Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ούτε αυτό παίζει....Οι φωτό δεν φαίνονται με κανένα τρόπο....Αποτελεί μάλλον την πιό must Smart Ghost Pro εφαρμογή.....:cry::p

ego afto kano kai doulebi molis tora to ekana.trabiksa mia photo me tin camera kai piga na tis balo kai den tin eblepe,molis aniksa to resco kai tin fortose meta tin eblepe to programa kai tin ebala kanonika stin epafh pou i8ela.Ti napo den ksero ti simbeni pantos prepi na ime poli tixeros pou doulebi se mena:D

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ego afto kano kai doulebi molis tora to ekana.trabiksa mia photo me tin camera kai piga na tis balo kai den tin eblepe,molis aniksa to resco kai tin fortose meta tin eblepe to programa kai tin ebala kanonika stin epafh pou i8ela.Ti napo den ksero ti simbeni pantos prepi na ime poli tixeros pou doulebi se mena:D

Eρώτηση έτερη : Σου λειτουργεί η κλήση με βίντεο;;; Σε εμένα εκτός στο preview, με κανένα τρόπο δεν φαίνεται τίποτα στη κλήση, περισσότερο από μαυρίλα....:w00t:

Link to comment
Share on other sites

ετσι και αλιος η εφαρμογη ειναι μουφα τσαμπα ο κοπος σου πηγε

 

Δεν ανιχνεύει όταν λες ψέματα...???Κρίμα και ήθελα να τεστάρω μερικά άτομα...;) ;)

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Eρώτηση έτερη : Σου λειτουργεί η κλήση με βίντεο;;; Σε εμένα εκτός στο preview, με κανένα τρόπο δεν φαίνεται τίποτα στη κλήση, περισσότερο από μαυρίλα....:w00t:

den to exo dokimasi me video giati den me poli endiaferi.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Όταν βάλεις ένα προγραμματάκι να τρέχει για να σου εμφανίζει τις φωτο σε πλήρη οθόνη πρέπει η εφαρμογή να τρέχει έτσι?Δεν τραβάει αυτό μπαταρία?Κανένα προγραμματάκι που να ρυθμίζεις το κινητό τι ώρα να ανοίγει και να κλείνει υπάρχει?Πιστεύω θα ήταν χρήσιμο ;)
Link to comment
Share on other sites

Όταν βάλεις ένα προγραμματάκι να τρέχει για να σου εμφανίζει τις φωτο σε πλήρη οθόνη πρέπει η εφαρμογή να τρέχει έτσι?Δεν τραβάει αυτό μπαταρία?Κανένα προγραμματάκι που να ρυθμίζεις το κινητό τι ώρα να ανοίγει και να κλείνει υπάρχει?Πιστεύω θα ήταν χρήσιμο ;)
αναλογως το προγραμματακι. ο κανονας λεει οχι ιδιαιτερα.

για να κλεινει υπαρχει το turn off. για να ανοιγει νομιζω πως οχι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανιχνεύει όταν λες ψέματα...???Κρίμα και ήθελα να τεστάρω μερικά άτομα...;) ;)

μπα αστο καλυτερα να καταλαβαινεις μονος σου αν λεει ψεματα ή οχι γιατι αν περιμενις ετσι βραστα

Link to comment
Share on other sites

Eρώτηση έτερη : Σου λειτουργεί η κλήση με βίντεο;;; Σε εμένα εκτός στο preview, με κανένα τρόπο δεν φαίνεται τίποτα στη κλήση, περισσότερο από μαυρίλα....:w00t:

 

Για τις φωτογραφίες,εγώ έκανα το εξής: έφτιαξα στην mmc ένα φάκελο χύμα όχι μέσα στο images και έβαλα τις εικόνες που θα αντιστοίχιζα σε επαφές.Το resco το έχω και εγώ και δεν παίζει κάποιο ρόλο με το smartcom αφού μπαίνω στις εικόνες και δεν μου εμφανίζει καμία πάρ'αυτα.

