Jump to content

Αποδείξεις (Ant1)


Dimitris79
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;  

611 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;

    • Πολύ καλή-Την παρακολουθώ και μου αρέσουν τα ρεπορταζ της
      219
    • Αδιάφορη-Τη βλέπω για να περάσει η ώρα
      112
    • Απαράδεκτη-Τα περισσότερα που δείχνει είναι στημένα/τραβηγμένα απ'τα μαλλιά
      280


Recommended Posts

thrash tv h σημερινη εκπομπη...απορω πως ειχαν την φαεινη ιδεα να δειξουν τσοντα.

κ καπως ετσι καταλαβαινεις οταν εν μερη εχεις κ συ τα στοιχεια π παρουσιαζει πως στηνουν εκπομπες :P με τα μονταζ τους.

m katse 1)to βιντεακι με στυλο με το κοριτσακι το οποιο στανταρ ακουγεται να χει διανοητικο προβλημα,ελεγε κανονικα."μη το κανεις αλλο...σταματα...καυλ**&" μετα το μονταζ το κοψαν στο ...σταματα.

2)sex @toualetes...το βιντεο στο τελος το παιδι π γα*(ει οταν καταλαβενει οτι τους τραβανε καμερα,λεει "καλα ειστε μαλακες?" ,μετα το μοντας...το κοψαν κ εννοειτε χωρις ηχο,κ λεει αυτος π την παρουσιαζει το παιδι ηξερε οτι τους τραβουσαν κ γελαει οπως φαινεται στο βιντεο αλλα δεν μπορουμε να σας το δειξουμε γιατι θα πρεπει να φαινονται τα προσωπα.

 

κ αυτη η Στελλα π βγηκε κ ειπε πουλαγε στο ινετ τα βιντεακια απο τις γκομενες τους για μαριχουανα κ π τα πουλαγε?το κλασικο ινετ κ σε cd...k ebgaze 2xil e . m κανεi πολυ fake,κ συμπτωματικα πεταγετε ενας δημοσιογραφος κ λεει το ειπα κ γω αυτο πριν λιγο:P

τα βιντεακια στο τελος δεν εχω για καντε καντι,στελνετε σε αυτους κ δεν στελνετε σε μας?lol

Διάβασα το μήνυμα σου τρεις φορές για να καταλάβω τι γράφεις. :p

 

Μετά την αποκρυπτογράφηση :p ,έχω να πω ότι έχω δει και εγώ τα δύο βίντεο που λες και στο πρώτο,όντως,η κοπέλα μιλάει σαν καθυστερημένη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Και εγω μαζι σου,Θα πρεπει να περιμενουν αναλογη αντιμετωπιση οταν σου φορανε το στριτς και τουρλωνονται μπροστα σου,αλλα κατσε,το να πουν απο το να κανουν εχει διαφορα...Τα αγορια δηλαδη κανουμε οτι θελουμε κ μετα λεμε μου πεταξε τα (.)(.) στη μουρη???Κατσε,οπα.

 

Δηλαδή εσύ πιστεύεις ότι στο συμβάν που ο άλλος της έλεγε ότι αν δεν κάνουμε τρίο δεν θα σε θέλω άλλο ΑΥΤΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕΙ για να παραμείνει γκόμενά του;Τι μας λες τώρα;Αυτό λέγεται βιασμός;ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!

 

Το ώπα άστο......σε ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΤΡΟ!Ξέρεις πόσες περιπτώσεις ξέρω από κοπέλες 1ο έτος που "ανοίγουν"/"άνοιγαν" πόδια από την πρώτη μέρα που πατάνε στο Πανεπιστήμιο;Ξεκίναγαν με σέξυ ρούχα και γλυκές ματιές/νάζια στους καθηγητές και αφού γινόταν η δουλειά τους μετά έβγαζαν βρώμα ότι τις "βίαζαν"!ΡΕ ΟΥΣΤ!Εσύ δηλαδή πιστεύεις ότι αυτές δεν έκαναν παρόμοια πράγματα ή δεν είχαν παρόμοιο φέρσιμο λίγο πριν μπουν στο Πανεπιστήμιο;ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΑΝ αλλά ήταν λίγο πιο συγκρατημένες!Σιγά μην ξύπνησαν την μέρα που μπήκαν στο Πανεπιστήμιο και από ΑΓΙΕΣ έγιναν....."τσουλήθρες"!!!Απλώς όταν ενηλικιώνονται είναι ακόμα πιο άνετες στο φέρσιμό τους!

 

Υπόψιν....δεν δικαιολογώ τους κανονικούς βιασμούς (με ξύλο,στην άκρη του δρόμου και άλλα παρόμοια) αλλά αυτό το πράγμα που μας πασάρουν οι διάφορες παρθενοπιπίτσες περί βιασμού.......παραμύθια της Χαλιμάς είναι!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ ξεκινάνε από το ΣΠΙΤΙ!ΤΕΡΜΑ!Γιατί αυτές οι ηλίθιες που τα κάνουν κάθονται;Τα αγόρια ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΝΤΑ γουστάρουμε διάφορες φάσεις!Δεν το βρίσκω σωστό αλλά δεν πιστεύω ότι τα αγόρια εκείνης της ηλικίας θα πουν όχι αν δουν μια συμμαθήτριά τους γυμνή ή κάνοντας διάφορα!Αυτές οι κοπέλες είναι ΖΩΑ!Βγαίνει τώρα η κάθε "αθώα κοπέλα" στο τηλέφωνο στην εκπομπή και μας λέει ότι οι καθηγητές πετάνε σεξουαλικά υπονοούμενα!Τι λες ρε "τσουλήθρα";;;Όταν ΕΣΥ και οι φίλες σου βγάζετε μπούτια,κ***υς και στήθη έξω τι περιμένετε δηλαδή να πουν και να κάνουν για εσάς;Αφού πρώτες ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕΒΑΣΤΟΥΝ;ΕΛΕΟΣ!

