Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kalimera na kano mia erotisi?yparxi xartis gia gps gia oli tin elada i kai gia eparxiako odiko diktio?giati to route 66 exei mono tis athinas

Tom Tom Eastern Europe

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ ότι μου είναι αδύνατο να βρω άκρη κοιτάζοντας και τις 100 σελίδες γιαυτό παρακαλώ όποιος φίλος ξέρει αν υπάρχει κάτι που να δουλεύει με το Route66 για το Nokia 72 ας γράψει κάτι.:w00t:

Μερικές διευθύνσεις που είδα, δεν οδηγούν πουθενά...

Link to comment
Share on other sites

Είμαι καινούργιος στα Symbian (έχω το Ν80) κ θέλω να του βάλω ένα χάρτη της Αθήνας (κ Ελλάδας αν υπάρχει).

Από το ψάξιμο που έχω κάνει έχω βρει διάφορες προτάσεις, αλλά θα ήθελα την άποψη σας για το ποια είναι καλύτερη για το Ν80 κ που μπορώ να τη βρω.

Το Route 66 Mobile 7 κανει για το Ν80? Μου ειναι λιγο δύσκολο να διαβάσω 100 σελίδες posts, ενώ το search me N80 μεσα στο thread δεν έβγαλε αποτέλεσμα.

 

Αν μπορούσατε να με κατευθύνετε, θα σας ήμουν υπόχρεος.:O

Το μονο που θα σου κανει νομιζω ειναι το ΤΟΜΤΟΜ6 που βγηκε πριν λιγο καιρο

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είχα κατεβάσει από καιρό, απλά δεν ήξερα αν ειναι το καλύτερο. Το μόνο θέμα είναι να βρω κατάλληλο χάρτη τώρα. Νομίζω υπάρχει για EasternEurope που έχει κ για Ελλάδα. Θα το δοκιμάσω κ θα ενημερώσω αν κάποιος ενδιαφέρεται.

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. :ninja:

Life is short! Live it!
Link to comment
Share on other sites

Έχει βρεθεί κανένας τρόπος να κάνουμε edit τους χάρτες;;;;
Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το EMTAC s3.Μπορω να πω οτι ειμαι ευχαριστημενος.Το μονο κακο ειναι οτι δεν εχει φορτιστη σπιτιου αλλα μονο αυτοκινητου.
Link to comment
Share on other sites

bghke nea version ROUTE 66 Mobile7.0.1095. twra ti diorthwnei parapanw de xerw.molis to katevasa

 

Από που το κατέβασες αν επιτρέπεται? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kalimera. exeis nea gia to N80. pote tha exoyme to route66. to eixa sto 6600 kai doyleye mia xara mazi me to BTGPS itan katapliktiko. pote tha broyme gia to N80?

eyxaristo kostas

 

Κωστα η εκδοση για το δικο σου κυκλοφορει ηδη καιρο τωρα στα γνωστα κατατοπια αλλα δεν εχει σπασει ακομα... οποτε δωρον αδωρον! Θα περιμενεις μεχρι να συμβει το πολυποθητο! :)

:tease:
Link to comment
Share on other sites

ΡΆΓΙΣΕ ΡΆΓΙΣΕ !!!! :w00t:

xxxxxxxxxxxxxxx

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας δουλεύει καθόλου ο συνάδελφος,ράγισε και διαλύθηκε!!!!!!! :D

έκανα εγκατάσταση στο N80 μου κατέβασα και τον χάρτη και δουλεύει κανονικά.Πέρασα τον φάκελο που παραθέτει στο system/apps μέσω του sysexplorer ,μπήκε και ο χάρτης απο πάνω και full comple.Και ελληνικά κανονικά ετσι? ;) ;)

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Απορίες:

1. Ποια απο τις δύο εκδόσεις στο xxxxxxxxxxxxx κατεβάζουμε; Γιατι μου φαίνονται ίδιες και απο το ίδιο group;

2. Ο χάρτης της Αθήνας είναι ο ίδιος με την Symbian 7 έκδοση του προγράμματος η θέλει εκ νέου κατέβασμα;

Link to comment
Share on other sites

Απορίες:

1. Ποια απο τις δύο εκδόσεις στο xxxxxxxxxxxx κατεβάζουμε; Γιατι μου φαίνονται ίδιες και απο το ίδιο group;

2. Ο χάρτης της Αθήνας είναι ο ίδιος με την Symbian 7 έκδοση του προγράμματος η θέλει εκ νέου κατέβασμα;

 

1.Λογικα ειναι ιδιες,απλως διαφορετικα ανεβασμενες.Εγω κατεβασα

την εκδοση με τα 3 κομματια ραρ.

2. υπαρχει και ο χαρτης αθηνας σε καποιο απο τα ποστ . Δεν δοκιμασα τον χαρτη απο την 7.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

1.Λογικα ειναι ιδιες,απλως διαφορετικα ανεβασμενες.Εγω κατεβασα

την εκδοση με τα 3 κομματια ραρ.

2. υπαρχει και ο χαρτης αθηνας σε καποιο απο τα ποστ . Δεν δοκιμασα τον χαρτη απο την 7.

 

1.Τα δύο μεγάλα αρχεία εκ των τριών αυτών δε γίνονται extract.Είναι «corrupt» σύμφωνα με τον υπολογιστή.

 

2.Τα δύο πρώτα αρχεία του χάρτη της Αθήνας γίνονται unrar ομαλά.Τα δύο επόμενα δε γίνονται...

Link to comment
Share on other sites

1.Τα δύο μεγάλα αρχεία εκ των τριών αυτών δε γίνονται extract.Είναι «corrupt» σύμφωνα με τον υπολογιστή.

 

2.Τα δύο πρώτα αρχεία του χάρτη της Αθήνας γίνονται unrar ομαλά.Τα δύο επόμενα δε γίνονται...

 

Δοκιμασε κατεβασμα ξανα ,η σελιδα εχει πολυ κινηση και γινονται corrupt

τα αρχεια ... Το πρωι ,κατεβηκαν κανονικα .Δοκιμασε αλλη ωρα..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα το έστεισα σε Ν73 αλλά όταν το τρέχω πάνω που ανοίγει μια οθόνη με infos κλείνει αυτόματα. Please help.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...