Jump to content

Διπλασιασμός κάρτας και άλλες προσφορές στην καρτοκινητή!


arkon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν πάει με σειρά αριθμών τελικά. Όπως είπε και ο Πέτρος παραπάνω, είναι ανάλογα με την χρήση. Μου έστειλε κάποιος τα κριτήρια οπότε είναι σίγουρο.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 495
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι..κι εγω 8ελω να τα δω

 

με την προυπο8εση βεβαια πως ειναι κατι επισημο και οχι αρλουμπες που λεει ο κα8ε αργοσχολος

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Προσφορά διπλασιασμού της πρώτης κάρτας ανανέωσης:

- Ενεργές εισερχόμενες κλήσεις + 0 εξερχόμενες για τον προηγούμενο μήνα.

Συχνότητα: Κάθε μήνα.

- Συνδρομητές που μείωσαν τις εξερχόμενες κλήσεις τους κατά 85% τον προηγούμενο μήνα σε σχέση με τους 2 μήνες πριν.

Συχνότητα: Κάθε μήνα.

- Συνδρομητές με 0 εισερχόμενες + 0 εξερχόμενες κλήσεις κατά τη διάρκεια του προηγούμενου μήνα που ενεργοποιήθηκαν όμως 1 μήνα πριν.

Συχνότητα: Κάθε μήνα.

 

Προσφορά 50% επιπλέον υπολοίπου της πρώτης κάρτας ανανέωσης:

- Συνδρομητές που μείωσαν τις εξερχόμενες κλήσεις τους κατά 50%τον προηγούμενο μήνα σε σχέση με τους 2 μήνες πριν.

Συχνότητα: Κάθε μήνα.

 

Και φυσικά υπάρχουν πολλές ακόμη προσφορές που είτε έχουν ολοκληρωθεί είτε έχουν διακοπεί. Αυτές οι "άλλες προσφορές" δεν έχουν να κάνουν με διπλασιασμούς κλπ. Το αναφέρω έτσι για την ιστορία.

Η ΤΙΜ πάντως είναι η μόνη που έχει μόνιμα τέτοιες προσφορές και μπράβο της! Δίνει κίνητρα στους πελάτες της!

Link to comment
Share on other sites

Δηλάδη δεν είναι προσφορά επιβράβευσης πελατών αλλά προσέλκυσης χαμένων πελατών.. Καλα το είχα υποψιαστεί..

 

Κομμένα λοιπόν τα τηλέφωνα για 1-2 μηνάκια..!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλάδη δεν είναι προσφορά επιβράβευσης πελατών αλλά προσέλκυσης χαμένων πελατών.. Καλα το είχα υποψιαστεί..

 

Κομμένα λοιπόν τα τηλέφωνα για 1-2 μηνάκια..!!!!

Για επιβράβευση υπάρχει το Win Club ;) Υπάρχει λύση και για την άλλη μερίδα πελατών ;)

Link to comment
Share on other sites

Δηλάδη δεν είναι προσφορά επιβράβευσης πελατών αλλά προσέλκυσης χαμένων πελατών.. Καλα το είχα υποψιαστεί..

 

Κομμένα λοιπόν τα τηλέφωνα για 1-2 μηνάκια..!!!!

εμενα γιατι δε με προσελκυουν???εχω σταματησει να χρησιμοποιω την καρτα της τιμ για εξερχομενες......γκκκκρρρρρρρ:mad:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μου κανει εντύπωση πώς ειναι διαθεσιμο αυτο το κειμενο προσφορας, μαλλον σαν εσωτερική ενημέρωση κανει, ελπιζω να μην εχει προβλημα ο φιλος σου.

παντως εμενα μου εχουνε ερθει μηνυματα για προσφορα, μια για 100% και 2 φορες για 50%. και τις 3 φορες εβαλα 30αρα καρτα.

Παντως, εμενα μου ητανε πιο χρησιμες οι παλιες προσφορες τυπου 4Ε για 3 μερες απεριοριστα προς ΤΙΜ, η για το ΣΚ μονο κτλ....κατι τρελα weekend offers, τα θυμαται κανεις?

Link to comment
Share on other sites

oi prosfores autes isxioun edw kai poli kairo.erxontai tixaia minimata se kapoious sindromites,kirios se autous pou eixan mines na kanoun ananeosi tou xronou omilias tous.

isxiei eite o diplasiasmos ths proths kartas pou tha valete,eite to 50%,analoga to minima.prosoxi mono stin imerominia!!

episis isxiei kai o diplasiasmos ths proths kartas pou tha valete sto upgrade number pou tha sas dosoun dorean sta katasthmata tim otan kanete anavathmisi tou simvolaioy sas.

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

oi prosfores autes isxioun edw kai poli kairo.erxontai tixaia minimata se kapoious sindromites,kirios se autous pou eixan mines na kanoun ananeosi tou xronou omilias tous.

isxiei eite o diplasiasmos ths proths kartas pou tha valete,eite to 50%,analoga to minima.prosoxi mono stin imerominia!!

episis isxiei kai o diplasiasmos ths proths kartas pou tha valete sto upgrade number pou tha sas dosoun dorean sta katasthmata tim otan kanete anavathmisi tou simvolaioy sas.

 

Όπως έγραψε ο chris_2005 πιο πάνω τα μηνύματα αυτά δεν έρχονται καθόλου τυχαία ;)

 

Προσφορά διπλασιασμού της πρώτης κάρτας ανανέωσης:

- Ενεργές εισερχόμενες κλήσεις + 0 εξερχόμενες για τον προηγούμενο μήνα.

Συχνότητα: Κάθε μήνα.

- Συνδρομητές που μείωσαν τις εξερχόμενες κλήσεις τους κατά 85% τον προηγούμενο μήνα σε σχέση με τους 2 μήνες πριν.

