 αλλα παντα το ιδιο.Θα ηθελα να στεισω τουλαχιστον την 1.00 γιατι αυτα με τα sing δεν τα μπορω.Καποιος εχει καμια ιδεα;

 

δοκιμασε αυτο

εργαλεια-διαχειριση εφαρμογων-επιλογες-ρυθμισεις-εγκατασταση λογισμικου θα πατησεις ολα και μετα ελενχος πιστοπ.συνδ. απενεργοποιηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το εχω κανει φιλε μου αυτο αλλα δεν ειναι η πρωτη φορα που μου βγαζει (σφαλμα πιστοποιητικου επικοινωνηστε με τον προμηθευτη της εφαρμογης).Δεν το εχει δει κανεις αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τα έχεις μπερδέψει λίγο... Το quickoffice είναι freeware! Το office suite είναι ραγισμένο.

 

Ορίστε:

http://rapidshare.com/files/35406858/OfficeSuite3rd.rar

quiqkofficce premier Leei.... :-)

 

Υπαρχει καποια εφαρμογη που μετραει ποσα μηνυματα εστειλες?

Des Edw, exei Polla!

 

http://www.colornokia.com/news/news.php?id=531

 

Sorry!!! Edw...

 

http://files.colornokia.com/index.php?subcat=46

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα...

Έκανα λίγο search στο thread και είδα ότι γενικότερα αντιμετωπίζουμε πολλοί το ίδιο πρόβλημα με το WorldMate. Να υποθέσω ότι δεν έχει βρει κανένας κάποιο "πλήρες πακέτο" του WordlMate για το Ν95... ?

Μακάρι, να με διαψεύσει κάποιος... :)

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Βιντεο σε μορφη mpeg πως μπορω να τα δω?ξερει κανεις τι πρεπει να κανω?

 

Δεν έχει βγει κάτι μέχρι στιγμής. Μόνο για 3GP και MP4 (με τον RealPlayer του τηλεφώνου) και AVI (με το Smartmovie)

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Nομιζω χωρις να ειμαι 100% σηγουρος πως γεινετε αν το κανει μετατροπη μεσα στο pc του απο mpeg σε avi με το MyVideoConverter και μετα η διαδικασια ειναι απλη :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...