Jump to content

Forthnet DSL


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κι εγω κανενα προβλημα με το ρουτερ :)

λιγο πιο πανω θα'πρεπε να'ναι η ταχυτητα, κατι σαν αυτο :p

 

:::.. Download Stats ..:::

Connection is:: 343 Kbps about 0.34 Mbps (tested with 579 kB)

Download Speed is:: 42 kB/s

Tested From:: http://testmy.net (server1)

Test Time:: 2006/03/29 - 2:43am

Bottom Line:: 6X faster than 56K 1MB Download in 24.38 sec

Tested from a 579 kB file and took 13.84 seconds to complete

Mozilla/5.0 (Windows; U; Win 9x 4.90; en-US; rv:1.8.0.1) Gecko/20060111 Firefox/1.5.0.1

Diagnosis: 90% + Okay : running at 90.98 % of your hosts average (forthnet.gr)

Validation Link:: http://testmy.net/stats/id-1PRZ83JIV

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πάντως το ρουτεράκι (από το ADSL in a box plus) δουλεύει άψογα (μέχρι τώρα) με το Wi-fi. Διαπερνά μέχρι 3 τοίχους με σήμα 5/5, ταχύτητα 278 kbbs download και 84 upload (η γραμμή είναι 384/128) από το site που ανέφερε κάποιος φίλος παραπάνω, συνδέονται 2 φορητοί χωρίς κανένα πρόβλημα.. Ελπίζω να συνεχίσει έτσι :)

 

Παιδιά καλημέρα!

Είμαι νέος και στο site αλλά και στα θέματα που συζητάτε και θα ήθελα την βοήθεια σας.

α. Πως μπορώ να έχω adsl σύνδεση στο pc μου απο τον κουνίαδο μου που μένει δύο ορόφους πιο κάτω απο μένα;

β. Αν δεν γίνεται ποιά είναι η πιο συμφέρουσα πρόταση αυτή τη στιγμή για adsl σύνδεση και πιο θα είναι το τελικό μηνιαίο κόστος μαζί με τον ΟΤΕ (PSTN);

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το ρουτεράκι (από το ADSL in a box plus) δουλεύει άψογα (μέχρι τώρα) με το Wi-fi. Διαπερνά μέχρι 3 τοίχους με σήμα 5/5, ταχύτητα 278 kbbs download και 84 upload (η γραμμή είναι 384/128) από το site που ανέφερε κάποιος φίλος παραπάνω, συνδέονται 2 φορητοί χωρίς κανένα πρόβλημα.. Ελπίζω να συνεχίσει έτσι :)

 

Παιδιά καλημέρα!

Είμαι νέος και στο site αλλά και στα θέματα που συζητάτε και θα ήθελα την βοήθεια σας.

α. Πως μπορώ να έχω adsl σύνδεση στο pc μου απο τον κουνίαδο μου που μένει δύο ορόφους πιο κάτω απο μένα;

β. Αν δεν γίνεται ποιά είναι η πιο συμφέρουσα πρόταση αυτή τη στιγμή για adsl σύνδεση και πιο θα είναι το τελικό μηνιαίο κόστος μαζί με τον ΟΤΕ (PSTN);

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Παιδιά καλημέρα!

Είμαι νέος και στο site αλλά και στα θέματα που συζητάτε και θα ήθελα την βοήθεια σας

.α. Πως μπορώ να έχω adsl σύνδεση στο pc μου απο τον κουνίαδο μου που μένει δύο ορόφους πιο κάτω απο μένα;

β. Αν δεν γίνεται ποιά είναι η πιο συμφέρουσα πρόταση αυτή τη στιγμή για adsl σύνδεση και πιο θα είναι το τελικό μηνιαίο κόστος μαζί με τον ΟΤΕ (PSTN);

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα!

