Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ας μιλησουμε για το ν70 τοτε.τι αναλυση εχει στη βιντεοσκοπηση?εχω βρει αντικροουμενα στοιχεια σε επισημα sites

http://www.forum.nokia.com/devices/N70 ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και η αναζητηση :)

xxxxxxxxxxxxxx

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Έχει συμβεί σε κανέναν να κάνει, σε άσχετες φάσεις, restart το κινητό? Έχει γύρω στον μήνα που άρχισε να μου το κάνει...
Link to comment
Share on other sites

παιδια τα hs-20 ποσο κοστιζουν?αξιζει τιποτα αλλο?

ο προσαρμογεας ad 46 μπα?

hs-20 = 26€

ad-46 = 17€

 

drkaltsas μιά χαρά είναι, μην τρελένεσαι...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Έχει συμβεί σε κανέναν να κάνει, σε άσχετες φάσεις, restart το κινητό? Έχει γύρω στον μήνα που άρχισε να μου το κάνει...
Έχεις το τελευταίο firmware; Αν οχι, πέρασε το να δεις αν το πρόβλημα εξακολουθεί...
Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ(ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ)ΤΟ MUSIK EDITION ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ SYMBIAN?ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΝΟΚΙΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΤΩΝ ΔΥΟ Ν70 ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ MUSIK EDITION ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ SYMBIAN ΙΣΧΥΕΙ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΟ?

 

ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ:ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΥΠΕΡΤΕΡΕΙ ΤΟ Ν70 ΜΕ ΑΠΟ ΤΟ Ν72?

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο λογισμικο εχουν και η ΜΕ εντισιον και το απλο!μονο το χρωμα και τα αξεσουαρ αλλαζουν :)

με το Ν72 στο 3g :)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις το τελευταίο firmware; Αν οχι, πέρασε το να δεις αν το πρόβλημα εξακολουθεί...

Exo tin 5.0638.3.0.1 einai i teleutaia?

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ kostakiss ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ Ν70 ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΡΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΚΟΛΛΗΣΑ.

 

δεν αξιζει πια...:)

Link to comment
Share on other sites

Exo tin 5.0638.3.0.1 einai i teleutaia?

 

http://hunajatehdas.net/nokia/firmware/index_en.php?model=N70

 

δεν αξιζει πια...:)

 

Διαφωνώ εν μέρει αλλά τώρα πιστεύω ότι καλύτερο είναι το Ν73. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ(ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ)ΤΟ MUSIK EDITION ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ SYMBIAN?ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΝΟΚΙΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΤΩΝ ΔΥΟ Ν70 ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ MUSIK EDITION ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ SYMBIAN ΙΣΧΥΕΙ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΟ?

 

ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ:ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΥΠΕΡΤΕΡΕΙ ΤΟ Ν70 ΜΕ ΑΠΟ ΤΟ Ν72?

Που το γράφει αυτό?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

PCMan:Που το γράφει αυτό?/εαν κανεις συγκριση αναμεσα στο Ν70 ΜΕ και το απλο Ν70 θα εμφανισει την διαφορα.

alex_1992:δεν αξιζει πια.../το κοιταω και σαν συμφερουσα λυση για το πορτοφολι μου.πιστευω οτι εαν δωσεις 400-800 ευρω για ενα κινητο ειναι πεταμενα λεφτα γιατι σε 6 μηνες θα εχει ξεπεραστει!!!!οπως γινοταν με τους υπολογιστες παλια.

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια σχετικα με τις εκδοσεις στα κινητα. Ας παρουμε για παραδειγμα την τελευταια. Λεει ημερομηνια 30-01-2007 και ηταν διαθεσιμη πολυ αργοτερα. Γιατι;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου βγηκε off το Ν70 μου. Κόλλησε ξαφνικά και οταν το έκανα επανεκκίνηση μου έλεγε οτι πρεπει να το παω στον αντιπρόσωπο. Το πήγα και αυτός με τη σειρά του αφου δεν τα καταφερε το στελνει στον κεντρικό αντιπρόσωπο.

