Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

ok den leo alla distixos ine se sis ta fonts pou exo ego !!!!

 

tha psakso mpas ki vro tpt ! :wacko:

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

με τον X-plore 1.00 σε n73me βλέπεις όλους τους φακέλους που είναι κρυμμένοι αλλά μπορείς να δουλέψεις μόνο τον System.

 

Πάντως αν καποιος θελει ειναι ενα καλο σημειο για να κρυψει φωτο και βιντεο χωρις να μπει σε διαδικασια encryption ειναι οτι πρεπει

Nokia N82

HTC Touch Diamond

Mio P550 + Destinator 7.0.0.46

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας :) Ποιός είναι ο καλύτερος File Manager που κυκλοφορεί; Τώρα χρησιμοποιώ τον Y-Browser αλλά μου φαίνεται κάπως περιορισμένων δυνατοτήτων. Κάτι άκουσα για τον FExplorer πως είναι πολύ καλός. Αληθεύει;

 

Επίσης ποιός File Manager μου δίνει πρόσβαση στα κρυφά αρχεία και τι μπορώ να δω σε αυτά; Βασικά με ενδιαφέρει η πρόσβαση σε μηνύματα, ήχους της ROM του κινητού κλπ.

 

εγώ μέχρι χθές που είχα Ν70 δούλευα με τον FExplorer. Σήμερα που αναβαθμίστηκα στο N80 δοκίμασα 1-2 file manager που βρήκα για 3rd edition αλλά κανένας δεν με βόλεψε, έτσι είπα να κοιτάξω για τον FExplorer χωρίς να ξέρω αν έχει βγεί για 3rd edition. τελικά έχει βγεί και θα σου πρότεινα να τον δοκιμάσεις. μπορείς να τον βρείς εδώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

ok den leo alla distixos ine se sis ta fonts pou exo ego !!!!

 

tha psakso mpas ki vro tpt ! :wacko:

 

Αναζητηση για αρχεια *.ttf εκανες στα windows του pc σου? :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1811550#post1811550

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους..Χθες εβαλα το fulscreencaller 2.01 sto Ν73....

Οι φωτος που βαζουμε σε καποια επαφη,πρεπει να εχουν συγκεκριμενη αναλυση,για να γεμιζει η οθονη?

Γιατι δοκιμασα μια που πηρα με το κινητο(σε μεγιστη αναλυση)κ εμφανιζοταν μονο το κεντρο της φωτο......Επαιξα λιγο με τις ρυθμισεις του προγραμματος αλλα δεν καταφερα τιποτα...:(

Link to comment
Share on other sites

Αναζητηση για αρχεια *.ttf εκανες στα windows του pc σου? :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1811550#post1811550

 

oxi giati ?!

 

ine kaligrafika gramata ki ta katevasa se SIS ta ekana install sto n73 alla den kani tpt !!!

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους..Χθες εβαλα το fulscreencaller 2.01 sto Ν73....

Οι φωτος που βαζουμε σε καποια επαφη,πρεπει να εχουν συγκεκριμενη αναλυση,για να γεμιζει η οθονη?

Γιατι δοκιμασα μια που πηρα με το κινητο(σε μεγιστη αναλυση)κ εμφανιζοταν μονο το κεντρο της φωτο......Επαιξα λιγο με τις ρυθμισεις του προγραμματος αλλα δεν καταφερα τιποτα...:(

 

Δοκίμασε να την κάνεις crop σε 240x320.

Link to comment
Share on other sites

geia sas re paidia.psaxnw edw kai poli kairo merikes efarmoges gia to nokia n80 kai den mporw na tis brw.mipws mporei kapoios na me boithisei?thelw enan explorer xwris na mou leei oti exei liksei kathe toso kai an ginetai na exw ton x-plorer.itan kalos alla elikse.kai thelw kai ena programa tv ir remote control.an kseretai na me boithisetai poli tha to ektimisw.na eiste kala oloi.kalo pasxa kai kali anastasi.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/76289a_km-thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

geia sas re paidia.psaxnw edw kai poli kairo merikes efarmoges gia to nokia n80 kai den mporw na tis brw.mipws mporei kapoios na me boithisei?thelw enan explorer xwris na mou leei oti exei liksei kathe toso kai an ginetai na exw ton x-plorer.itan kalos alla elikse.kai thelw kai ena programa tv ir remote control.an kseretai na me boithisetai poli tha to ektimisw.na eiste kala oloi.kalo pasxa kai kali anastasi.

 

Με μια εγγραφή στο xxxxxxxxxxxxx και διάθεση για ψάξιμο θα έχεις οτι θέλεις :D :D

 

Για το IR Remote θα σε απογοητεύσω αλλά ακόμα το περιμένουμε για 3rd edition :( :(

Link to comment
Share on other sites

oxi giati ?!

 

ine kaligrafika gramata ki ta katevasa se SIS ta ekana install sto n73 alla den kani tpt !!!

Γιατι δεν κανεις αυτο που σου λεμε ολοι και κανεις αλλα? ο @nervous πιο επανο σου εδωσε τα λινκ για το πως μπορεις να βαλεις γραμματοσειρες στο κινητο σου, οποιος εχει αλαξη την γραμματοσειρα στο κινητο του την εχει αλαξη με αυτο τον τροπο :) :) :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση λιιιιγο ασχετη!οι εφαρμογες που εχω στο ν80 μου που ειναι symbian κινητο αν παρω κινητο με windows mobile θα μπορω να εχω τις εφαρμογες και σε εκεινο το λειτουργικο?ευχαριστω.

