Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά βοηθήστε σας παρακαλώ στο εξής...

Έχω πάρει το p3300 εδώ και μερικές εβδομάδες με 512ΜΒ κάρτα μνήμης, αλλά δεν το χρησιμοποιώ και το πουλάω με όλα τα παρελκόμενα του σε άριστη κατάσταση.

Δυστυχώς για λόγους που δεν κατανοώ, δεν μου επιτρέπεται να βάλω αγγελία και να ενημερώσω όσους ενδιαφέρονται σε αυτό το site.

Έχετε υπ' όψη σας σε ποιά site στην Ελλάδα μπορώ να βάλω αγγελία;

Ευχαριστώ!

 

http://www.ngi.gr/forum/viewforum.php?f=54 :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ALOY8020 μου βγάζει μήνυμα "Δεν έχετε το δικαίωμα πρόσβασης στη συγκεκριμένη σελίδα." επειδή δεν έχω φαίνεται αρκετά μηνύματα.

Κάποιος που ενδιαφέρεται να το αγοράσει δηλαδή, μπορεί να χάσει την ευκαιρία να το πάρει φτηνότερα γιατί ...δεν έχω αρκετά μηνύματα. :wacko:

 

Ευχαριστώ panosha. Θα το βάλω εκεί! :)

Why don't we just take the safety labels off everything and let stupidity sort itself out?
Link to comment
Share on other sites

ALOY8020 μου βγάζει μήνυμα "Δεν έχετε το δικαίωμα πρόσβασης στη συγκεκριμένη σελίδα." επειδή δεν έχω φαίνεται αρκετά μηνύματα.

Κάποιος που ενδιαφέρεται να το αγοράσει δηλαδή, μπορεί να χάσει την ευκαιρία να το πάρει φτηνότερα γιατί ...δεν έχω αρκετά μηνύματα. :wacko:

 

Ευχαριστώ panosha. Θα το βάλω εκεί! :)

 

κριμα πραγματικα!! αλλα ενταξει αφου σε βοηθησε ο πανοσα οκ εισαι!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

προφανως εχεις πειραξει καποια ρυθμιση,προσωπικα δεν εχω τετοιο προβλημα

 

οχι φιλε μου ετσι ηταν απο την αρχη . δεν πειραξα τιποτα

 

εχω ποσταρει μερικες σελιδες πισω πως σταματας το gprs ψαξε λιγο κανε οποιον τροπο θες απο τους τρεις και δοκιμασε παλι.

 

Το βρηκα το ποστ σου μαστελο.Ευχαριστω για την απαντηση. Το καταλαβα αυτο με την τελεια (ενα αλλο ονομα για να μη βρισκει διευθυνση) αλλα να σε ρωτησω το εξης:

αν ετσι απενεργοποιειται τελειως το Gprs αν εμενα μου ερθει ενα mms πως θα το παρω ?????

 

και το αρχειο που εβαλες "DISABLEGPRSAUTOCONNECT" τι ακριβως κανει ?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου ετσι ηταν απο την αρχη . δεν πειραξα τιποτα

 

 

 

Το βρηκα το ποστ σου μαστελο.Ευχαριστω για την απαντηση. Το καταλαβα αυτο με την τελεια (ενα αλλο ονομα για να μη βρισκει διευθυνση) αλλα να σε ρωτησω το εξης:

αν ετσι απενεργοποιειται τελειως το Gprs αν εμενα μου ερθει ενα mms πως θα το παρω ?????

 

και το αρχειο που εβαλες "DISABLEGPRSAUTOCONNECT" τι ακριβως κανει ?

 

Ευχαριστω

 

γράψε σε παρακαλώ σε πια σελίδα το βρήκες.

