Jump to content

2o Myphone Meeting Καβάλα - 09.12.2006


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 417
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπόν, λοιπόν, λοιπόν...

 

Ας ξεκινήσουμε με τα πρώτα σχόλια και τις πρώτες φωτογραφίες από το meeting στην Καβάλα!

 

Θα μπορούσε να θεωρηθεί meeting σκηνικών, αφού παρών ήταν και κάποιος εκτός myphone (εξωσχολικός!!!) που ήρθε μόνο και μόνο για να κάνει σκηνή (ή μάλλον σκηνές αφού ήταν μαζί μας για ώρες! Ο συγκεκριμένος είναι ερωτοχτυπημένος από κοπέλα-μέλος του myphone (ήταν παρούσα χτες στο meeting αλλά δεν μπορώ να αποκαλύψω ποια είναι :X ) και έτσι ήρθε εκεί για να ζητήσει εξηγήσεις. Ερωτοδικείο το κάναμε χτες και φυσικά είχαμε τον billakosss που έδινε συμβουλές στο ταλαιπωρημένο από την ερωτική απόρριψη παιδί :lol:

 

Εδώ βλέπουμε τον billakosss σε μια μοναδική εμφάνιση κατά την άφιξή μας στην Καβάλα σε στυλ θέλω να γίνω Μελίνα Μερκούρη - Καρατζαφέρης!

Καφές στον Όμιλο. Η tispoula και ο mike-dee.

Petros the Great και billakosss.

billakosss & tispoula.

tispoula, mike-dee και ο... ερωτοχτυπημένος Αρθούρος :p

Απολαύστε τον Αρθούρο μόνο του!

billakosss @ 70's

billakosss & Αρθούρος. Ο γιατρός και ο ασθενής δηλαδή!

Τα στελέχη του ερωτοδικείου :D :lol:

Η Καβάλα, έτσι για να ξεχαστούμε λίγο!

Ώρα για φαγητό :cool:

Με τα μούτρα στο φαγητό :lol:

Με τα μούτρα στο φαγητό ΙΙ

Με τα μούτρα στο φαγητό ΙΙΙ. Η τριλογία ολοκληρώνεται!

Όσο κι αν δε θέλει να το παραδεχτεί το μυαλό της είναι στον πονεμένο Αρθούρο που λείπει από την ταβέρνα :rolleyes:

Να και ο kakou!

Να μην ξεχνιόμαστε... Στο επόμενο meeting από τρία ο καθένας :p

Από τα μαγνητάκια του προηγούμενου meeting, στα σπαθιά :lol: Ο Κινέζος πωλητής δε λείπει ποτέ πάντως!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες φωτογραφίες Petros the Great. :lol:

Ωραία περάσατε.:)

Είδες τι έχασες που δεν ήρθες; :p

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και απο την πέτρα του σκανδάλου..... όντωσπεράσαμ πολύ ωραια παρόλα τα σκηνικα... παιδια χαρηκα πολύ που σας γνώρισα από κοντά και ειδικότερα το billakos που με τις πολύτιμες συμβουλές του σαν άλλος ψυχίατρος-ψυχολόγος-συμβουλάτορας έδωσέ μια διαφορετική πινελιά στην όλη βραδυα...:p
αυτή η ζωή είναι καθαρή τρέλα αλλά η μεγάλη γνώση του πολεμιστή έγκειται στη σωστή επιλογή της δικής του τρέλας:luck:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας παιδάκιααααααα!!!

 

