Jump to content

E-Shops και Ηλεκτρονικές Αγορές


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kalispera eimai poly palios xristius sto emarket proin fleamarket opos blepeis o xristis exei mideniki ajiologisi tha soy proteina na pliroseis mono me sinantisi h antikataboli alla na toy peis me koyrier kai na anoijeis to dema gia elgxo
Link to comment
Share on other sites

kalispera eimai poly palios xristius sto emarket proin fleamarket opos blepeis o xristis exei mideniki ajiologisi tha soy proteina na pliroseis mono me sinantisi h antikataboli alla na toy peis me koyrier kai na anoijeis to dema gia elgxo

 

Είδα τη μηδενική αξιολόγηση, όπως επίσης και πότε έκανε εγγραφή.

Έτσι θα του έλεγα ούτως ή άλλως, με αντικαταβολή- δε θα το ρισκάρω, ευχαριστώ:) .

Έστειλα και email με κάποιες ερωτήσεις μου να δω τι θα μου απαντήσει.

 

Το πρόβλημα είναι ότι ζητάει να αγοράσω 2-5 κομμάτια οπότε αν κάποιος ενδιαφέρεται (και κρίνουμε ότι δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα) να μου το πει:) .

 

Ενδεικτική τιμή, που δίνει αυτός για το κάθε 8800 είναι τα 200€.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό "στα 4 το 1 δώρο". Στο e mail που μου έστειλε έλεγε ότι είναι Ρουμάνος και δεν ξέρει Ελληνικά. Το 1 8800 κάνει 300€ ενώ τα 3 800€. Η αποστολή κατάλαβα ότι θα γίνει με κάτι σαν αντικαταβολή...

 

Το email που έλαβα είναι:

 

Please email me in english, i am not from Greece, i am from Romania 

και

I am selling at 300 Euro 1 Nokia 8800. If you buy 3 price is 800 Euro.
 I sell them at this price cause i buy bulk at very good prices. All phones are new, sealed in the box, warranty 2 yrs.
 But i do not deal COD. If you want to be secure both you and me here how we can do the deal:
 I  will make delivery trough Global Express ( www.gbship-courrier.com) . After i make delivery you make payment to them. Money are held by them until you recieve and inspect the phones. After that they send money to me. This way we are both protected. I will be waiting your email .
 Thanks, Ica

 

Το πρόβλημα είναι ότι εγώ για αρκετό καιρό δεν θα έχω ίντερνετ και δεν θα μπορώ να κανονίσω κάτι με αυτόν. Αν κάποιος ενδιαφέρεται να αναλάβει να ψάξει και την παραγγελία, ας μου στείλει ΡΜ να του δώσω username και κωδικό του email μου(άχρηστο μου είναι), να συνεχίσει τις συνομιλίες.

Εγώ ενδιαφέρομαι να πάρω ένα ή 2 κομμάτια αλλά δεν μπορώ να αναλάβω την παραγγελία.

Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μέχρι σήμερα το βράδυ.:!:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό "στα 4 το 1 δώρο". Στο e mail που μου έστειλε έλεγε ότι είναι Ρουμάνος και δεν ξέρει Ελληνικά. Το 1 8800 κάνει 300€ ενώ τα 3 800€. Η αποστολή κατάλαβα ότι θα γίνει με κάτι σαν αντικαταβολή...

 

Το email που έλαβα είναι:

 

Please email me in english, i am not from Greece, i am from Romania 

και

I am selling at 300 Euro 1 Nokia 8800. If you buy 3 price is 800 Euro.
 I sell them at this price cause i buy bulk at very good prices. All phones are new, sealed in the box, warranty 2 yrs.
 But i do not deal COD. If you want to be secure both you and me here how we can do the deal:
 I  will make delivery trough Global Express ( www.gbship-courrier.com) . After i make delivery you make payment to them. Money are held by them until you recieve and inspect the phones. After that they send money to me. This way we are both protected. I will be waiting your email .
 Thanks, Ica

 

Το πρόβλημα είναι ότι εγώ για αρκετό καιρό δεν θα έχω ίντερνετ και δεν θα μπορώ να κανονίσω κάτι με αυτόν. Αν κάποιος ενδιαφέρεται να αναλάβει να ψάξει και την παραγγελία, ας μου στείλει ΡΜ να του δώσω username και κωδικό του email μου(άχρηστο μου είναι), να συνεχίσει τις συνομιλίες.

