Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

N95 UNOFFICIAL 1100 mAh BATTERY

http://img528.imageshack.us/img528/7610/10154451tt4.th.jpg

http://roberthall.vox.com/library/post/n95-unofficial-1100-mah-battery.html

http://www.blueunplugged.com/p.aspx?p=120049moreinfo

 

Εγω παντως δεν εμπιστευομαι τις μπαταριες απο τριτους κατασκευαστες...:rolleyes: :ninja:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι φίλε Dim

Εννοώ ότι το αφήνω να κλείσει. Τώρα, όσον αφορά αυτή τη φήμη, τι να πω... Ίσως είμαι από τους τυχερούς που δεν τους το έχει κάνει. Μέχρι στιγμής, να μη με ματιάσω, δεν μου έχει κάνει ούτε ένα σβήσιμο, ούτε ένα restart, ούτε τίποτα περίεργο. Είδωμεν...

 

PS: Κούκλα το GTI σου (?)... Αν είσαι Golfάκιας, δες και εδώ...

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

N95 UNOFFICIAL 1100 mAh BATTERY

http://img528.imageshack.us/img528/7610/10154451tt4.th.jpg

http://roberthall.vox.com/library/post/n95-unofficial-1100-mah-battery.html

http://www.blueunplugged.com/p.aspx?p=120049moreinfo

 

Εγω παντως δεν εμπιστευομαι τις μπαταριες απο τριτους κατασκευαστες...:rolleyes: :ninja:

 

πολυ καλη κινηση και ενδιαφερον.

αλλα εχεις δικιο αμα δεν ειναι τις nokia καλυτερα να εχουνε

το κεφαλι μας ησυχο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενδιαφερομαι να παρω το Ν95 πηγα σημερα στην vodafone και ηταν μια κοπελα εκει και την ρωτησα για το gps. μου είπε οτι η χρεωση ειναι 60 ευρω το χρονο. ισχύει κατι τετοιο ή την βγαζουμε και τζάμπα? γενικα παρατηρησα οτι το κινητο έτρωγε πολλα πολλα κολληματα δεν ξερω μηπως το εχουν φορτωσει πολυ στο καταστημα γι αυτο... γενικα αξιζει σαν κινητο? εχω το κ800ι δεν μπαινω στην διαδικασια να τα συγκρινω στην καμερα γιατι δεν με ενδιαφερει κατι τετοιο. 8ελω απλα το κινητο μου να βγαζει ικανοποιητικες φωτογραφιες. το ν95 το προτιμω για το gps και ολα τα παρελκομενα αλλα αμα ειναι να πληρωνω και ετησιες συνδρομες για maps/gmail/internet τι να το κανω. 8α η8ελα την γνωμη σας γιατι 728 ευρω δεν ειναι και λιγα για μια γρηγορη επιλογη. 8α ηθελα να ακουσω ολα τα αρνητικα του κινητου (εκτος απο την μπαταρια που δεν με ενδιαφερει και τοσο). ευχαριστω εκ των προτερων.

?

:!:
Link to comment
Share on other sites

Αφού λοιπόν αγοράσα το Ν95 για να μην φάμε και κάνα πρόστιμο με τον νέο ΚΟΚ αγόρασα και ενα Bluetooth Nokia το BH-600...Το έβαλα λοιπόν να φορτίσει και αφού φόρτισε έκανα την σύζευξη με το τηλέφωνο το τέσταρα και ολα καλά ως εδώ...Ξαφνικά τρώει κόλλημα το τηλέφωνο το κλείνω και το ξαναενεργοποιώ... Απο εκείνη την ώρα με καλούν απαντώ απο το bluetooth αλλά ούτε με ακούνε ούτε τους ακούω...Έχω αποσυνδέσει το bluetooth 3-4 φορές και το έχω ξανασυνδεσει και είτε κολλάει το τηλέφωνο είτε το ίδιο πρόβλημα με πρίν....

Το θέμα είναι τι φταίει το τηλέφωνο η το Bluetooth και τι λύση υπάρχει...??

 

Αν έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα ας βοηθήσει ....Thanks

Link to comment
Share on other sites

Διαπίστωση...

Έχω πια κλείσει 3 εβδομάδες συμβίωσης σχεδόν με το Ν95...

Η συσκευή έχει σίγουρα κάνει τουλάχιστον 10 πλήρεις κύκλους φόρτισης και μπορώ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ να πω ότι η μπαταρία βελτιώνεται και πάει.