Είμαι νέος και στο site αλλά και στα θέματα που συζητάτε και θα ήθελα την βοήθεια σας

.α. Πως μπορώ να έχω adsl σύνδεση στο pc μου απο τον κουνίαδο μου που μένει δύο ορόφους πιο κάτω απο μένα;

β. Αν δεν γίνεται ποιά είναι η πιο συμφέρουσα πρόταση αυτή τη στιγμή για adsl σύνδεση και πιο θα είναι το τελικό μηνιαίο κόστος μαζί με τον ΟΤΕ (PSTN);

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Peta ena ethernet kalodio mexri ton kouniadosou :p (ethernet connect mefri 100 metra kalodio)

sta Boxakia giro sta 20-25 euro ton mina ean den kano lathos kai gia kanoniko connect giro sta 35 ean kai edo den kano lathos :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέει συνέχεια τα ίδια πράματα. Δεν είναι αξιόπιστο. Για τα μάτια το έχουν. Τι το θες να σου γράφει πότε πήραν το φαξ, πότε στείλαν την αίτηση στον ΟΤΕ, και πότε τους είπε ότι είναι σε διαδικασία ενεργοποίησης... Σιγά τις λεπτομέρειες που λέει. Τσεκάρετέ το και θα καταλάβετε όσοι είστε στην αναμονή.

Νομίζω πως μόνο αυτές οι πληροφορίες είναι διαθέσιμες και στους ίδιους (συμπέρασμα που έβγαλα κατόπιν τηλεφωνικών συνομιλιών μαζί τους).

Σε κάθε περίπτωση, το τμήμα πωλήσεων δεν ήταν σε θέση να μου δώσει περισσότερες πληροφορίες από όσες εμφανίζονται στο site.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέει συνέχεια τα ίδια πράματα. Δεν είναι αξιόπιστο. Για τα μάτια το έχουν. Τι το θες να σου γράφει πότε πήραν το φαξ, πότε στείλαν την αίτηση στον ΟΤΕ, και πότε τους είπε ότι είναι σε διαδικασία ενεργοποίησης... Σιγά τις λεπτομέρειες που λέει. Τσεκάρετέ το και θα καταλάβετε όσοι είστε στην αναμονή.

den nomizo filemou pantos akoma perimeno ton pOTE na me enosi :p

Link to comment
Share on other sites

 

Peta ena ethernet kalodio mexri ton kouniadosou :p (ethernet connect mefri 100 metra kalodio)

sta Boxakia giro sta 20-25 euro ton mina ean den kano lathos kai gia kanoniko connect giro sta 35 ean kai edo den kano lathos :p

Ευχαριστώ πολύ Dimokrates. Αυτό μπορεί να γίνει wireless ??

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα τώρα δεν ξέρω τι έχει πάθει αμπελοκήπους όχι παραπάνω από 170 στο speed test και τουλάχιστον 10 disconnect. (όχι ότι εδώ και 2 βδομάδεσ πάω παραπάνω από 25) και βλάβη με πέρασαν τελικά και ο οτε την ακύρωσε γιατί λέει δεν διαπίστωσε κάτω από 16 ΌΛΟ το 14ωρο!!!! πρέπει να σταματήσει αυτό το πράγμα επιτέλους!!!!
cypherth
Link to comment
Share on other sites

Χαλια μαυρα & στον Πειραια...:mad: κριμα για τη συγκεκριμενη εταιρια που ειχε φτιαξει καποιο ονομα τοσα χρονια στους πελατες της,να συμπεριφερεται ετσι...ανυπομονω να τελειωσει το συμβολαιο σε 4 μηνες & να ριξω μαυρη πετρα πισω μου...και ειμαι σιγουρος πως θα κανουν το ιδιο πολλοι αλλοι ακομα...:rolleyes: :X
Link to comment
Share on other sites

:::.. Download Stats ..:::

Connection is:: 380 Kbps about 0.38 Mbps (tested with 579 kB)

Download Speed is:: 46 kB/s

Tested From:: http://testmy.net (Server 2)

Test Time:: 2006/04/01 - 12:06am

Bottom Line:: 7X faster than 56K 1MB Download in 22.26 sec

Tested from a 579 kB file and took 12.498 seconds to complete

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.1) Gecko/20060111 Firefox/1.5.0.1

Diagnosis: Looks Great : 2.15 % faster than the average for host (forthnet.gr)

Validation Link:: http://testmy.net/stats/id-N4POWYT8K

 

:whistle:

Link to comment
Share on other sites

DSLAM Αμπελοκήπων σήμερα.