 

Σωστός !!! Πάντως όλα τα συνοψίζει η πρώτη σου φράση !!! :shifty:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο runner.Επιασες το προβλημα.

Ναι απο το σπιτι ξεκινανε ολα.Το πρωι Μενεγακη,μεσημερι κατινες,βραδυ εγκλειστους για φραγκα και να τους δουν,οτι υπαρχουν.

Που να βρει χρονο η μανα να μαγειρεψει?Που να βρει χρονο ο πατερας να ασχοληθει με τα προβληματα των παιδιων οταν θελει να ακουσει ξεκατινιασματα η να δει λιγο μπουτι στο big brother?Δεν αποκλειω βεβαια και το αγχος μερικων γονεων για την επιβιωση της οικογενειας μεσα σ`αυτη την κατασταση του εργατικου σκλαβοπαζαρου,που δεν τους αφηνει λιγο χρονο να ασχοληθουν.

Ημουν καποτε μελος στην επιτροπη γονεων και κηδεμονων στο σχολειο που πηγαιναν τα 2 παιδια μου.Καθε χρονο στην προσκλιση που καναμε με το ζορι ερχονταν 30 γονεις,ενω το σχολειο ειχε 340 παιδια.Και μιλαω για πριν 7 χρονια.Προσφατα με τις καταληψεις εμαθα οτι πηγαν 20 γονεις για ενημερωση στο λυκειο.

Που ειναι οι αλλοι?Με τι ασχολουνται και δεν μπορουν να παρακολουθησουν τι κανουν τα παιδια τους?

Σαν μαθητης και `γω καποτε στα παρτι που καναμε παιζαμε μπουκαλα.Πριν 10 χρονια μπορουσες να ακουσεις μια πιτσιρικα να λει,"θελεις να σου κανω ενα γλυφιτζουρι?" .Ειναι αγνωστες οι "κριτικες επιτροπες βαθμολογησης επιδοσεων" μεσα στα γυμναστηρια των λυκειων?(ενα το ζευγαρι στο παρκε και σχεδον ολη η ταξη στην κερκιδα για βαθμολογηση). Ειναι ξεχασμενο (στους ηλικιακα 50-70) το πρωτοσελιδο εφημεριδος της Θεσ/νικης για την 13χρονη που για καθε "γλυφιτζουρι" επερνε 500 τοτε δραχμες απο ηλικιωμενους?(:wacko: Οχι ,ακομη δεν περασα το κατωφλι του 2ου μεσαιωνα:) .Απλα νεος ημουν ακομη οταν το διαβασα).Μπραβο στον καθηγητη που αναρωτηθηκε για το χρηματικο ποσο που ειχε το πορτοφολι το οποιο της ειχε πεσει και ενημερωσε την οικογενεια της.Τωρα το πως εφθασε στις εφημεριδες το θεμα.....ε,ισως λογω της ερευνας .

Το οτι τα βιντεο που μας δειχνει ο εισαγγελατος εχουν ΚΑΙ την μονταρισμενη για την ακροαματηκοτητα τους επεξεργασια δεν το αμφισβητω.Στο original μονο χαμογελαστος δεν ειναι ο νεαρος στην τουαλετα.Αντιθετως τσατισμενος που τον κοψανε στη μεση.Οσο για τα αλλα βιντεο με την βια-ξυλοδαρμους,ε. ειχα δει αρκετα πριν το καλοκαιρι που συμβαινουν εδω και χρονια σε ξακουστη Ευρωπαϊκη χωρα,μεταξυ μεταναστων (μελαμψων)και λευκων.Το χρωμα ειναι ομορφο .Το μυαλο ειναι αστα να πανε.

Οι γονεις ομως δεν εχουν να κερδισουν τιποτε και απο καμια AGB.Το να γινουν ομως τα παιδια τους ρεζιλι και κυριως τα κοριτσια λογω της φαλοκρατικης κοινωνιας μας (στην Αφρικη λιθοβολουν την βιασθησα),ειναι στο χερι τους.Μην ζητανε μετα εξηγησεις του τυπου "Γιατι το εκανες"? Αυτοι που ηταν οταν τα παιδια τους ζητουσαν? Ακομη και οταν οι γονεις εχουν σκοτουρες,το παιδι εχει τον τροπο του και στελνει μηνυματα για βοηθεια.

