Jump to content

Τι Today Screen έχετε στο PPC σας;


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να κάνω και εγώ μια ερώτησούλα (ίσος χαζή) :O

 

Μπορώ να περάσω σε SmartPhone wm5 με οθόνη Landscape το παρακάτω Theme ή κάποιο παρόμοιο :worry: ???

 

http://i7.tinypic.com/48vsww6.png

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :).

 

φιλε μου δεν ειναι θεμα ,αυτο που εχεις στην φωτο αλλα το spb mobile shell.

 

αν θελεις κατι τετοιο κοιτα στα αναλογα threads των wm smartphones

 

και για απλα θεματα για smartphones ριξε μια ματια :rolleyes:

 

καπου εκει :D http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=smartphone+wm5+themes

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.faststone.org/FSCaptureDetail.htm

 

αυτο χρησιμοποιω χρονια τωρα και ειναι και δωρεαν:)

http://www.thesmilies.com/smilies/happy0158.gifχιλια

ευχαριστω!http://www.thesmilies.com/smilies/happy0180.gif

Link to comment
Share on other sites

ετσι απλα :rolleyes:

 

λιτο απεριτο και λειτουργικοτατο:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Nα σας ρωτήσω κάτι: Με τόσα today plugins που έχετε φορτωμένα, δεν αντιμετωπίζετε πρόβλημα με την ελεύθερη RAM; Και τελικά πόση ελεύθερη πρέπει να έχουμε για λειτουργία χωρίς πρόβλημα σε WM5;

Zaharakis, με ποιό πρόγραμμα έβαλες τα εικονίδια στην κάτω μπάρα; Γνωρίζω πχ το iLauncher, αλλά έχει και ένα σωρό άλλες λειτουργίες που δεν χρειάζομαι.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα... Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.
Link to comment
Share on other sites

Nα σας ρωτήσω κάτι: Με τόσα today plugins που έχετε φορτωμένα, δεν αντιμετωπίζετε πρόβλημα με την ελεύθερη RAM; Και τελικά πόση ελεύθερη πρέπει να έχουμε για λειτουργία χωρίς πρόβλημα σε WM5;

τα today plugins ειναι ο θανατος της ram:lol::lol: για αυτο και δεν εχω κανενα;)

 

απο προσωπικη εμπειρια ,κοντα στα 22 mb ελευθερης ram σου δινουν καποια σταθεροτητα.

μιλαω παντα για το θεμα τηλεφωνου.

γιατι σαν PDA μπορει και δουλευει καλα και μεχρι 17-18mb free

 

Zaharakis, με ποιό πρόγραμμα έβαλες τα εικονίδια στην κάτω μπάρα; Γνωρίζω πχ το iLauncher, αλλά έχει και ένα σωρό άλλες λειτουργίες που δεν χρειάζομαι.

 

με το ilauncher ;)

 

δλδ....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

και μερικες ακομα :)

 

ευκολα παραμετροποιησιμο και πολυ οικονομικο στο ροκανισμα της ram;)

 

καλα τα φαντεζι today pluggins και τα πανεμορφα προγραμματα (πχ wisbar advance κλπ) αλλα αυτα ειναι μονο για τηλεφωνα με περισσια ram,δλδ απο 128 mb και πανω:O και οχι για τα περισσοτερα 64αρια WM......

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Να και η δικιά μου χωρίς Spb Shell: :P

http://img77.imageshack.us/img77/9754/piscreenshot101042jb7.th.png

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

και μερικες ακομα :)

 

ευκολα παραμετροποιησιμο και πολυ οικονομικο στο ροκανισμα της ram;)

 

καλα τα φαντεζι today pluggins και τα πανεμορφα προγραμματα (πχ wisbar advance κλπ) αλλα αυτα ειναι μονο για τηλεφωνα με περισσια ram,δλδ απο 128 mb και πανω:O και οχι για τα περισσοτερα 64αρια WM......

 

φιλε zaharakis πολυ καλη η ....φωτογραφια!! :rolleyes:

Μηπως ξερουμε και την κοπελα να βρουμε περισσοτερες? :cool:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

φιλε zaharakis πολυ καλη η ....φωτογραφια!! :rolleyes:

Μηπως ξερουμε και την κοπελα να βρουμε περισσοτερες? :cool:

 

 

:lol::lol::lol::lol:

 

κοιτα εκει http://www.photo.net/gallery/photocritique/filter

 

ειναι μια τεραστια πηγη φωτογραφιων που επισκεφτομαι παρα πολυ συχνα τα τελευταια χρονια.εχει φωτος απο παρα πολλα θεματα και φυσικα απο επαγγελματιες φωτογραφους:!:

 

τα περισσοτερα wallpapers που κοσμουν τα pc μου και τα κατα καιρους κινητα μου ειναι κατα κορον απο κει..

