Jump to content

Ποιο είναι το καλύτερο συμβατό ADSL modem της αγοράς;


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Paides kalhmera mia erwthsh katafere kaneis na syndethei me to EMULE ston server RAZORBACK2 me to Alcatel speedtouch 510i ( mou grafei lowid kai den syndeete logo twn rythmisewn tou NAT). Mporei kapoios na bohthhsei ...

 

To parapanw modem router ton exw sthn doylia epeidh ekana aithsh dsl gia to spiti poio adsl modem mou proteinete (pou na mhn exei problhmata me ton razorback2) apo afta pou dinei o OTE. Tha protimousa kati se router mias kai exw 1 pc kai 1 laptop pou thelw na syndesw epanw...

 

Thanks inadvance

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • Απαντήσεις 158
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον παιδια θα παω μεσ την αλλη εβδομαδα να παρω ενα ρουτερ. Να παρω το Robotics 9105 ή της Zyxel 650R??? Δεν εχω δει σημαντικες διαφορες αναμεσα στα δυο αυτα,ενω εχουν και την ιδια τιμη... Προσανατολιζομαι στον Robotics που το εχω βρει 59 ευρω στο ιντερνετ
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια θα παω μεσ την αλλη εβδομαδα να παρω ενα ρουτερ. Να παρω το Robotics 9105 ή της Zyxel 650R??? Δεν εχω δει σημαντικες διαφορες αναμεσα στα δυο αυτα,ενω εχουν και την ιδια τιμη... Προσανατολιζομαι στον Robotics που το εχω βρει 59 ευρω στο ιντερνετ

Robotics me hilia!

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ robotics ψηφίζω. Και αν δώσεις 10 ευρώ ακόμα παίρνεις το 9107 που ενσωματώνει print server και υποστηρίζει adsl2+ που υποτίθεται ότι θα φέρει ο πΟΤΕ μέσα στο 2006 (λέμε τώρα...).

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ robotics ψηφίζω. Και αν δώσεις 10 ευρώ ακόμα παίρνεις το 9107 που ενσωματώνει print server και υποστηρίζει adsl2+ που υποτίθεται ότι θα φέρει ο πΟΤΕ μέσα στο 2006 (λέμε τώρα...).

Swsto kai auto.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σκέφτομαι να αγοράσω το U.S. Robotics MAXg ADSL2+ τι λέτε είναι καλό; Έχετε να μου προτείνετε κάτι άλλο; Α έχω Tellas 384/128.
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τι λέτε για αυτό;

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=5844855779&ssPageName=STRK:MEWA:IT

 

Σκέφτομαι στις επόμενες ημέρες να πάρψ το Forthnet in a Box Plus και αντί του ασύρματου να χρησιμοποιήσω αυτό.

 

Κάνει για ISDN?

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο βρε παιδιά.

 

Μένω Καλλιθέα, Πλατεία Δαβάκη. Πώς μαθαίνω ποιο dslam έχει η περιοχή μου;

Από τον ΟΤΕ εξαρτάται;

 

Πώς το μαθαίνω;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...