Φαγανε ταπες ολοι στην εκπομπη απο τον μαθητη του Πειραια και την κοπελιτσα που ζητησε να σταματησουν οι εκπομπες τυπου big brother.Τι εγεινε? Απλα ο εισαγγελεας δεν εκανε κουβεντα για τις εκπομπες αυτες γιατι τα καναλια εχουν μεγααααλα εσοδα,ο Παπαντωνιου ως αντιπολιτευση τα εριξε στην κατασταση της παιδειας(κριμα γιατι εχει και παιδια,αλλα δεν τον νοιαζει μια και θα σπουδασουν σε κολεγια και στο εξωτερικο-συνηθισμενη τακτικη πολλων πολιτικων),ο υφυπουργος μπλοκαρισμενος και σε δυσκολη θεση κρατησε καλη θεση,ο Κεδικογλου ειπε το πιο σωστο προς το τελος..."αν δεν βιαστουμε θα δουμε καταστασεις αμερικης" και οσο για τον συνδικαλιστη ,ε,καλα του το ειπε ο εισαγγελεας,"ειναι πελατες σας".Φερει μεγαλη ευθυνη και αυτος .Ποια ειναι η θεση τους? 8ωρο, -(ιδιαιτερα),και τι μας νοιαζει?Δασκαλος + καθηγητης = εκπαιδευτικος. Γνωστο το οτι πολλοι μαθητες-τριες νιωθουν κατι ερωτικο με καποιον καθηγητη-τρια.Ειναι η φυση τετοια που ξυπνα τετοια αισθηματα οταν ερθει η ωρα .Ομως μεσα απο τις γνωσεις τους μπορουν να καθοδηγησουν.

Φθασαμε ομως σημερα σε μια κατασταση κατα την οποια αυτη η σεξουαλικη συνευρεση στην εφηβικη ηλικια ειναι μια απλη πραξη χωρις κατι που να μας κανει να νιωθουμε ασχημα.Αντιθετως μαλιστα,ειμαστε IN.

Αν με ρωτησετε αν τα παιδια μου εχουν κινητο ,σας λεω οτι εχουν.Και ξερω πολυ καλα τι χρηση κανουν.Γιατι υπαρχει σωστη επαφη μαζι τους .Ελπιζω αυτη η επαφη να κρατησει για παντα.

Γονεις,ξυπνηστε.Σηκωθειτε απο τον καναπε.Σπαστε αν χρειαστει την TV.

ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΕΙΔΑΡΟΤΡΥΠΑ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΚΟΙΤΟΥΣΑΤΕ,ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΠΙΤΙ.ΣΩΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ (πολιτικοοικονομικο) ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ.Αν καποιος με πει κουμουνιστη,ενα να ξερει.ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΤΟΥ ΓΙΝΕΤΕ.

Ισως αν αυξηθουν οι εκπομπες με θεμα τον πολιτισμο και τις αξιες να δουμε καλυτερες μερες.Γελουσαμε καποτε με την(ο Θεος ας αναπαυει την ψυχη της),Αλικη Νικολαϊδου για τις εκπομπες της για τον Μ.Αλεξανδρο.Σημερα δοξαζουμε τις κατινες.

.....ξερω οτι αρκετοι μικροι στην ηλικια θα πουν "τι λεει ....το πουρο?".

Ευχομαι τα λογια του Κεδικογλου να μην βγουν αληθινα.:cry:

.........................................

Παω για Ζzzzzzzzzz γιατι αν μεινω λιγο ακομη θα προσθεσω για 6η φορα και αλλα.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον είστε off topic.

Δεύτερον δεν κατάλαβα, ζηλεύετε; Γιατί δεν εξηγείται αλλιώς, βλέπετε την νέα γενιά που καλοπερνάει και ξενερώνετε. Κι εγώ χαλιέμαι, το παραδέχομαι (δεν είμαι πιτσιρικάς είμαι 25).

αχ πως το βρηκες??ναι ζηλευω!!και ξενερωνω,και χαλιεμαι και γινομαι ενα με το πατωμα απο τη ζηλεια!!!

ζηλευω που στα 14 μου δεν ηξερα σχεδον τπτ για το sex

ζηλευω που στα 14 μου δεν ειχα κινητο να γυριζω βιντεακια στις τουαλετες του σχολειου μου

ζηλευω που στα 14 μου οι γονεις μου η8ελαν να ξερουν που ειμαι και με ποιους.

ζηλευω που στα 14 μου δεν ειχα παει σε club,δεν ειχα πιει αλκοολ,δεν ειχα καπνισει

ζηλευω που στα 14 μου δε ντυνομουν λες και παω στα μπουζουκια για να παω στο σχολειο,αλλα φορουσα τζηνακι,φουτερ και αρβυλακια..

ζηλευω που στα 14 μου ειμουν ερωτευμενη με ενα αγορακι ενω 8α επρεπε να με ειχε παρει το μισο σχολειο

ζηλευω που στα 14 μου δεν κινδυνευα να κολλησω καποιο ΣΜΝ

ζηλευω ετεροχρονισμενα....για οταν ειμουν 14 χρονων

 

 

 

εσυ ζηλευεις που εγω ειχα μια σωστη παιδικη ζωη με τα παιχνιδια μου,τις χαζομαρες μου και οτι αλλο συνεπαγεται ενα ΥΓΙΕΣ προεφηβικο σταδιο??

 

γιατι ολα οσα "ζηλευω"εγω τα επεκτησα οταν ηρ8ε η ωρα τους(εκτος τα ΣΜΝ και το καπνισμα).τα σημερινα 14χρονα(τα περισσοτερα δυστυχως)ποτε 8α αποκτησουν παιδικα/εφηβικα χρονια που ολα μου βιαζονται να μεγαλωσουν??

