Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

geofil : Θυμασαι το προβληματακι μου με τη memory stick? (που το συνδεα και δεν εβλεπε τη stick το κινητο μου). Ε λοιπον χθες τυχαιως κανω φορματ το pc και απο τωρα βλεπει κανονικα τη καρτουλαααααα :up:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σίγουρα θέλει αναβάθμιση ή ...αλλαγή το κουμπί;

 

Σίγουρα θέλει αναβάθμιση.

 

 

Μπορεί να γίνει μόνο η αλλαγή κομπιού(κάμερας)?

Link to comment
Share on other sites

Εχετε κανενα προγραμμα να μου προτεινετε για μετατροπες; :)

Αν έχεις ήδη το QuickTime στον υπολογιστή σου (πολύ πιθανόν) χρησιμοποίησε αυτό. Κάνεις export το βίντεο που θες σε 3gp. Άφησε τις ρυθμίσεις όπως είναι. Αλλιώς μπορείς να κατεβάσεις το Xilisoft 3GP Video Converter ή το Nokia Multimedia Converter.

 

Λύθηκε με μαγικά τελικά το πρόβλημα με την κάρτα μνήμης;

Αντί για το φυσιολογικό format στην κάρτα χρειάστηκε format στο pc?

Δεν πειράζει. Ένα format την μέρα (λέμε τώρα) τον τεχνικό τον κάνει πέρα:) .

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτησουλα ρε αρχοντες. τι αρχεια βιντεο υποστιριζει το w 800?

μονο 3gp? η και αλλα?

Καλως ήρθες. 3GP και mp4

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι το mp4? :)

Video format που υποστηρίζει το τηλέφωνο. Αλλά μπορεί να γράψει μόνο σε 3gp.

Πληροφοριακά η μέγιστη ανάλυση ΜΡ4 που υποστηρίζουν τα Κ750/W800 είναι 176x144. Με μεγαλύτερη ανάλυση το κινητό θα παίζει τον ήχο χωρίς την εικόνα.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ήδη το QuickTime στον υπολογιστή σου (πολύ πιθανόν) χρησιμοποίησε αυτό. Κάνεις export το βίντεο που θες σε 3gp. Άφησε τις ρυθμίσεις όπως είναι. Αλλιώς μπορείς να κατεβάσεις το Xilisoft 3GP Video Converter ή το Nokia Multimedia Converter.

 

Λύθηκε με μαγικά τελικά το πρόβλημα με την κάρτα μνήμης;

Αντί για το φυσιολογικό format στην κάρτα χρειάστηκε format στο pc?

Δεν πειράζει. Ένα format την μέρα (λέμε τώρα) τον τεχνικό τον κάνει πέρα:) .

 

Κατι πιο... free δεν υπαρχει; :O

Link to comment
Share on other sites

Εχω πρόβλημα με το κουμπι της καμερας(στα πλαγια).Μπορει να γινει μονο η αλλαγη του κουμπιου?Επισης δεν μπορω να βγάλω φωτογραφια η βιντεο λογο εκδοσης λογισμικου(Ρ1ΑΑ008-κατι τετοιο)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τωρα τελευταια εχει αρχιζει και τα παιζει ο πλοηγος και ειναι πολυ εκνευριστικο.Ξερετε αν καλυπτεται απο την εγγυηση??
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τωρα τελευταια εχει αρχιζει και τα παιζει ο πλοηγος και ειναι πολυ εκνευριστικο.Ξερετε αν καλυπτεται απο την εγγυηση??

Τι ακριβώς εννοείς; Τι κάνει;

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Βασικα μερικες φορες το κανω προς μια μερια και δεν παει.Παταω και μεσα που ειναι το οκ και παλυ τπτ.Παντως ειναι πολυ εκνευριστικο.Εχουν περασει και σκονες μεσα απο το τζαμακι της οθονης.Αυτο πως καθαριζεται???:)
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Βασικα μερικες φορες το κανω προς μια μερια και δεν παει.Παταω και μεσα που ειναι το οκ και παλυ τπτ.Παντως ειναι πολυ εκνευριστικο.Εχουν περασει και σκονες μεσα απο το τζαμακι της οθονης.Αυτο πως καθαριζεται???:)

καλωσηρθες στο club τα ιδια προβληματα εχω κ γω:cry:

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να βγάλω φωτογραφία, όταν το τηλέφωνο είναι στο music mode?
Link to comment
Share on other sites

καλωσηρθες στο club τα ιδια προβληματα εχω κ γω:cry:

 

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα με το joystick έχω.

