Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως την πέρασα χωρίς κανένα πρόβλημα.

Η αναβάθμιση σου αλλάζει μόνο το OS, το radio και η extented rom παραμένουν τα ίδια αλλά για κάποιο λόγο η extented rom δεν τρέχει απο πάνω αφού την περάσεις.

Υπάρχουν όμως και κάποιες ελείψεις όπως το msn, voice dialer, pdf viewer, video call, push to talk kai smart dialer αλλά στη ρομ έχουν ενσωματώσει κάποια προγράματα όπως το start clean, dictionary editor, sms backup registry editor, HTweakC κά. ( για πληροφορίες και εικόνες στο σχετικό site)Με κάποια cabacia από πάνω έχω φτιάξει το video call και smart dialer αλλά σύντομα αναμένεται καινούργια έκδοση που θα φτιάξει και τα υπόλοιπα.

Πάντως πανέμορφα τα windows mobile 6 edition αρκετά βελτιωμένα και πολύ γρηγορότερα από τα windows 2005:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντως την πέρασα χωρίς κανένα πρόβλημα.

Η αναβάθμιση σου αλλάζει μόνο το OS, το radio και η extented rom παραμένουν τα ίδια αλλά για κάποιο λόγο η extented rom δεν τρέχει απο πάνω αφού την περάσεις.

Υπάρχουν όμως και κάποιες ελείψεις όπως το msn, voice dialer, pdf viewer, video call, push to talk kai smart dialer αλλά στη ρομ έχουν ενσωματώσει κάποια προγράματα όπως το start clean, dictionary editor, sms backup registry editor, HTweakC κά. ( για πληροφορίες και εικόνες στο σχετικό site)Με κάποια cabacia από πάνω έχω φτιάξει το video call και smart dialer αλλά σύντομα αναμένεται καινούργια έκδοση που θα φτιάξει και τα υπόλοιπα.

Πάντως πανέμορφα τα windows mobile 6 edition αρκετά βελτιωμένα και πολύ γρηγορότερα από τα windows 2005:)

 

Vanilla wm06 for hermes xda live 0.10

http://rapidshare.com/files/18489423/WM_XDA_Live_v0.10.exe.html

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

συμπαθητικο....θα το δουμε εδω αραγε;

 

Εμενα μου αρεσει πολυ!

Σε ενα αλλο site ελεγε και καλα οτι θα ειναι ο αντικαταστατης του τιτανα!Τωρα θα δουμε φιλε!:)

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσει πολυ!

Σε ενα αλλο site ελεγε και καλα οτι θα ειναι ο αντικαταστατης του τιτανα!Τωρα θα δουμε φιλε!:)

 

256 rom

64 ram

wm6

gps on board

2.8 mpxls camera,autofocus,flash,macro

sliding querty...

wifi

και πολλα αλλα καλουδια :)

εμενα μου λενε πολλα αυτα :D

 

για να δουμε :rolleyes::rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

256 rom

64 ram

wm6

gps on board

2.8 mpxls camera,autofocus,flash,macro

sliding querty...

wifi

και πολλα αλλα καλουδια :)

εμενα μου λενε πολλα αυτα :D

 

για να δουμε :rolleyes::rolleyes:

 

Καλό, αλλά ρε γαμώτο, ούτε αυτό κάνει π!π@ς!!! :D

 

Να δω τι άλλο θα βρουν να βάλουν

 

Σοβαρά τώρα, δειχνει υπερπλήρες...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα με χάλαγε 128 RAM. :lol:

 

Σιγουρα οχι Ουτε ομως και οι π!π@ς που λεει ο φιλος neo_com_3 θα μας χαλαγαν...:lol: :lol:

Η καμερα νομιζω οτι ειναι 2Μ!

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα οχι Ουτε ομως και οι π!π@ς που λεει ο φιλος neo_com_3 θα μας χαλαγαν...:lol: :lol:

Η καμερα νομιζω οτι ειναι 2Μ!

Eσένα τι σου λείπει και ψάχνεσαι ? :p

Link to comment
Share on other sites

Eσένα τι σου λείπει και ψάχνεσαι ? :p

 

Ειμαι αχαριστος ε?:(

Ε τωρα ξερεις η αρρωστια!;)

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα :D εγώ πάλι κάτι πρέπει να έχω πάθει. Πρέπει να το ψάξω νομίζω, κοντεύω 4 μήνες με την ίδια συσκευή και δεν μου κάνει κάτι άλλο εντύπωση (ακόμα). :p
Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα :D εγώ πάλι κάτι πρέπει να έχω πάθει. Πρέπει να το ψάξω νομίζω, κοντεύω 4 μήνες με την ίδια συσκευή και δεν μου κάνει κάτι άλλο εντύπωση (ακόμα). :p

 

Ενταξει σοβαρα τωρα δεν μας λειπει και τιποτα,αλλα το καινουργιο παντα σε ξεσηκωνει,και μερικες φορες χωρις λογο μαλιστα,αφου πανω κατω τα ιδια πραγματα κανουμε και με το παλιο και με το καινουργιο!:)