 

 

 

υγ.μη τα περνεις προσωπικα.το ποστ σου μου εδωσε το εναυσμα.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εσύ πιστεύεις ότι στο συμβάν που ο άλλος της έλεγε ότι αν δεν κάνουμε τρίο δεν θα σε θέλω άλλο ΑΥΤΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕΙ για να παραμείνει γκόμενά του;Τι μας λες τώρα;Αυτό λέγεται βιασμός;ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!

 

Το ώπα άστο......σε ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΤΡΟ!Ξέρεις πόσες περιπτώσεις ξέρω από κοπέλες 1ο έτος που "ανοίγουν"/"άνοιγαν" πόδια από την πρώτη μέρα που πατάνε στο Πανεπιστήμιο;Ξεκίναγαν με σέξυ ρούχα και γλυκές ματιές/νάζια στους καθηγητές και αφού γινόταν η δουλειά τους μετά έβγαζαν βρώμα ότι τις "βίαζαν"!ΡΕ ΟΥΣΤ!Εσύ δηλαδή πιστεύεις ότι αυτές δεν έκαναν παρόμοια πράγματα ή δεν είχαν παρόμοιο φέρσιμο λίγο πριν μπουν στο Πανεπιστήμιο;ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΑΝ αλλά ήταν λίγο πιο συγκρατημένες!Σιγά μην ξύπνησαν την μέρα που μπήκαν στο Πανεπιστήμιο και από ΑΓΙΕΣ έγιναν....."τσουλήθρες"!!!Απλώς όταν ενηλικιώνονται είναι ακόμα πιο άνετες στο φέρσιμό τους!

 

Υπόψιν....δεν δικαιολογώ τους κανονικούς βιασμούς (με ξύλο,στην άκρη του δρόμου και άλλα παρόμοια) αλλά αυτό το πράγμα που μας πασάρουν οι διάφορες παρθενοπιπίτσες περί βιασμού.......παραμύθια της Χαλιμάς είναι!

 

Στο ποστ μου σου ανεφερα οτι και εγω μαζι σου ειμαι κ συμφωνω,απλα μην το απολυτοποιουμε στα ορια της γυναικας κ μονο.Ναι φιλε runner οταν καταλαβαινουν καποια κοριτσακια οτι "περναει" η μπογια τους τα κανουν ολα αυτα,αλιμονο στους ατυχους που θα μπλεξουν μαζι τους.Οσον αφορα το συμβαν καλυτερα να μην μπουμε στο θεμα γιατι λιγη λογικη δεν βλαπτει,ουτε πορνοσταρ δεν τα κανουν αυτα,ποσο μαλλον ενα μικρο 16αχρονο με τη θεληση του...

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

αχ πως το βρηκες??ναι ζηλευω!!και ξενερωνω,και χαλιεμαι και γινομαι ενα με το πατωμα απο τη ζηλεια!!!

ζηλευω που στα 14 μου δεν ηξερα σχεδον τπτ για το sex

ζηλευω που στα 14 μου δεν ειχα κινητο να γυριζω βιντεακια στις τουαλετες του σχολειου μου

ζηλευω που στα 14 μου οι γονεις μου η8ελαν να ξερουν που ειμαι και με ποιους.

ζηλευω που στα 14 μου δεν ειχα παει σε club,δεν ειχα πιει αλκοολ,δεν ειχα καπνισει

ζηλευω που στα 14 μου δε ντυνομουν λες και παω στα μπουζουκια για να παω στο σχολειο,αλλα φορουσα τζηνακι,φουτερ και αρβυλακια..

ζηλευω που στα 14 μου ειμουν ερωτευμενη με ενα αγορακι ενω 8α επρεπε να με ειχε παρει το μισο σχολειο

ζηλευω που στα 14 μου δεν κινδυνευα να κολλησω καποιο ΣΜΝ

ζηλευω ετεροχρονισμενα....για οταν ειμουν 14 χρονων

 

 

αχ κοπελάρα μου να σαι καλά ακριβώς αυτό σκεφτόμουνα

Καλά μας κάνανε οι δικοί μας και μας χώνανε κανά χαστούκι αν αργούσαμε παραπάνω μια ώρα ή αν πηγαίναμε κάπου κρυφά χωρίς να ξέρουν που είμαστε. μακάρι και οι γονείς των παιδιών αυτών να είχανε κάνει το ίδιο και περισσότερα.

Διότι αν είναι έτσι στο μέλλον τα παιδιά μας να μην κάνω ποτέ παιδιά γιατί θα πάει να πει πως δεν θα είμαι σωστή μάνα. Και αυτό είναι το χειρότερο πράγμα που μπορείς να κάνεις στο παιδί σου. Να μην είσαι μάνα και πατέρας.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

αχ κοπελάρα μου να σαι καλά ακριβώς αυτό σκεφτόμουνα

Καλά μας κάνανε οι δικοί μας και μας χώνανε κανά χαστούκι αν αργούσαμε παραπάνω μια ώρα ή αν πηγαίναμε κάπου κρυφά χωρίς να ξέρουν που είμαστε. μακάρι και οι γονείς των παιδιών αυτών να είχανε κάνει το ίδιο και περισσότερα.

Διότι αν είναι έτσι στο μέλλον τα παιδιά μας να μην κάνω ποτέ παιδιά γιατί θα πάει να πει πως δεν θα είμαι σωστή μάνα. Και αυτό είναι το χειρότερο πράγμα που μπορείς να κάνεις στο παιδί σου. Να μην είσαι μάνα και πατέρας.

