Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου. :) Μόλις τελείωσα το update αλλά δε μου πείρε πάνω από 20λεπτά. Θα πρέπει να ανησυχώ?

 

Όταν πάω στη Γλώσσα μου λέει 2.3.3 πάντως.

Αυτό δεν είναι πλήρες firmware, είναι απλά η τελευταία έκδοση των ελληνικών που περνάει η ACE πάνω στο firmware. Με λίγα λόγια μην περιμένεις να δεις καμιά αλλαγή στο σύστημα της συσκευής σου, παρά μόνο σε ότι έχει να κάνει με την ελληνική γλώσσα. Καινούριο firmware, και μάλιστα βασισμένο σε νεότερο update των Windows Mobile (AKU 3.3) περιμένουμε, σύμφωνα με όλες τις αναφορές, κάπου στις αρχές Μαρτίου. Εννοείται πως αφού κυκλοφορήσει, θα εξελληνιστεί πλήρως από την ACE (όπως και όλες οι μέχρι τώρα εκδόσεις) και θα δοθεί αμέσως από την ίδια.

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια μια ερωτηση!!το destinator παιζει καλα η ειναι αργο στις επιλογες του;

 

γιαννη αν αφαιρεσεις καποια αργοπορια στην εξοδο απο το προγραμμα(μονο στο HTC P3300-στον τιατανα δεν ειχε κανενα προβλημα)δεν εχω κανενα παραπονο ουσιαστικο.

καποιες φορες δεν ειναι σταθερο στο υψομετρο αλλα κατα την πλοηγηση μεχρι στιγμης ειναι οτι καλυτερο;)

 

στο 3300 δεν ασχοληθηκα καθολου με τα δικα του που ειχε προεγκατεστημενα..απλα τα εσβησα απο μεσα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
πρεπει να διαλεξω μεσα σε 1 ωρα τι να παρω!!!τιτανα η 3600!!!!βασικα θελω να μην ειναι αργο το destinator,Δημητρη,εμφανισιακα ο τιτανας μου αρεσει πιο πολυ
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να διαλεξω μεσα σε 1 ωρα τι να παρω!!!τιτανα η 3600!!!!βασικα θελω να μην ειναι αργο το destinator,Δημητρη,εμφανισιακα ο τιτανας μου αρεσει πιο πολυ

 

κοιτα εγω που το ειχα καποτε το τιτανα...

ητανε ολα τα λεφτα...

ειχε και το qwerty και μου αρεσε ακομα ποιο πολυ.

το p3600 ομως ειναι ποιο βολικο και ποιο μικρο σε σχεση με το τιτανα.

τωρα αυτην την στιγμη θα επαιρνα το p3600.

η επιλογη δικη σου.:) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να διαλεξω μεσα σε 1 ωρα τι να παρω!!!τιτανα η 3600!!!!βασικα θελω να μην ειναι αργο το destinator,Δημητρη,εμφανισιακα ο τιτανας μου αρεσει πιο πολυ

 

γιαννη παρα πολυ καλος και ο τιτανας απλα τα 3300-3600 ειναι πιο λεπτα.και με την κεραια επανω.μεχρι εκει οι συγκρισεις για μενα...

 

δεν ξερω αν διαβασες οτι ο τιτανας εχει και το hardware προεγκατεστημενο για κεραια gps και ετοιμαζουν το software:!:για να δουλεψει ....αν το ηξερα πριν τον δωσω ...απλα δεν θα τον εδινα με τπτ!!μιας και η επιλογη μου μετα να παρω παλι wm ηταν λογω gps και απο κει κατεληξα στο 3300....δεν ειναι οτι καλυτερο συγκριτικα με τον τιτανα αλλα ειναι τιμιο..

 

παντως επιμενω να ψαχνω pda με ram 128 και πανω!!!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

το ξερω αλλα εχω και το 3300 που ειναι περιπου το ιδιο σε στυλ με το 3600 για αυτο λεω για τιτανα

 

ok!!τοτε πηγαινε για το τιτανα.:) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ευχαριστω παιδια φευγω για πλαισιο!!!Δημητρη κατι πηρε το αυτι μου για gps αλλα για να δουμε,παλι εισαι πισω στα win mob;:p εδω στην αρρωστια ε;:lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια φευγω για πλαισιο!!!Δημητρη κατι πηρε το αυτι μου για gps αλλα για να δουμε,παλι εισαι πισω στα win mob;:p εδω στην αρρωστια ε;:lol: :lol:

 

αντε και καλοριζικο!!:D:D

 

με βλεπω να κατεβαινω και γω κατα κει συντομα :rolleyes: :rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αντε και καλοριζικο!!:D:D

 

με βλεπω να κατεβαινω και γω κατα κει συντομα :rolleyes: :rolleyes:

 

άντε για καφεδάκι ξανά:) Τελικά Δημήτρη με όλα όσα βάλαμε στον τιτάνα μου έχω βολευτεί αφάνταστα , αρχισα και να σκαλίζω και να ανακαλύπτω πράγματα, είμαι ομως σε εμβρυακό επίπεδο ακόμη έχω πολλές ερωτήσεις (αν έχεις και εσυ υπομονη :lol: ) και .. με οσα έχω δει στο φόρουμ με τις today screen (βλεπε shell) εχω εξιτάρει απίστευτα .