Link to comment
Share on other sites

στο PW πηγαινε settings-connection και ξετσεκαρισε το establish connection

υπαρχει και καποιο αρχειακι το εβαλα πιο κατω

 

και υπαρχει και καποιο τρικ

δηλαδη μπαινεις εναρξη-ρυθμισεις-συνδεσεις-για προχωρηνενους-επιλ δικτυο-επεξεργασια2 φορες-επομενο στο ονομα access point βαλε μια τελεια ή ενα γραμμα στην αρχη ,μετα επομενο μεχρι να τελειωσει με αυτο το τροπο δεν θα συνδεθει ποτε και δεν θα χρεωθεις ποτε γιατι δεν εχει σωστη διευθυνση

 

το αρχικο μυνημα ειναι στη σελιδα 143 και το αρχειο(το οποιο γραφει απευθειας στη registry) δεν αφηνει το gprs να κανει αυτοματη συνδεση, η συνδεση μετα γινεται μονο με δικη σας εντολη manual

 

Mino καποια στιγμη ειχες πει να γραφαμε ενα tutorial gia to 3300

πως θα σου φενοταν να ξεκιναγες:lol: μιας και το 80% των tips το εχεις γραψει εσυ

εγω μπορω να ψαξω και να συγκεντρωσω τις σελιδες που εχουν γραφτει καποια πραγματα..............

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

το αρχικο μυνημα ειναι στη σελιδα 143 και το αρχειο(το οποιο γραφει απευθειας στη registry) δεν αφηνει το gprs να κανει αυτοματη συνδεση, η συνδεση μετα γινεται μονο με δικη σας εντολη manual

 

Mino καποια στιγμη ειχες πει να γραφαμε ενα tutorial gia to 3300

πως θα σου φενοταν να ξεκιναγες:lol: μιας και το 80% των tips το εχεις γραψει εσυ

εγω μπορω να ψαξω και να συγκεντρωσω τις σελιδες που εχουν γραφτει καποια πραγματα..............

 

OK bro no prob to ρωτας .. :D

 

Exeis pm ;)

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε παιδια ενα tutorial θα ειναι παρα πολυ καλο....

θα βοηθησει πολυ ολους μας γιατι ολα θα ειναι συγκεντρομενα σε ενα σημειο..

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε παιδια ενα tutorial θα ειναι παρα πολυ καλο....

θα βοηθησει πολυ ολους μας γιατι ολα θα ειναι συγκεντρομενα σε ενα σημειο..

 

H epexergasia hdh arxise Pano (mastelos) akous.. :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

το αρχικο μυνημα ειναι στη σελιδα 143 και το αρχειο(το οποιο γραφει απευθειας στη registry) δεν αφηνει το gprs να κανει αυτοματη συνδεση, η συνδεση μετα γινεται μονο με δικη σας εντολη manual

 

Mino καποια στιγμη ειχες πει να γραφαμε ενα tutorial gia to 3300

πως θα σου φενοταν να ξεκιναγες:lol: μιας και το 80% των tips το εχεις γραψει εσυ

εγω μπορω να ψαξω και να συγκεντρωσω τις σελιδες που εχουν γραφτει καποια πραγματα..............

 

mastelo οταν λες θα το ανοιγω manual εννοεις οτι θα μου ερχεται mms ας πουμε και εγω θα πηγαινω εκει στις ρυθμισεις και αντι την τελεια θα επιλεγω το cosmote που βγαζει σε μενα π.χ για να αρχισει να το παιρνει?

 

Και κατι αλλο σε εκεινη την καρτελα που λεει επεξεργασια εχει πανω και κατω τη λεξη επεξεργασια. Σε ποια απο τις 2 επεξεργασιες μπαινω και κανω αυτο με την τελεια?

 

Και κατι ασχετο. καμια προταση για antivirus-firewall??

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που δεν έχω καταλάβει τελικά...

Λειτουργεί κάποιος το Phone Dashboard 1.9.3 με την rom της Ace χωρίς κολλήματα;

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν αφορά μόνο το 3300 το νέο, το γράφω εδώ που θα το δει περισσότερος κόσμος. στο site της ace ανέβηκαν updates για 3300,4350,3600 και tytn με ελληνικό smartdial.

λινκ δεν δίνω, όσοι έχουν πρόσβαση στο forum ξέρουν που θα το βρουν

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν αφορά μόνο το 3300 το νέο, το γράφω εδώ που θα το δει περισσότερος κόσμος. στο site της ace ανέβηκαν updates για 3300,4350,3600 και tytn με ελληνικό smartdial.

λινκ δεν δίνω, όσοι έχουν πρόσβαση στο forum ξέρουν που θα το βρουν

 

 

Axizei ton kopo na kaneis hard reset gia afto ?

 

Den xerw nomizw oti tah prepei na perimenw mia anabathmismeni ekdosh ROm gia ola..

 

Giati exoume psilomperdeftei..

