Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά γεια σας... άλλος ένας στην παρέα της μετάλαξης ενός απλού Ν73 σε Ν73ΜΕ. οκ όλα έγιναν με επιτυχία..

 

μονό μια διευκρίνιση. όταν κρατάς πατημένο το πλήκτρο που σε πάει στο μενού σου δείχνει πια προγράμματα λειτουργούν στο παρασκήνιο. σε εμένα είναι ανοιχτή συνεχώς "η μουσική μου"

 

πως κλείνει?

 

 

πηγαινε ισοσταθμιστης ---> επιλογες και μετα εξοδος :)

 

και εδω τα ιδια.....εχω μεγαλο προβλημα οταν παω να συνδέσω το 73 μου με το καλώδιο....

παιδια ομως απο οτι κατάλαβα δεν φταίει το καλώδιο...γιατι το ν70 ενος φιλου μου το αναγνωρίζει το ιδιο καλωδιο με την μια....

κατι αλλο παιζει εδω......:worry:

 

 

Το πιο πιθανο ειναι να μη φταιει το καλωδιο αλλα απο τη συχνη χρηση και ειδικα αν δε μαθεις να το κουμπωνεις σωστα και το ζοριζεις οπως εκανα εγω στην αρχη φαγωνονται λιγο οι επαφες του καλωδιου στο πλαστικο και ισως δημιουργειται απο εκει το προβλημα. Εμενα στην αρχη ηταν ενταξει. Τωρα τελευταια μου το κανει αυτο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πηγαινε ισοσταθμιστης ---> επιλογες και μετα εξοδος :)

 

φιλε μου δεν υπαρχει επιλογη εξοδος....

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δεν υπαρχει επιλογη εξοδος....

 

Δικιο εχεις δεν υπαρχει η επιλογη αυτη με την τελευταια εκδοση λογισμικου.

Για εξοδο χρησιμοποιησε το handy taskman. (Επιλογες -->Μουσικη-->Τερματισμος)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δικιο εχεις δεν υπαρχει η επιλογη αυτη με την τελευταια εκδοση λογισμικου.

Για εξοδο χρησιμοποιησε το handy taskman. (Επιλογες -->Μουσικη-->Τερματισμος)

 

τι ειναι το handy taskman φιλε μου και πως παω εκει?

 

το path που μου εδωσες δεν ισχυει επισεις (Επιλογες -->Μουσικη-->Τερματισμος)

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Το Handy Taskman είναι πρόγραμμα, θα το βρεις στο xxxxxxxxxxxx. Σου δείχνει τις εφαρμογές που τρέχουν και μπορείς να τις τερματίσεις.

Το παραπάνω path (Επιλογες -->Μουσικη-->Τερματισμος) ισχύει για το Handy Taskman όταν το εγκαταστήσεις.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι έχουν βάλει και 4Gb σε Ν80 και σε Ν73.

Δουλεύει κανονικά και στα δύο χωρίς κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Το πιο πιθανο ειναι να μη φταιει το καλωδιο αλλα απο τη συχνη χρηση και ειδικα αν δε μαθεις να το κουμπωνεις σωστα και το ζοριζεις οπως εκανα εγω στην αρχη φαγωνονται λιγο οι επαφες του καλωδιου στο πλαστικο και ισως δημιουργειται απο εκει το προβλημα. Εμενα στην αρχη ηταν ενταξει. Τωρα τελευταια μου το κανει αυτο.

 

εμενα απο την αρχη ειχε προβλημα με το καλωδιο....

θυμαμαι χαρακτηριστηκα οτι το ν70 μου(πριν χαλασει) το "διαβαζε" με την μια ενω με το 73 επρεπε να πιεζω το καλωδιο προς τα κατω για να το διαβασει.....

 

johnx2 αν δεν εβγαλες ακρη με το Handy Taskman στειλε μου pm....

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι έχουν βάλει και 4Gb σε Ν80 και σε Ν73.

Δουλεύει κανονικά και στα δύο χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Thanks:) :D :happy:

 

:shoot: Sony Ericsson :rocket:

 

και εδω τα ιδια.....εχω μεγαλο προβλημα οταν παω να συνδέσω το 73 μου με το καλώδιο....

παιδια ομως απο οτι κατάλαβα δεν φταίει το καλώδιο...γιατι το ν70 ενος φιλου μου το αναγνωρίζει το ιδιο καλωδιο με την μια....

κατι αλλο παιζει εδω......:worry:

 

Αυτό το κάνει και το Ε50 του πατέρα μου.!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κάνει και το Ε50 του πατέρα μου.!

κατι πρεπει να κανει η νοκια μ'αυτο, υπαρχει ενα προβλημα, πολλοι το εχουν αναφερει...

Link to comment
Share on other sites

ontws , to kalwdio exei provlima se pollous opws kai se emena, to idio kanw kai ego gia na to anagnorisei to piezo pros ta kanw,, auto emfanistike meta apo ena mhnh xrhsh tou kalwdiou peripou :) ti na kanoume :S
Link to comment
Share on other sites

Το Handy Taskman είναι πρόγραμμα, θα το βρεις στο xxxxxxxxxxxx. Σου δείχνει τις εφαρμογές που τρέχουν και μπορείς να τις τερματίσεις.

Το παραπάνω path (Επιλογες -->Μουσικη-->Τερματισμος) ισχύει για το Handy Taskman όταν το εγκαταστήσεις.

