Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια γεια σας εχω περασει και εγω την τελευταια αναβαθμιση και ενω περιμενα να διορθωθει αυτη η τρομερη αργοπορια του αντιθετως και ειναι αργο αλλα μου παρουσιαζει προβληματα στις επαφες στις οποιες δεν μπαινει αρκετα συχνα και θελει επανεκκινηση για να μπει παλι μου εχει σπασει τα νευρα , υπαρχει καποια λυση γι'αυτο τουλαχιστον;
Link to comment
Share on other sites

XXL Screensaver ;)

 

http://img468.imageshack.us/img468/2170/xxlssnext21724mh.jpg

 

 

ένα μικρό προβ. πάνω απο την ώρα δεν μου δείχνει τον μήνα παρά μόνο την μέρα. αντί δλδ να δείχνει 14.11 δείχνει μόνο 14

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαστόρια το πρόβλημα μου δεν είναι ούτε το κόστος (φορτιστή για αμάξι πχ ή στη δουλειά) ούτε να πάρω δεύτερη μπαταρία.

 

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΤΙΣΩ.

 

 

Μέχρι τώρα ποτέ δε με ένοιαζε (έχω το 3650) γιατί ήξερα ότι κατά 99.9% θα έβρισκα κάποιον φορτιστή.....

 

Τεσπά άδικα σας ζαλίζω. Ευχαριστώ

 

 

(και είναι λόγος για να μην το αγοράσω παίδες, μην ακούω χαζά)

 

Συγνώμη αλλά αυτά που λές όπως θα έλεγε και ο Νίκος ηχούν στα αυτιά μου περίεργα και κωμικά!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας εχω περασει και εγω την τελευταια αναβαθμιση και ενω περιμενα να διορθωθει αυτη η τρομερη αργοπορια του αντιθετως και ειναι αργο αλλα μου παρουσιαζει προβληματα στις επαφες στις οποιες δεν μπαινει αρκετα συχνα και θελει επανεκκινηση για να μπει παλι μου εχει σπασει τα νευρα , υπαρχει καποια λυση γι'αυτο τουλαχιστον;

 

Δεν εχω αντιμετωπισει το προβλημα που λες ουτε με την αρχικη ουτε

με την νεα αναβαθμιση . Μηπως δημιουργει προβλημα καμμια εφαρμογη?

Εκανες μηπως restore απο back-up και ετσι το προβλημα συνεχιζεται ?

Hard reset εκανες?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει σε μερικες επαφες ξεχωριστο ηχο κλησης ενα ogg ηχο για καθε επαφη.Οταν καποιος παιρνει χτυπαει κανονικα ο ogg ηχος στην αρχη αλλα μετα οταν τελειωσει ο ηχος και παει να ξαναξεκινησει αφου δεν το σηκωσω δεν χτυπαει ο ogg αλλα ο γενικος ηχος ολων των κλησεων.Γιατι το κανει αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...

Όπως καταλαβαίνετε, έχω περάσει στην άλλη μεριά, αγοράζοντας το πρώτο μου WM 2003 PPC - VPA COMPACT, κάτι σαν S100...

Απλά θά ήθελα να πω ένα ευχαριστώ, στα παιδιά που με βοήθησαν με το Ν70. Θα τα λέμε τώρα από τα θέματα των PPC...

Υ.Γ.:Το post αυτό γράφτηκε μέσω του VPA με BT connection..

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

ένα μικρό προβ. πάνω απο την ώρα δεν μου δείχνει τον μήνα παρά μόνο την μέρα. αντί δλδ να δείχνει 14.11 δείχνει μόνο 14

δες κι αυτο

http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=100657

 

@neo_com_3, παει σε χασαμε και σενα :D

μεγεια σου :)

Link to comment
Share on other sites

kai gw ogg exw file.apla epeidh einai oloklhra tragoudia opws katalavaineis den prolavainei na teleiwsei.

 

Οχι δεν καταλαβες εγω εχω μονο 5 με 10 δευτερολεπτα καθε ηχο κλησης και μολις τειλειωσουν για παραδειγμα τα 10 δευτ. που διαρκει ο ηχος τοτε αντι να ξαναξεκινησει απο την αρχη ο ιδιος ηχος αρχιζει να χτυπαει ο βασικος.

Link to comment
Share on other sites

@neo_com_3, παει σε χασαμε και σενα :D

μεγεια σου :)

 

Εντάξει, έτσι και αλλιώς θα μπαίνω και στα S60 για να βλέπω νέα και κάποια παιδιά που ήθελαν βοήθεια για να συνδεθούν με το Ν70 μέσω σταθερού internet μπορούν να στείλουν pm ή να πάρουν τηλέφωνο - αυτό ήταν για τον kostakiss...

