Jump to content

Το 1ο μαs amore και...


VIDEOMIX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κρατήσανε πάνω από 1 "διάλλειμα" στο σχολείο. :p

 

Δεν ξέρω αν είναι αστείο ή τραγικό, αν ερχόταν η ξαδέρφη μου που

είναι 14 και μου 'λεγε έχω κάνει 4 σοβαρές σχέσεις μέχρι τώρα και πολλές (!!!)

της πλάκας θα γινόταν ο κακός χαμός στο σπίτι.

 

Συντηρητικός δεν είμαι, αλλά μην τρελαθούμε κιόλας!

Εκτός και αν σαν σχέση μιλάμε για μια βόλτα στα goody's ένα σάββατο απόγευμα...Έτσι πάω πάσο. Είπαμε αλλάξαν οι εποχές αλλά αν δεν είναι και τόσο αθώα τα πράγματα όσο θέλω να πιστεύω, μπράβο στο κοριτσάκι, είναι σε καλό δρόμο...:X

άλλαξαν τα πράγματα από την εποχή σου... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 132
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

http://www.wowwomen.com/postcards/postcards/Love/I%20love%20you.jpg

Eνα θέμα τώρα πολύ ρομαντικό και ευχάριστο.

Η πρώτη μαs σχέση ειναι κάτι που στουs περισσότερουs μένει απ'αυτήν μια ανεξίτηλη ανάμνηση. Κάποιοι βέβαια στην πρώτη αγάπη βρήσκουν... και την μοναδική!!!http://www.langkawi.dk/t179.gif

Για να μην μακρηγορώ γράφω αμέσωs και τα ερωτήματα:

1ον:H πρώτη σαs αγάπη.http://www.langkawi.dk/u206.gif

2oν:Πόσεs σχέσειs έχετε κάνει;http://www.langkawi.dk/u203.gif

3oν:Τώρα είστε ερωτευμένοι;http://www.langkawi.dk/t202.gif

 

http://www.lumpyporridge.com/cards/pics/love.png

 

Y.Γ.ΦΥΣΙΚΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΑΝ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ.

 

1.η ευαγγελια (το βαπτιστικο της, το κανονικο ειναι αλλο), οταν το κλεισαμε το μαγαζι μας (τη σχεση μας εννοω) εφαγα μεγαλη σφαλιαρα και μπορω να πω οτι ακομα και σημερα το πληρωνω ακριβα, ακομη και αν εχουν περασει κοντα 4 χρονια. ευτυχως ή δυστυχως δε ξερω γιατι το διαλυσαμε, αλλα ξερω οτι οταν αυτο εγινε ειχα τα χαλια μου για παρα πολυ καιρο και οτι και οι δυο φταιγαμε εξισου...

 

2.περιπου 5...

 

3.ειλικρινα δε ξερω... εκει που παω να καταλαβω μπερδευομαι.

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα δυστυχως οχι προς το καλυτερο....και δε το λεω για σενα η για την κοπελιτσα που εγραψε πιο πανω.

γενικο το κακο.(ευτυχως υπαρχουν και οι εξαιρεσεις)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

το πρωτο αμορε...ή μαλλον η πρωτη φορα που αισθανηθηκα καπως ηταν στο νηπιαγωγειο!γιαννα την λεγανε...και ερχοταν και σπιτι μου λογω του οτι η γιαγια μου με την γιαγια της φιλες...

αλλα παει.... κριμα..

 

τωρα εδω για σοβαρες σχεσεις που λετε...εγω 4 σχεσεις εχω κανει εκ των οποιων τις 3 τις εχω παρει στα σοβαρα. η μια ηταν fake.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα δυστυχως οχι προς το καλυτερο....και δε το λεω για σενα η για την κοπελιτσα που εγραψε πιο πανω.

