Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

επιτελους!

 

μερικες φωτογραφιες απο τη βαση για το pda.

 

δεν ηθελα να κανω το 206 "ταριφ-άμαξο" με βεντουζες και λοιπες "αηδιες" και ετσι ιδου:

βαση κατα παραγγελια (απο internet shop) για το 206 που δεν χαλαει τους αεραγωγους και active holder της brondit για το ΗΤC

 

Το ρευμα ερχεται απο την ασφαλειοθηκη και ετσι γλυτωνουμε τα καλωδια που θα κρεμονταν μεχρι τον αναπτηρα.

 

http://i147.photobucket.com/albums/r302/dimi_p/my%20206/pda3.jpg

 

εδω μερικες φωτο ακομη αλλα σε link.

http://i147.photobucket.com/albums/r302/dimi_p/my%20206/pda2.jpg

http://i147.photobucket.com/albums/r302/dimi_p/my%20206/pda1.jpg

http://i147.photobucket.com/albums/r302/dimi_p/my%20206/pda4.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια,ειμαι ενας καινουριος χρηστης του φοβερου αυτου κινητου και υστερα απο 2 ημερες επιτελους τελειωσα να του βαζω προγραμματα.Για οσους ψαχνουν για micro SD 2GB να πανε στο καταστημα "ΦΩΤΟΔΕΣΜΟΣ" τις εχει σε αφθονια!!!!!!μονο 35 ευρω.βρισκεται βερανζερου και πατησιων ή στην οδο Στουρναρη για οσους μενουν αθηνα.
Link to comment
Share on other sites

επιτελους!

 

μερικες φωτογραφιες απο τη βαση για το pda.

 

δεν ηθελα να κανω το 206 "ταριφ-άμαξο" με βεντουζες και λοιπες "αηδιες" και ετσι ιδου:

βαση κατα παραγγελια (απο internet shop) για το 206 που δεν χαλαει τους αεραγωγους και active holder της brondit για το ΗΤC

 

Το ρευμα ερχεται απο την ασφαλειοθηκη και ετσι γλυτωνουμε τα καλωδια που θα κρεμονταν μεχρι τον αναπτηρα.

 

εδω μερικες φωτο ακομη αλλα σε link.

http://i147.photobucket.com/albums/r302/dimi_p/pda1.jpg

http://i147.photobucket.com/albums/r302/dimi_p/pda2.jpg

http://i147.photobucket.com/albums/r302/dimi_p/pda4.jpg

 

Xairome pou den eimai o monadikos pou den tou aresoun oi ventouzes.

 

Blepw oti akolouthises thn lisi ths vashs brondit pou eixa anevasei stis prwtes selides..

 

Gia to olo susthma me tous aeragwgous kanivalises kapoio apo ta fthina tou panagiotarakou h agorases allo apo thn brando?

Link to comment
Share on other sites

Xairome pou den eimai o monadikos pou den tou aresoun oi ventouzes.

 

Blepw oti akolouthises thn lisi ths vashs brondit pou eixa anevasei stis prwtes selides..

 

Gia to olo susthma me tous aeragwgous kanivalises kapoio apo ta fthina tou panagiotarakou h agorases allo apo thn brando?

 

φιλε mino ακομα "κλαιω" τα 90 ευρω που πηγε το ολο συστημα οποτε οπως καταλαβαινεις δεν κανιβαλησα τιποτα παρα μονο την τσεπη μου.

ολα ηρθαν απο την Αγγλία για το μοντελο του αυτοκινητου μου και το pda μου.

Βεβαια ο ορος "κλαιω" ειναι χαριν αστειοτητας γιατι ο,τι πληρωνεις αγοραζεις!

το συστημα της βασης (στηριξη στους αεραγωγους brondit pro clip+active βαση Brondit για HTC3300) ειναι εκπληκτικο, πολυ καλοκατασκευασμενο, απλουστατο στη συναρμολογηση και σταθεροτατο, λειτουργικο και εργονομικο ταυτόχρονα.

με λιγα λογια ο,τι καλυτερο μπορει να βρει κανεις.

απλα καμια σχεση με βεντουζες και λοιπα....