αν καποιος mod το μεταφερει ας μου στειλει καποιο pm ΠΟΥ θα το παει γιατι καθε φορα δεν ξερω που ειναι!

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση λιιιιγο ασχετη!οι εφαρμογες που εχω στο ν80 μου που ειναι symbian κινητο αν παρω κινητο με windows mobile θα μπορω να εχω τις εφαρμογες και σε εκεινο το λειτουργικο?ευχαριστω.

αν καποιος mod το μεταφερει ας μου στειλει καποιο pm ΠΟΥ θα το παει γιατι καθε φορα δεν ξερω που ειναι!

 

οχι φιλε δεν μπορεις να βαλεις αυτες τις εφαρμογες

σε WB δεν τις δεχεται.:) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και Χρόνια Πολλά ! :)

Το πρόγραμμα GPRS για το Ν73 είναι το: Route66.Mobile7.v7.30.Multilanguage.S60v3.SymbianO S9.1.Read.NFO-BiNPDA.; :(

Επέλεξα να το κατεβάσω χωρίς να χρεαστεί να κάνω sign in στο site.

Κάνω κάτι λάθος;

θα παίξει στο Ν73, το έχει δοιμάσει κανείς άλλος, αξίζει να το κατεβάσω;

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τον χρόνο σας, καλές γιορτές ! ;)

Α και κάτι που ξέχασα... Έχουν κατεβάσει τον χάρτη της Πάτρας μέσα γνωρίζει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα ! :)

Το πρόγραμμα GPRS για το Ν73 είναι το: Route66.Mobile7.v7.30.Multilanguage.S60v3.SymbianO S9.1.Read.NFO-BiNPDA.; :(

Επέλεξα να το κατεβάσω χωρίς να χρεαστεί να κάνω sign in στο site.

Κάνω κάτι λάθος;

θα παίξει στο Ν73, το έχει δοιμάσει κανείς άλλος, αξίζει να το κατεβάσω;

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας ! ;)

 

Tα πάντα για το route66 είναι μαζεμένα στο θέμα Route 66 [symbian 9]

Διάβασέ το και θα λυθούν όλες σου οι απορίες.

Link to comment
Share on other sites

Tα πάντα για το route66 είναι μαζεμένα στο θέμα Route 66 [symbian 9]

Διάβασέ το και θα λυθούν όλες σου οι απορίες.

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ mirrorofsorrow για την άμεση απάντησή σου ! ;)

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια οσα παιχνιδια εχω παρει απο το γνωστο μερος και τα εχω στειλει στο Ν91 τα παιζει καπως μεγαλα! δηλαδη το fifa ας πουμε οταν το ανοιγω βλεπω το fi μονο!ειναι μαλλον μεγαλης αναλυσης και δεν τα παιζει καλα...

καποια βοηθεια?

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια οσα παιχνιδια εχω παρει απο το γνωστο μερος και τα εχω στειλει στο Ν91 τα παιζει καπως μεγαλα! δηλαδη το fifa ας πουμε οταν το ανοιγω βλεπω το fi μονο!ειναι μαλλον μεγαλης αναλυσης και δεν τα παιζει καλα...

καποια βοηθεια?

 

Θα πας παλι στο γνωστο μερος και θα κατεβασεις οτι παιχνιδια ειναι για την αναλυση του ν91-να υποθεσω οτι αναφερεσαι σε java ε-.Επισης μπορεις να ακολουθησεις εναν οδηγο που υπαρχει εκει για να αλλαξεις την αναλυση των παιχνιδιων η να κατεβασεις απο τα os8 games μια και εκει θα βρεις πολλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη για τις φωτογραφιες που κατεβασα απο το φορουμ που μου ειπατε,ζηταει e-mail και κωδικο.Βαζω αυτα τα οποια βρηκα εκει περα μα τιποτα.Μηπως ξερετε τι πρεπει να βαλω?

 

Επισης,αλλη μια εφαρμογη που δειχνει ρολοι αναλογικο με δεικτες θελει κωδικο.Τι να βαλω?

 

Ευχαριστω προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μας πεις τα ονοματα τον εφαρμογων? :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα: Έχω ακολουθήσει σωστά όλη τη διαδικασία για να κάνω signed μία εφαρμογή (1η σελίδα στο thread) αλλά όταν προσπαθώ να κάνω signed τον FEXplorer (με νέο όνομα F-Explorer), δεν μου δημιουργεί κανένα νέο αρχείο F-Explorer.sis.

 

Έχω ακολουθήσει προσεκτικά όλη τη διαδικασία, έχω λάβει το αρχείο .cer από το site της Symbian Signed αλλά όταν κάνω διπλό κλικ στο αρχείο auto_signsis.bat, δεν δημιουργείται κανένα νέο αρχείο F-Explorer.sis

 

Μπορείτε να βοηθήσετε; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Eισαι σηγουρος οτι εχεις τα ονοματα σοστα μεσα στο auto_signsis? :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Eισαι σηγουρος οτι εχεις τα ονοματα σοστα μεσα στο auto_signsis? :)

Έκανα edit στο auto_signsis κι έγραψα: signsis F-Explorer.sis F-Explorer_signed.sis F-Explorer.cer F-Explorer.key 12345

Μετά έκανα απλό Save (όχι Save As) κι έκλεισα το αρχείο. Μετά με διπλό κλικ στο auto_signsis δεν μου βγάζει τίποτα καινούργιο :(

Link to comment
Share on other sites

Mετονομασε ολα τα αρχεια σε π.χ. abc γραψτα ετσι και μεσα στο auto_signsis και ξαναδοκιμασε :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...