Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή δε μου δούλεψε το senplace το ανέβασα εδώ

http://www.rogepost.com/n/9925028666

 

υ.γ. thanx για το ενδιαφέρον

Τιποτα βρε :D Γι αυτο ειμαστε αλλωστε εδω ;)

Αλλα δυστυχως δεν το ξερω το κομματι...:O

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξερει κανεις που μπορω να βρω το τραγουδι του Αντυπα "Στην αγαπη και την τρελα ολα επιτρεπονται" ?

 

'Η εστω ποιος ειναι ο τιτλος του και σε ποιον δισκο ειναι?

 

legetai : ENA KLICK KAI OLA ALLAZOUN

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια..

Ξερεται ενα τραγουδι που λεει βρηκα το κλειδι στην πορτα σου επανω και ειπα για να δω με εσενα τι θα κανω....Πως λεγεται?:)

Ευχαριστω

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια..

Ξερεται ενα τραγουδι που λεει βρηκα το κλειδι στην πορτα σου επανω και ειπα για να δω με εσενα τι θα κανω....Πως λεγεται?:)

Ευχαριστω

 

 

Λέγεται Βρήκα το Κλειδί αλλά μή με ρωτήσεις καλλιτέχνη [ο Θεός να τον κανεί δλδ... :rolleyes:], και τον τίτλο τυχαίο τον είχα δεί απο το κινητό μιάς φίλης... :hunter:Λογικά άν γράψεις γράμμα σε κανα θείο σου και του πείς vrika to kleidi [ή vrhka to kleidi], θα σε βοηθήσει και χωρίς καλλιτέχνη...

http://img226.imageshack.us/img226/7379/ls035gm.gif

Τί ακριβώς είπαμε ότι έγινε την 11η Σεπτεμβρίου;..

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα το κλειδι. Ρουλα Σταυρου ονομαζεται η αοιδος του ασματος.Αν σε ενδιαφερει PM me

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

kserete ton titlo aytou tou tragoudiou???

 

einai ixografisi kai arketa kali poiotita

 

 

 

 

na to link............... http://www.sendspace.com/file/c8ot04

honda astrea supra 109 (piston narita 53 cm,kentroforos f200 1o stadio fuego,karmpilater 22ari shark,racing,lastixa veerubber.eksatmisi sebring.xrwma prasino laxani.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις εκεινο το τραγουδι που παιζει στην διαφημιση του bacardi το ρυθμικο??? που ειναι ο barman και χτυπαει τον δυοσμο στο ποτηρι για να κανει mojito. το ξερει κανεις??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις εκεινο το τραγουδι που παιζει στην διαφημιση του bacardi το ρυθμικο??? που ειναι ο barman και χτυπαει τον δυοσμο στο ποτηρι για να κανει mojito. το ξερει κανεις??

 

Κανε ενα search σε αυτο το thread με την λεξη "Mojito" και δες τα αποτελεσματα...;)

Αν και το σωστο thread να ψαξεις ειναι το Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [iII]

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Λέγεται Βρήκα το Κλειδί αλλά μή με ρωτήσεις καλλιτέχνη [ο Θεός να τον κανεί δλδ... :rolleyes:], και τον τίτλο τυχαίο τον είχα δεί απο το κινητό μιάς φίλης... :hunter:Λογικά άν γράψεις γράμμα σε κανα θείο σου και του πείς vrika to kleidi [ή vrhka to kleidi], θα σε βοηθήσει και χωρίς καλλιτέχνη...

 

 

Βρηκα το κλειδι. Ρουλα Σταυρου ονομαζεται η αοιδος του ασματος.Αν σε ενδιαφερει PM me

 

Σας ευχαριστω πολυ

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μου εχει κολησει αυτο το τραγουδι:

http://rapidshare.com/files/10851017/Agnosto_-_Elliniko.mp3

Αλλα δεν ξερω ποιο ειναι!!! Το ακουω πολυ συχνα στα κλαμπ.