 

Κώστα μία διευκρίνηση! Όταν λες 10 πλήρεις κύκλους φόρτισης εννοείς ότι αφήνεις το κινητό να σβήσει από μπαταρία; Ρωτάω διότι πολλούς θα τους ενδιαφέρει το καλό performance της μπαταρία του Ν95 σου αλλά και γιατί κυκλοφορεί φήμη ‘στην πιάτσα’ ότι αν αφήσεις το κινητό να κλείσει από μπαταρία, μπορεί... να μη ξανά ανάψει!!!

 

Αυτό τώρα όντως ισχύει ή είναι ράδιο αρβύλα?

Πάντως από όσο ξέρω, σε κανένα προηγούμενο κινητό δεν ίσχυε αυτό, δηλαδή να παθαίνει κάτι το κινητό, αν μείνει από μπταρία.

 

Όσο για τη μπαταρία στα 1100, το πρώτο λινκ μιλάει για 1000 τελικά (δηλαδή μιλάμε για 5% παραπάνω) που δε νομίζω να αξίζει.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό τώρα όντως ισχύει ή είναι ράδιο αρβύλα?

Πάντως από όσο ξέρω, σε κανένα προηγούμενο κινητό δεν ίσχυε αυτό, δηλαδή να παθαίνει κάτι το κινητό, αν μείνει από μπταρία.

 

Όσο για τη μπαταρία στα 1100, το πρώτο λινκ μιλάει για 1000 τελικά (δηλαδή μιλάμε για 5% παραπάνω) που δε νομίζω να αξίζει.

 

Το οτι το κινητο δεν θα αναψει ξανα ειναι ραδιο αρβυλα..

Ειναι κατι που απορεει απο την ημιμαθια μερικων,που ειναι χειροτερη απο την αμαθια..!!

Εχουν ακουσει καπου για το προβλημα που εχουν οι μπαταριες πολυμερων λιθιου,οι μπαταριες αυτου του τυπου δεν πρεπει να αποφορτιστουν κατω απο το 10% της ονομαστικης χωριτηκοτητας τους γιατι καταστρεφονται..

Οταν το κινητο ομως σβηνει απο μπαταρια το κανει στο 14% της μπαταριας για

να την προστατεψει..!!

Επισης οταν θελουμε να αποθηκευσουμε μια μπαταρια πολυμερων λιθιου για αρκετο χρονικο διαστημα την φορτιζουμε στο 40% της χωριτηκοτητας της..

Αυτος ειναι και ο λογος που οταν ανοιγουμε ενα σφραγισμενο κινητο η μπαταρια ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΦΟΡΤΙΟ..

Link to comment
Share on other sites

Εάν θέλετε να συνδέσετε το N95 ασύρματα (WiFi) με το Laptop/PC και να έχετε Internet στο N95 μέσω της ενσύρματης (Ethernet) σύνδεσης του Laptop/PC, κάντε τα εξής βήματα:

  1. Στις ιδιότητες της τοπικής σύνδεσης δικτύου του Laptop/PC ενεργοποιήστε το ICS (Internet Connection Sharing) και τις υπηρεσίες DNS και DHCP όπως φαίνεται στην εικόνα:
    [ATTACH]10058[/ATTACH]
  2. Δημιουργήστε μια ασύρματη (WiFi) σύνδεση AdHoc στο Laptop/PC δηλώνοντας το επιθυμητό SSID. Π.χ., στο Intel ProSet θα κάνατε το παρακάτω:
    [ATTACH]10059[/ATTACH]
  3. Ενεργοποιήστε την παραπάνω ασύρματη σύνδεση:
    [ATTACH]10060[/ATTACH]
  4. Από το κινητό αναζητήστε το ασύρματο δίκτυο με το SSID που ορίσατε παραπάνω και κατόπιν εισάγετε το password που ορίσατε γι αυτό.
  5. Τελειώσατε! Μπορείτε πλέον να πλοηγηθείτε στο Internet από το Ν95 σας! :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα παρατηρησα κατι που με προβληματισε. Οταν μιλαω στο τηλεφωνο και αυξησω τον τονο της φωνης μου ακουγεται και ενας ηχος στο ακουστικο μου σαν να φυσαει αερας! Ξερει κανεις αν ειναι προβλημα του τηλεφωνου η του δικτυου?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Την Παρασκευή πήρα το Ν95 από το Γερμανό. Η συσκευή ήταν code EURO1 με αγγλικό πληκτρολόγιο και firmware 11.0.026 (καθόλου τζόγος). Το τηλέφωνο είχε πρόβλημα με το hands free, το οποίο (κινεζικο) ήταν τελειως νεκρό. Τη δευτέρα πάω και αλλάζω το hands free. Την ίδια μέρα διαπιστώνω ότι το κινητό ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΦΟΡΤΙΖΕΙ και επιπλέον εμφανίζει πρόβλημα με το ακουστικο-μικρόφωνο και πάω και μου το αλλάζουν. Και το καινούριο παρουσιάζει το πρόβλημα με το μικρόφωνο!!!! Το καινούριο είναι code GREECE με ελληνικό πληκτρολόγιο απο Γερμανό φυσικά (καθόλου τζόγος).