Και ρωτω: Μήπως επειδή άλλαξα τον Prod. Number για να το αναβαθμίσω στην τελευταία version να έφταξε; και το χειρότερο, λετε να ανακαλύψουν στο service οτι άλλαξα το pr. number και να μην το περασουν εγγύηση; είναι μόλις 1 μηνός το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αντιμετωπίζω κάποια προβλήματα:


  • [list=]Αρκετές φορές αντιμετωπίζω προβλημα με το φορτιστή.Είναι κάπως σαν το κινητό να μην το αναγνωρίζει το φορτιστή.Αντίθετα όταν βάζω τον άλλο τον παλιό με συνδεδεμένο τον αντάπτορα δεν αντιμετωπίζω ποτέ πρόβλημα


  • [list=]Έχω φτιάξει έναν φάκελο music και μέσα έβαλα μερικά τραγούδια που τα είδε κανονικά το κινητό απο την έκθεση.Στη συνέχεια πρόσθεσα έναν φάκελο εκεί μέσα και δεν έβλεπε κανένα.Παρόλα αυτά απο τον fexplorer τα βλέεπι και τα αναπαράγει ολόκληρα.
    Μετά πήρα και έβαλα έναν άλλο στο sounds/digital όπου όλα τα είδε κανονικά (νομίζω εκτός αν δεν είδα κανένα)
    Στη συνέχεια έβαλα έναν άλλο στο music πάλι για επιβεβαίωση και από αυτόν είδε μόνο τα μισα!:wacko:
     

 

Έλεος τα νεύρα μου με αυτό το κινητό.Θέλω να επανέρθει στα αρχικά του και να έχει μέσα μόνα τα τηλεφωνάκια τα μηνυματα και να αναβαθμίζεται κανονικά.Τι να κάνω?

 

Στα συγκεκριμένα προβλήματα τι λύσεις προτείνετε?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη αν σας κούρασα!

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλα :)

Δεν ειναι καθολου δυσκολο ,ακολουθησε την διαδικασια ,εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=157264

 

Αλλη μια επιτυχημενη προσπαθεια αλλαγης "product code"...:)

Ολα πηγαν ρολοι.... :yahoo:

Οπως ειχε πει & ο nervous (τον οποιο & ευχαριστω), δεν ηταν καθολου δυσκολο μιας και ακολουθησα την "γνωστη" διαδικασια... Ετσι, ειμαι αλλος ενας κατοχος, πρωην απλου & νυν ΜΕ Ν70 :music: ...& με ΤΙΜ+...!!!

Link to comment
Share on other sites


  • [list=]Έχω φτιάξει έναν φάκελο music και μέσα έβαλα μερικά τραγούδια που τα είδε κανονικά το κινητό απο την έκθεση.Στη συνέχεια πρόσθεσα έναν φάκελο εκεί μέσα και δεν έβλεπε κανένα.Παρόλα αυτά απο τον fexplorer τα βλέεπι και τα αναπαράγει ολόκληρα.
    Μετά πήρα και έβαλα έναν άλλο στο sounds/digital όπου όλα τα είδε κανονικά (νομίζω εκτός αν δεν είδα κανένα)
    Στη συνέχεια έβαλα έναν άλλο στο music πάλι για επιβεβαίωση και από αυτόν είδε μόνο τα μισα!:wacko:

 

 


  •  
    [list=]Έχουμε πει και παλιότερα ότι το Ν70 έχει σοβαρό μειονέκτημα στη διαχείριση της έκθεσης και συνεπώς της μουσικής. Διορθώνεται μόνο με αντίστοιχο πρόγραμμα το οποίο δεν θυμάμαι πως λέγεται... :O

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

εγω χτες εκανα αναβαθμιση σε

v 5.0705.3.0.1

30-01-07

RM-84

θελω να πιστευω οτι ειναι η τελευταια ετσι?

δεν ειδα ιδιαιτερη διαφορα!

τεσπα..το μονο <κακο>..πριν κανω επαναφορα το backup που ειχα..στα <κομματια> εβγαζε ολα τα ΜΡ3 που ειχα..μετα την επαναφορα δεν τα εβγαζε ολα..και το ειχα και παλια αυτο το -προβλημα-..τι παιζει?

 

@mi3s εγω χρησιμοποιω rite viewer sp για φωτος και fexplorer για βιντεος (και εικονες ομως)..και ειναι μια χαρα..!!;)

επισης αν σε καποιον κολανε τα βιντεο απο την εκθεση..απο fexplorer δεν συμβαινει αυτο :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...