γενικο το κακο.(ευτυχως υπαρχουν και οι εξαιρεσεις)

Δυστυχώς ή ευτυχώς, οι εξαιρέσεις δεν έχουν τόσο "φυσιολογική" (αν θεωρήσουμε φυσιολογικό αυτό που γίνεται) ζωή σε αυτόν τον τομέα δεδομένου ότι οι "φυσιολογικοί" νέοι βγάζουν τα μάτια τους από αυτή την ηλικία... Μάλιστα αρκετές γνωστές μου, (και δεν μιλάω για που...νες) τον έχουν πάρει με αρκετούς διαφορετικούς "τρόπους"... Οπότε καλώς ή κακώς, άλλαξαν οι εποχές...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν όρια. Το ότι παλιότερα το κάνανε στον γάμο, μετά στα 25, μετά στα 18 είναι νορμάλ. Το στα 14 πρώτη φορά και μάλιστα "πολλές σοβαρές σχέσεις μέχρι τώρα" ΔΕΝ είναι. Άμα είναι σε λίγα χρόνια να ξεκινάμε και απ'τα 10 και να το παίζουμε προχωρημένοι και ότι "άλλαξαν τα πράγματα από παλιά".

Ακόμα καλά καλά η πρώτη περίοδος δεν τις έχει έρθει,μάθανε και "αγαπάνε" και κάνουνε και σοβαρές σχέσεις και ξεπέτες. Άιντε απο εδώ! :mad:

Οι γονείς που είναι απορώ εγώ!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν όρια. Το ότι παλιότερα το κάνανε στον γάμο, μετά στα 25, μετά στα 18 είναι νορμάλ. Το στα 14 πρώτη φορά και μάλιστα "πολλές σοβαρές σχέσεις μέχρι τώρα" ΔΕΝ είναι. Άμα είναι σε λίγα χρόνια να ξεκινάμε και απ'τα 10 και να το παίζουμε προχωρημένοι και ότι "άλλαξαν τα πράγματα από παλιά".

Ακόμα καλά καλά η πρώτη περίοδος δεν τις έχει έρθει,μάθανε και "αγαπάνε" και κάνουνε και σοβαρές σχέσεις και ξεπέτες. Άιντε απο εδώ! :mad:

Οι γονείς που είναι απορώ εγώ!

 

Συμφωνώ απολύτως.Όταν βλεπεις κοριτσάκια 13-14 να ντύνονται και να βάφονται (και αυτά είναι το λιγότερο) λες και είναι 20-22,τι να πεις...Οι γονείς πλήρη αδιαφορία.Αναρωτιέμαι πόσο χαμηλά θα φτάσουμε ως κοινωνία...

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Οι γονείς που είναι απορώ εγώ!

που 8ες να ειναι?στην αγνοια τους ορισμενοι...

μη ξεχνας αλλωστε την επιθυμια ορισμενων γονιων που για να ειναι κοντα στα παιδια τους(ακολουθωντας λαθος τακτικη βεβαια) τους κανουν ορισμενα χατιρακια.ε,μετα δε θελει και πολυ να χασει τον ελενχο

πχ.ζητησε το καμαρι να βγει με τους φιλους του και γυρισε χαραματα?

ηρ8ε η κορη και ανακοινωσε πως 8α χτυπησει τον δρακο που ειδε στον ωμο του κατα 7 χρονια μεγαλυτερου "αγαπημενου"της?εκανε ο γιος τρακα απο τον μπαμπα τσιγαρα?και αλλα πολλα πολλα παραδειγματα.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

1η Δημοτικού. Την λέγαν Όλγα...Από τότε τα έχω φτιάξει με άλλες δύο συνονόματές της...

 

:lol: :lol:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

- Ο πρώτος έρωτας της ζωής μου, Ανδρέας.Πολλά χρόνια κόλλημα, όχι όμως και σχέση.

- Σχέσεις αρκετές.Σοβαρές και μη.

- Δυστυχώς μόνη, σα το λεμόνννι!!!!!!:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος μεγάλος έρωτας ο Κώστας!!! Κράτησε 3 ολόκληρα χρόνια :)

Βέβαια με το που ακούω το όνομα Κώστας :hypno:

 

2 σοβαρές σχέσεις, όσο για σχέσεις της πλάκας, δεν θυμάμαι!

