Jump to content

Αποδείξεις (Ant1)


Dimitris79
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;  

611 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;

    • Πολύ καλή-Την παρακολουθώ και μου αρέσουν τα ρεπορταζ της
      219
    • Αδιάφορη-Τη βλέπω για να περάσει η ώρα
      112
    • Απαράδεκτη-Τα περισσότερα που δείχνει είναι στημένα/τραβηγμένα απ'τα μαλλιά
      280


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Επειδη απο εδω που ειμαι ειναι χλωμο να δω την εκπομπη (στο Αnt1 δεν ειναι αο Ευαγγελατος; ) μιας και μεςσω stream καθε 5 λεπτα με πεταει (τεχνολογια ετσι; ) καντε μου την χαρη και γραψτε-περιγραψτε μας τι θα πουν και τι θα δειξουν να παρουμε κι εμεις μια γευση.:O :happy:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει συμβεί να είμαι παρούσα σε ένα πολύ περίεργο συμβάν που σχετίζεται με κινητό...Πριν δύο χρόνια ήμουν για ποτό με την κολλητή μου η οποία μιλούσε στο τηλ με το αγόρι της.Έκλεισαν το τηλέφωνο και μετά από λίγο την ξανακαλεί το αγόρι της.Η φίλη μου το σήκωνει και τον ακούει να της μιλάει...μόνο που το αγόρι της άκουγε κάποιον άλλο να του απαντά! Μάλιστα από,τι θυμάμαι δημιουργήθηκε ολόκληρο θέμα για αυτό γιατί το αγόρι της νόμιζε ότι του τα φορούσε! Να επισημάνω ότι δεν υπάρχει περίπτωση κάποιος από τους δύο να έλεγε μούφες! Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε κάποιον από εσάς?
Link to comment
Share on other sites

Κάτι παρόμοιο έχει συμβει και με εμένα, μόνο που έγινε σε σταθερό!Αυτό λοιπόν μπορεί να ήταν κάποιο τεχνικό πρόβλημα και να μπερδεύτηκαν οι γραμμές ή να ήταν υποκλοπή, που δεν νομίζω, γιατί αυτός που θα έκανε την υποκλοπή δεν θα μίλαγε και γιατί να κάνει υποκλοπή σε ένα απλό πολίτη;;;Οι υποκλοπές έγιναν σε πολιτικά πρόσωπα!:D
Link to comment
Share on other sites

tasosmaroulitsis Να είσαι σίγουρος πως θα σπείρει τρελή τρομολαγνεία... Μπορεί να πεί τπτ κουφό και να τα πιστέψουν κάποιοι αφελείς άνθρωποι ή άνθρωποι οι οποίοι δν έχουν σχέση με την τεχνολογία...! Άντε μετά να τους πείς πως μερικά πράγματα τα παραφουσκώνουν για να χτυπάει νούμερα το κανάλι...

π.χ Οι εξωγηίνοι μας παρακολοθούν και τέτοια...:p

 

Burger_queen κατα πάσα πιθανότητα μπερδεway στις γραμμές όπως λέει και ο bill1...ή ο Ευαγγελάτος έκανε δοκιμές τα προγράμματα...:lol:

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε τη θα ακουσουμε στην εκπομπη..
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχεις δίκιο!Πάντως έγω πιστεύω ότι ήταν τεψνικό πρόβλημα!Παρόλα αυτά, δεν νομίζω να έχει γίνει κάτι τέτοιο ξανά, γιατί τέτοιου είδους προβλήματα, γίνονται πολύ σπάνια εως καθόλου!Εάν είχατε πάει σε καμοια Αγίου Νικολάου για καφέ, που έχει πολύ κόσμο, τότε πολύ πιθανό να ακουγόταν κάποιος άλλος!
Link to comment
Share on other sites

tasosmaroulitsis Να είσαι σίγουρος πως θα σπείρει τρελή τρομολαγνεία... Μπορεί να πεί τπτ κουφό και να τα πιστέψουν κάποιοι αφελείς άνθρωποι ή άνθρωποι οι οποίοι δν έχουν σχέση με την τεχνολογία...! Άντε μετά να τους πείς πως μερικά πράγματα τα παραφουσκώνουν για να χτυπάει νούμερα το κανάλι...

π.χ Οι εξωγηίνοι μας παρακολοθούν και τέτοια...:p

 

Burger_queen κατα πάσα πιθανότητα μπερδεway στις γραμμές όπως λέει και ο bill1...ή ο Ευαγγελάτος έκανε δοκιμές τα προγράμματα...:lol:

 

Πολύ καλό χιούμορ έχεις!!!Με έκανες και γέλασα:lol: :lol: :lol: !!!

Link to comment
Share on other sites

re paidia pragmatika den nomizo na mporei na ginei kati tetoio apo aplous polites se aplous polites akoma etsi den einai? genika ehete kataferei eseis tipota tetoio akoma kai me ti thelisi tou allou uparhei kapoio tetoio programma?

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

re paidia pragmatika den nomizo na mporei na ginei kati tetoio apo aplous polites se aplous polites akoma etsi den einai? genika ehete kataferei eseis tipota tetoio akoma kai me ti thelisi tou allou uparhei kapoio tetoio programma?

 

Και εγώ αυτό πιστεύω!!!Πάντως, ότι κουφό δεν έχεις ακούσει στη ζωή σου, θα το ακούσεις σήμερα!:D

Link to comment
Share on other sites

Έγω πάλι πιστεύω ότι γίνεται και γίνονται και άλλα που αγνοούμε!

 

to an ginontai tha ginontai apo organoseis kratikes kai mi gia tin parakolouthisi kapoion simantikon prosopon kai gia sigekrimenous skopous. aploi polites den nomizo na mporoun na kanoun kati tetoio. den tha xerame kati?

pantos file bill1 sigoura tha akousoume pragmata koufa eheis dikio.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Έχετε βγάλει πόρισμα για την εκπομπή 4ο λεπτά πριν την έναρξη της...

Μάλιστα...

 

Ας τη δούμε πρώτα και μετά μιλάμε...

Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το προγραμμα ρε παιδια :) ?

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Μπορει ρε παιδια καποιος να γραψει την εκπομπη να τη δουμε και μεις που δεν μπορουμε σημερα;; Οσο μπορει ας γραψει..
Link to comment
Share on other sites

Με sms στειλανε το προγραμμα symbian :rolleyes: ?

 

Aπο ενα πλάνο που έδειξε, με υπέρυθρες.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι πως το εντοπιζεις!

κ εμενα νομιζα οτι μια φορα μουστειλαν αρχεια απο bt, αλλα μετα το ναι που πατουσα, δεν εβλεπα αρχειο πουθενα

Link to comment
Share on other sites

καλα πολυ νουμερο ο ευαγγελατος και το συγκεκριμενο ρεπορταζ.για να γινει αυτο που λεει πρεπει να εχεις ανοιχτο bluetooth η υπερυθρες να παρεις το αρχειο να κανεις εγκατασταση (αν ειναι συμβατο το αρχειο) και μετα να γινει ολο αυτο
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...