 

just the best :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Βάλε RSS Feeds να βλέπεις news.. Έχει πολλες εφαρμογές!

 

Έχεις σε κάποιο αρχείο το πρόγραμμα των αγωνιστικών να το περάσουμε κι εμείς? :D

 

ναι ειναι μια λυση τα RSS feeds...εχεις κανα καλο να προτεινεις ??

 

Για το πρόγραμμα αγωνιστικων ειχα ανοιξει θεμα εδω

Βεβαια ειναι λιγο παλιο μιας και εχουν αλλαξει oι ημερομηνιες απο τοτε αλλα αν θες στειλει μου pm για ποια ομαδα ενδιαφερεσε να σου στειλω updated που εχω.

Link to comment
Share on other sites

Eδώ και η δική μου μετά από hard reset, ακόμη την ψάχνω.

 

http://img329.imageshack.us/img329/5476/pccapture25to0.jpg

johner ή δεν έχεις το spb weather 1.7 ή απλά δεν έχεις κάνει update... ώραια today πάντως :D

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol:

 

κοιτα εκει http://www.photo.net/gallery/photocritique/filter

 

ειναι μια τεραστια πηγη φωτογραφιων που επισκεφτομαι παρα πολυ συχνα τα τελευταια χρονια.εχει φωτος απο παρα πολλα θεματα και φυσικα απο επαγγελματιες φωτογραφους:!:

 

τα περισσοτερα wallpapers που κοσμουν τα pc μου και τα κατα καιρους κινητα μου ειναι κατα κορον απο κει..

 

just the best :)

 

 

μου αρεσει η φωτογραφια και η σελιδα που προτεινεις ειναι οντως πολυ καλη!;)

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

johner ή δεν έχεις το spb weather 1.7 ή απλά δεν έχεις κάνει update... ώραια today πάντως :D

Έχω βάλει το weatherpanel στο tab του καιρού και το μόνο πρόβλημα είναι οτι στο now δε μου κάνει update τον καιρό.:O

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται στο spb mobile shell να φτιάξω ενα tab στο οποίο να υπάρχουν συντομεύσεις προγραμάτων που θα επιλέξω εγω; Όσο και αν έψαξα δεν κατάφερα να το βρω... :confused:

 

Οι συντομεύσεις που υπάρχουν στο tab της μπαταρίας δεν αλλάζουν με αυτές που θέλω εγω :this:

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται στο spb mobile shell να φτιάξω ενα tab στο οποίο να υπάρχουν συντομεύσεις προγραμάτων που θα επιλέξω εγω; Όσο και αν έψαξα δεν κατάφερα να το βρω... :confused:

 

Οι συντομεύσεις που υπάρχουν στο tab της μπαταρίας δεν αλλάζουν με αυτές που θέλω εγω :this:

 

Διαβασε το ποστ μου παραπανω και θα δεις πως το φτιαχνεις αυτο

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα το spb mobile shell, για να αλλάξω θέμα παίρνει κανα 5λεπτο, γιατί το κάνει αυτό? Πρίν το spb mobile shell είχα για τον καιρό το spd weather, γίνεται να μου δείχνει τις πόλεις που είχα απο το meteo και εάν ναι με ποιον τρόπο??:blink: :blink:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα το spb mobile shell, για να αλλάξω θέμα παίρνει κανα 5λεπτο, γιατί το κάνει αυτό? Πρίν το spb mobile shell είχα για τον καιρό το spd weather, γίνεται να μου δείχνει τις πόλεις που είχα απο το meteo και εάν ναι με ποιον τρόπο??:blink: :blink:

Kάτι στραβό έχεις κάνει στο μηχανάκι σου και σέρνεται. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα το spb mobile shell, για να αλλάξω θέμα παίρνει κανα 5λεπτο, γιατί το κάνει αυτό? Πρίν το spb mobile shell είχα για τον καιρό το spd weather, γίνεται να μου δείχνει τις πόλεις που είχα απο το meteo και εάν ναι με ποιον τρόπο??:blink: :blink:

 

Για την ακρίβεια θέλει soft reset για να δεχθεί το θέμα?????

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο (σας τρέλανα στις ερωτήσεις σορρυ) όταν πατάμε spd menu υπάρχει στο soft key ένα Now, γίνεται αυτό να μπεί ώς κεντρικό θέμα????

(:baby: είπαμε πρώτη φορα ppc)

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο (σας τρέλανα στις ερωτήσεις σορρυ) όταν πατάμε spd menu υπάρχει στο soft key ένα Now, γίνεται αυτό να μπεί ώς κεντρικό θέμα????

(:baby: είπαμε πρώτη φορα ppc)

Οχι, θα το βλέπεις κάθε φορά όταν επανέρχεται από αναμονή αν τσεκάρεις το Show the Now Screen when device wakes up, στις ρυθμίσεις του. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...