 

Κατάσταση: τραγική.

Υπαίτιος κατά τεχνική υποστήριξη forthnet: Firewall, ιός. :blink: :confused:

 

Το πρόβλημα ήταν/είναι δυσεπίλητο. Η σύνδεση ούτε καν PSTN. Ίσα που ήταν ανοιχτά τα messenger. Καλώ στο 801 100 9000 της φόρθνετ και ο υπάλληλος ρίχνει το σφάλμα σε μένα... :cry: Όπως έγραψα και πάνω. Λέω τεχνικός είναι, κάτι παραπάνω θα ξέρει ο άνθρωπος. Ξυλώνω ATA, άπειρες επανεκκινήσεις το μόντεμ, ρυθμίσεις από την ethertnet μπας και περάστηκαν τίποτα λάθος DNS, σκανάρισμα για ιούς (έχω να κολλήσω ιό κάτι χρόνια, ο φορθνετάς επέμενε ότι κόλλησα τώρα :blink: ), τίποτα... Αφού έφαγα κανά δίωρο στο ψάξιμο και τι να φταίει από μένα κλπ και αφού όλα τα σκαναρίσματα έδειχναν ότι όλα κινούνταν ομαλά και αφού σπάστηκα φουλ είπα να το αφήσω ανοιχτό.

 

Πράγματι πριν λίγο επανήλθε κανονικότατα η σύνδεση (ένα περίεργο πράμα, δεν σβήνει εντελώς η σύνδεση, απλά είναι ωσεί παρόν να το πω απλά, υπαρκτή-νεκρή). Ούτε firewall έφταιγε, ούτε τίποτα από μένα.

 

Στο καπάκι τηλέφωνο ξανά. Τα αυτιά βγάζαν φωτιές, έτοιμος να ξεσπάσω σε όποιον το σηκώσει. Το σηκώνει μια χαριτωμένη κοπέλα. (δε με νοιάζει λέω από μέσα το πόσο χαριτωμένη είσαι, θα τα ακούσεις κι εσύ, γιατί δεν ήταν η πρώτη φορά που μεταφέρουν το πρόβλημα στον πελάτη). Αυτό κι αυτό της λέω.

 

Ποιος ο λόγος ύπαρξης της τεχνικής υποστήριξης; Για να μας βγάζετε συνέχεια τρελούς και ότι φταίμε πάντα εμείς; :mad:

 

Με τα πολλά παραδέχεται αυτή ότι σήμερα είχε/έχει πρόβλημα το DSLAM Αμπελοκήπων (δηλαδή πρόβλημα ΟΤΕ). Λέω δε με νοιάζει ποιανού πρόβλημα είναι, τρέχει ήδη αίτηση για γραμμή llu από Τελλάς 1μβιτ. Και τότε θα φάνε φορθνετ και ΟΤΕ την πιο μεγάλη μούτζα. Όταν δε, θα μπορώ και σύντομα να κόψω και εντελώς τον ΟΤΕ τότε η χαρά θα είναι διπλή.

 

Έτσι για να μη λένε και μερικοί ότι τα χώνω μόνο σε συγκεκριμένες εταιρείες και αφήνω κάποιες «υπό προστασία».

Link to comment
Share on other sites

DSLAM Αμπελοκήπων σήμερα.

 

Κατάσταση: τραγική.