 

Για την εγγύηση δεν βλέπω κάποιο λόγω για να μην το καλύπτει.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να βγάλω φωτογραφία, όταν το τηλέφωνο είναι στο music mode?

αν εννοεις οτι το music mode ειναι σε κατασταση walkman το κινητο.δυστηχως δεν μπορεις να βγαλεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να βγάλω φωτογραφία, όταν το τηλέφωνο είναι στο music mode?

Μπορείς να τραβήξεις φωτογραφία στο flight mode, εάν με το που ανοίξεις το τηλέφωνο (στην οθόνη που σε ρωτάει για πλήρη λειτουργία ή Walkman), κλειδώσεις το πληκτρολόγιο και ανοίξεις το σκέπασμα του φακού.

 

Εάν μετά γίνει χρήση του Walkman player δε μπορεί να ξανατραβήξει φωτογραφία με το συγκεκριμένο κόλπο, εκτός κι αν ξεκινήσει κανονικά το τηλέφωνό, ξανακλείσει και εμφανιστεί αυτή η οθόνη (δε λειτουργεί εάν σβήσει σε flight mode και ξανανοίξει, πρέπει να ανοίξει σε πλήρη λειτουργία).

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ multiPetros, απλος το είχα κάνει κάποτε, και δεν ξέρω πως θα το ξανακάνω!!!
Link to comment
Share on other sites

Εχει παει κανενας στην αντιπροσωπια για αυτο το προβλημα με το πλοηγο ρε παιδια να μας πει τι σιγουρα???

 

καποιος ειπε οτι αν το πας σε βενζιναδικο κ το φυσιξεις με λιγο αερα ισως φτιαξει,δεν χανεις τπτ να δοκιμασεις πριν πας σε πιο εξιδικευμενς λυσεις!

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο. -------Oscar Wilde
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ο συγχρονισμός με outlook είναι 100% συγχρονισμός. Δηλαδή εκτός απο τα contacts, μεταφέρονται τα tasks, οι σημειώσεις καθώς και τα events?

 

Επίσης, με τα ελληνικά των παραπάνω υπάρχει πρόβλημα;

Tech evangelist, python apologist, tog enthusiast.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ο συγχρονισμός με outlook είναι 100% συγχρονισμός. Δηλαδή εκτός απο τα contacts, μεταφέρονται τα tasks, οι σημειώσεις καθώς και τα events?

 

Επίσης, με τα ελληνικά των παραπάνω υπάρχει πρόβλημα;

Δεν θυμαμαι καλα αν γινονται ολα αυτα, με ολες τις εκδοσεις του outlook. Με τον MyPhone explorer παντως, μπορεις να συγχρονισεις και αντζενα και ημερολογιο (εργασιες, συμβαντα). Η διαδικασια ειναι η ιδια, οποτε αν αντιπετωπιζεις προβλημα με το outlook, πας στον MyPhone explorer και θα εισαι οκ (αυτον χρησιμοποιω εδω και πολυ καιρο και ειναι ολα οκ).

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα , σκευτομαι να παρω ενα κ750ι ή ενα w800i , μπορει κανεις να μου πει αν εχουν αναφερθει προβληματα σημαντικα ? που δεν διορθωνονται δηλαδη με firmware update. βασικα θελω να το ανταλαξω με το κινητο που εχω αυτη τη στιγμη το οπιο δεν εχει καθολου προβληματα και θελω να ειμαι σιγουρος οτι δεν θα κανω κακη επιλογη. εχουν περασει πολλα SE απο τα χερια μου και δεν ειχαν προβληματα αλλα θελω να ειμαι σιγουρος . ευχαριστω.
Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...