δε μου αρεσει να κρινω γονεις για το πως μεγαλωνουν τα παιδια τους..

δεν υπαρχει σχολη βλεπεις να παει καποιος να φοιτησει και να κριθει αξιος να μεγαλωσει σωστα ενα παιδι..ολα βασιζονται στις αξιες που εχει καποιος(απο τους γονεις του πολλες φορες)

ενα παιδι,σημερινο,με τοσες "ελευθεριες",τοσες εμπειριες,τοσους κινδυνους στους οποιους εκτιθεται απο μικρη πλεον ηλικια,αναρωτιεμαι με τι δυσκολιες θα αναθρεψει σωστους ανθρωπους μελλοντικα...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Στο ποστ μου σου ανεφερα οτι και εγω μαζι σου ειμαι κ συμφωνω,απλα μην το απολυτοποιουμε στα ορια της γυναικας κ μονο.Ναι φιλε runner οταν καταλαβαινουν καποια κοριτσακια οτι "περναει" η μπογια τους τα κανουν ολα αυτα,αλιμονο στους ατυχους που θα μπλεξουν μαζι τους.Οσον αφορα το συμβαν καλυτερα να μην μπουμε στο θεμα γιατι λιγη λογικη δεν βλαπτει,ουτε πορνοσταρ δεν τα κανουν αυτα,ποσο μαλλον ενα μικρο 16αχρονο με τη θεληση του...

 

Καταλαβαίνεις τι γράφω ή τα περνάς έτσι;Δεν σου είπα ότι το ή****ο με το τρίο το έκανε με την θέλησή του ΑΛΛΑ όταν ο γκόμενός της την ΕΚΒΙΑΣΕ ότι δεν θα είναι πια μαζί αυτή ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΣΕΙ για να παραμείνουν ζευγάρι;ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΙΑΣΜΟΣ!Βιασμός είναι όταν σε βάζουν να κάνεις κάτι παρά την θέληση σου όπως να σε κρατάνε κάτω,να σε βαράνε και μετά να ασελγούν επάνω σου!Αυτή από ότι ξέρω(δεν το έψαξα και αναλυτικά το θέμα) και άκουσα δεν είχε τέτοια σημάδια πάνω της!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΠΩΣ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ? ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΑΣ! ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΗΛΕΧΗΡΙΣΤΗΡΙΟ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΑΙ, ΜΗΝ ΥΠΟΤΙΜΑΤΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΛΟ ΚΟΣΜΟ! ΕΧΕΙ ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΣ! ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΤΕ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΣΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΨΗΦΟ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΟΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΕΣ!
Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΠΩΣ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ? ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΑΣ! ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΗΛΕΧΗΡΙΣΤΗΡΙΟ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΑΙ, ΜΗΝ ΥΠΟΤΙΜΑΤΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΛΟ ΚΟΣΜΟ! ΕΧΕΙ ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΣ! ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΤΕ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΣΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΨΗΦΟ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΟΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΕΣ!

 

 

Καταρχήν μη φωνάζεις, ακούμε.

Δεύτερον, ναι ο κόσμος είναι χαζός. Όχι, όλος αλλα το σταθερό κοινό τέτοιου είδους εκπομπών είναι χαμηλής μόρφωσης με ότι αυτό συνεπάγεται: εύπιστοι, συντηρητικοί, με καταγγελτικό ένστικτο, χωρίς ανεπτυγμένη κριτική ικανότητα, άνθρωποι που εντυπωσιάζονται εύκολα και δεν κάνουν τον κόπο να επαληθεύσουν αν όσα τους πασάρουν είναι σωστά. Κοινώς χαζοί.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΠΩΣ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ? ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΑΣ! ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΗΛΕΧΗΡΙΣΤΗΡΙΟ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΑΙ, ΜΗΝ ΥΠΟΤΙΜΑΤΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΛΟ ΚΟΣΜΟ! ΕΧΕΙ ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΣ! ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΤΕ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΣΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΨΗΦΟ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΟΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΕΣ!

 

Αν αρχίσω να πιστεύω ότι όλοι οι τηλεθεατές που παρακολουθούν το ζεύγος Εισαγγελάτου- Στεφανίδου, το κάνουν επειδή εκτιμούν την δουλειά τους και τα ρεπορτάζ τους, θα πρέπει σίγουρα να αλλάξω χώρα.

Ευτυχώς φίλε μου δεν είναι όλοι σαν εσένα. Ακόμα και αν μπαίνουμε στον πειρασμό, δυστυχώς, να τους παρακολουθήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ ξεκινάνε από το ΣΠΙΤΙ!ΤΕΡΜΑ!Γιατί αυτές οι ηλίθιες που τα κάνουν κάθονται;Τα αγόρια ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΝΤΑ γουστάρουμε διάφορες φάσεις!Δεν το βρίσκω σωστό αλλά δεν πιστεύω ότι τα αγόρια εκείνης της ηλικίας θα πουν όχι αν δουν μια συμμαθήτριά τους γυμνή ή κάνοντας διάφορα!Αυτές οι κοπέλες είναι ΖΩΑ!Βγαίνει τώρα η κάθε "αθώα κοπέλα" στο τηλέφωνο στην εκπομπή και μας λέει ότι οι καθηγητές πετάνε σεξουαλικά υπονοούμενα!Τι λες ρε "τσουλήθρα";;;Όταν ΕΣΥ και οι φίλες σου βγάζετε μπούτια,κ***υς και στήθη έξω τι περιμένετε δηλαδή να πουν και να κάνουν για εσάς;Αφού πρώτες ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕΒΑΣΤΟΥΝ;ΕΛΕΟΣ!