 

Το πρόβλημα είναι το εξής: Όταν μιλάς ΔΥΝΑΤΑ στο τηλέφωνο (απευθείας-χωρις Bluetooth ή hands free), ότι λες ακούγεται από το ακουστικό με ΕΝΤΟΝΗ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ. Οταν μιλάς κανονικά δεν έχει επιστροφή. Το φαινόμενο είναι ιδιαίτερα ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ γιατί αυτό που ακούς είναι σαν κάποιος να φυσάει σε ενα μικρόφωνο και καλύπτει τον ήχο του συνομιλητή. Το φαινόμενο ΔΕΝ σχετίζεται με το δίκτυο, αφού αν βάλεις τα ακουστικά (σκέτα) ή τα ακουστικά και το hands free (AD-43) δεν υπάρχει πρόβλημα. Το ίδιο φαινόμενο παρουσιάζεται όταν κάνεις "φωνητική εγγραφή" και μιλάς αρκετά δυνατά - αυτό που γράφει παραμορφώνεται απαίσια. Αυτό που συμπεραίνω είναι ότι το μικρόφωνο είναι πολύ ευαίσθητο και δεν αντέχει πολύ δυνατό θόρυβο. ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ όταν τηλεφωνάς να επιστρέφει αυτά που λές. Έιναι φυσιολογικό? Το έχει διαπιστώσει κανένας άλλος?

 

Το επείγον της υπόθεσης είναι ότι την παρασκευή λήγει το δικαίωμα αντικατάστασης!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??? ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ? Το παθαίνω μόνο εγώ ή είναι γενικό? Όταν έχει θόρυβο και αυθόρμητα μιλάς δυνατά, ακούς το ότι λες με φύσημα και παραμόρφωση!!!! Μήπως φταίει η παρτίδα? (Αλλά το ένα ήταν code EURO1 και το άλλο είναι GREECE - λογικά είναι διαφορετικές παρτίδες)

 

-PS Επίσης διαπίστωσα bug στο firmware. Όταν περνάς επαφές από outlook μέσω pc suite (το έκανα με IR) ΧΑΝΕΤΑΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ για φωνητική κλήση!!!!!! Και για κάθε επόμενη εισαγωγή. Κανω hard reset και πρέπει να τις βάλβ με το χέρι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Την Παρασκευή πήρα το Ν95 από το Γερμανό. Η συσκευή ήταν code EURO1 με αγγλικό πληκτρολόγιο και firmware 11.0.026 (καθόλου τζόγος). Το τηλέφωνο είχε πρόβλημα με το hands free, το οποίο (κινεζικο) ήταν τελειως νεκρό. Τη δευτέρα πάω και αλλάζω το hands free. Την ίδια μέρα διαπιστώνω ότι το κινητό ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΦΟΡΤΙΖΕΙ και επιπλέον εμφανίζει πρόβλημα με το ακουστικο-μικρόφωνο και πάω και μου το αλλάζουν. Και το καινούριο παρουσιάζει το πρόβλημα με το μικρόφωνο!!!! Το καινούριο είναι code GREECE με ελληνικό πληκτρολόγιο απο Γερμανό φυσικά (καθόλου τζόγος).

 

Το πρόβλημα είναι το εξής: Όταν μιλάς ΔΥΝΑΤΑ στο τηλέφωνο (απευθείας-χωρις Bluetooth ή hands free), ότι λες ακούγεται από το ακουστικό με ΕΝΤΟΝΗ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ. Οταν μιλάς κανονικά δεν έχει επιστροφή. Το φαινόμενο είναι ιδιαίτερα ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ γιατί αυτό που ακούς είναι σαν κάποιος να φυσάει σε ενα μικρόφωνο και καλύπτει τον ήχο του συνομιλητή. Το φαινόμενο ΔΕΝ σχετίζεται με το δίκτυο, αφού αν βάλεις τα ακουστικά (σκέτα) ή τα ακουστικά και το hands free (AD-43) δεν υπάρχει πρόβλημα. Το ίδιο φαινόμενο παρουσιάζεται όταν κάνεις "φωνητική εγγραφή" και μιλάς αρκετά δυνατά - αυτό που γράφει παραμορφώνεται απαίσια. Αυτό που συμπεραίνω είναι ότι το μικρόφωνο είναι πολύ ευαίσθητο και δεν αντέχει πολύ δυνατό θόρυβο. ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ όταν τηλεφωνάς να επιστρέφει αυτά που λές. Έιναι φυσιολογικό? Το έχει διαπιστώσει κανένας άλλος?

