Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες, πύθωνας με dictionary Ρουμανικά-Αγγλικά και αντιστρόφως υπάρχει?

 

Πύθωνας Ρουμάνικα-Αγγλικα και αντιστρόφως

http://rapidshare.com/files/3620652/English_romanian_english.zip.html

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς πού μπορώ να βρώ ελληνικούς χάρτες για το Tom Tom Navigator? Υπάρχουν (κι αν ναί είναι ενημερωμένοι)? Θεωρείται καλύτερο από το Route66?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πού μπορώ να βρώ ελληνικούς χάρτες για το Tom Tom Navigator? Υπάρχουν (κι αν ναί είναι ενημερωμένοι)? Θεωρείται καλύτερο από το Route66?
Στο γνωστό μαγαζάκι xxxxxxxxxxx φίλε μου. Ο χάρτης της Ελλάδας για tomtom περιλαμβάνεται στο αρχείο Eastern Europe που θα βρεις στο εν λόγω site. Από το route66 κάποιοι το θεωρούν καλύτερο. Εγώ που έχω προσωπικά το R66 και έχω δει το tomtom σε δράση (όσον αφορά τα κινητά) το tomtom μου φάνηκε καλύτερο.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω κατι medical pdb books from isilo.υπαρχει μηπως καποιο προγραμμα που να μπορει να τα διαβασει?ξερει κανεις?δοκιμασα ολα τα γνωστα οπως ebook mobile to mobιreader και αλλα αλλα τιποτα..τα χρειαζομαι για την δουλεια μου αν καποιος ξερει παρακαλω αs μου πει.Δεν με πειραζει αν χρειαζετε να το αγορασω
Link to comment
Share on other sites

Paidia einai h idea mou h oti komati akouw sto kinhto me x sound kai to kainorgio player den paizoun arketa dynata? :confused:
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Kserei kaneiw poies einai oi diastaseis tou N80 sthn othonh gia video katheta kai orizontia? Thanx

 

Allh mia erwthsh! Pws mporw na apenergopoihsw thn wra pou deixnei to thl otan den to xrhsimopoiw gia liga lepta? Auto thelw na to kanw giati otan akouw mousikh me to LGG ypakouei na xamhlwnei kai na dynamwnei apo ta akoustika mono an einai energo sthn othonh. Bohthiste me! :lol:

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Paidia einai h idea mou h oti komati akouw sto kinhto me x sound kai to kainorgio player den paizoun arketa dynata? :confused:

 

το x-sound ειναι μεγαλη μουφα.το built-in media player του Ν80 ειναι πολυ καλυτερο...

 

Kserei kaneiw poies einai oi diastaseis tou N80 sthn othonh gia video katheta kai orizontia? Thanx

 

η αναλυση της οθονης ειναι 352χ416

 

Allh mia erwthsh! Pws mporw na apenergopoihsw thn wra pou deixnei to thl otan den to xrhsimopoiw gia liga lepta? Auto thelw na to kanw giati otan akouw mousikh me to LGG ypakouei na xamhlwnei kai na dynamwnei apo ta akoustika mono an einai energo sthn othonh. Bohthiste me! :lol:

 

ρυθμισεις->ρυθμ. τηλεφωνου->προβολη->οριο. χρον. εξοικ.ενεργειας

Link to comment
Share on other sites

το x-sound ειναι μεγαλη μουφα.το built-in media player του Ν80 ειναι πολυ καλυτερο...

 

moufa einai kai to built in,eutyxws kati kanei to LCG Jukebox

 

 

 

η αναλυση της οθονης ειναι 352χ416

 

 

 

ρυθμισεις->ρυθμ. τηλεφωνου->προβολη->οριο. χρον. εξοικ.ενεργειας

 

 

Se euxaristw poly!

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Θέμα: Προβλημα με slovoed

 

Εγκατεστησα το slovoed λεξικο αλλα δεν λειτουργει σωστα,δεν εμφανιζονται οι λεξεις,οταν μπαινεις σε υπομενου και βγαινεις δεν κλεινει το παραθυρο και εμφανιζεται σαν σκια απο πισω.Το προγραμματακι το κατεβασα απο την σελιδα εδω στο my phone και το κινητο μου ειναι το Ν93.Help please

Προσπάθησε λίγο μ' αυτήν την έκδοση του slovo

http://nokia-n91-software.epocware.com/SlovoEd.html

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Μηπως ξερει καποιος να μου πει πως να βαλω υποτιτλους οταν κανω μετατροπη καποια ταινια .avi με το smartmovie?:confused: Τους εχω σε μορφη .srt αλλα δεν τους παιζει. Ωρες ωρες κολλαει κ δεν κανει καν μετατροπη....;)

Σορυ αν εχει δωθει ηδη απαντηση αλλα δεν μπορουσα να μπω στο φορουμ λογω προβληματος για 3.5 μηνες...Ευχαριστω προκαταβολικα.:)

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν μπορώ με τίποτα να κάνω μετατροπή ενός αρχείου με το Smart Movie Converter. Μου γράφει συνέχεια "Can't open source file" και με προτρέπει να κατεβάσω τα κατάλληλα codecs. Έχω όμως το K-Lite Codec Pack και ποτέ δε μου έχει παρουσιαστεί το οποιοδήποτε πρόβλημα στην αναπαραγωγή. Καμία ιδέα για το τί μπορεί να φταίει; 'Εχω την έκδοση 3,20
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν μπορώ με τίποτα να κάνω μετατροπή ενός αρχείου με το Smart Movie Converter. Μου γράφει συνέχεια "Can't open source file" και με προτρέπει να κατεβάσω τα κατάλληλα codecs. Έχω όμως το K-Lite Codec Pack και ποτέ δε μου έχει παρουσιαστεί το οποιοδήποτε πρόβλημα στην αναπαραγωγή. Καμία ιδέα για το τί μπορεί να φταίει; 'Εχω την έκδοση 3,20

 

Για δοκίμασε τον 3ivx codec από αυτην εδώ τη σελίδα...