 

Ακριβώς!και έχουν μεγάλο μερίδιο και οι γονείς που αδιαφορούν και κατά ένα τρόπο βοηθάνε ώστε να εξελιχθούν(αν μπορείς να το πεις αυτό εξέλιξη) σε τσουλίθρες με το να δίνουν αβίαστα χρήματα να χάφτουν δήθεν ύπνους σε φίλες τους αλλά το χειρότερο να διώχνουν τους ίδιους τους γονείς τους από το σπίτι τους με την παραπάνω πρόφαση και αυτές να βγάζουν τα μάτια τους.Αυτά που λέω τα λέω γιατί τα έχω δει να γίνονται με τα μάτια μου αλλά και πιό ακραία όπως 15χρονα πάνω στην μπάρα να χαδεύονται μεταξύ τους για να τις προσέξουν.Θα ήθελα να μάθω:τι πραγματικά θέλουν να κερδίσουν από αυτό;Να τις κοιτάει όλο το μαγαζί;Να σκέφτονται όλοι οι άντρες τι κ@@λες είναι;αυτό γίνεται αλλά την συνέχεια την σκέφτονται;Σκέφτονται πόσο "ωραία θα νιώσουν αν μετά τον φάνε από 2 νταμάρια ίσως και περισσότερα;Αν ναι και νιώθουν έτοιμες να το κάνουν πάω πάσο αλλά οι περισσότερες όσο θέλουν και να το κρύψουν δεν έχουν βγεί ακόμα από το αυγό!Οταν θέλεις μόνο να προβάλλεις το σώμα σου μην περιμένεις από τον άλλο να σεβαστεί το χαρακτήρα σου.Και αν αυτά σε μερικές δεν λένε τίποτα ας σκεφτούνε τι "αναμνηστικά βίντεο" θα παίζουν όταν μεγαλώσουν οι ίδιες στα παιδιά τους..."Εδω παιδί μου ήμουν στην τουαλέτα με τον πατέρα σου....... και όλη τη παρέα του....":shifty:

Link to comment
Share on other sites

Υποτιματε τους ελληνες και δεν σας τιμα αυτο! και δεν το λεω με υφος εθνικοφροσυνης! τι θα σας επειθε για την αληθεια τοων γεγονοτων που παρουσιαζει αυτη η εκπομπη? εικονα ειναι αδιαψευστη, ο ηχος το ιδιο,και τι μενει?

η συμβολη και παρεμβαση των ειδικων που παντα εχει καλεσμενους για να επιβεβαιωσουν τα στοιχεια! καθηγητες δικεκριμενοι πανεπιστημιου ειδικοι,τεχνικοι,ψυχολογοι και φυσικα ασχετοι αλλοι ,για να ειναι οσο το δυνατο πιο πολλες οι αποψεις!

Link to comment
Share on other sites

Aν και σίγουρα δεν μπορώ να θεωρηθώ υπέρμαχος του εν λόγω...δημοσιογραφικού ζεύγους, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μερικοί δυσπιστείτε ΤΟΣΟ πολύ πια για αυτά που δείχνει... ΟΚ. Σύμφωνοι. Κάποια είναι τραβηγμένα από τα μαλλιά (καθόλου πρωτότυπο για τον δημοσιογραφικό κλάδο άλλωστε!) αλλά γενικά δείχνει μια τάση και πράγματα που ισχύουν. Και αν κάποιοι δεν τα πιστεύουν αυτά, εγώ τα πιστεύα για έναν και μόνο λόγο. Γιατί τα έχω "δει" να γίνονται σε σχολεία δίπλα μου, μου το έχουν πει και παιδιά που είναι τώρα σε σχολεία...Απλά τώρα μαθεύτηκαν ακόμα περισσότερο. Και δεν νομίζω πως γίνονται τώρα αυτά! Ανέκαθεν γίνονταν, απλά π.χ. όταν εγώ ήμουν στο γυμνάσιο 2-3 παιδιά είχαν κινητό και το έφερναν και στο σχολείο...

 

Αυτό που θέλω να πω είναι πως είναι λάθος να λέμε "Αυτός είναι υπερβολικός, δεν πιστεύω τίποτα απ'όσα βλέπω."...Γιατί αν είστε 16-25 και πείτε πως δεν έχετε δει ποτέ (ίσως όχι τόσο "χοντρά" πράγματα αλλά) ανάλογα βίντεο-φωτογραφίες στο σχολείο τότε ένα από δύο πράγματα συμβαίνουν:

 

1) Ζείτε στον κόσμο σας ή ανήκετε στα παιδιά που κανένας δεν εμπιστεύεται/συμπαθεί

2) Λέτε ψέματα...

 

Όχι τίποτα άλλο, απλά έχω βαρεθεί να κρύβονται όλοι πίσω από το δάχτυλό τους! Αυτά :)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

τι θα σας επειθε για την αληθεια τοων γεγονοτων που παρουσιαζει αυτη η εκπομπη? εικονα ειναι αδιαψευστη, ο ηχος το ιδιο,και τι μενει?