 

Allo update gia ta ellinika allo gia to smartdial allo gia thn htc rom telika ti tha protovaloume prwto kai posa hard reset na kanoume.. :X:X

Link to comment
Share on other sites

Axizei ton kopo na kaneis hard reset gia afto ?

 

Den xerw nomizw oti tah prepei na perimenw mia anabathmismeni ekdosh ROm gia ola..

 

Giati exoume psilomperdeftei..

 

Allo update gia ta ellinika allo gia to smartdial allo gia thn htc rom telika ti tha protovaloume prwto kai posa hard reset na kanoume.. :X:X

me2

βαριεμε να τα περναω παλι μονο για αυτο

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Axizei ton kopo na kaneis hard reset gia afto ?

 

Den xerw nomizw oti tah prepei na perimenw mia anabathmismeni ekdosh ROm gia ola..

 

Giati exoume psilomperdeftei..

 

Allo update gia ta ellinika allo gia to smartdial allo gia thn htc rom telika ti tha protovaloume prwto kai posa hard reset na kanoume.. :X:X

 

+1000 κι από μένα

Δεν έχω περάσει καμία extra rom από την ώρα που το αγόρασα (1,5 μήνα) και το εργαλείο, λειτουργεί 100% άψογα.

Απορώ με όλους τους άλλους που παραπονιούνται για προβλήματα..:confused: :confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Axizei ton kopo na kaneis hard reset gia afto ?

 

Den xerw nomizw oti tah prepei na perimenw mia anabathmismeni ekdosh ROm gia ola..

 

Giati exoume psilomperdeftei..

 

Allo update gia ta ellinika allo gia to smartdial allo gia thn htc rom telika ti tha protovaloume prwto kai posa hard reset na kanoume.. :X:X

 

εγώ δεν θα κάνω τίποτα, γιατί πολύ απλά δεν έχω κανένα από αυτά:D

 

την ίδια γνώμη με τη δική σου είχαν και οι άνθρωποι της ace. σχεδίαζαν να τα βγάλουν όλα μαζί σε ένα update. όμως όπως θα διάβασες στο site υπήρχαν αρκετές πιέσεις από τους χρήστες και αναγκάστηκαν να το βγάλουν μόνο του.

 

Ο καθένας κάνει ότι νομιζεί. εγώ πχ το smartdial το χρησιμοποιώ, αλλά αφού έχετε αντέξει τόσο καιρό χωρίς αυτό, μπορείτε να περιμένετε λίγο ακόμα για να βρεθεί και το πρόβλημα στην storage card

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά υπάρχει τρόπος να μου στείλει κάποιος το αρχείο που έχει με όλες τις ελληνικές λέξεις για τα sms και να το βάλω στο κινητό μου? Γιατι έχω αγγλικη ROM και έχει μόνο αγγλικές λέξεις στην αυτόματη συμπλήρωση... Γίνεται κάτι τέτοιο? Και επιπλέον τι έιναι το smart dialing?
Link to comment
Share on other sites

*******************************

Τips & Tricks for P3300 Amature users

*******************************

 

--------------

Activesync για πρωτη φορά:

 

έναρξη, ρυθμίσεις, USB σε pc ξετίκαρε την χρήση προχωρημένης λειτουργίας.

-----------

Μια λυση αν εξακολουθει το προβλημα του activesync ειναι να παμε

 

Εναρξη>Πινακας Ελεγχου>Εργαλεια Διαχειρισης>Υπηρεσιες και εκει να βρουμε την υπηρεσια "Προγραμμα-Πελατης DHCP".

 

Καμια φορα τα παιζει οταν ειναι να δωσει IP στο PDA μας οποτε κανουμε Δεξι κλικ και διακοπη> επανεκκινηση (αφου πρωτα αποσυνδεσουμε το Artemis απο το PC).

