Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ψαχνω καποιο μικρο utitily που να προγραματιζω ποτε θελω να μπει σε Αθοριβο ή να κλεινει το BT, ή και τα 2 μαζι, αναλογα με την ημερα και ωρα, κλπ κλπ.

 

Υπαρχει κανενα καλο σε WM2005 ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψαχνω για visualization για το media player στα windows mobile 5 ,υπάρχει κατι αξιόλογο να προτείνεται ?

Ευχαριστώ:)

Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω καποιο μικρο utitily που να προγραματιζω ποτε θελω να μπει σε Αθοριβο ή να κλεινει το BT, ή και τα 2 μαζι, αναλογα με την ημερα και ωρα, κλπ κλπ.

 

Υπαρχει κανενα καλο σε WM2005 ?

 

Phone Alarm, δοκιμασμένο στο S200 μου (WM5). Δεν είναι μικρό utility αλλά είναι άψογο πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Phone Alarm, δοκιμασμένο στο S200 μου (WM5). Δεν είναι μικρό utility αλλά είναι άψογο πρόγραμμα.

 

Μολις το εβαλα ! ναι, κανει παπαδες!

Κανενα καλο skin δεν εχω βρει ομως... Εχεις εσυ κανενα καλο για VGA ?

Link to comment
Share on other sites

Μολις το εβαλα ! ναι, κανει παπαδες!

Κανενα καλο skin δεν εχω βρει ομως... Εχεις εσυ κανενα καλο για VGA ?

 

Έχω μόνο το Joel Black για QVGA... Για VGA ρίξε μια ματιά στο αντίστοιχο forum, όλο και κάτι θα βρεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

Phone Alarm, δοκιμασμένο στο S200 μου (WM5). Δεν είναι μικρό utility αλλά είναι άψογο πρόγραμμα.

 

Πολυ καλο προγραμμα οντως. Να ρωτησω μηπως ξερει κανεις. Πως μπορω να επιλεξω τα εικονιδια που θα εμφανιζονται στο today?

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από το skin που θα διαλέξεις για το Phone Alarm, από εκεί καθορίζονται τα εικονίδια που δείχνει.
Link to comment
Share on other sites

εγω το εβγαλα. Δεν μου αρεσε. Ασε που εχει κοληματα.

Ξερει κανεις κανενα αλλο προγραμα για να αλλαζουν τα profil ?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το Phone Alarm το έχω από τον Ιούλιο χωρίς κανένα κόλλημα... ίσως υπάρχει πρόβλημα σε συνδυασμό με κάτι άλλο στο ppc σου geovass... :confused:

 

Είχα παλιότερα το PocketZenPhone αλλά το έβγαλα γιατί μου έκανε πολλά κολλήματα!... :lol: (και το είχα αγοράσει κι όλας....) :mad:

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσει αρκετα το Coolcamera της ΑΤΕΚsoft.Παντα ηθελα περισσοτερα καρε στην εγραφη βιντεο και επιτελους ειναι εφικτο κατι τετοιο ανεβαζοντας τα στα 25fps
Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσει αρκετα το Coolcamera της ΑΤΕΚsoft.Παντα ηθελα περισσοτερα καρε στην εγραφη βιντεο και επιτελους ειναι εφικτο κατι τετοιο ανεβαζοντας τα στα 25fps

 

released 1.15b1

ATEKsoft CoolCamera - the best program to take pictures and video on PDA-phones like I-mate JAM, MDA Compact, QTEK S100/S110, O2 XDA mini, Orange SPV M500, Dopod 818, O2 Xda IIi, Dopod 699, i-Mate PDA2, Qtek 2020i and Smartphones Qtek 8300, Qtek 8310, I-mate SP5, I-mate SP5m

 

High frame rate (up to 25 fps) and smooth video. Efficient encoding algorithm utilize your processor at maximum

Easy camera control. All actions can be performed using hardware buttons only.

Camera adjustment without leaving view-finder mode.

Interval picture capturing.

High resolution (up to 1280x960) video in Motion Jpeg AVI format.

Pause/resume video recording process.

NEW! Using PDA as Webcamera via Wi-Fi and Bluetooth.

 

Motion Detection supported (Interval Mode).

- Webcamera for Interval Mode. - Graphical interface improved.

- HTC Tytn supported (BETA).

- Some new WM5 devices supported (BETA).

- CoolCameraXP: new settings (port and rotation). - Bugs fixed

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σχεση φιλε, υπαρχει μια εκδοση που κανει σε ολες τις wm2003 συσκευες και μια για wm5.Αλλα παιδια που το εχω στειλει το ηθελαν για s100.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

> >

Έχω ένα προβληματάκι … Έχω εγκαταστήσει το clone DVD mobile στον υπολογιστή μου και μετατρέπω το video ts από μια ταινία σε avi για να το βάλω στη συσκευή. Επιλέγω φυσικά και υπότιτλους αλλά στη κινητή συσκευή ενώ παίζει η ταινία κανονικά και με ήχο δεν έχει υπότιτλους. Ξέρει κανείς καμία λύση ????\

Link to comment
Share on other sites

1.ξερουμε κανενα καλο προγραμμα για word? δηλ. να υποστηριζει αρκετα φορματ αλλα και να μπορω ανετα να επεξεργαστω ενα κειμενο? δηλ. να βαλω χρωματα πλαισια κτλ. δηλ. κατι σαν την σχεση του clearview pdf με το σουπερ acrobat reader 2.0 που απο την στιγμη που το βαλα ελυσα το προβλημα με τα pdf κειμενα (δεν εβγαζε κινεζικα, εκανε overflow), λοιπον κατι αντιστοιχο ψαχνω, καλο και αξιοπιστο περαν του default word του ππσ.