η δικη μου ιδιοτροπία να μην εχω καλωδια χυμα με εκανε να καταφυγω σε μια και μονο πατεντα ωστε να το συνδεσω (οχι εγω) να παιρνει ρευμα απο την ασφαλειοθηκη αντι να το βαλω στον αναπτηρα του 206.

ετσι φαινεται μονο ενα μικρο τμημα του καλωδιου και τιποτα αλλο.

μπραβο σου που το ανεδειξες γιατι κιεγω ετσι ξεκινησα να ψαχνω για βαση οποτε τα credits πανε σε σενα!:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Χθες εγκατεστησα επισημη αλλα beta ρομ εκδοση απο την ace που διορθωνει το προβλημα της καρτας οσοι εχουν το προβλημα να κανουν reply σε αυτο το μηνυμα με το e-mail τους για να το στειλω.
Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Χθες εγκατεστησα επισημη αλλα beta ρομ εκδοση απο την ace που διορθωνει το προβλημα της καρτας οσοι εχουν το προβλημα να κανουν reply σε αυτο το μηνυμα με το e-mail τους για να το στειλω.

 

καλημερα και καλο μηνα..:rolleyes::rolleyes:

 

 

1η απριλιου του σωτηριου ετους 2007 :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

φιλε mino ακομα "κλαιω" τα 90 ευρω που πηγε το ολο συστημα οποτε οπως καταλαβαινεις δεν κανιβαλησα τιποτα παρα μονο την τσεπη μου.

ολα ηρθαν απο την Αγγλία για το μοντελο του αυτοκινητου μου και το pda μου.

Βεβαια ο ορος "κλαιω" ειναι χαριν αστειοτητας γιατι ο,τι πληρωνεις αγοραζεις!

το συστημα της βασης (στηριξη στους αεραγωγους brondit pro clip+active βαση Brondit για HTC3300) ειναι εκπληκτικο, πολυ καλοκατασκευασμενο, απλουστατο στη συναρμολογηση και σταθεροτατο, λειτουργικο και εργονομικο ταυτόχρονα.

με λιγα λογια ο,τι καλυτερο μπορει να βρει κανεις.

απλα καμια σχεση με βεντουζες και λοιπα....

η δικη μου ιδιοτροπία να μην εχω καλωδια χυμα με εκανε να καταφυγω σε μια και μονο πατεντα ωστε να το συνδεσω (οχι εγω) να παιρνει ρευμα απο την ασφαλειοθηκη αντι να το βαλω στον αναπτηρα του 206.

ετσι φαινεται μονο ενα μικρο τμημα του καλωδιου και τιποτα αλλο.

μπραβο σου που το ανεδειξες γιατι κιεγω ετσι ξεκινησα να ψαχνω για βαση οποτε τα credits πανε σε σενα!:) :) :)

και εγω το ιδιο εκανα αλλα στελνοντας mail στην expansys ωστε να γλυτωσω το φπα.Πολυ γρηγορη και καλη εξυπηρετηση

 

Ψαχνω για θηκη πολυ λεπτη ωστε να το εχω στην τσεπη.Εχω βρει και εγω τις δερματινες αλλα θελω κατι πολυ λεπτο.Επισης δεν μου αρεσουν αυτες με ζελατινη που σφηνωνει μεσα.καμια ιδεα?

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα σε ολους και καλο Πασχα!!!

 

Μια γρηγορη ερωτηση απο μενα.

 

Ξερουμε οι 3 παροχοι ποια εκδοση φερνουν (Dyna ή Ace)???

 

Γιατι ρωτησα σε 2 καταστηματα Voda και 1 ΤΙΜ αλλα δεν ηξεραν και με κοιταγαν σαν κινεζο.

 

Και εχει φτασει και 240 σελιδες το thread και εγκατελειψα (αντεξα μεχρι την 165 σελίδα).

 

Παιζει εν τελει ρολο αν θα ειναι Dyna ή Ace??Γιατι απο οσο θυμαμαι η ACE εχει υποστηριξη για ελληνικα,μεγαλα sms,αναφορα κτλ.H εχει βγει κανενα προχωρημενο patch που μπορεις να γυρισεις της Dyna σε ACE???

 

Παντως να βοηθαει οι εκδοσεις σε Βοντα και ΤΙΜ ειναι με 512 μνημη δωρο.

