Jump to content

[Επίσημο] Motorola V1050


jonakic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλώδιο εγώ έχω της Μοbile Action, το είχα πάρει για το V525 πρόπερσι και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.....

αυτο ειχα και εγω αλλα δεν δουλευε, εσβηνε το τιλεφονο.

σε σενα πως δουλευει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 676
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αυτο ειχα και εγω αλλα δεν δουλευε, εσβηνε το τιλεφονο.

σε σενα πως δουλευει?

 

Και σβηστό να είναι, πάλι συνδέεται με το PC αν έχετε το πρόγραμμα "Mobile Phone Tools"...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Ξέρει κανείς αν τελικά το V1050 έχει bluetooth;

Το έχει ξεκλειδώσει κανείς με επιτυχία;

Γιατί σε επίσημο site της Motorola λέει ότι έχει.

http://www.motocoder.com/motorola/template.jsp?filename=center_V1050.html

Για ρίξτε μια ματιά!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ta paixnidia tou 1050 kanoun kai gia to moto v3x?
"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

Μήπως το Ε1070 έχει κάποια σχέση απο άποψη λογισμικού με το V1050;;;; Εάν δείτε τα χαρακτηριστικά είναι ακριβώς τα ίδια μόνο που το πρώτο έχει ΒΤ και 30x40 mm οθόνη σε αντίθεση με 33χ45 mm οθόνης του V1050. Καταλαβαίνεται τι υπονοώ.... Unbranded Motorola V1050;;;
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

ta paixnidia tou 1050 kanoun kai gia to moto v3x?

λογικα ναι, αφου εχουν την ιδια αναλυση

Link to comment
Share on other sites

ael exeis dokimasei na peraseis kanena firmware apo to v1050.com...kala gia elllinika den nomizw an peraseis pantos kanena kalo kai figei h voda kai exei kai kamia veltiosh tis prokopeis msg me pio kai pos na to valw kai egw!
Link to comment
Share on other sites

Είναι ακόμη για επισκευή το κινητό μου.... Υπάρχει στο V1050.com, ένα Firmware του F4LKON, που το` χεί κάνει κάποιες μετατροπές, το περνάς και μετά περνάς και ένα Flex του Ε1000 που και σ`αυτό ο F4LKON το` χεί κάνει κάποιες μετατροπές, βασικά εμένα δεν μου άρεσε.... Προτιμώ ένα Unvbranded Firmware που να είναι αποκλειστικά και μόνο για το V1050.
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Ετσι βγαίνει το firmware του δεν υπάρχει ακόμα χωρις vl.

Εγώ περναω αυτό R26LD_U_83.38.49I_LP0038_DRM0003_JPGR_R26VFV1050_04_USV1050VFGRR26026_1FF.shx

Για να κάνεις debrand απλώς θα βάλεις απο κάποιο παρόμοιο τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, βρήκα έναν τρόπο να μεταφέρει κάποιος αρχεία στο φάκελο KJAVA του Motorola V1050 χρησιμοποιώντας το πρόγραμμα Mobile Phone Tools 4.04 και το καλώδιο σύνδεσης USB με τον υπολογιστή. Πρέπει να γίνουν τα εξής:

1. Φόρτωμα του προγράμματος, αριστερό κλικ στο "Multimedia Studio" και στο "File Transfer Studio".

2. Στο δεξιό χώρο που ονομάζεται "Mobile Phone" μεταφορά στο φάκελο (folder) MMC(Removable) > mobile.

3. Πάτημα στο κουμπί που είναι στα αριστερά από το κόκκινο Χ στη σειρά με τα εικονίδια, στον δεξιό πάντα χώρο (Mobile Phone). Δημιουργείται ένας φάκελος (folder) τον οποίο και ονομάζουμε KJAVA. Το πρόγραμμα μπαίνει αυτόματα στο φάκελο KJAVA και όποια αρχεία περνάμε αντιγράφονται στο φάκελο αυτό.

Αν γυρίσουμε ένα επίπεδο πιο πάνω, στο φάκελο mobile, δε θα φαίνεται ότι υπάρχει ο φάκελος KJAVA, αλλά οι αντιγραφές θα έχουν πραγματοποιηθεί κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

http://a508.g.akamai.net/7/508/787/20040802192230/www.motorola.com/css/images/logo.gif

 

Tο DC600 το έφερε η Vodafone στην τιμή των 40 Eυρώ

 

Το έχει πάρει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Μπορεί κάποιος να μου πει εάν το V1050 έχει ενσωματωμένο audio player ή mp3 player ή κάτι παρόμοιο;

Και αν γνωρίζει που μπορώ να το βρω στο internet ή στο wap;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Pros to paron to diko moy kinhto den apoxwrizete to v.live epidei einai

apo ta teleytaia montela(me neoteri plaketa opws moy eipane sto 9volto)

TO PSAXNOYNE................

Exoyne USB kalwdio me 18 euro...............

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουν βγεί revision πλακετών γι αυτό το μοντέλο ακόμα. Προφανώς σου πούλησαν μπαρούφα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Μπορεί κάποιος να μου πει εάν το V1050 έχει ενσωματωμένο audio player ή mp3 player ή κάτι παρόμοιο;

Και αν γνωρίζει που μπορώ να το βρω στο internet ή στο wap;

exei kai malista arketa kalo (alios den tha mporouses na deis tv sto live oyte na akoys mp3)

Link to comment
Share on other sites

Πέρασαν 2 βδομάδες απο τότε που έστειλα το κινητό για επισκευή και ακόμη δεν το έφεραν. Κάτι μου λέει πώς θα αργήσει και άλλο, φαίνεται την νέα πλακέτα την ψήνουν καλά....
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Phra thl to 9volto kai ayrio fernoyne nees firmware,pithanon kai toy v1050,

giati se ola ta v1050 den leitoyrgoysane oi yparxoyses firmware.........

Episeis thelw na rwtisw:

Exw katebasei ena swro ergaleia,p.x. skin creator,POIA DOYLEYOYNE,POIES EPEMBASEIS MPORW

NA KANW STO V1050?

PX sta arxeia,foto,sounds,video,MPORW na balw extra fakeloys(na xwrisw toys hxoys se fakelo me amr,se allo

fakelo oi midi kai se allo oi mp3)

Opws kai stis foto.............

KAI PWS SYNDAIW TO p2kman ME TO KINHTO?

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...