 

Αυτη τη λυση ειχε βρεθει στο site της Microsoft

 

---------

GPS gia proti fora:

 

την πρωτη φορα θα πρεπει να εισαι σε ανοικτο χωρο ,πριν απο ολα μπες και τρεξε το QuickGPS μεχρι να ενημερωθει (1λεπτο)

μετα πηγαινε σε ανοικτο χωρο και περιμενε μεχρι να κλειδωσει τους δορυφορους(μπορει και 10 λεπτα) μονο για την πρωτη φορα

απο εκει και μετα θα μπαινει ευκολα και θα κλειδωνει σε 1 λεπτο τα παντα

 

Επίσης

 

Πρέπει να πας στις ρυθμίσεις του Destinator, Menu -> Συνέχεια -> Ρυθμίσεις -> Σήμα GPS -> Ρύθμιση -> Θύρα Com, και να βάλεις Com4 ή όποια θύρα έχεις δηλώσει στις Ρύθμίσεις -> Σύστημα -> GPS -> Θύρα GPS της συσκευής σου. com4

 

---------------

ηχογραφηση απο radio :

 

αν βαλεις το ραδιοφωνο να παιξει στο μεγαφωνο μπορεις να ηχογραφησης

πατωντας παρατεταμενα το πλαινο πανω αριστερα κουμπι της συσκευης

υπαρχει ρυθμιση για την ποιοτητα της ηχογραφησης οπως και μπορεις να βαλεις αυτο που εγραψες σαν ηχο κλησεις

-----------------

ρυθμιση gps me navimate kai destinator:

 

λοιπον.

πας ρυθμισεις-συστημα-GPS-προγραμματα εκει η θυρα gps πρεπει να ειναι com4......μετα πας διπλα υλικο και εκει η θυρα ειναι com1

navimate. ανοιξε το προγραμμα και πατας μενου-παραμετροι-gps&alla

kai gps θυρα com1 ταχυτητα 4800 και πατας οκ

destinator. ανοιξε το προγραμμα ,μενου-more-settings-gps signal-set κουμπακι δεξια κατω και στην πανω com bazeis com4 kai kato com1

 

οταν το δοκιμασεις για πρωτη φορα να εισαι σε ανοικτο χωρο και να περιμενεις μεχρι να βρει σημα....

 

-------------

Disable GPRS autoconnect:

 

μπαινεις εναρξη-ρυθμισεις-συνδεσεις-για προχωρηνενους-επιλ δικτυο-επεξεργασια2 φορες-επομενο στο ονομα access point βαλε μια τελεια ή ενα γραμμα στην αρχη ,μετα επομενο μεχρι να τελειωσει με αυτο το τροπο δεν θα συνδεθει ποτε και δεν θα χρεωθεις ποτε γιατι δεν εχει σωστη διευθυνση

---------------------

2ιπλες επαφες:

sim/μνημη:HKCU\ControlPanel\Phone

create DWORD: ShowSim

 

Value: 0 = hide1 = show

---------

Hard reset :

μπορείς να κάνεις πηγαίνοντας στο Start -> Programs -> Clear Storage

---------

overclock:

 

Pote parapanw apo ta 247mhz giati meta apo ligo kollaei to destinator

--------

sms70/160 :

 

Για να γράψετε μικρούς χαρακτήρες πρέπει να στείλετε το SMS με 70 χαρακτήρες. Για να στείλετε 160 χαρακτήρες πρέπει να είναι όλα κεφαλαία. Στις Ρυθμίσεις->Γλώσσα υπάρχει ένα εικονίδιο για να ενεργοποιήσετε/απενεργοποιήσετε την αποστολή Unicode και την αυτόματη κεφαλοποίηση των χαρακτήρων .

 

Episis an exete ace rom mesa stis rythmiseis pate sto Language/glwssa kai tsekarete sto tab SMS apostolh SMS 160 xaraktirwn alla kai na lambanete eidopohseis paradoshs SMS

----------

WIFI Serttings

 

Για να γίνει αυτό που θέλεις πρέπει να γεφυρώσεις (bridge) τις κάρτες δικτύου στο laptop (ethernet+Wifi).

 

Ξέχνα το ICS !!!

 

Υποθέτω ότι το laptop είναι συνδεδεμένο με το modem μέσω Ethernet και παίρνει αυτόματα IP απο το modem.

Ομοίως κάτι τέτοιο πρέπει να συμβαίνει και με τη Wifi σύνδεση του Laptop προς-απο το Qtek.

 

Αν έχεις δώσει IP άλλαξε το αυτό σε κάθε κάρτα (ethernet+wifi) και βάλτο στο αυτόματο.

 

Μετά, με το Ctrl πατημένο επιλέγεις και τις δύο κάρτες δικτύου και κάνεις δεξί κλικ σε μία απο αυτές.

 

Επιλέγεις "συνδέσεις γέφυρας".