[sIGPIC][/sIGPIC]...I' m a weirdo in your bedroom....
Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι βλέπω το έχω ήδη αυτό το codec και παρ΄'ολα αυτά ακόμα δεν μπορώ να το κάνω να μετατρέψει ένα αρχείο..
Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι βλέπω το έχω ήδη αυτό το codec και παρ΄'ολα αυτά ακόμα δεν μπορώ να το κάνω να μετατρέψει ένα αρχείο..

 

Προσεξε ο φακελος που περνεις το αρχειο και ο φακελος που θελεις να μπει το αρχειο που θα φτιαξεις να μην εχουν ελληνικα γραμματα ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Προσεξε ο φακελος που περνεις το αρχειο και ο φακελος που θελεις να μπει το αρχειο που θα φτιαξεις να μην εχουν ελληνικα γραμματα ;)

 

Ακόμα τίποτα... Κάνω αυτό που λές και με το που πάω να ανοίξω ένα αρχείο video η εφαρμογη κολλάει.. κρίμα γιατί φαίνεται τέλειο πρόγραμμα..

Link to comment
Share on other sites

Mπορεις να κανεις την μετατροπη με αλλο προγραμμα δοκημασε το My Video Converter 1.33 μεγεθους 12,6 Mb
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το ΟS 9.1 είναι καινούργιο και ως εκ τούτου δεν υποστηρίζεται ακόμα με πολλές εφαρμογές...Τα Windows XP κάνανε σχεδόν δύο χρόνια για να θεμελιωθούν στην αγορά και να προσαρμοστουν τα προγράμματα στις απαιτήσεις του νέου συστήματος...Λίγο υπομονή ακόμα...Ήδη καθε μέρα βγαίνουν καινούργιες και ενδιαφέρουσες εφαρμογές...Σε λίγο θα φτάσουμε και στα ir για 9.1....:rolleyes:

 

Το θεμα ειναι οτι η ΝΟΚΙΑ βγαζει ενα σωρο διαφορετικες αναλυσεις οθονων με αποτελεσμα οι εταιρειες παιχνιδιων - εφαρμογων να μην ασχολουνται και ιδιαιτερα με μοντελα οχι και τοσο ευρειας κυκλοφοριας.

2110,G500,3210,3510,6600,6170,3230,Ν70

Tolis' COROLLA Pics **COROLLA EE80 - 4AGE TVIS 124HP**

[sIGPIC][/sIGPIC]

www.corollaclub.com

Link to comment
Share on other sites

tolisspi,αν ενδιαφερεσαι για παιχνιδια java,ψαξε στα xxxxxxxxxxx,και noeman... θα δεις οτι βρεθηκε τροπος να κανουμε τα παιχνιδια full screen(αλλα μονο απο πιο μικρη αναλυση σε μεγαλυτερη).σας γραφω και αυτο που διαβασα:

 

"Hi, i found out, how to change a resolution of java games. You have to open a *.jar file for example in WinRar and than open file "manifest.mf" from folder "META-INF". Than write there this in the end:

 

Nokia-MIDlet-Original-Display-Size: 176,208

Nokia-MIDlet-Target-Display-Size: 352,416

 

Former is original resolution of game and the latter isresolution of your phone. Than save and run in a phone"

 

ανοιγουμε το αρχειο jar με το winrar->μεσα στον φακελο manifest-inf υπαρχει ενα αρχειο->το ανοιγουμε με το notepad και προσθετουμε τις παραπανω γραμμες(οπου original display η αρχικη αναλυση του παιχνιδιου,και οπου target display η αναλυση που θελουμε να εχουμε).

Ξαναλεω οτι δεν δουλευει απο μεγαλο σε μικρο.Επισης εχουμε λιγο pixelιασμα,λογικο αφου το παιχνιδι ειναι για πιο μικρη αναλυση...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. υπάρχει κανένα σοβαρο πρόγραμμα calculator για NOKIA N73

 

αυτο ειναι πολυ καλο...

 

xxxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

kserete poies apps douleoun sto 3250?

 

thx

 

Όλες οι εφαρμογές Symbian 9.1 (ή Symbian 3rd Edition) λειτουργούν κανονικά στο 3250.

Ψάχνεις κάποια συγκεκριμένη;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

 

Ψάχνω ένα ολοκληρωμένο οδηγό μετατροπής ταινίας σε smartmovie

Υπάρχει κανένα link που μπορεί να με βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

 

Ψάχνω ένα ολοκληρωμένο οδηγό μετατροπής ταινίας σε smartmovie

Υπάρχει κανένα link που μπορεί να με βοηθήσει;

 

Ίσως η παρακάτω διεύθυνση να λύσει τις απορίες σου:

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...