Υπαίτιος κατά τεχνική υποστήριξη forthnet: Firewall, ιός. :blink: :confused:

 

Το πρόβλημα ήταν/είναι δυσεπίλητο. Η σύνδεση ούτε καν PSTN. Ίσα που ήταν ανοιχτά τα messenger. Καλώ στο 801 100 9000 της φόρθνετ και ο υπάλληλος ρίχνει το σφάλμα σε μένα... :cry: Όπως έγραψα και πάνω. Λέω τεχνικός είναι, κάτι παραπάνω θα ξέρει ο άνθρωπος. Ξυλώνω ATA, άπειρες επανεκκινήσεις το μόντεμ, ρυθμίσεις από την ethertnet μπας και περάστηκαν τίποτα λάθος DNS, σκανάρισμα για ιούς (έχω να κολλήσω ιό κάτι χρόνια, ο φορθνετάς επέμενε ότι κόλλησα τώρα :blink: ), τίποτα... Αφού έφαγα κανά δίωρο στο ψάξιμο και τι να φταίει από μένα κλπ και αφού όλα τα σκαναρίσματα έδειχναν ότι όλα κινούνταν ομαλά και αφού σπάστηκα φουλ είπα να το αφήσω ανοιχτό.

 

Πράγματι πριν λίγο επανήλθε κανονικότατα η σύνδεση (ένα περίεργο πράμα, δεν σβήνει εντελώς η σύνδεση, απλά είναι ωσεί παρόν να το πω απλά, υπαρκτή-νεκρή). Ούτε firewall έφταιγε, ούτε τίποτα από μένα.

 

Στο καπάκι τηλέφωνο ξανά. Τα αυτιά βγάζαν φωτιές, έτοιμος να ξεσπάσω σε όποιον το σηκώσει. Το σηκώνει μια χαριτωμένη κοπέλα. (δε με νοιάζει λέω από μέσα το πόσο χαριτωμένη είσαι, θα τα ακούσεις κι εσύ, γιατί δεν ήταν η πρώτη φορά που μεταφέρουν το πρόβλημα στον πελάτη). Αυτό κι αυτό της λέω.

 

Ποιος ο λόγος ύπαρξης της τεχνικής υποστήριξης; Για να μας βγάζετε συνέχεια τρελούς και ότι φταίμε πάντα εμείς; :mad:

 

Με τα πολλά παραδέχεται αυτή ότι σήμερα είχε/έχει πρόβλημα το DSLAM Αμπελοκήπων (δηλαδή πρόβλημα ΟΤΕ). Λέω δε με νοιάζει ποιανού πρόβλημα είναι, τρέχει ήδη αίτηση για γραμμή llu από Τελλάς 1μβιτ. Και τότε θα φάνε φορθνετ και ΟΤΕ την πιο μεγάλη μούτζα. Όταν δε, θα μπορώ και σύντομα να κόψω και εντελώς τον ΟΤΕ τότε η χαρά θα είναι διπλή.

 

Έτσι για να μη λένε και μερικοί ότι τα χώνω μόνο σε συγκεκριμένες εταιρείες και αφήνω κάποιες «υπό προστασία».

 

 

Aυτή τη βδομάδα αντίστοιχα προβλήματα αντιμετωπίζω και στη Ρόδο με τη Forthnet......Κοβεται για καμποση ώρα η σύνδεση και μετά επανέρχεται.... Πολύ εκνευριστικό.....

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω οταν πηρα τηλεφωνο στην τεχνικη υποστηριξη το τι βλακεια ακουσα δε λεγεται...:rolleyes::mad: τι οτι φταιει το μοντεμ (2 εχω τους ειπα,ειναι δυνατον να φταινε & τα 2???:lol: ),τι οτι φταινε τα ΧP (!!!:wacko: :blink: ),τι οτι φταιει ο οτε (κλασικα..).Τελικα,τους το εκλεισα,αφου πρωτα ζητησα τα DNS για να κανω μονος μου τις ρυθμισεις,αφου οι ξερολες εκει επεμεναν πως δεν υπαρχει τετοια περιπτωση βλαβης!Μαλιστα επεμεναν πως σε κανεναν ολες αυτες τις μερες δεν εχει παρουσιαστει προβλημα!:lol:

 

