Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οποιος φίλος με 3300 έχει καλή διάθεση και μπορεί ας απαντήσει στην απορία μου που τέθηκε εδώ γιά να αποφύγω τις παρεξηγήσεις.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=158079&page=2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε μου με το wisbar Advance πως εκανες το κεντριkο μενου με τα μεγαλα εικονιδια ? (εκει που εχεις το settings, sms klp???)

 

Den einai to wisbar afto (to wisbar einai h bara pou leei desktop)

einai to Phonealarm 1.57 kai einai skin ..

 

Gia to allo exeis pm

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Το TMC δουλεύει στο μπανανία? Κάποιος μου είπε ότι με ένα navigator αυτοκινήτου τον έστειλε γύρω από μια λαϊκή !!! Έχει πάρει το αυτί σας τίποτα? Κάτι είχα ακούσει εγώ για το 2007 ότι θα υπάρξει τέτοια δυνατότητα.

η τελευταια ενημερωση που εχω ειναι οτι ετοιμαζει μια εκδοση για το navimate με υποστηριξη TMC μεσα στο 2007......

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Το TMC δουλεύει στο μπανανία? Κάποιος μου είπε ότι με ένα navigator αυτοκινήτου τον έστειλε γύρω από μια λαϊκή !!! Έχει πάρει το αυτί σας τίποτα? Κάτι είχα ακούσει εγώ για το 2007 ότι θα υπάρξει τέτοια δυνατότητα.

 

fafaria mentoles....:D

 

Siga mhn exei TMC to Ellada,...

 

Polla akougonte alla xereis twra .... :cool:

Link to comment
Share on other sites

TMC έχει το Destinator, το θέμα είναι αν υποστηρίζεται στην Ελλάδα η δυνατότητα. Από που έρχονται οι πληροφορίες για την κίνηση? Από δορυφόρο? Το dest ζητάει com port για το TMC???
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

TMC έχει το Destinator, το θέμα είναι αν υποστηρίζεται στην Ελλάδα η δυνατότητα. Από που έρχονται οι πληροφορίες για την κίνηση? Από δορυφόρο? Το dest ζητάει com port για το TMC???

 

To dest exei kai doulevei kanonika arkei na to yposthrize kai h Ellada egw pou to testara persi sthn germania douleve apsoga...

 

H ekdosh pou exeis to exei energopohmeno giati den einai gia Ellada h ellhnikh ekdosh tou 6 kata pasa pithanotita den tha to exei energopoihmeno

(opws kai to PN)

Gia perisotera des sto forum ths NGI exei anoixtei oloklhro topic pou tha sou lisei tis apories// :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ολοκληρώνοντας την σύνθεση. Ειναι το 3ο μου palmtop μετα απο 2 HP και ως μόνες ελλείψεις βλέπω την IR ( δεν την χρειάζομαι αλλα το θεωρώ βλακεία να μην έχει ) και την βραδύτητα του επεξεργαστή που αναιρέθηκε με το XPU scalar. Φανταστικό το trackball που επιτρεπει την λειτουργία χωρίς πένα. Τωρα πια, μετα από δεκάδες δοκιμές software, έχει

 

1) ΑγγλοΓαλλικο λεξικο Paragon Slovoed για τα ταξιδια

2) Immier XPUscalar για να λειτουργει κανονικά

3) Destinator για να μην εκνευριζομαι με το navimate, αλλα θελω να δω πως παει απο μονοδρομησεις. Εκπληκτικο Interface με πολλα σημεια ενδιαφεροντος διαθέσιμα, κορυφαιο εκ των οποιων τα μπλοκα και οι καμερες της τροχαιας.

4) TomTom αφου υπαρχουν διαθεσιμοι μεμονωμενοι Ευρωπαϊκοι χαρτες

5) Spb Time για ξυπνητηρι με ΜP3

6) TCPMP, για video αλλα και πιο πρακτικο για MP3 playlist

7) pocketmax redial για ευκολη επανακληση της γκομενας που το κλεινει

8) PPCLInk Hicalc για υπολογισμους ΚΑΘΕ τυπου

9) PhoneDashboard για monitor των κλησεων

10) Μobimate Worldmate για καιρό, δορυφορική φωτό καιρού! πληροφορίες πτήσεων ακόμα και με τι αεροπλάνο σε πια πύλη! και άλλα πολλά

12) SpbPocketplus για file explorer, task manager και today plugin

13) SpbDiary για χρήση tasks ανα κατηγορία και γενικότερα Outlook στο today screen με περασμένες τις Ελληνικές γιορτές.

14) Θα ήθελα και το Avantgo αλλά για καποιον λογο δεν εγκαθισταται.

 

Ολα αυτα κάνουν την συσκευή πραγματικο Personal Digital Αssistant που λειτουργεί χωρίς πρόβλημα εφόσον γίνει overlock. Αν έβγαζε καλές φωτογραφίες θα ήταν τέλειο.