 

Υ.Γ.:Το post αυτό γράφτηκε μέσω του VPA με BT connection..

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω το εξης προβλημα…..

Εχω Vodafone συνδεση εχω βαλει τις ρυθμισεις για mms κανονικα…κτλ…

Όταν μου στελνουν mms μια εικονα την παιρνω κανονικα….

Όταν μου στειλουν βιντεακι αναβει το σημαδακι για να ερθει ξαφνικα σταματαει και δεν ερχεται τιποτα….το δε κινητο που μου στελνει το βιντεο(70 και αυτό) βγαζει στην αναφορα του αποτυχία…

Ξερει κανεις τι μπορει να συμβαινει….???

Link to comment
Share on other sites

Paidia na rotiso kati mipos iparxei efarmogi gia to N70 pou mporeis na kseklidoneis ta arxeia kai na ta stelenis meso bluetooth?Prospatho na steilo ena arxeio .sis kai mou ta vgazei kleidomena...
And God Said E={m.c.d+1/4g.10.k + (m.c.).2 + {(e.c.q.q)/10 and there was light
Link to comment
Share on other sites

neo com ..δυστηχως δεν μπορεσα να το κανω μονος μου,και αυτο επειδη το bt μου δεν υποστιριζε-υποστιριζει κατι ports (δεν θυμαμαι) κ εγω νομιζα οτι το κανω λαθος..παντως εισαι πολυ εξυπηρετικος..να σαι καλα :)
Link to comment
Share on other sites

παιδια,καθως πηγαινα σημερα να δω TV μεσω voda live..

πληρωσα κανονικα..και ανοιγει το real player να παιξει..και μου λεει χρησιμοποιειται ιδη..εγω ελεγξα..αν οντως ισχυε κατι τετοιο αλλα τπτ..τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ. ΤΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ.ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΠΡΙΝ 20 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΝΟΚΙΑ CLUB Β. ΟΛΓΑΣ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΙ ΦΩΝΗΤΙΚΕΣ ΕΝΤΟΛΕΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑ ΣΕ ΑΛΛΟ NOKIA CLUB ΣΤΗΝ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 4 ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΙΑΓΕΝΕΙΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΤΙ VERSION ΕΧΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ? ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΑΠΟΚΤΗΣΩ ΤΙΣ ΦΩΝΗΤΙΚΕΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Μία από τα ίδια και σε μένα. Μετά την αναβάθμιση πέρασα τις επαφές απο το outlook με συγχρονισμό. Έκανα και soft format αλλά και πάλι οι φωνητικές κλήσεις δεν επανήλθαν. Έχει κανείς καμιά ιδέα πως μπορούμε να τις επαναφέρουμε?

Link to comment
Share on other sites

re paides kalispera kai apo emena! signwmi pou tha rwtisw kati pou kai oi (asxetoi)<~~~~~ filika ;) to xeroun,alla kolisa! :P pws mporw se mia epafh na vallw na xtupaei me allo hxo klishs? :S
Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

παιδια,καθως πηγαινα σημερα να δω TV μεσω voda live..

πληρωσα κανονικα..και ανοιγει το real player να παιξει..και μου λεει χρησιμοποιειται ιδη..εγω ελεγξα..αν οντως ισχυε κατι τετοιο αλλα τπτ..τι παιζει?

Πρέπει στις ρυθμίσεις του Real Player να βάλεις τον ίδιο διακομιστή που έχεις και στον Ιστό (εγώ λ.χ. έχω Vf GPRS Postpaid). Έτσι, βλέπεις κανονικά, αλλιώς σου βγάζει το μήνυμα που ανέφερες.

Link to comment
Share on other sites

το κινητακι σημερα μου γλιστρησε απο το χερι και επεσε στον δρομο!! ευτυχως μεχρι στιγμης λειτουργει μια χαρα.. ελπιζω να συνεχισει ετσι! :(
Link to comment
Share on other sites

παιδια μονο σε εμενα το bluetooth κλεινει μονο του μετα απο καποια ώρα?:!:

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το ότι δεν εμφανίζονται οι φωνητικές κλήσεις στο N70 σε όσους έχουν περάσει την τελευταία αναβάθμηση ( V 5.0609.2.0.1 - 01-03-06 AM-84), μετά από τηλεφώνημα που έκανα στην ΝΟΚΙΑ μου είπαν ότι το γνωρίζουν και το πρόβλημα θα διορθωθεί με την έκδοση νεώτερου λογισμικού περίπου σε ένα μήνα. Επειδή έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα εν ξέρει κάποιος κάτι διαφορετικό ας μας το πεί.
:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

παιδια μονο σε εμενα το bluetooth κλεινει μονο του μετα απο καποια ώρα?:!:

To δικο μου μια βδομαδα+ ανοιχτο ειναι, δεν το κλεινω ποτε

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...