Εχω περασει εδω και καιρο τη φορθνετ στη μαυρη λιστα...ειναι τετοια η αγανακτηση μου προς τη συγκεκριμενη εταιρια,που αρχιζω να ζηλευω διαφορους φιλους & γνωστους που ειναι εδω & μηνες/χρονια με την οτενετ & πετανε κυριολεκτικα!:rolleyes:

 

Εκει μας καταντησαν!Να αναπολουμε τον οτε!!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:::.. Download Stats ..:::

Connection is:: 339 Kbps about 0.34 Mbps (tested with 386 kB)

Download Speed is:: 41 kB/s

Tested From:: http://testmy.net (Server 1)

Test Time:: 2006/04/03 - 2:47am

Bottom Line:: 6X faster than 56K 1MB Download in 24.98 sec

Tested from a 386 kB file and took 9.344 seconds to complete

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.0.1) Gecko/20060111 Firefox/1.5.0.1

Diagnosis: 90% + Okay : running at 91.13 % of your hosts average (forthnet.gr)

Validation Link:: http://testmy.net/stats/id-BJ14R0ILE

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία εδω και κάνα μήνα έχει πέσει αρκετά η ταχύτητα και σε εμένα (384). Κατέβαζα και με 40 και τωρα παίζω γύρω στα 25 άντε 30. Κλασικά το πρόβλημα του Dslam? κανένας άλλος περιοχή Άνω πατήσια έχει παρόμοιο πρόβλημα??

Thanx

"Imagination Im More Importnant Than Knowledge"

Albert...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία εδω και κάνα μήνα έχει πέσει αρκετά η ταχύτητα και σε εμένα (384). Κατέβαζα και με 40 και τωρα παίζω γύρω στα 25 άντε 30. Κλασικά το πρόβλημα του Dslam? κανένας άλλος περιοχή Άνω πατήσια έχει παρόμοιο πρόβλημα??

Thanx

Προσωπικά καλύτερα να είχα μόνιμα 25-30, παρά 10λεπτά 40Κ - 2λεπτά 0,0001Κ... :blink: :down: Και αυτό συνεχώς εδώ και 15 μέρες τουλάχιστον... Όπως είπα διανύει τα τελευταία της η Φορθνετ και ο ΟΤΕ. Τρέχει αίτηση για llu Tellas...

Link to comment
Share on other sites

:::.. Download Stats ..:::

Connection is:: 299 Kbps about 0.3 Mbps (tested with 386 kB)

Download Speed is:: 36 kB/s

Tested From:: http://testmy.net (Server 1)

Test Time:: 2006/04/04 - 9:42am

Bottom Line:: 5X faster than 56K 1MB Download in 28.44 sec

Tested from a 386 kB file and took 10.563 seconds to complete

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.0.1) Gecko/20060111 Firefox/1.5.0.1

Diagnosis: May need help : running at only 80.38 % of your hosts average (forthnet.gr)

Validation Link:: http://testmy.net/stats/id-4UPYOTK1Q

Link to comment
Share on other sites

"Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ"

Παρακολουθωντας εδω απο καιρο τα παραπονα ολων σας (και γω ο ιδιος μεσα) , και διαβαζοντας αντιστοιχα στον τυπο, ηρθαν στο μυαλο μου τα εξης:

1. οι περισσοτεροι απο μας δεν αγγιξαμε ΠΟΤΕ την ταχυτητα για την οποια τους πληρωσαμε ακριβα.και μη νομισετε οτι μας κανανε χαρη με τους 2-3 ψωρο μηνες παραπανω. Αν βαλετε κατω μονο τις αποσυνδεσεις θα βγει τουλαχιστον μηνας!

2. σε οσους διαμαρτυρονται πετανε το μπαλακι απεναντι στον ΟΤΕ.στους επιμονους και γνωστες λενε τελικα οτι γινονται συντηρησεις-βελτιωσεις των μηχανηματων.**

3. 4. 5. ......... χιλια μυρια αλλα....

 

Η Ιστορια.....

Ολοι οι απελπισμενοι με τις PTSN-ISDN ειπαν ας κανουμε κατι για να μη σερνομαστε, και ας πληρωσουμε και λιγο ακριβοτερα.