Οποιος το βρει εχει κερασμα :p :D

Και οι στιχοι που προσπαθησα να βγαλω:

 

Ειναι η ζωη μου μαυρηηηηη, δεν ξερω που ζωωωω, δωστε μου λιγο νερο για να πιωωω, Αγιε Βασιλη μου....

και ποιο μετα λεει: Ελα για λιγο, μηηηη, δεν (μια λεξη που δεν μπορεσα να την ακουσω) φευγωωωω, ειναι η ζωη μου μαυρηηηη, δεν ξερω που ζωωω.

 

Γυναικεια φωνη. :)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Και οι στιχοι που προσπαθησα να βγαλω:

Ειναι η ζωη μου μαυρηηηηη, δεν ξερω που ζωωωω, δωστε μου λιγο νερο για να πιωωω, Αγιε Βασιλη μου....

και ποιο μετα λεει: Ελα για λιγο, μηηηη, δεν (μια λεξη που δεν μπορεσα να την ακουσω) φευγωωωω, ειναι η ζωη μου μαυρηηηη, δεν ξερω που ζωωω.

 

Γυναικεια φωνη. :)

 

:lol: :lol: :lol:

Kαι είσαι σίγουρος πως θές να το βρεις αυτό το πράμα;; :wacko:

 

Μήπως είναι καμιά Μπεζαντάκου ή Λάμπρου;; Γιατί τέτοιοι στίχοι μόνο αυτές μου θυμίζουν!!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

Kαι είσαι σίγουρος πως θές να το βρεις αυτό το πράμα;; :wacko:

 

Μήπως είναι καμιά Μπεζαντάκου ή Λάμπρου;; Γιατί τέτοιοι στίχοι μόνο αυτές μου θυμίζουν!!

Ακουσε το sample πρωτα που εχω ανεβασει λιγο πιο πανω.

Δεν ξερω στο περιπου ειναι αυτοι οι στιχοι. Απο την ηχογραφηση που εχω κανει.

Δεν νομιζω να ειναι Μπεζαντακου ή Λαμπρου.

Γιατι τα αλλα τα τραγουδια καλυτερο στιχο εχουν? Θες να κανουμε σχεση να περπαταμε αγκαλεια και δεν ξερω και εγω τι!

Εμενα μου αρεσει πολυ η μελωδια απο αυτο το κομματι.

Ακουσε το πρωτα και μετα να σχολιασεις plz :)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Καλά, μη φρικάρεις!

 

Δεν σου είπα τίποτα. Απλά αυτό το "δωστε μου λιγο νερο για να πιωωω, Αγιε Βασιλη μου...." είναι τελείως κουφό. Τέλος πάντων. Ελπίζω να το βρεις.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Καλά, μη φρικάρεις!

 

Δεν σου είπα τίποτα. Απλά αυτό το "δωστε μου λιγο νερο για να πιωωω, Αγιε Βασιλη μου...." είναι τελείως κουφό. Τέλος πάντων. Ελπίζω να το βρεις.

Ξερω οτι ειναι κουφο:p

Αλλα ειναι στο περιπου αυτοι οι στιχοι.

Μου αρεσει πολυ η μελωδια απο αυτο το τραγουδι...

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις ενα τραγουδι που εχει τον ρυθμο του αρχιμηνια και αρχιχρονια σε clubbing μορφη
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

το αγγλικο επικινδυνα σε θελω πως λεγετε?

 

uparhei kai aggliko? einai diladi diaskeui?:confused:

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

kalispera

pedia psaxnw ena tragoudi

dn exw polla stixia:p

ena every step i take .....

psilobalada

 

Ψάχνεις ή το Puff Daddy - I'll be Missing You, ή το Police - Every Step You Take...

http://img226.imageshack.us/img226/7379/ls035gm.gif

Τί ακριβώς είπαμε ότι έγινε την 11η Σεπτεμβρίου;..

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως το θέλω και εγώ!:lol:

 

C:Real - It's a sin :)

 

(παρεπιπτόντως, όποιος το βρει, πμ please...)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...