 

Το επείγον της υπόθεσης είναι ότι την παρασκευή λήγει το δικαίωμα αντικατάστασης!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??? ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ? Το παθαίνω μόνο εγώ ή είναι γενικό? Όταν έχει θόρυβο και αυθόρμητα μιλάς δυνατά, ακούς το ότι λες με φύσημα και παραμόρφωση!!!! Μήπως φταίει η παρτίδα? (Αλλά το ένα ήταν code EURO1 και το άλλο είναι GREECE - λογικά είναι διαφορετικές παρτίδες)

 

-PS Επίσης διαπίστωσα bug στο firmware. Όταν περνάς επαφές από outlook μέσω pc suite (το έκανα με IR) ΧΑΝΕΤΑΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ για φωνητική κλήση!!!!!! Και για κάθε επόμενη εισαγωγή. Κανω hard reset και πρέπει να τις βάλβ με το χέρι!!!!!

 

Πηγαινε το για αντικατασταση μολις δοκιμασα το δικο μου (και του φιλου μου) και κανενα απο τα δυο δεν εκανε τον παραμικρο θορυβο, ουτε επιστροφη φωνης ουτε παραμορφωση! Αλλαγη γρηγορα!

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

η θηκουλα που λεγαμε σε διαθεσιμοτητα σε 2μερες

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=149000&sbdel=emptybasket

μολις την παρηγγειλα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Το οτι το κινητο δεν θα αναψει ξανα ειναι ραδιο αρβυλα..

Ειναι κατι που απορεει απο την ημιμαθια μερικων,που ειναι χειροτερη απο την αμαθια..!!

Εχουν ακουσει καπου για το προβλημα που εχουν οι μπαταριες πολυμερων λιθιου,οι μπαταριες αυτου του τυπου δεν πρεπει να αποφορτιστουν κατω απο το 10% της ονομαστικης χωριτηκοτητας τους γιατι καταστρεφονται..

Οταν το κινητο ομως σβηνει απο μπαταρια το κανει στο 14% της μπαταριας για

να την προστατεψει..!!

Επισης οταν θελουμε να αποθηκευσουμε μια μπαταρια πολυμερων λιθιου για αρκετο χρονικο διαστημα την φορτιζουμε στο 40% της χωριτηκοτητας της..

Αυτος ειναι και ο λογος που οταν ανοιγουμε ενα σφραγισμενο κινητο η μπαταρια ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΦΟΡΤΙΟ..

 

Επειδή βλέπω ότι γνωρίζεις από μπαταρίες, είναι καλύτερα να χρησιμοποιούμε το καινούριο κινητό, μόλις το παίρνουμε, μέχρι να αποφορτιστεί ή να το βάζουμε κατευθείαν για φόρτιση;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το GPS δεν κανει πλοηγηση απο μονο του?Εγω οποτε παω να δοσω σημειο εκινισης με βαση το στιγμα μου και εχωντας βαλει και προορισμο πανε ολα καλα μεχρι στο σημειο που λεει οτι θελει αγορα χαρτη!!!Αφου εχω περασει μεσα της Ελλαδας τον χαρτη και τον διχνει κανονικα!Τι αγορα χαρτη θελει?:wacko:
Link to comment
Share on other sites

 

Επειδή βλέπω ότι γνωρίζεις από μπαταρίες, είναι καλύτερα να χρησιμοποιούμε το καινούριο κινητό, μόλις το παίρνουμε, μέχρι να αποφορτιστεί ή να το βάζουμε κατευθείαν για φόρτιση;

 

Δε νομίζω πως αλλάζει κάτι.

Φόρτισα το Ν95 χωρίς να το έχω χρησιμοποιήσει,ενώ φόρτισα το 6630 αφού το είχα χρησιμοποιήσει για αρκετά λεπτά. Αμφότερα λειτουργούν άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα παρατηρησα κατι που με προβληματισε. Οταν μιλαω στο τηλεφωνο και αυξησω τον τονο της φωνης μου ακουγεται και ενας ηχος στο ακουστικο μου σαν να φυσαει αερας! Ξερει κανεις αν ειναι προβλημα του τηλεφωνου η του δικτυου?