 

Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Χθες εγκατεστησα επισημη αλλα beta ρομ εκδοση απο την ace που διορθωνει το προβλημα της καρτας οσοι εχουν το προβλημα να κανουν reply σε αυτο το μηνυμα με το e-mail τους για να το στειλω.

 

Πανο θα κανουμε ανταλλαγή ? :D

Εχω την ολοκαινουρια εκδοση των windows mobile 6 ειδικά για το P3300 :lol:

Link to comment
Share on other sites

φιλε mino ακομα "κλαιω" τα 90 ευρω που πηγε το ολο συστημα οποτε οπως καταλαβαινεις δεν κανιβαλησα τιποτα παρα μονο την τσεπη μου.

ολα ηρθαν απο την Αγγλία για το μοντελο του αυτοκινητου μου και το pda μου.

Βεβαια ο ορος "κλαιω" ειναι χαριν αστειοτητας γιατι ο,τι πληρωνεις αγοραζεις!

το συστημα της βασης (στηριξη στους αεραγωγους brondit pro clip+active βαση Brondit για HTC3300) ειναι εκπληκτικο, πολυ καλοκατασκευασμενο, απλουστατο στη συναρμολογηση και σταθεροτατο, λειτουργικο και εργονομικο ταυτόχρονα.

με λιγα λογια ο,τι καλυτερο μπορει να βρει κανεις.

απλα καμια σχεση με βεντουζες και λοιπα....

η δικη μου ιδιοτροπία να μην εχω καλωδια χυμα με εκανε να καταφυγω σε μια και μονο πατεντα ωστε να το συνδεσω (οχι εγω) να παιρνει ρευμα απο την ασφαλειοθηκη αντι να το βαλω στον αναπτηρα του 206.

ετσι φαινεται μονο ενα μικρο τμημα του καλωδιου και τιποτα αλλο.

μπραβο σου που το ανεδειξες γιατι κιεγω ετσι ξεκινησα να ψαχνω για βαση οποτε τα credits πανε σε σενα!:) :) :)

 

Etsi etsi katw oi Ventouzatoi // :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πανο θα κανουμε ανταλλαγή ? :D

Εχω την ολοκαινουρια εκδοση των windows mobile 6 ειδικά για το P3300 :lol:

 

μεσα στην ανταλλαγη,στειλτα μου και θα σου δωσω και το destinator7 για δωρο:lol:

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

μεσα στην ανταλλαγη,στειλτα μου και θα σου δωσω και το destinator7 για δωρο:lol:

 

OK εκλεισε !!

 

Μαλιστα για να μην σου χρωσταω θα σου δωσω και τους νεους χαρτες της NGI που βγηκαν σημερα το πρωί σε limited edition για λιγους και εκλεκτους users :cool::lol: ..

Link to comment
Share on other sites

OK εκλεισε !!

 

Μαλιστα για να μην σου χρωσταω θα σου δωσω και τους νεους χαρτες της NGI που βγηκαν σημερα το πρωί σε limited edition για λιγους και εκλεκτους users :cool::lol: ..

 

αν εισαστε καλα παιδια και μου στειλετε και μενα τα καλουδια αυτα....

 

θα σας δωσω το patch που μπορεις να κανεις την ram απο 64mb σε 128:D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Xairome pou den eimai o monadikos pou den tou aresoun oi ventouzes.

 

Blepw oti akolouthises thn lisi ths vashs brondit pou eixa anevasei stis prwtes selides..

 

Gia to olo susthma me tous aeragwgous kanivalises kapoio apo ta fthina tou panagiotarakou h agorases allo apo thn brando?

 

ΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

Link to comment
Share on other sites

αν εισαστε καλα παιδια και μου στειλετε και μενα τα καλουδια αυτα....

 

θα σας δωσω το patch που μπορεις να κανεις την ram απο 64mb σε 128:D

 

ΟΚ welcome στο club :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως η πολυ λεπτη θηκη δεν θα το προστατευει αρκετα.

μπορει καποια να ειναι πολυ λεπτη αλλα υπαρχει τιμημα γιαυτο.

:confused:

Oταν λες λεπτή θήκη ?