 

Όσο για το video έχω αναφέρει νωρίτερα ότι έσω φτιάξει videotone 3gp και έπαιζε κανονικά αλλά το video παίζει και όταν πατάς κλήση σε κάποια επαφή :p οπότε ή το ξεχνάς μέχρι να το φτιάξουν ή όποτε παίρνεις κάποιον τηλέφωνο θα έχεις το κινητό στο αυτί σου και θα παίζει video...(με ήχο εννοείται :p )

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Το psiloc screensaver σας δουλεύει με Ν70; έγινε κανονικά εγκατάσταση αλλά όταν πάει να μπει σε λειτουργία βγάζει σφάλμα συστήματος... Δοκιμάζω με την έκδοση 2.00. Κανένα άλλο αντίστοιχο πρόγραμμα υπάρχει;
Link to comment
Share on other sites

OggPlay 1.6.6 BETA

 

Aπο οτι βρηκα δοκιμαστηκε σε Ν90 και ειναι οκ

,μονο προβλημα οτι εμφανιζει πολυ μικρα τα γραμματα

http://www.rapidsharing.com/22d448c8994bfdc18eb5c118e2074219

 

http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=90971

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Έχω το MobiLuck 3.55v και μοθ τραβάει κάποια κολλήματα.Ενώ χτες μοθ δούλευε κανονικά και έστελνα εφαρμογές που ήθελα σήμερα με το που πάω να κάνω αποστολή σε ένα κινητό με πετάει έξω.Τι μπορεί να φταίει?Να το βγάλω και να το περάσω πάλι?
Link to comment
Share on other sites

Το psiloc screensaver σας δουλεύει με Ν70; έγινε κανονικά εγκατάσταση αλλά όταν πάει να μπει σε λειτουργία βγάζει σφάλμα συστήματος... Δοκιμάζω με την έκδοση 2.00. Κανένα άλλο αντίστοιχο πρόγραμμα υπάρχει;

 

PowerLock της Symbianware. Τον screensaver αυτό το χρησιμοποιώ στο Ν70 και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος :D

 

P.S. Μ-Η-Ν ΜΠΛΕΚΕΙΣ ΜΕ PSILOC, αν αγαπάς το κινητό σου....

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

OggPlay 1.6.6 BETA

 

Aπο οτι βρηκα δοκιμαστηκε σε Ν90 και ειναι οκ

,μονο προβλημα οτι εμφανιζει πολυ μικρα τα γραμματα

http://www.rapidsharing.com/22d448c8994bfdc18eb5c118e2074219

 

http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=90971

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!!:)

 

Με μια πρώτη ματιά, παίζει άψογα στο N70...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

PowerLock της Symbianware. Τον screensaver αυτό το χρησιμοποιώ στο Ν70 και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος :D

 

P.S. Μ-Η-Ν ΜΠΛΕΚΕΙΣ ΜΕ PSILOC, αν αγαπάς το κινητό σου....

Ευχαριστώ πολύ... Ποια έκδοση χρησιμοποιείς; Η 1.0.6 που βρήκα είναι η τελευταία;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ... Ποια έκδοση χρησιμοποιείς; Η 1.0.6 που βρήκα είναι η τελευταία;

 

Nομίζω ναι. Εγώ πάντως χρησιμοποιώ την 1.03, αν και έχω δοκιμάσει και μεταγενέστερη, γιατί, για κάποιο περίεργο λόγο, κάθε φορά που ανοίγω το κινητό πρέπει να ξαναμπώ στο πρόγραμμα και να ενεργοποιήσω ξανά τον screensaver για να τρέχει στο background. Με την 1.03 μία φορά έβαλα σε θέση ON το πρόγραμμα (για να τρέχει στο background) και, από τότε, κάθε φορά που ανοίγω το κινητό, ο screensaver ενεργοποιείται από μόνος του :D

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Έχω το MobiLuck 3.55v και μοθ τραβάει κάποια κολλήματα.Ενώ χτες μοθ δούλευε κανονικά και έστελνα εφαρμογές που ήθελα σήμερα με το που πάω να κάνω αποστολή σε ένα κινητό με πετάει έξω.Τι μπορεί να φταίει?Να το βγάλω και να το περάσω πάλι?

να τη βγαλεις και να βαλεις το profimail που εγκαθιστα και τον profiexplorer ;)

Εγώ πάντως χρησιμοποιώ την 1.03, αν και έχω δοκιμάσει και μεταγενέστερη, γιατί, για κάποιο περίεργο λόγο, κάθε φορά που ανοίγω το κινητό πρέπει να ξαναμπώ στο πρόγραμμα και να ενεργοποιήσω ξανά τον screensaver για να τρέχει στο background.
:whistle:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1130665#post1130665

:)

Link to comment
Share on other sites

emena sto n70 de paizei katholou apsoga sunexizei na kollaei otan teleiwnei to ena ogg kai paei sto allo opws i prohgoumenh version pou epaize sto n70.epishs an exw kai mp3 kai ogg afou paixei ena ogg pataw ena mp3 na paixei mou kollaei.isws na thelei xrono na perasei se allo codec i na ftaiei kati allo.kai telos sta mp3 de mou bgazei to frequency analyzer enw sta ogg to bgazei kanonika.auta!exoume akoma veltiwseis
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

emena sto n70 de paizei katholou apsoga sunexizei na kollaei otan teleiwnei to ena ogg kai paei sto allo opws i prohgoumenh version pou epaize sto n70.epishs an exw kai mp3 kai ogg afou paixei ena ogg pataw ena mp3 na paixei mou kollaei.isws na thelei xrono na perasei se allo codec i na ftaiei kati allo.kai telos sta mp3 de mou bgazei to frequency analyzer enw sta ogg to bgazei kanonika.auta!exoume akoma veltiwseis