 

Αυτό θα σου δημιουργήσει μια νέα εικονική κάρτα δικτύου όπου στην ουσία είναι οι δυο κάρτες μαζί.

 

Αρχικά, και όπως είναι οι IP στο αυτόματο δοκίμασε να δεις αν έχεις internet στο laptop.

 

Μετά, και εφόσον και οι ρυθμίσεις για το Wifi δίκτυο στο Qtek είναι και αυτές στο αυτόματο,δες αν ο Wifi manager του Qtek έχει πάρει IP....θέλει λίγη ώρα.

 

Σε περίπτωση που ούτε το laptop αλλά είτε το laptop έχει internet και το Qtek δεν έχει τότε θα πρέπει να πας σε "καρφωτές" IP.

 

Ας υποθέσουμε οτι το modem σου έχει IP :192.168.1.1

 

Στην εικονική κάρτα δικτύου που έφτιαξες πριν δώσε:

 

IP : 192.168.1.2

Sub: 255.255.255.0

Def.Gat. :192.168.1.1

Pref.DNS :192.168.1.1

 

Το μόνο σίγουρο είναι οτι το Laptop θα έχει internet.

 

Πήγαινε τώρα και στις ρυθμίσεις για τη wifi κάρτα δικτύου στο Qtek (Προσαμογείς Δικτύου) και δώσε:

 

Διευθυνση IP

 

IP :192.168.1.3

Μάσκα δικτύου :255.255.255.0

Προκαθορ. πύλη :192.168.1.1

 

Διακομιστές Ονομάτων

 

DNS :192.168.1.1

 

 

Φυσικά για να παίξουν όλα τα παραπάνω μ θα πρέπει πρώτα να έχεις ρυθμίσει τα wifi (SSID,Wep key κτλ,κτλ)....

---------------------------

 

Αν τα laptop συνδέονται μεταξύ τους μέσω ενός wirelles router τότε: δώσε στο router σου να μοιράζει IP.

Π.χ. Αν η IP του router είναι 10.0.0.1 τότε στο DHCP δώσε να μοιράζει IP από 10.0.0.2 έως 10.0.0.4.

Παίζει και με IS από τα ΧP αρκεί να βάλεις ξεχωριστή καρφωτή ip στο "Wirelles" ad hoc δικτυο σου .

 

Με λίγα λόγια τα ip έχουν ως εξής

 

Ρυθμίσεις

 

Εthernet router (speedthouch)

 

192.168.1.254

 

PC

 

Στην ethernet card (local connection)

 

ΙΡ:192.168.1.64

Default Gateway: 192.168.1.254

DNS Server 192.168.1.254

 

στην wifi card πας και δινεις

ΙΡ: 192.168.0.1)

Default Gateway: 192.168.1.254

DNS Server 192.168.1.254

 

 

Στο ΡΡC πας και ρυθμιζεις στο δικτυο σου

 

ΙΡ: 192.169.0.3

 

Default Gateway 192.168.0.1

DNS Server 192.168.0.1

 

Κανεις ενα ping να δεις οτι ολα ειναι ΟΚ και μετα πας στο PC και μοιραζεις την συνδεση απο το Setup a Home Νetwork φτιαχνεις και το wirelles network (me wep shared) και εισαι jet

 

ΥΓ: Το Subnet mask το παιρνει αυτοματα (255.255.255.0)

 

-----------------

Πώς μπορώ να ενεργοποιήσω την υπηρεσία MMS;

 

Για να ενεργοποιήσετε την Υπηρεσία MMS (Multimedia Messaging Service) θα πρέπει να στείλετε στο 1651 το μήνυμα MMS. Θα λάβετε άμεσα τις απαραίτητες ρυθμίσεις ενώ η Υπηρεσία θα ενεργοποιηθεί σε διάστημα 24 ωρών από την αποστολή του μηνύματος. Με την πραγματοποίηση της ενεργοποίησης θα λάβετε γραπτό μήνυμα επιβεβαίωσης.

 

------------------------------------

Storage Card corruption :

 

Exei parathrhthei oti kapoies fores oi fakeloi kai ta dedomena ths SD emfanizontai me kinezika h lysh einai na pame me to file explorer twn windows kai na kanoume ena explore (Prosoxh oxi me resco h kapoio allo alla me ton winodws file manager) diaforetika kanoume (1-2) soft reset kai epanerxete . Se akraies periptwseis sinistate na bgei kai na xanampei h Sd kai na topothetithei ena xartaki metaxi sim kai mini sd !!