η συμβολη και παρεμβαση των ειδικων που παντα εχει καλεσμενους για να επιβεβαιωσουν τα στοιχεια! καθηγητες δικεκριμενοι πανεπιστημιου ειδικοι,τεχνικοι,ψυχολογοι και φυσικα ασχετοι αλλοι ,για να ειναι οσο το δυνατο πιο πολλες οι αποψεις!

Έχεις ακουστά το «μοντάζ»;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο που βλεπω και ακουω οσο και να μονταριστει και αλειωθει, αν το παρακολουθησεις νηφαλια και χωρις μουσικη σπικαζ εφε κλπ η ουσια δεν αλλαζει το γεγονος παραμενει!

Αυτο φιλε μου δεν μπορεις να μου το αμφισβητισεις!

Link to comment
Share on other sites

η συμβολη και παρεμβαση των ειδικων που παντα εχει καλεσμενους για να επιβεβαιωσουν τα στοιχεια! καθηγητες δικεκριμενοι πανεπιστημιου ειδικοι,τεχνικοι,ψυχολογοι και φυσικα ασχετοι αλλοι ,για να ειναι οσο το δυνατο πιο πολλες οι αποψεις!

 

Eννοείς κάτι κακομοίρηδες που κάνουν ό,τι μπορούν για να βγουν στο γυαλί; Ή το γεγονός ότι όποιος τολμήσει να πεί κάτι διαφορετικό από αυτό που προσπαθεί να αποδείξει η εκπομπή θα χλευαστεί, θα διακοπεί από κραυγές και τελικά δεν θα μπορέσει καν να ολοκληρώσει την άποψή του;

Τι δύσπιστος που είμαι ρε παιδί μου....

 

Desert κόψε κάτι, πριν 3 χρόνια δεν υπήρχαν καν κινητά με κάμερες, ή ήταν ελάχιστα τέλος πάντων. Εν πάση περιπτώσει, ακόμα και αν το πρόβλημα είναι τόσο διαδεδομένο, η τηλεοπτική διαπόμπευση/άλλοθι για τσόντα δεν είναι τρόπος αντιμετώπισής του. Το πολύ πολύ να πάρουν ιδέες και άλλοι.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

αυτο που βλεπω και ακουω οσο και να μονταριστει και αλειωθει, αν το παρακολουθησεις νηφαλια και χωρις μουσικη σπικαζ εφε κλπ η ουσια δεν αλλαζει το γεγονος παραμενει!

Αυτο φιλε μου δεν μπορεις να μου το αμφισβητισεις!

 

Εσύ θα μας τρελάνεις τελείως. Ποστάρεις διπλές φορές τα ίδια πράγματα ακριβώς. Και στο παρόν τόπικ με θέμα τα "όργια" στα σχολεία και στο θέμα με τις παρακολουθήσεις των κινητών. Τα ίδια μηνύματα για 2 διαφορετικά θέματα. Το κοινό σημείο βέβαια είναι ο αγαπημένος σου "δημοσιογράφος".

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε γάτε, το πέτυχες.

Το thread ασχολείται με την εκπομπή "Αποδείξεις", και συζητάμε το σημερινό της θέμα.

nixx

Δεν βλέπω ευαγγελάτο μεγάλε, η διαφήμιση έδειχνε άλλα. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕ; Στο θάψιμο πρώτοι είστε όλοι

Συγγνωμη φιλε μου,δεν μιλαμε οτι το προβλημα ειναι......Δηλαδη τι να πουμε?για τα κινητα της προηγουμενης εκπομπης?Αν αυτο σε ευχαριστει...Παιδια μεγαλο προβλημα οι υποκλοπες...

Όχι βέβαια, τέρμα με τις υποκλοπές είπαμε έκανα λάθος.

εσενα τωρα αυτο σε μαρανε ή οτι ενα μερος των σημερινων εφηβων(δυστυχως μεγαλο απ’οτι φαινεται) επιδιδονται σε τετοιες πραξεις μεσα στα σχολεια μονο και μονο για να διασκεδασουν;

 

Gihaza τωρα να κατσει να σου απαντησει κανεις δεν θα εχει νοημα. Το οτι υπαρχουν ανθρωποι σαν εσενα που θεωρουν οσα ειδαν φυσιολογικα το θεωρω τουλαχιστον τραγικο.

Ναι; Για θυμήσου τι έκανε η γενιά σου για να διασκεδάσει; Και δεύτερον ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ;

Τον πείραξε το off topic.:p

Τουλάχιστο αναρωτήσου το γιατί προτού ειρωνευτείς

αχ πως το βρηκες??ναι ζηλευω!!και ξενερωνω,και χαλιεμαι και γινομαι ενα με το πατωμα απο τη ζηλεια!!!

ζηλευω που στα 14 μου δεν ηξερα σχεδον τπτ για το sex

ζηλευω που στα 14 μου δεν ειχα κινητο να γυριζω βιντεακια στις τουαλετες του σχολειου μου

ζηλευω που στα 14 μου οι γονεις μου η8ελαν να ξερουν που ειμαι και με ποιους.

........

........