 

@freyarip: Φίλε είσαι σίγουρος? Εμένα γίνεται μόνο αν φωνάζεις... Το λέω γιατί και το άλλο το παιδί (NIKOLAS7610) μάλλον αναφέρεται στο ίδιο πρόβλημα... Δηλαδή αν είναι πρόβλημα έπεσα 2 στα 2 σε προβληματικό!!!!! Το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι να βραχυκυκλώνει το μικρόφωνο με το ακουστικό και λόγω μεγάλης έντασης, να "πηδάει" λίγο ρεύμα...

Link to comment
Share on other sites

 

Επειδή βλέπω ότι γνωρίζεις από μπαταρίες, είναι καλύτερα να χρησιμοποιούμε το καινούριο κινητό, μόλις το παίρνουμε, μέχρι να αποφορτιστεί ή να το βάζουμε κατευθείαν για φόρτιση;

 

Καλο ειναι να το βαλουμε για φορτιση πριν την πρωτη χρηση..

Αλλα και αν κανουμε το αντιθετο δεν εγινε και τιποτα σοβαρο,απλα δεν κερδιζουμε τιποτα..

Στις πρωτες φορτησεις η μπαταρια μας δεν φορτιζει πανω απο το 80% της ονομαστικης χωριτηκοτητας της.. το πληρες φορτιο μπορει να το αποθηκευσει μετα απο 4-5 κυκλους φορτισης,γι'αυτο και της πρωτες φορες η φορτιση διαρκει λιγοτερο..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το gps του Ν95 πως λειτουργει?Λειτουργει μονο του ή πρεπει να συνδεθει με μια συσκευη gps με bluetooth ή πρεπει να συνδεθει με το ιντερνετ?
Ν80 rocks!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το gps του Ν95 πως λειτουργει?Λειτουργει μονο του ή πρεπει να συνδεθει με μια συσκευη gps με bluetooth ή πρεπει να συνδεθει με το ιντερνετ?

Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να πας στους "χάρτες", να ανοίξεις το πληκτρολόγιο(καλό είναι να το κρατάς όρθιο) και να περιμένεις κάποια λεπτά μέχρι το gps να κλειδώσει κάποιους δορυφόρους.Όταν αυτοί γίνουν αρκετοί,θα διαπιστώσεις ότι θα συνδεθείς (πρακτικά αυτό φαίνεται στο κάτω δεξιά τμήμα της οθόνης,όπου το σήμα Χ πάνω στο δορυφορικό πιάτο δίνει την θέση του σε κάποιες καμπύλες-κύματα τα οποία καταδεικνύουν ότι η σύνδεση έγινε).Αν η όλη διαδικασία καθυστερεί,και θέλεις να δεις αν το GPS βρήκε δορυφόρους,πήγαινε: 1)επιλογές-2)επισκόπηση-3)πληροφορίες δορυφόρου.Δεν χρειάζεσαι τίποτα από όσα υποδεικνύεις.Απλά να έχεις Ν95:happy:

"LengthPro® Comment Lengthener™always keeps my comments lengthy!"
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, μόλις αγόρα το Ν95 και προσπαθώ να στείλω ένα sms. Το μέγεθος του sms όταν γράφω με μικρά γράμματα γίνεται 70 χαρακτήρες. Αυτό μπορεί να αλλάξει και να γίνει 160?
Link to comment
Share on other sites

vre paidia otan exei polles eikones (peripou 400) argei poly na tis anoiksei.. etsi einai kai esas..kata tin gnomi mou den einai kai ouaou to tilefono opos to parousiazoun.. ena aplo smartphone me kaly othoni kai kalo video recording den einai san ypologistis opos to diafimizoun.. {eutixos den to exo agorasei ego alla mou to exoun dosei gia merikes meres} mipos einai provlimatiko giati genikotera einai argo.. please peite moy an argei kai esas stis eikones kai genikotera..thanks:( :( :(
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, μόλις αγόρα το Ν95 και προσπαθώ να στείλω ένα sms. Το μέγεθος του sms όταν γράφω με μικρά γράμματα γίνεται 70 χαρακτήρες. Αυτό μπορεί να αλλάξει και να γίνει 160?

 

Μηνύματα-Επιλογές-Ρυθμίσεις-Σύντομο μήν.-Κωδικοπ. χαρακτήρων επιλέγεις περιορ.υποστήριξη:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...