-----------------------------------

Είναι δυνατή η αφαίρεση του ΤΟΜΤΟΜ από το PDA οριστηκά? *

 

Κατέβασε το Total commander, εγκατέστησε το και μετά δώσε URL «/Extended_ROM/» όπως ακριβώς το βλέπεις με το χέρι. Διαγράφεις το ttn.cab και κάνεις edit to config διαγράφοντας την γραμμή που αναφέρετε στο ttn. Πριν τελειώσεις να είσαι σίγουρος ότι όλα τα αρχεία είναι Read only.

 

*PROSOXH omws exei anaferthei apo pollous xrhstes oti ginete delete H ROM THS ACE*

 

--------------

ACE Service Θεσσαλονίκης

 

Level 4

Παλαιών Πατρών Γερμανού 41

Θεσσαλονίκη 54622

Τηλ: 2310256707

Ώρες λειτουργίας:

Δευτέρα-Παρασκευή: 10:00-14:30 και 17:00-21:00

Σάββατο: 10:00-14:30

 

================================================

Special thanks ston mastelo gia thn sygentrwsh twn posts apo tis 177 selides aftou tou topic , alla kai se olous osous bohthhsan kai vohthoun me tis gnwseis tous kai den anaferontai (domal, lagoudakis,k.a)..

 

Osa tips den anaferthikan kai ta thewreite xrhsima ena pm gia na ta valw epanw σε afton ton sygentrotiko katalogo tha htan poli xrisimo !

================================================

enjoy

 

MinOtaVrS

Link to comment
Share on other sites

*******************************

Τips & Tricks for P3300 Amature users

*******************************

overclock:

 

Pote parapanw apo ta 247mhz giati meta apo ligo kollaei to destinator

 

enjoy

 

MinOtaVrS

 

Σωστος,ετσι εξηγουνται ολα...

Και κατι αλλο,εχετε παρατηρησει οταν τρωει corrupt η καρτα τι ειδους files καταστρεφει? Η συμβουλη μου οσοι εχετε καρτα ανω των 512 καντε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ backup την καρτα για να μη κλαιτε οπως εγω!

Link to comment
Share on other sites

Σωστος,ετσι εξηγουνται ολα...

Και κατι αλλο,εχετε παρατηρησει οταν τρωει corrupt η καρτα τι ειδους files καταστρεφει? Η συμβουλη μου οσοι εχετε καρτα ανω των 512 καντε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ backup την καρτα για να μη κλαιτε οπως εγω!

 

To backup kalo einai alla stis pio polles periptwseis me kana 2 epanekiniseis strwnei h karta exei anaferthei oti den pataei kala h sd kai thelei xartaki gia na paththei alla kai pali parousiazete.. :cool:

 

Epefkairias eixa xechasei teleiws thn sd prostethike amesa :) ..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τα δοκιμασα ολα,soft reset,χαρτακι,τιποτα.Πρεπει να βγει αναβαθμιση για να λυθει το προβλημα,οι πιο παλιοι εδω μεσα θα θυμαστε πιστευω,το ιδιο ειχε συμβει και με το nokia 6680 οταν ειχε προτοβγει αλλα μετα με αναβαθμισεις το στρωσανε
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το P3300 δουλεύει με την τελευταία έκδοση του 6.1.1.400100 by NGI ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ & χωρίς να ενεργοποιούμε το GPS κάθε φορά που εκκινούμε το Destinator!!!!!

 

Οσοι λοιπόν έχετε το τελευταιο Destinator σας ανέβασα tutorial εδώ

 

Αντε παλι.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το P3300 δουλεύει με την τελευταία έκδοση του 6.1.1.400100 by NGI ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ

& χωρίς να ενεργοποιούμε το GPS κάθε φορά που εκκινούμε το Destinator!!!!!

Οοσοι έχετε Destinator λοιπον μολις ανέβασα tutorial για περισοτερα εδώ

 

Αντε παλι.. ;)

 

Δεν κατάλαβα όμως,

γιατί να το κάνουμε αυτό....;:confused:

εμένα μια χαρά δουλεύει χωρίς να ενεργοποιώ συνεχώς το gps.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...