Φαντάζομαι οτι τέτοιο myphone meeting δεν έχει ξαναγίνει! Η βραδιά ξεκίνησε χαλαρά με γνωριμία και χαβαλεδιάρικη συζήτηση και εξελίχθηκε σε Ανίτα Πάνια show-σε θέλω πίσω-σε μισώ-γύρνα κοντά μου-είσαι διπρόσωπη κτλ κτλ... Φυσικά τα υπόλοιπα μέλη του myphone δεν άργησαν να πετάξουν τις μάσκες τους και να δίξουν τον πραγματικό τους εαυτό, αυτό του ψυχολόγου - ψυχίατρου - συμβουλάτορα με αρχηγό τον "παχύ" (μιας και αποδείχτηκε μεγάλος καψουρο-love doctor) και άρχισαν να δίνουν τα φώτα τους στον μέγα καψούρη της Βραδιάς, τον Αρθούρο. Μετά τον καφέ και αφού τελειώσαμε με τις καψούρες ακολούθησε μεγάλη μάσα σε γνωστή ταβέρνα της Παναγίας με πρωταγωνίστρια τη Σοφία(tispoula) η οποία τσάκιζε οτι έβρισκε στα πιάτα πριν καν αυτά προσγειωθούν στο τραπέζι από τα χέρια της σερβιτόρας την οποία ο bilakoss βραχυκύκλωσε με αυτά που της έλεγε... Αφού τελικά ο λογαριασμός ήταν 52 και όχι 92 (4 εγκεφαλικά 2 καρδιακά μου ήρθαν), πληρώσαμε και εγώ με τη tispoula αποχωρήσαμε ενώ υπήρξε και συνέχεια από τα υπόλοιπα μέλη σε σπίτι-γιάφκα... τώρα θα πάω για καφέ με τους bilakoss και Petros the Great (Καλά ε;; Πολύ ψώνιο με τη φωτογραφία!!) για να μου πουν λεπτομέρειες και να τους κουνήσω το μαντήλι καθώς θα σαλπάρουν για Θεσσαλονίκη!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

o maik ψευδεται ασυστολα... ρε παιδια είμαι λιτο δίαιτη... το φαί μου να φανταστητε δεν το έφαγα όλο (δε μπορεσα είχα φάει τον αγλέωρα πιο πριν, αυτα τα κολοκυθάκια ήταν μούρλια...:happy: )

 

αν δεν ερθει κ ο αρθούρος(:!: :!: ) για καφε ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩΩΩΩΩΩ.......:ninja:

αυτή η ζωή είναι καθαρή τρέλα αλλά η μεγάλη γνώση του πολεμιστή έγκειται στη σωστή επιλογή της δικής του τρέλας:luck:
Link to comment
Share on other sites

Διαμαρτύρομαι εντόνως για το γεγονός ότι μπήκε φωτογραφία δικιά μου και δεν μπήκε του μάνου! :p

Ανακάλυψα ότι δεν έχω ούτε μία φωτογραφία του Μάνου!!! Μπορείς να κάνεις κάτι γι' αυτό; ;) πλησιάσαμε Θεσσαλονίκη εμείς, είμαστε Ωραιόκαστρο...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Λογικό είναι tispoula, αφού τσάκισες όλα τα ορεκτικά... :blink:

 

Φίλε kakou, μόλις παρέλαβα όλες τις φωτογραφίες από τον Petros the great και παρατήρησα οτι δεν υπάρχει πουθενά ο Μανώλης... :ninja: (<- ninja)

 

Τα μέλη της Ο.Π.Κ.Ε., χμ, συγνώμη, τα μέλη της Ο.Π.Κ.Τ. (Ομάδας Προβολής Καταστημάτων ΤΙΜ) πριν λίγες ώρες αναχώρησαν για Θεσσαλονίκη. Το meeting έληξε με έναν αποχαιρετιστήριο καφέ στο Aqua και με τη tispoula και τη φίλη της Σοφία (εξωσχολική!) να κουνούν το μαντήλι καθώς το Punto σάλπαρε για τη συμπρωτεύουσα! Σας παραθέτω τις σημερινές φωτογραφίες...

 

Εδώ βλέπετε τον billakoss να χαιδεύει τη "περιουσία" του!! :lol:

Κοιτάξτε χαμόγελο, αν ήταν 3 τι θα έκανες δηλαδη;!;! [tispoula & billakoss & Σοφία(εξωσχολική!)]

Να μη κάνουμε και κανένα post? Ή μάλλον να διορθώσουμε... [MiKe-Dee & Petros the Great] :p

Να δείτε που το post του billakoss για το meeting θα είναι τόοοοοοοσοο!!