 

frequency analyzer? Πού είναι αυτό; Εγώ το μόνο πρόβλημα που είχα είναι πως μου κόλλησε μια φορά, αλλά πάει κανονικά από τραγούδι σε τραγούδι...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλύτερο το profimail από το mobiluck αν και σπαστικό που δεν μπορείς να απεγκαταστήσεις το εμαιλ!Δοκιμάζω να παίξω μερικά βιντεάκια που έχω στο κινητό και μου γράφει αδυναμία αναπαραγωγής βίντεο ή κλιπ ήχου τι μπορεί να συμβαίνει?Δοκίμασα να ακούσω και τα τραγούδια που έχω και τίποτα! :mad:

 

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά.Φρίκαρα λιγάκι πριν!Τώρα δουλεύει κανονικά!τι μπορεί να παίζει? ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλύτερο το profimail από το mobiluck αν και σπαστικό που δεν μπορείς να απεγκαταστήσεις το εμαιλ!Δοκιμάζω να παίξω μερικά βιντεάκια που έχω στο κινητό και μου γράφει αδυναμία αναπαραγωγής βίντεο ή κλιπ ήχου τι μπορεί να συμβαίνει?Δοκίμασα να ακούσω και τα τραγούδια που έχω και τίποτα! :mad:

 

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά.Φρίκαρα λιγάκι πριν!Τώρα δουλεύει κανονικά!τι μπορεί να παίζει? ;)

ti mporei na pezei se poio pragma akrivos file mou?

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλύτερο το profimail από το mobiluck αν και σπαστικό που δεν μπορείς να απεγκαταστήσεις το εμαιλ!Δοκιμάζω να παίξω μερικά βιντεάκια που έχω στο κινητό και μου γράφει αδυναμία αναπαραγωγής βίντεο ή κλιπ ήχου τι μπορεί να συμβαίνει?Δοκίμασα να ακούσω και τα τραγούδια που έχω και τίποτα! :mad:

 

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά.Φρίκαρα λιγάκι πριν!Τώρα δουλεύει κανονικά!τι μπορεί να παίζει? ;)

 

Kei emena ayto moy th spaei sto profimail... :p

 

Padws me ton FExplorer den exw kanena problem opote giati na exw 2 programmata gia ton idio skopo... ? (Kanei kati parapanw to profimail? :confused: )

 

 

PS. Oso gia thn "adynamia anaparagwghs" isws ithele kana restart fadazomai!

Link to comment
Share on other sites

(Kanei kati parapanw to profimail? :confused: )

 

 

PS. Oso gia thn "adynamia anaparagwghs" isws ithele kana restart fadazomai!

στελνει τα κλειδιμενα αρχεια χωρις μετανομασια θαρω

Link to comment
Share on other sites

re paidia i ekdosh tou fexplorer 1.16 pou einai?akousa oti bghke.exete kanena link?kai vlakeia pou de stelnei kleidwmena arxeia akoma.exw to profimail mono gia auto to skopo enw mporousan na kanoun kai to fexplorer na mporei na stelnei!
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

frequency analyzer? Πού είναι αυτό; Εγώ το μόνο πρόβλημα που είχα είναι πως μου κόλλησε μια φορά, αλλά πάει κανονικά από τραγούδι σε τραγούδι...

 

 

to frequency analyzer de fainetai sto arxiko tou skin.prepei na valeis skins pou na to iposthrizoun.sou paizei kanonika to ena meta to allo e?ekanes unistall ti prohgoumenh version kai meta perases thn allh h th perases panw apo thn palia?lew mhpws exoun meinei tpt arxeia apo th palia pou to kollane.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

re paidia i ekdosh tou fexplorer 1.16 pou einai?akousa oti bghke.exete kanena link?kai vlakeia pou de stelnei kleidwmena arxeia akoma.exw to profimail mono gia auto to skopo enw mporousan na kanoun kai to fexplorer na mporei na stelnei!

η ενα 1.16 δεν εχει βγει ακομα το σιτε του fexplorer h**p://www.gosymbian.com/FE_download.html εχει ακομα την 1.15

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...