Εγώ ενδιαφέρομαι να πάρω ένα ή 2 κομμάτια αλλά δεν μπορώ να αναλάβω την παραγγελία.

Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μέχρι σήμερα το βράδυ.:!:

 

Απάτη είναι σίγουρα:!: . Του απαγορεύθηκε και η χρήση του emarket οπότε εγώ δεν συμμετέχω.

Εις αναμονή κάτι καλού:) .

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

ωχχχχ και από Ρουμανία....

 

μακρυά!

 

+1 από εμένα. Απάτη θα είναι...

Link to comment
Share on other sites

http://www.mobiles-intel-shop.com/ Απάτη; Τι νομίζετε;

Από ότι είδα δεν δέχεται τώρα paypal γιατί(όπως λένε οι ίδιοι) κάποιος πλήρωσε με κλεμμένο λογ/μό paypal και το paypal τους κλείδωσε, οπότε κάτι βρωμάει γιατί το paypal είναι επιλεκτικό στους πελάτες του.

Link to comment
Share on other sites

Που τις βρίσκετε όλες τις κομπίνες??:lol: :lol:

το http://www.mobiles-intel-shop.com/ το έψαξα στο site advisor και δεν βρήκε τπτ-σαν να μην υπάρχει τέτοιο Domain.

Όπως ακριβώς και στο promobile - Παίζει να είναι και οι ίδιοι από το interface που βλέπω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δεν ξέρω αν επιτρέπετε να αναφέρω άλλα site, αλλά με εξέπληξαν η τιμές αυτού του site που δραστηριποιείται στην κύπρο. Παράδειγμα έχει το κ800 199 λιρες. δηλαδή 330 ευρώ. και στα δύο χρώματα και το w850 410 euro και στα δύο χρώματα. επίσης έχει και το ζ710 και το νοκια 5300 που δεν τα έιδα αλλού? πώς γίνεται αυτό? μήπως επιδή γλιτώνουν λεφτά επιδή τα καταστήματα τους δεν έχουν τα έξοδα μεγάλων εταιριών, ή πουλάνε προϊόντα β διαλογής όπως ακουσα στο φορουμ? αν βεβαια ισχυει κατι τέτοιο.
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Tankwart

Προσφατα μου ηρθε γραμμα στο σπιτι με την εξης καρτα εμπορικης

http://www.emporiki.gr/files/GR/Cust.../visadebit.jpg

 

η οποια θα αντικαταστησει την παλια μου,που ειχε την ενδειξη maestro.

Ξεκαθαρα στο επισημο σαιτ γραφει οτι ειναι χρεωστικη,αυτο ομως που θελω να μαθω ειναι αν κανει για ηλεκτρονικη χρηση,γιατι οπως διαβασα σε παρομοια τοπικ,ισως κ σ'αυτο,...καποιος ειχε προβληματα.

 

Με ενδιαφερουν κυριως αγορες απο ebay,και βιβλιων απο amazon.

...

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Προσφατα μου ηρθε γραμμα στο σπιτι με την εξης καρτα εμπορικης

http://www.emporiki.gr/files/GR/Cust.../visadebit.jpg

 

η οποια θα αντικαταστησει την παλια μου,που ειχε την ενδειξη maestro.

Ξεκαθαρα στο επισημο σαιτ γραφει οτι ειναι χρεωστικη,αυτο ομως που θελω να μαθω ειναι αν κανει για ηλεκτρονικη χρηση,γιατι οπως διαβασα σε παρομοια τοπικ,ισως κ σ'αυτο,...καποιος ειχε προβληματα.

 

Με ενδιαφερουν κυριως αγορες απο ebay,και βιβλιων απο amazon.

...

ευχαριστω

1. To λινκ δεν ανοίγει.

2. Η κάρτα είναι VISA DEBIT και κάνει μόνο για αγορές από κανά ΖΑRA και από κανάν Βερόπουλο. :down: Δεν κάνει για ηλεκτρονικές συναλλαγές, αλλά μόνο για αγορές επιτόπιες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...