Link to comment
Share on other sites

Η HTC αποσύρει "παρτίδες" p3300 γιατί αδυνατεί να βρεί λύση στο πρόβλημα με την κάρτα. Φήμες λένε ότι θα τα αντικαταστήσει με 3600 τώρα που θα έχει και GPS με το νέο firmware.

 

Πηγή

http://www.radioarvyla.com/april1st.lol

 

PS. I want to join the club :lol:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Η HTC αποσύρει "παρτίδες" p3300 γιατί αδυνατεί να βρεί λύση στο πρόβλημα με την κάρτα. Φήμες λένε ότι θα τα αντικαταστήσει με 3600 τώρα που θα έχει και GPS με το νέο firmware.

 

Πηγή

www.radioarvyla.com/april1st.lol

 

PS. I want to join the club :lol:

 

Θεος !!! :lol:

 

Welcome to ths 1st April Club

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και εγώ δύο πράγματα που φοβάμαι πως έχουν απαντηθεί (αν όχι στο παρόν νήμα για το P3300 σίγουρα κάπου για WM5 with mobile phone), αλλά θα ήθελα μια απάντηση ειδικά για το P3300 γιατί το πήρε ένας ανιψιός μου και με έχει ζαλίσει με τις ερωτήσεις.

 

1) Υπάρχει κάποιος τρόπος να λαμβάνει τα αρχεία που του στέλνουν μέσω bluetooth από άλλα κινητά απευθείας στην mSD; Δοκίμασα με αυτό που λέει στις ρυθμίσεις του bluetooth για ftp mode (ή κάτι τέτοιο), αλλά δουλεύει μόνο αν η αποστολή γίνεται από PPC.

 

2) Υπάρχει τρόπος οι ήχοι κλήσης (mp3), να χρησιμοποιούνται από τη φυσική τους θέση (στην mSD) και όχι με την αντιγραφή τους στο \Windows\Rings;

 

3) Μπορεί για τις ειδοποιήσεις να γίνει το ίδιο (αντί για του \Windows) και επιπλέον να υποστηρίζονται mp3 αντί μόνο wav;

 

Αν η λύση στα παραπάνω είναι κάποιο πρόγραμμα δεν υπάρχει πρόβλημα.

 

Για το WiFi και το GPS να ευχαριστήσω για τις λύσεις που έχουν προταθεί.

 

 

Ελπίζω να μην είναι ούτε δύσκολες ούτε χαζές οι ερωτήσεις μου...

Αν υπάρχουν κάπου απαντημένες και έχουν εφαρμογή στο 3300 ας με βοηθήσει κάποιος...

 

 

_

Τουλάχιστον δύο πράγματα είναι άπειρα: Οι αριθμοί Є R και η ΒΛΑΚΕΙΑ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, γνωρίζετε αν κάποιο κατάστημα στην Αθήνα έχει μετατροπείς απο miniUSB σε 3,5mm jack ακουστικών?

 

(συγνώμη αν έχει απαντηθεί...)

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην είναι ούτε δύσκολες ούτε χαζές οι ερωτήσεις μου...

Αν υπάρχουν κάπου απαντημένες και έχουν εφαρμογή στο 3300 ας με βοηθήσει κάποιος...

 

 

_

 

φιλε μου οι ερωτησεις σου δεν ειναι δυσκολες αλλα ουτε και χαζες...ειναι ομως πραγματα που εχουν χιλιοαπαντηθει εδω μεσα και με μια απλη αναζητηση θα τα εβρισκες...δεν ειναι κακο να ψαξεις λιγο,να ασχοληθεις ...

για αυτο και δεν ελαβες απαντηση μεχρι τωρα;)

 

 

1 υπαρχει τροπος και αυτο ειναι προγραμμα και μαλιστα εχει ποσταριστει η λυση στα τελευταια μηνυματα του ""εφαρμογες οτι μας αρεσε""

 

2 απλα πετας χυμα ολους τους ηχους σου που μεσα στα my documents της storage card..

 

3 οχι.αλλα μπορεις να πεταξεις χυμα μεσα στα windows καποιους μικρους wav ηχους σου για περισσοτερες επιλογες...

 

υπαρχει και το προγραμμα που κανει ολα αυτα και λεγεται ringo mobile αλλα εγω προσωπικα δεν το χρησιμοποιω..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...