 

Και τώρα ναιιιιιιιιι.... Είμαι πολύυυ ερωτευμένη :love: :love: Και θέλω να πιστεύω ότι είναι τόοοοοοοσο σοβαρή η σχέση που θα φτάσουμε στο γάμο και μετά .... :baby: :baby: :baby:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα ναιιιιιιιιι.... Είμαι πολύυυ ερωτευμένη :love: :love: Και θέλω να πιστεύω ότι είναι τόοοοοοοσο σοβαρή η σχέση που θα φτάσουμε στο γάμο και μετά .... :baby: :baby: :baby:

 

Πάντα τέτοια :love:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1) στην 1η Λυκείου, μέχρι τα 18 που έφυγα για σπουδές, πλήρης απογοήτευση! (πολύ το κέρατο και δεν το άντεξα:mad: )

2) 2 απο 2-3 χρόνια η κάθε μια, επίσης χαααααααλια!:(

3) Ναι, με την κόρη μου :p :happy:

"We all have the ability, our choices make the difference ":baby:
Link to comment
Share on other sites

1)thn legan maria phgaine 3h lukeiou otan ego hmoun nhpiagogeio alla telika den egine tipota otan ths zhthsa na ta ftiaksoume epeidh den htan polu orimh tote

2)3

3)lene oti otan eisai eroteumenos to ksereis ara gia na mhn to ksero den eimai!

http://images.allposters.com/images/151/Reload2_a.jpg
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν όρια. Το ότι παλιότερα το κάνανε στον γάμο, μετά στα 25, μετά στα 18 είναι νορμάλ. Το στα 14 πρώτη φορά και μάλιστα "πολλές σοβαρές σχέσεις μέχρι τώρα" ΔΕΝ είναι. Άμα είναι σε λίγα χρόνια να ξεκινάμε και απ'τα 10 και να το παίζουμε προχωρημένοι και ότι "άλλαξαν τα πράγματα από παλιά".

Ακόμα καλά καλά η πρώτη περίοδος δεν τις έχει έρθει,μάθανε και "αγαπάνε" και κάνουνε και σοβαρές σχέσεις και ξεπέτες. Άιντε απο εδώ! :mad:

Οι γονείς που είναι απορώ εγώ!

:lol: :lol: :lol: Σωστός!Άντε να πούμε άγκεψαν όλοι μαγκέψαν κι οι κ****!Άντε γιατί κάποιο φίλοι μου τα έχουν με κάποιες και νομίζουν ότι κάτι κάνουν και ότι είναι καλύτεροι!

Δυστυχώς ή ευτυχώς, οι εξαιρέσεις δεν έχουν τόσο "φυσιολογική" (αν θεωρήσουμε φυσιολογικό αυτό που γίνεται) ζωή σε αυτόν τον τομέα δεδομένου ότι οι "φυσιολογικοί" νέοι βγάζουν τα μάτια τους από αυτή την ηλικία... Μάλιστα αρκετές γνωστές μου, (και δεν μιλάω για που...νες) τον έχουν πάρει με αρκετούς διαφορετικούς "τρόπους"... Οπότε καλώς ή κακώς, άλλαξαν οι εποχές...

Αλλάξανε δε λες τίποτα,τα glws****λα είναι τα προκαταρτικά!:lol:

Εμένα ο πρώτος έρωτας μου ήταν η Λένα το 2000 αλλά όχι σοβαρή σχέση.

Έχω αγαπήσει πολλές φορές σχέσεις λίγες έχω κάνει συγκεκριμένα 2,5!Τη μισή τη κόψανε στο παράπέντε απο μιά στραβή που έγινε!Παρόλα αυτά καμοιά απο αυτές δε τη θεωρώ σοβαρή!