Χαίρομαι που μιλάς πιο λογικά απ' τους άλλους. Μην κάνεις το ίδιο λάθος μ' αυτούς , ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ και δεν το μετανοιώνω. Επειδή όμως δεν διαβάζετε όλο το post μου και κρατάτε μόνο ό,τι σας συμφέρει, θυμίσου: τί έλεγαν οι γονείς σου για σένα; Έλεγαν "Μπράβο"; Ή συνέχεια διαμαρτύρονταν για τη γενιά σου που ξεψάρωσε και οτι δεν σέβεται κάποια πράγματα; Δίκιο είχαν γιατι η δική τους γενιά ήταν πολύ πιο συμμαζεμένη. ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ στους μικρότερους, τα ίδια λέγαν και οι παππούδες μας στους γονείς μας. ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ, ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΦΥΣΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ.

 

Δεν θα κρίνω εγώ εαν η σημερινή γενιά πέρασε όντως κάποια όρια, ούτε θα πω τι είναι σωστό και τι λάθος. Μπορεί και εμείς να ήμασταν υπερβολικοί. Η ΗΣΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΕΣ; Για βάλτε κάποιον μεγαλύτερο σας να σας κρίνει. Μερικοί θεωρείτε άρρωστα κάποια απο αυτά τα "όργια", για ρωτήστε τον παππού σας, θεωρεί άρρωστο να δοκιμάζει η γυναίκα διάφορους άντρες προτού παντρευτεί;

Οι περισσότερες απαντήσεις που έλαβα ήταν ΕΙΡΩΝΙΑ απο διάφορους. Απ' ότι βλέπω όμως οι περισσότεροι ξέρετε οτι γυρίζουν τα βιντεάκια αυτά στο internet και κατέχετε μερικά απο αυτά. ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΜΩΣ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ Ε;;;

Και επειδή φυσικά θα ξεπεταχτούν άπειροι που ατεκμηρίωτα θα με κράξουν και θα με ειρωνευτούν, ένα μόνο τους λέω: ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟ. Και μην μου πείτε "κι εσύ βλέπεις" είδα μόνο την προηγούμενη εκπομπή, δείτε τα post μου για απόδειξη.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δεν ειναι θεμα λαθους και σωστου.

κατι που για μενα ειναι λαθος για σενα ειναι σωστο και το αναποδο...

αλλα οσο αφορα παιδια και μαλιστα μικρα,ειμαι της αποψης που διατυπωσα πιο πανω..

ξερω πως ο κοσμος παει μπροστα,εξελισσεται,αλλαζει...το sex(εν προκειμενω) απο τοσο μικρη ηλικια δε συμβαλει σε αυτο...σιγουρα η γενια μας δεν ηταν οπως των παππουδων μας και δε 8α ειναι οπως των παιδιων μας αλλα αυτο δε σημαινει πως πρεπει να αφε8ουμε στον ανεμο του "προοδευτισμου"

 

τελος το προβλημα η οι προβληματικοι αν 8ελεις,ειναι οσοι βλεπουν ευαγγελατο η αυτα που δειχνει ο ευαγγελατος??

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα, ανάφερα πουθενά οτι διαφωνώ σε κάτι απο αυτά που τώρα είπες; Δίκιο έχεις σε όλα, είπα απλά πως είναι οι τάσεις του ανθρώπου, δεν είπα ποτέ πως πρεπει να αφε8ουμε στον ανεμο του "προοδευτισμου".

Και δεύτερον δεν είπα κανένας προβληματκό, απλά είπα όποιος πετάει έτσι απλά ειρωνεία εκμεταλλευόμενος την αφάνεια του internet ΤΖΑΜΠΑ ΜΙΛΑΕΙ

Link to comment
Share on other sites

ετσι οπως το ειχες διατυπωσει πριν την τροποποιηση αυτο καταλαβα..πως δε μιλας σε οσους βλεπουν ευαγγελατο..
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

@Gizaha

Αντι να αναρρωτηθείς τι έγινε και σου την πέσαν όλοι, πέρασες στην επίθεση. Καλύτερα θα ήταν να πρόσεχες τι έγραφες και πως το έγραψες, στο προηγούμενο ποστ σου. Για ξαναδές το λίγο. Δεν ήταν ένα το ατόπημα, αλλά πολλά. Τώρα το διόρθωσες λίγο. Και άσε τα "ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟ" κατά μέρος. Έχω χειρότερη γνώμη για τον συγκεκριμένο από σένα. Και τον βλέπω μάλλον όσο και συ.

Link to comment
Share on other sites

@Gizaha

Αντι να αναρρωτηθείς τι έγινε και σου την πέσαν όλοι, πέρασες στην επίθεση. Καλύτερα θα ήταν να πρόσεχες τι έγραφες και πως το έγραψες, στο προηγούμενο ποστ σου. Για ξαναδές το λίγο. Δεν ήταν ένα το ατόπημα, αλλά πολλά. Τώρα το διόρθωσες λίγο. Και άσε τα "ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟ" κατά μέρος. Έχω χειρότερη γνώμη για τον συγκεκριμένο από σένα. Και τον βλέπω μάλλον όσο και συ.

Με κούρασε αυτό το θέμα, απλά δεν μ' αρέσει οταν κάποιοι το παίζουν κριτές χωρίς να κρίνουν τον εαυτό τους πρώτα.

Όσο για την διόρθωση, γι' αυτόν τον λόγο την έκανα, ούτε εμένα μου άρεσαν τα πρώτα που έγραψα. Και δεύτερον αποκλείεται να έχεις χειρότερη γνώμη για τον ευαγγελάτο απο μένα, πίστεψέ με. Και σοβαρά σου μιλάω δεν βλέπω ευαγγελάτο ούτε γενικά τηλεόραση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...