Η τιμη εορταστικη, ανταγωνιστικη, βαλε και τα κ...λο-καναλα της TV να σου πιπιλανε το μυαλο ολη μερα....

Και τσιμπησαμε το δολωμα τυλιγμενο σε συσκευασια ΒΟΧ.

Η πρωτη ψυχρολουσια ηρθε με την ενεργοποιηση. Παιρνεις πακετο και ... τρως πακετο αναμονης 7-15 ημερων. Λογικα ΒΟΧ σημαινει ΑΜΕΣΗ XΡΗΣΗ ,οπως ας πουμε με τα κινητα.Τι παει να πει "ενεργοποιηση";

Στη συνεχεια χτυπιεσαι να συνδεθεις και ενω σερνεσαι ριχνεις το φταιξιμο στα μηχανηματα σου(εκανα παρα πολλα ghost μεχρι να διαπιστωσω οτι το προβλημα τελικα δεν ηταν ιος η software, αλλα ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ).

Απο εδω και περα αναβεις κερια, κανεις ταματα, να μη σου "πεσει" η γραμμη και νοιωθεις "Ηγετης" πουλωντας μουρη στους 56ρηδες φιλους σου:

"ΕΓΩ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΜΕ 384!!! "

Μεσα σου ομως κατι σε τρωει... ειναι σα να ανοιξες το κουτι και μεσα βρηκες μουχλιασμενο και σαπιο το προιον.

Που να απευθυνθεις τωρα; στο super market,στην εταιρια παραγωγης ή στο Συνηγορο του Πολιτη; οπου και να στραφεις θα μπλεξεις και θα ξοδεψεις παραπανω χρηματα. η "γραμμη καταναλωτων" θα σου κανει το μαυρο να φαινεται ασπρο** (βλεπε παραπανω)

Για αλλη μια φορα οι Επιτηδιοι σε πιασανε κοροιδο!!!

Ετσι σου μενει μια πικρη γευση βλεποντας τι συμβαινει εδω στην Ελλαδα και τι εξω με τρομακτικες ταχυτητες στην τιμη της δικης μας 384

 

Η Αληθεια .....

Δεν περιμενε καμμια εταιρια τοση και ευκολη πελατεια.

Ετσι περασε καθε μια τους στη λογικη του ευκολου κερδους "παιρνω λιγα απο πολλους αντι πολλα απο λιγους" Και νααα οι προσφορες και νααα τα πακετα, που ολο και μειωνουν τις τιμες τους.

Αποτελεσμα ηταν να φρακαρουν οι γραμμες και ολοι μας να στριμωχτουμε, οπως ακριβως συμβαινει σε μια μποτιλιαρισμενη λεωφορο τις ωρες αιχμης. Κι οπως ειναι γνωστο στο Ελλαδισταν, οταν φτιαχνουν ενα εργο το κανουν με προοπτικη Πενταετιας για μειωμενο κοστος. Ελα ομως που το εργο τελειωνει σε δεκα χρονια και ηδη εχει ξεπεραστει!!!

Ο ΟΤΕ ηξερε μονο και ξερει να τσεπωνει τα προπληρωμενα παγια απο ολους μας. "Ξεχασε" ομως να δωσει κατι τις να αναβαθμισει τα συστηματα του και να προσφερει στους καταναλωτες του συγχρονες υπηρεσιες οπως σ' ολη την ευρωπη. (Που πας ρε Καραμητροοοοοο!!!)

Απο την αλλη οι Εταιρειες-ταξιτζηδες του ΟΤΕ, κινουνται σε μποτιλιαρισμενο δρομο και σου κανουν ζικ ζακ δηθεν για να φτασεις γρηγορα, παιρνοντας διπλοκουρσα και τσεπωνοντας τα διπλα.

Κανενας τους δεν επενδυσε σε σοβαρη τεχνολογια-ολα τα λεφτα στην τσεπη τους πανε.