3)Ερωτευμένος δε θα έλγα ότι είμαι,αλλά μπερδεμένος είμαι σίγουρα!Μου αρέσει μια σοβαρή κοπέλα,αλλά δε ξέρω καθώς,ή θέλει άλλον,ή δε θέλει να κάνει ακόμη τίποτα,ή δε της αρέσω.Θέλει δουλεία ακόμα πάντως,προς το παρρόν τη προσεγγίζω φιλικά.Συγκεκριμένα σήμερα την πήγα μέχρι το σπίτι της παρόλο που ήτνα στην αλλή άκρη της πόληςς σε σχέση με το σπίτι μου:lol: :rolleyes: !Ε εεε τι σου κάνει ο έρωτας!!:X :love:

Link to comment
Share on other sites

1) Μεγάλη ιστορία... Αφροδίτη τη λέγανε την πρώτη (σοβαρή) μου αγάπη. Ήταν ένα χειμωνιάτικο πρωινό πρίν 5 χρόνια...:p

Δεν έγινε δυστυχώς τίποτα, αλλά και με το που ακούω το όνομα αυτό, ανατριχιάζω :) Την κοπέλα αυτή δεν την ξεχνάω με τίποτα!

2) 2 σχέσεις (και οι 2 σοβαρές)!

3) Έτσι νομίζω! Βασικά είμαι "κάργα" ερωτευμένος! :love:

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

1. Σοφία την ελέγανε... (Ένα θα σα πώ όποιος είναι "καλός" την πατάει...:O )

2. Σχέσεις 2 (Σοβαρές) Είμαι του σοβαρού βλέπετε...! :p

3. Alone In The Dark τώρα....:(

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

1.3 dimotikou me ton damiano..

2.4 sobares ...twra tis plakas pollles..

3.para poli me enan pou ton lene ΣΠΥΡΟ k exoume 4 xronia diafora..eimai 14 einai 18.. tou aresw mou to exei pei k eimaste ena skalopati prin to kalitero...

:wacko: :wacko: :wacko:

Στα 14 πολλές σχέσεις και άλλες 4 σοβαρές;:wacko:

 

Μετά λέμε γιατι έχει έξαρση στην εποχή μας η παιδεραστία.:rolleyes: :cry:

 

Εγώ έκανα την πρώτη μου σχέση στα 16.

Μέχρι τώρα περίπου 40 έχω κάνει. Στα 33 μου.

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

1. Σοφία την ελέγανε... (Ένα θα σα πώ όποιος είναι "καλός" την πατάει...:O )

2. Σχέσεις 2 (Σοβαρές) Είμαι του σοβαρού βλέπετε...! :p

3. Alone In The Dark τώρα....:(

 

+1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 για το πρώτο που λες.

Link to comment
Share on other sites

Ο πρωτος μου ερωτας ηταν ο Βασιλης...

Παιδικο φλερτ πολυ γλυκα πραγματα εχω να θυμαμαι...

Εχω να τον δω χρονια ομως δεν ξερω καν που βρισκεται!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

 

 

+1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 για το πρώτο που λες.

ενταξει βρε φιλαρακο,οποιος ειναι καλος παντα την παταει!

εννοειτε!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

 

 

+1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 για το πρώτο που λες.

ενταξει βρε φιλαρακο,οποιος ειναι καλος παντα την παταει!

εννοειτε!

 

Και αυτό ισχύει και για τα δύο φύλα...

Link to comment
Share on other sites

:wacko: :wacko: :wacko:

Στα 14 πολλές σχέσεις και άλλες 4 σοβαρές;:wacko:

 

Μετά λέμε γιατι έχει έξαρση στην εποχή μας η παιδεραστία.:rolleyes: :cry:

 

Εγώ έκανα την πρώτη μου σχέση στα 16.

Μέχρι τώρα περίπου 40 έχω κάνει. Στα 33 μου.

 

 

siga vre paidia pws kanete etsi?den simainei oti de k kala einai stin agnoia tous oi goneis k oti de ta kseroun... palia den afinane na kaneis katholou parea me atoma tou allou fulou...

PSanaferomai k stous parapanw pou exoun grapsei..

 

filika...

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...