 

Γιάννη?? καλορίζικο. Χάρηκα ιδιαίτερα για την επιλογή σου . εχω τους λόγους μου :)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ευχαριστω πολυ παιδια:happy: :happy: το εχω τωρα και φορτιζει:rolleyes: 10 λεπτα που το σκαλισα μου αφησε καλες εντυπωσεις,πηρα πριν1 βδομαδα ενα 9000 αλλα δεν μπορεσα να το βολευτω ρε γαμωτο,κριμα γιατι ηταν καλη συσκευη αλλα...,βασικα μου την εσπασε το οτι το destinator σερνοταν οχι σε πλοηγηση αλλα οπως το εξερευνουσα,εκανε μια ωρα να παει στην καθε επιλογη:( πιστευω οτι φταιει η vga οθονη,αντε τωρα το εχω διπλα στο 3300 να γνωριστουν κιολας:D :lol:κανονιστε για καφεεεεεεεε
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια:happy: :happy: το εχω τωρα και φορτιζει:rolleyes: 10 λεπτα που το σκαλισα μου αφησε καλες εντυπωσεις,πηρα πριν1 βδομαδα ενα 9000 αλλα δεν μπορεσα να το βολευτω ρε γαμωτο,κριμα γιατι ηταν καλη συσκευη αλλα...,βασικα μου την εσπασε το οτι το destinator σερνοταν οχι σε πλοηγηση αλλα οπως το εξερευνουσα,εκανε μια ωρα να παει στην καθε επιλογη:( πιστευω οτι φταιει η vga οθονη,αντε τωρα το εχω διπλα στο 3300 να γνωριστουν κιολας:D :lol:κανονιστε για καφεεεεεεεε

Καλορίζικο και σε μιά καλή θήκη πάντα με προσοχή γιά να συνεχίσει να είναι έτσι γυαλιστερό και όμορφο. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
φιλε πανο σε ευχαριστω πολυ;) παντα σε θηκη,ειμαι ψειρας μεχρι μα......ας με τις συσκευες μου!!δεν εχουν ποτε ουτε ....χνουδι πανω:p
Link to comment
Share on other sites

φιλε πανο σε ευχαριστω πολυ;) παντα σε θηκη,ειμαι ψειρας μεχρι μα......ας με τις συσκευες μου!!δεν εχουν ποτε ουτε ....χνουδι πανω:p

 

καλοριζικο και καλα παιδεματα :lol::lol:

 

ενα μικρο τιπ για τον τιτανα επειδη η θηκη του εχει μαγνητικο κουμπωμα....

 

παντα η οθονη απο την μεσα μερια της θηκης και οχι απο την μερια του μαγνητη!!;)

 

κανονιστε για καφε και να τουμπανιασουμε και τον τιτανα!!:lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ναι το εχω διαβασει αυτο.αντε πες και στον μιχαλη να βρεθουμε,αν και καλο θα ηταν να γινει μια συναντηση κατοχων ppc,παλια γινοταν
Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera... molis pira ki ego to TYTN Pro apo plaisio kai na fadasteite den to exo fortisei gia proti fora akoma...ola kala kai omorfa...otan prospatho na anoikso omos tin camera gia na travikso photo na do ki ego pos travaei mou vgazei minima oti den borei na anoiksei i camera. "Unable to start Camera""Unable to initialize camera."

 

To kinito einai 3 oron...kserei kaneis ti fteei?

Link to comment
Share on other sites

Άστο να φορτίσει μια καλά και μετά κάνε ένα soft reset... Μετά μας λές...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera... molis pira ki ego to TYTN Pro apo plaisio kai na fadasteite den to exo fortisei gia proti fora akoma...ola kala kai omorfa...otan prospatho na anoikso omos tin camera gia na travikso photo na do ki ego pos travaei mou vgazei minima oti den borei na anoiksei i camera. "Unable to start Camera""Unable to initialize camera."

 

To kinito einai 3 oron...kserei kaneis ti fteei?

 

κολημα η αδυναμια εκινησης εφαρμογης σε wm???:blink::blink:

 

δεν το πιστευω :lol::lol:

 

μην ανυσηχεις φιλε μου..κανε ενα restart και ολα θα ειναι μια χαρα:D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα για να βλεπεις βιντεο σαν το TCPMP γιατι το συγκεκριμενο δεν μου παιζει στον τιτανα,ενω στο 3300 ειναι jet,περιεργα πραγματα!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα για να βλεπεις βιντεο σαν το TCPMP γιατι το συγκεκριμενο δεν μου παιζει στον τιτανα,ενω στο 3300 ειναι jet,περιεργα πραγματα!!!

 

PocketTVPocketgear ;)

 

αρχισαν τα οργανα με τον τιτανα :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα για να βλεπεις βιντεο σαν το TCPMP γιατι το συγκεκριμενο δεν μου παιζει στον τιτανα,ενω στο 3300 ειναι jet,περιεργα πραγματα!!!

 

Παίζει κονονικά... Βρες μια πιο καινούργια έκδοση...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
PocketTVPocketgear ;)

 

αρχισαν τα οργανα με τον τιτανα :lol::lol:

το εβαλα και ολα μια χαρα:happy: μην κατηγορεις τον τιτανα θα αρπαχτουμε:lol: :lol: :p :D
Link to comment
Share on other sites

το εβαλα και ολα μια χαρα:happy: μην κατηγορεις τον τιτανα θα αρπαχτουμε:lol: :lol: :p :D

 

δεν ειπα κατι κακο για τον τιτανα:)

 

για σενα ενοουσα:p

 

μεχρι να τον μαθεις θα χουμε περιπετειες :lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...