Ομορφιά εεε;;; Δεν είναι πεντάμορφη;; [tispoula]

Σοφία (εξωσχολική!) & MiKe-Dee

Petros the Great, billakoss, MiKe-Dee και Σοφία (εξωσχολική!)

Petros the Great, tispoula, Σοφία (εξωσχολική!) και MiKe-Dee

Μιας και πρόκειται για myphone meeting είπαμε τα βγάλουμε την παραδοσιακή φωτογραφία με τα κινητά, κάτι πετάχτηκε όμως ξαφνικά από τα αριστερά!

 

Πάντως, αν και επεισοδιακό το meeting, θεωρώ οτι τελικά περάσαμε πολύ καλά και χτες και σήμερα. Βασικά, ελπίζω να θελήσετε να μας ξανάρθετε μετά από όλα αυτά, εμείς πάντως θα προσπαθήσουμε να έρθουμε στο meeting της Θεσσαλονίκης. Now back to reality... :O

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Tελικα περασατε πολυ καλα απο τη βλεπω και στις φωτογραφιες!

Αντε και το επομενο meeting να το κανετε στην Ξανθη, μιση ωριτσα πιο μακρια ειναι απο την Καβαλα!

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

λοιποννννννννν εχουμε και λεμε!!

επειδη εγω ημουν το θυμα της συναντησης και οπως βλεπετε δεν εχω γραψει κανενα ποστ!

τωρα θα μου αφιερωσω μια ολοκληρη σελιδα!

οποιος θελει να διαβασει καλως!:ρ

Καταρχην να πω οτι περασα πααααααααααρα πολυ ωραια...

1ον γιατι βρεθηκαμε με τα παιδια και γνωριστηκαμε απο κοντα λες και ειμασταν και απο πριν φιλαρακια!

ξεκινησε η τισπουλα με τις γιορτες ψαριων...να λεει τα δικα της...τον αρθουρο να την παραμονευει....

κι επειτα να περναει κοσμος και να σχολιαζουμε...νομιζοντας οτι ερχονται στην συναντηση μας!

επειτα...αφου πηγαμε για καφε οπως ειδατε και στις φωτογραφιες...

καναμε το χαβαλε μας...και ξαφνικα....!!! σκαει μυτη ο αρθουρος!:scared:

με το κρανος των 70's!!

επειδη η τισπουλα μαλλον καιει καρδιες στην καβαλα...ειχαμε την τιμη,καποιον απο αυτους να τον γνωρισουμε!

το παλικαρι αγαπαει και οσο κι αν προσπαθησα να του αλλαξω γνωμη....δυστηχως ειναι κολημενος εκει! εκει! στην Β'εθνικη!:lol:

εγω παντως τον λυπηθηκα... το λεω και δημοσια.

2ον να πω οτι χαρηκα πολυ που γνωρισα και τους εξωσχολικους...(η οποια ηταν η πρωτη κουβεντα που ειπα ξυπνωντας)

ειχαμε ενδιαφερουσα κουβεντουλα με μανο,μπιλη και παναγιωτη.

και οι 3 ΤΙΜ ειχανε...λογικο ειναι να τους εχω απο κοντα:p

3ον να ξεκαθαρισω οτι ολα τα παιδια μου ηταν συμπαθεστατα αλλα η τισπουλα το κατι αλλο! πατσαβουρα τελειως!:ρ (οχι που δεν θα σ'ελεγα ετσι!)

περα απο την φωτογενια που εχει...μπορει να τραβηξει και μονη της φωτογραφιες με τον μοναδικο τροπο που ξερει!!

4ον να πω για την ταβερνα οτι ηταν πολυ ωραια!

τα σουτζουκακια κι εκει ηταν πετυχημενα δεν λεω..

αν και καποιες γκρινιαζαν συνεχεια.....οτι πεινανε!!

τελικα πεινουσε στ'αληθεια!

ηρθε και εκεινη η ψηλη η κοπελιτσα που μας εξυπηρετουσε αψογα...και μονο εμας παρακαλω,ηπιε και στην υγεια μας....μας κερασε και γλυκακι;)

βεβαια μετα απο την ταβερνα που πηγαμε στην γιαφκα....σκεφτηκα καποια στιγμη να παρουμε και την σερβιτορα μαζι μας....αλλα ετσι οπως τα ελεγε ο μπιλη...νομιζα θα χτυπουσαμε ταβανι!:lol: :lol:

5ον τελειωνοντας οριστικα πλεον την συναντηση μας,ηπιαμε το καφεδακι μας με τον μιχαλη και τις 2 σοφιες περασαμε πολυ ωραια και εκει!