2. αν υπαρχει τροπος να βλεπω το σημα του ππσ με αριθμο πχ 65% και οχι με γραφικη παρασταση, εστω με ενα πολυ ελαφρυ προγραμμα.

αυτα για σημερα!:p

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Re paidia kanenan kalo Calculator.........!

Giati afton pou exei to leitourgiko enai gia klamata......:(

 

Powerone Finance κανει παρα πολλα πραγματακια

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

1.ξερουμε κανενα καλο προγραμμα για word? δηλ. να υποστηριζει αρκετα φορματ αλλα και να μπορω ανετα να επεξεργαστω ενα κειμενο? δηλ. να βαλω χρωματα πλαισια κτλ. δηλ. κατι σαν την σχεση του clearview pdf με το σουπερ acrobat reader 2.0 που απο την στιγμη που το βαλα ελυσα το προβλημα με τα pdf κειμενα (δεν εβγαζε κινεζικα, εκανε overflow), λοιπον κατι αντιστοιχο ψαχνω, καλο και αξιοπιστο περαν του default word του ππσ.

2. αν υπαρχει τροπος να βλεπω το σημα του ππσ με αριθμο πχ 65% και οχι με γραφικη παρασταση, εστω με ενα πολυ ελαφρυ προγραμμα.

αυτα για σημερα!:p

 

1.-> Textmaker (word), Planmaker (Excel)

 

2. Δεν ξέρω

y4
Link to comment
Share on other sites

2. αν υπαρχει τροπος να βλεπω το σημα του ππσ με αριθμο πχ 65% και οχι με γραφικη παρασταση, εστω με ενα πολυ ελαφρυ προγραμμα.αυτα για σημερα!:p

 

mallon psaxneis to phone dashboard... 1.1.9 kanei gia wm5 ..to 1.1.8 dhmiourgei kollhmata kai to argei to mhxanhma ..

N91,7710,A701

http://briefcase.pathfinder.gr/download/398464

Link to comment
Share on other sites

1.ξερουμε κανενα καλο προγραμμα για word? δηλ. να υποστηριζει αρκετα φορματ αλλα και να μπορω ανετα να επεξεργαστω ενα κειμενο? δηλ. να βαλω χρωματα πλαισια κτλ. δηλ. κατι σαν την σχεση του clearview pdf με το σουπερ acrobat reader 2.0 που απο την στιγμη που το βαλα ελυσα το προβλημα με τα pdf κειμενα (δεν εβγαζε κινεζικα, εκανε overflow), λοιπον κατι αντιστοιχο ψαχνω, καλο και αξιοπιστο περαν του default word του ππσ.

2. αν υπαρχει τροπος να βλεπω το σημα του ππσ με αριθμο πχ 65% και οχι με γραφικη παρασταση, εστω με ενα πολυ ελαφρυ προγραμμα.

αυτα για σημερα!:p

 

2.και το phone alarm δειχνει το σημα με ποσοστο...:)

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

1.-> Textmaker (word), Planmaker (Excel)

 

2. Δεν ξέρω

 

φιλε troublefun εισαι solveserious:lol: ευχαριστω! θα τα δοκιμασω αμεσα

 

paparoach το qtek μου ειναι 2003se αρα δεν παιζει

 

xsiv το phone alarm ειναι βαρυ.το ειχα και το βγαλα γιατι γενικα το ψιλοκολλαγε το ππσ (αν και ειχε πολλες δυνατοτητες) απο κει κολλησα και θελω το σημα με αριθμο.

σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια σας :)

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

φιλε troublefun εισαι solveserious:lol: ευχαριστω! θα τα δοκιμασω αμεσα

 

Thanks ! Τα προγράμματα της softmaker θεωρούνται πολύ καλά. Αν και δεν μου χρειάζονται ιδιαίτερα πολλοί περιμένουν το τις νέες εκδόσεις.

y4
Link to comment
Share on other sites

παραξενο,σ'εμενα παιζει μια χαρα.ισως να φταιει η εκδοση;τεσπα, να συνεισφερω και εγω κατι που βρηκα (αν το ξερετε ηδη σορρυ).υπαρχει ενα today plugin που λεγεται o2 plus last call και δειχνει αυτο ακριβως που λεει:την τελευταια κληση που κανατε με ονομα και ωρα και ουσιαστικα σας βαζει στο ιστορικο κλησεων:) το βρηκα στο ppcgeeks all credits go there!

 

παρτε και το link: h**p://ppcgeeks.com/last-call-plugin-extracted-from-o2-plus-pack-t628.html.

 

για να το κατεβασετε θελει register.στο mio a701 παιζει μια χαρα.απο οτι λενε ειναι extracted from the O2 Plus Pack.:)

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

paparoach το qtek μου ειναι 2003se αρα δεν παιζει

 

e .. tote "agorase" thn 1.1.8 pou htan mono gia '03 .. kai oxi '05 ;)..emena mou kollouse gt exw to mio ... (' 05) ... :)ara logikotata esy den 8a exeis prob..

N91,7710,A701

http://briefcase.pathfinder.gr/download/398464

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...