 

Ειναι απαραίτητη φυσικά η βάση αυτοκινήτου ( ακόμα ψάχνω και ίσως να με εξυπηρετήσει αυτή της Expansys ) καθώς και 1 GB μνήμη για πολλούς χάρτες , φωτό, και MP3.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απαραίτητη φυσικά η βάση αυτοκινήτου ( ακόμα ψάχνω και ίσως να με εξυπηρετήσει αυτή της Expansys ) καθώς και 1 GB μνήμη για πολλούς χάρτες , φωτό, και MP3.

 

Sta posa ton clockares kai pws elises to flickering tou xpuscalar sthn othoni

 

episis gia bash den yparxei tipota kalitero apo afthn ths brondit kompsi kai me poli kalhs poiothtas ylika thn exw edw kai liges hmeres kai sthn synistw anepifylakta ... Mporeis na deis kai photos pou anevasa liges selides pisw :cool:

Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτικο Interface με πολλα σημεια ενδιαφεροντος διαθέσιμα, κορυφαιο εκ των οποιων τα μπλοκα και οι καμερες της τροχαιας.

 

μπλοκα και οι καμερες της τροχαιας ???:blink: :cool:

Link to comment
Share on other sites

μπλοκα και οι καμερες της τροχαιας ???:blink: :cool:

 

Yeap....... edw kai ena xrono konta diname ta updates kathe mhna..

alla as opsonte orismenoi.. :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Sta posa ton clockares kai pws elises to flickering tou xpuscalar sthn othoni

 

episis gia bash den yparxei tipota kalitero apo afthn ths brondit kompsi kai me poli kalhs poiothtas ylika thn exw edw kai liges hmeres kai sthn synistw anepifylakta ... Mporeis na deis kai photos pou anevasa liges selides pisw :cool:

 

Την ειδα αλλα ακριβή ε? Φαινεται παντως καλή

 

Στα 260, με το flicker filter δεν παρατηρώ κάτι ιδιαίτερο. Δεν ειμαι παρατηρητικός?

Link to comment
Share on other sites

Την ειδα αλλα ακριβή ε? Φαινεται παντως καλή

 

Στα 260, με το flicker filter δεν παρατηρώ κάτι ιδιαίτερο. Δεν ειμαι παρατηρητικός?

 

Axizei ton kopo omws.. ;)

 

Btw

 

Egw pou eimai oligon ti psiras me thn othoni me enoxlei kai to evgala ..

 

Egatesthsa omws to batterystatus kai to exw clockarei sta 286 xwris flick probs

Link to comment
Share on other sites

καλα αυτο το weather panel einai tromero !!!!!!με animated εικονιδια !!! στα 260 το Αρτεμις μου και παει σφαιρα !!

pss διπλα στο handymenu πως εβαλες και αλλα εικονιδια αρχηγε ???

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

είμαι νέος κάτοχος ενός P3300 και είναι το πρώτο μου PPC.

 

Προσπαθώ απεγνωσμένα να καταφέρω το Navimate να δουλέψει αλλά όλο ασθενές σήμα μου λέει.

 

Πήγα στην TIM να με βοηθήσουν, αλλά δυστυχώς δεν είχαν ιδέα.

Το βιβλιαράκι δεν με βοήθησε πολύ.

 

Μιας και έχω δοκιμάσει πολλά, μήπως μπορεί να με βοηθήσει κανείς πως μπορώ να ενεργοποιήσω το GSM και να δουλέψει το navimate?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Den kanei tipota ..

 

Aplos na thimase aftous pou se bohthisan otan den hxeres kai na kaneis kai esy to idio me aftous pou den xeroun kai rwtane.. :cool:

 

Σ'ευχαριστω κι εγω Minotavrs.Να ξερεις υπαρχουν ανθρωποι που δεν ξεχνανε και πως το φιλοτιμο του Ελληνα δεν πεθανε ακομα...

Link to comment
Share on other sites

καλα αυτο το weather panel einai tromero !!!!!!με animated εικονιδια !!!

 

Animated εικονίδια; Τα θέλω! (δώσε κανένα link να τα κατεβάσουμε)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

ξέρετε εάν μπορώ να περάσω cd συλλογής νομοθεσίας στο htc..?

 

ευχαριστώ..

 

Δώσε μας παραπάνω πληροφορίες.

Τι είδους αρχεία είναι (σε τι format) και τι όγκο έχει το καθένα.

 

Γενικά η συσκευή αναγνωρίζει αρχεία word, excel, powerpoint, pdf, αλλά αν είναι πολύ μεγάλα σε όγκο είτε θα αργήσει πολύ να τα ανοίξει είτε δεν θα τα ανοίξει καθόλου.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ειναι λαθος να δινεις το κινητο σου σε κοινη θεα ,.,.. :confused: :confused:

Σε ευχαριστώ για την παρατήρηση εάν και δεν είναι το πρωσοπικό μου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...