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα :D εγώ πάλι κάτι πρέπει να έχω πάθει. Πρέπει να το ψάξω νομίζω, κοντεύω 4 μήνες με την ίδια συσκευή και δεν μου κάνει κάτι άλλο εντύπωση (ακόμα). :p

 

και εγω ετσι ειμαι.... ενα μηνα με το 3300 και....:worry::worry:

 

κουραστηκα....:lol:

 

ο τιτανας με κρατησε μαζι του κανα 6μηνο..παλι καλα...:rolleyes:

 

παντως και μενα δεν θα με χαλαγε αν ειχε 128 ram :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

lagoudakis, zaharakis Chat, στο Chat & Fun please. ;)

 

Ας περιοριστούμε στο θέμα ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

και εγω ετσι ειμαι.... ενα μηνα με το 3300 και....:worry::worry:

 

κουραστηκα....:lol:

 

ο τιτανας με κρατησε μαζι του κανα 6μηνο..παλι καλα...:rolleyes:

 

παντως και μενα δεν θα με χαλαγε αν ειχε 128 ram :lol::lol:

 

Υπομονή ........ τα καλύτερα έρχονται, ετοιμάστε τις πιστωτικές σας.....

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή ........ τα καλύτερα έρχονται, ετοιμάστε τις πιστωτικές σας.....

 

to threat palikaria to exoume gia na leinoyme problimata sto kinito mas kai na leme pragmata gia to kinito. balte msn an thelete na ta peite metaxy sas. Sorry pou milaw etsi..

Music is my life!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Μόλις έβαλα στον τιτάνα μου τα windows 2006 xda live από το γνωστό μέρος. Αν και η ρομ έχει κάποιες μικροελλείψεις το μηχανάκι πάει σφαίρα έγινε πολύ γρήγορο και δουλεύει άψογα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα στους τολμηρούς;:grin:
την εβαλε γνωστος αλλα του εκανε κοληματα,ειδικα στην καμερα και στα sms,και μας βγηκε η ψυχη να επανεφερουμε τα 5 ξανα,εσενα σου δουλεψε καλα;:confused:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου δουλεύει μια χαρά πάντως και δεν έχω κολήματα, κάμερα και sms ok. Δεν έχω δεί στο φόρουμ τέτοια προβλήματα και από άλλους που την έβαλαν. Μάλλον κάτι δεν θα πήγε καλά στο φλασάρισμα. Παρόλα ταύτα οι ειδήμονες του γνωστού μέρους ετομάζουν update το οποίο θα είναι έτοιμο σε μερικές ημέρες και θα είναι ακόμα πιο βελτιωμένο.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Εμένα μου δουλεύει μια χαρά πάντως και δεν έχω κολήματα, κάμερα και sms ok. Δεν έχω δεί στο φόρουμ τέτοια προβλήματα και από άλλους που την έβαλαν. Μάλλον κάτι δεν θα πήγε καλά στο φλασάρισμα. Παρόλα ταύτα οι ειδήμονες του γνωστού μέρους ετομάζουν update το οποίο θα είναι έτοιμο σε μερικές ημέρες και θα είναι ακόμα πιο βελτιωμένο.
thanks φιλε μου,στην αναμονη ;)
Link to comment
Share on other sites

re magges to htc tytn einai to idio me to Cingular 8525 mono pou to Cingular exei diaforetiki prosopsi kai tou leipei h deyterh kamera (ayth sthn prosopsh)? giati xazeyo sto e-bay gia kamia kalh timh kai me exoun mperdepsei oi amerikanoi...
Link to comment
Share on other sites

re magges to htc tytn einai to idio me to Cingular 8525 mono pou to Cingular exei diaforetiki prosopsi kai tou leipei h deyterh kamera (ayth sthn prosopsh)? giati xazeyo sto e-bay gia kamia kalh timh kai me exoun mperdepsei oi amerikanoi...

οχι φιλε μου.ολα τα htc tytn(hermes για να ειμαστε πιο σωστοι) ειναι τα ιδια μονο που μπορει να αλλαζουν χρωματα και καποιες μικρες διαφορες στην προσοψη.παντως ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ 2 ΚΑΜΕΡΕΣ.προσεχε γιατι το cingular 8515 ειναι το qtek 9100.

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Μηπως θες να πεις 8125=Qtek9100 ????????????????????????????

 

8525= Tytn μειον την camera περίπου !!!!!!!!!!! (ή μάλλον hermes για να ειμαστε πιο σωστοι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

kai ego ayto katalabo ligo pou to koitousa... pos to Cingular 8525 einai idio me to tytn apla den exei thn deyterh kamera giati den ypostirizei h Cingular th videoklhsh h kati tetoio... apo ola ta htc tytn pou kykloforoun pio mou proteinete na paro?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...