Απο το μηδεν και με μηδεν εξοδα με τα δικα σου και τα δικα μου λεφτα στηνουν τις επιχειρησεις τους

Που ειναι οι οπτικες ινες και τα δορυφορικα;

"Εδω δεν ειν' Βαλκανια, εδω ειναι Αφρικη" ριξτε το στη μοιρολατρια και μετα 100 χρονια οι γραμμες θα πετανε!!!

Απεχουμε πολυ απο τη "Μεση Ευρωπη" στον τομεα των τηλεπικοινωνιων και δε φαινεται να ενοχλειται κανεις. Ας ειναι καλα ο τομεας παρακολουθησεων. Εκει υπαρχει τρομακτικη αναπτυξη και υποστηριξη, τι δορυφορικα, τι επιγεια..... Απο λιγους για ...Πολλους με ...αγαπη.

 

Οσο για μας τους κοινους θνητους;

 

εεεε ειπαμε!!! "Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ" !!!!

>Undead<
Link to comment
Share on other sites

 

εεεε ειπαμε!!! "Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ" !!!!

 

Τα πάντα φίλε μου είναι συγκριτικά μεγέθη...

Όταν έχεις μάθει να σε δουλεύουν ψιλό(τατο) γαζί εν έτη 200++ με 64κ και λογαριασμούς τηλεφώνου ΟΤΕ 150φεύγα ευρώ, το να πληρώνεις 384 και να έχεις 200κ με 50 ευρώ σου φαίνεται παράδεισος...

 

Κι ας περιμένεις για την ενεργοποίηση...

 

Ελλάς...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ σε όλα bau_05, αλλά οτι και να λέμε εμείς...γραμμένους μας έχουν.
Link to comment
Share on other sites

den xerw pou prepei na apeu8yn8eis gia tin kakh poiothta twn syndesewn kai tis xamhles taxythtes...pantws gia to mouxliasmenos sapismeno kai genikotera lygmeno proion...o euaggelatos einai monodromos...:)

 

 

kante ena topic paraponwn :) den ginete douleia etsi!:X

Link to comment
Share on other sites

den xerw pou prepei na apeu8yn8eis gia tin kakh poiothta twn syndesewn kai tis xamhles taxythtes...pantws gia to mouxliasmenos sapismeno kai genikotera lygmeno proion...o euaggelatos einai monodromos...:)

 

 

kante ena topic paraponwn :) den ginete douleia etsi!:X

1. Δεν περιμενα βεβαια να διαφωνησει καποιος με τα προηγουμενα, αλλα ισως το να γραφονται παραπονα μαζεμενα και συνεχεια, βοηθησει καπως στο να γινει ποιο γνωστο το καθημερινο προβλημα που ολοι βιώνουμε.

2. οσο για το:

"το να πληρώνεις 384 και να έχεις 200κ με 50 ευρώ σου φαίνεται παράδεισος..." αντιπαραθετω : στη Γερμανια μαθαινω οτι με 20 ευρο/μηνα εχεις 1024αρα!!!

3. Τα μητροπολιτικα δικτυα θ' αργησουν πανω απο 2 χρονια κι αν ερθουν θα τα παρουν πρωτα οι μεγαλοι δημοι και θα τα μοιρασουν αρχικα σε Δ.Υ. και μετα σε ιδιωτες.

 

4. επειδη "περασα" καποτε απο το club των MME και ξερω τη νοοτροπια των "δημοσιογραφων" , δε δινω δεκαρα για τετοιου ειδους ΨΩΝΙΑ-ΠΙΟΝΙΑ.

5. "PEOPLE HAVE THE POWER"

>Undead<
Link to comment
Share on other sites

Pedia,to teleyteo kero exo pali problimata me ti taxitita!Diatheto to gnosto paketo 384 3+3 apo ton ianouario.Se kapoia fasi eftiakse gia kana 2 mino..meta pire pali ti kato bolta..katebasma sta 18 kai 20 kb....Kaneis allos apo sallonika kedro na adimetopizei kati paromoio!?Tous M******s de tous ksanaperno til,tous exo sixathei!!!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...