Συχνότητα: Κάθε μήνα.

- Συνδρομητές με 0 εισερχόμενες + 0 εξερχόμενες κλήσεις κατά τη διάρκεια του προηγούμενου μήνα που ενεργοποιήθηκαν όμως 1 μήνα πριν.

Συχνότητα: Κάθε μήνα.

 

Προσφορά 50% επιπλέον υπολοίπου της πρώτης κάρτας ανανέωσης:

- Συνδρομητές που μείωσαν τις εξερχόμενες κλήσεις τους κατά 50%τον προηγούμενο μήνα σε σχέση με τους 2 μήνες πριν.

Συχνότητα: Κάθε μήνα.

 

Και φυσικά υπάρχουν πολλές ακόμη προσφορές που είτε έχουν ολοκληρωθεί είτε έχουν διακοπεί. Αυτές οι "άλλες προσφορές" δεν έχουν να κάνουν με διπλασιασμούς κλπ. Το αναφέρω έτσι για την ιστορία.

Η ΤΙΜ πάντως είναι η μόνη που έχει μόνιμα τέτοιες προσφορές και μπράβο της! Δίνει κίνητρα στους πελάτες της!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι....εχω καμμια δεκαρια νουμερα TIM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

...μηνυμα διπλασιασμου δεν εχει ερθει σε κανενα αυτον τον καιρο....

 

Αρχισαν τα οργανα.....εφθασε ηδη το πρωτο μηνυμα διπλασιασμου για ανανεωσηι μεχρι 13/10/2006.....:D

 

...αν παρω μια αυλη καρτα των 50 € απο καταστημα της ΤΙΜ...θα γινει 100 €;;;....μεχρι τωρα εβαζα μονο καρτες των 30 € :confused:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

episis isxiei kai o diplasiasmos ths proths kartas pou tha valete sto upgrade number pou tha sas dosoun dorean sta katasthmata tim otan kanete anavathmisi tou simvolaioy sas.

 

Αυτό δεν το κατάλαβα, μπορείς σε παρακαλώ να το εξηγήσεις ???

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

σημερα ενεργοποιησα το καρτοκινητο μου απο συμβολαιο....

και εβαλα 20ευρω +20 δωρο +4,5 απο την προσφορα με τις αϋλες.

εκανα και ενα sharing. μια χαρουλα.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά (kateriniotis - bilakosss) μπορείτε να μου εξηγήσετε τι εννοείτε "καρτοκινητό από αναβάθμιση συμβολαίου" ???

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά (kateriniotis - bilakosss) μπορείτε να μου εξηγήσετε τι εννοείτε "καρτοκινητό από αναβάθμιση συμβολαίου" ???

Όταν κάνεις ανανέωση συμβολαίου για ακόμη ένα χρόνο σου δίνουν δώρο ένα καρτοκινητό. Σε αυτό το καρτοκινητό διπλασιάζεται η πρώτη κάρτα ανανέωσης που θα περάσεις.

 

Αρχισαν τα οργανα.....εφθασε ηδη το πρωτο μηνυμα διπλασιασμου για ανανεωσηι μεχρι 13/10/2006.....:D

 

...αν παρω μια αυλη καρτα των 50 € απο καταστημα της ΤΙΜ...θα γινει 100 €;;;....μεχρι τωρα εβαζα μονο καρτες των 30 € :confused:

 

Αν βάλεις άυλη από κατάστημα θα πάρεις 50 + 50 (διπλασιασμός) + 7,5 (η προσφορά στις άυλες) = 107,50 ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Αν βάλεις άυλη από κατάστημα θα πάρεις 50 + 50 (διπλασιασμός) + 7,5 (η προσφορά στις άυλες) = 107,50 ;)

 

καλο :D ....

 

...προβλεπω και αυτον τον χρονο να κανω τα τηλεφωνα μου μισοτιμης :cool: :cool: :cool:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ο διπλασιασμός γίνεται μόνο όταν βάζεις την νέα κάρτα ή σε ενημερώνουν από πριν? Πως είναι η διαδικασία?
Link to comment
Share on other sites

Ο διπλασιασμός γίνεται μόνο όταν βάζεις την νέα κάρτα ή σε ενημερώνουν από πριν? Πως είναι η διαδικασία?

Υπάρχει ενημέρωση ότι μέχρι τις τάδε του μηνός, στην πρώτη κάρτα που θα φορτώσεις θα πάρεις 50 ή 100% της αξίας της.

Link to comment
Share on other sites

Teleftaia ekserxomeni klisi = 29/09/2006

H ananeosi kartas egine merikes meres noritera alla den pira kanena mynima gia diplasiasmo! To ypoloipo mou einai mideniko edo & 1 mina +.

An & den me peirazei logo Call-600, krima omos giati imouna sxedon 5 xronia pelatis tis TIM.

Link to comment
Share on other sites

Teleftaia ekserxomeni klisi = 29/09/2006

H ananeosi kartas egine merikes meres noritera alla den pira kanena mynima gia diplasiasmo! To ypoloipo mou einai mideniko edo & 1 mina +.

An & den me peirazei logo Call-600, krima omos giati imouna sxedon 5 xronia pelatis tis TIM.

 

αν δε μιλησεις ως τα τελη του μηνα(29/10) τοτε 8α σου ερ8ει σμς για διπλασιασμο...

κι εγω τελευταια κληση τοτε ειχα,και δε σκοπευω να το χρησιμοποιησω..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αν βάλεις άυλη από κατάστημα θα πάρεις 50 + 50 (διπλασιασμός) + 7,5 (η προσφορά στις άυλες) = 107,50 ;)

 

 

Ακριβως ετσι εγινε...με 50 € πηρα 107,50 €....:p :p :p

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...