επισης ενα μεγαλο ευχαριστω στον mike-dee για την αψογη φιλοξενια! ηταν πολυ καλος μαζι μας!

δυστηχως ολα τα καλα τελειωνουν καποια στιγμη....

δεν πειραζει ομως η ανοιξη ερχεται για το επομενο στην καβαλα

και πιο πριν το δικο μας!:happy:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/meetings1.jpg

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το ξανασκέφτομαι μπορεί άνετα να θεωρηθεί "Διήμερο Meeting" ε; :p

Όσο για το meeting που θα γίνει προσεχώς στη Θεσσαλονίκη, εγώ προτείνω να καλέσουμε και τον Αρθούρο :p Δεν είναι καλή ιδέα; αφήστε το λοιπόν σε μένα αυτό, θα το φροντίσω προσωπικά ;) billakosss έχω μια υπέροχη φωτογραφία σου, είσαι έτοιμος να τη δεις δημοσιευμένη; :lol:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Εγώ Πέτρο, είμαι έτοιμη να την δω :lol: :lol:

 

Πολύ ωραίες όλες οι φωτογραφίες!

Άντε, και στο επόμενο τώρα!

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αααα φτανει με τοσες φωτογραφιες!

δεν χρειαζεται....

ελπιζω να μην εγινες παπαρατσι οταν κοιμομουν.....

 

@ιο! μη χασεις! :ρ

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

http://users.myqnet.gr/~ptg/011020061234.jpg

 

Ένα μεγάλο μπράβο στην tispoula που την έβγαλε

:lol: :lol: :lol:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol:

της εβγαζα την γλωσσα εκεινη την ωρα . . . .

ιωαννα σ'ευχαριστω

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

επισης ενα μεγαλο ευχαριστω στον mike-dee για την αψογη φιλοξενια! ηταν πολυ καλος μαζι μας!

 

Πάντα στη διάθεση σας και πάντα πρόθυμοι για διήμερα σαν και αυτό... :cool:

 

Θεωρώ την τελευταία φωτογραφία του billakosss οτι είναι η καλύτερη απ'ολες... μακράν!! :lol:

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

ante pali egines fotomontelo:lol: na kanoniso kamia diafimisi (kseris esi) loipon tha kanonisoyme tipota xio!!!!!!!!!!1:)

!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

opois breis pios ine pm!!

Link to comment
Share on other sites

Ανακάλυψα ότι δεν έχω ούτε μία φωτογραφία του Μάνου!!! Μπορείς να κάνεις κάτι γι' αυτό; ;) πλησιάσαμε Θεσσαλονίκη εμείς, είμαστε Ωραιόκαστρο...

 

Αυτό κανονίζεται :p

 

2ον να πω οτι χαρηκα πολυ που γνωρισα και τους εξωσχολικους...(η οποια ηταν η πρωτη κουβεντα που ειπα ξυπνωντας)

ειχαμε ενδιαφερουσα κουβεντουλα με μανο,μπιλη και παναγιωτη.

 

Δεν είμαι εξωσχολικός(ο μπίλη που λέει ειμαι :p )! Είμαι εγγεγραμμένο μέλος του myphone από τον Ιανουάριο 2004!

 

βεβαια μετα απο την ταβερνα που πηγαμε στην γιαφκα....σκεφτηκα καποια στιγμη να παρουμε και την σερβιτορα μαζι μας....αλλα ετσι οπως τα ελεγε ο μπιλη...νομιζα θα χτυπουσαμε ταβανι!:lol: :lol:

 

Όχι και γιάφκα το παλάτι μου! Μια χαρά σπιταρόνα είναι!

 

PS. Next time, να πίνετε περισσότερο. Μόνος μου τις ήπια τις ρετσίνες τελικά :confused:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...