 

Φίλε μου μπορείς να γίνεις σε παρακαλώ λίγο πιο σαφής? τι είναι ακριβός το xxxxxxxxxxx και που ακριβός μπορώ να το βρω? υπάρχει εξαρχής μέσα στο κινητό? η πρέπει να το κατεβάσω από κάπου?

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

ontws , to kalwdio exei provlima se pollous opws kai se emena, to idio kanw kai ego gia na to anagnorisei to piezo pros ta kanw,, auto emfanistike meta apo ena mhnh xrhsh tou kalwdiou peripou :) ti na kanoume :S

mini usb rulez θα ελεγα :)

Φίλε μου μπορείς να γίνεις σε παρακαλώ λίγο πιο σαφής? τι είναι ακριβός το xxxxxxxxxxx και που ακριβός μπορώ να το βρω? υπάρχει εξαρχής μέσα στο κινητό? η πρέπει να το κατεβάσω από κάπου?

xxxxxxxxxxxx εννοει ο φιλος leftezi, εκει εχει οτι αναφερουμε συνεχεια. ειναι εφαρμογες που μπαινουν στα κινητα μας και κανουν τη ζωη μας μαζι τους πιο ενδιαφερουσα :D

θα το εγκαταστησεις, θα διαβασεις τις οδηγιες χρησης πως θα το κανεις αυτο (νομιζω το αναφερει, λεει γενικα για εφαρμογες).

οτι θες μας λες :)

Link to comment
Share on other sites

οκκκκκ μολις το εγκατεστησα... και εκλεισε κανονικα η μουσικη, αλλα ειναι DEMO VERSION και εχει αλλες 7 μερες λειτουργιας... Καμια HELP....
HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

οκκκκκ μολις το εγκατεστησα... και εκλεισε κανονικα η μουσικη, αλλα ειναι DEMO VERSION και εχει αλλες 7 μερες λειτουργιας... Καμια HELP....

 

Μεσα στο rar αρχειο μαζι με το προγραμμα εχει και ενα εγγραφο.Εκει θα βρεις αυτο που χρειαζεσαι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Μεσα στο rar αρχειο μαζι με το προγραμμα εχει και ενα εγγραφο.Εκει θα βρεις αυτο που χρειαζεσαι.

 

δεν υπαρχει τιποτα στις οδηγιες φιλε μου το αρχειο δεν το κατεβασα απο το xxxxxxxxxxxxx αλλα απο ενα sait απο αναζητιση στο google...

 

τι λες να κανω...?

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει τιποτα στις οδηγιες φιλε μου το αρχειο δεν το κατεβασα απο το xxxxxxxxxxx αλλα απο ενα sait απο αναζητιση στο google...

 

τι λες να κανω...?

το xxxxxxxxxxxxxx θα το χρειαστεις ετσι κι αλλιως, κατεβασε το απο εκει, ασε το προγραμμα που εχεις ηδη μεσα και χρησιμοποιησε το εξτρα αρχειο που θα βρεις στο xxxxxxxxxx ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια, μολις παρατηρησα ενα προβλημα που εχει το Ν73 μου, προγραμματιζω το ξυπνητηρι για να χτυπησει αλλά μερικές φορες χτυπάει και άλλες οχι. Εχει αντιμετωπίσει κανείς αλλος το προβλημά;
Link to comment
Share on other sites

Γεια, μολις παρατηρησα ενα προβλημα που εχει το Ν73 μου, προγραμματιζω το ξυπνητηρι για να χτυπησει αλλά μερικές φορες χτυπάει και άλλες οχι. Εχει αντιμετωπίσει κανείς αλλος το προβλημά;

 

Mήπως επειδή έχεις τροποποιήσει το προφίλ ώστε να μην ακούγονται οι ήχοι ειδοποίησης;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οκ εκανα REGISTER STO xxxxxxxxxxxxxx. Που υπαρχει το HANDY TASKMAN ΜΕΣΑ ΣΤΟ xxxxxxxxxxxxxx ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙΠΟΤΑ...
HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οκ εκανα REGISTER STO xxxxxxxxxxxxxx. Που υπαρχει το HANDY TASKMAN ΜΕΣΑ ΣΤΟ xxxxxxxxxx ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙΠΟΤΑ...

ψαξε εδω

xxxxxxxxxxxxxxxx

και κατα συνεπεια εδω

xxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

Mήπως επειδή έχεις τροποποιήσει το προφίλ ώστε να μην ακούγονται οι ήχοι ειδοποίησης;

 

Οχι δεν αλλαζω το προφίλ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οκ εκανα REGISTER STO xxxxxxxxxxxxxxx. Που υπαρχει το HANDY TASKMAN ΜΕΣΑ ΣΤΟ xxxxxxxxx ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙΠΟΤΑ...

 

Φίλε μου, μιας κι είσαι καινούργιος στο σπορ, να έχεις υπ' όψιν σου ότι γενικά τα προγράμματα που αφορουν το κινητό σου είναι εδώ:

xxxxxxxxxxxxxxxxx

Διάβαζε τα μηνύματα του xxxxxxxxxxxxx φόρουμ προσεκτικά. Όταν κατεβάζεις μια εφαρμογή και την ξεζιπάρεις στο δίσκο σου, να διαβάζεις πάντα τα αρχεία που τελειώνουν σε *.nfo. Αυτά δεν ανοίγουν με διπλό κλικ, άνοιξέ τα με το σημειωματάριο και ακολούθησε τις υποδείξεις τους για την εγκατάσταση της κάθε εφαρμογής. Παιδέψου λιγάκι και θα βρεις την άκρη. :)

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...