Jump to content

Destinator 3


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια το εχετε παρει χαμπαρι οτι αναβαθμισεις χαρτων γιοκ για το D3;Ολες θα βγαινουν για το PN.Εγω δεν εχω προβλημα να αγορασω το PN αλλα το ατιμο δεν τρεχει στο Jasjar.Ξερει λοιπον κανεις μηπως υπαρχει προγραμμα μετατροπης των χαρτων απο PN σε D3;

 

Βρε παιδιά αν κατάλαβα καλά στα Windows Mobile 5.0 (δηλ. Qtek 9100 και 9000)

Δεν θα τρέχει το PN?

Για πέστε μου γιατί δεν το κατάλαβα καλά αυτό.

My mobiles so far: Ericsson T28, T320s, T68i, P800, P900, Siemens SL45, Nokia 7650, Qtek S100, Qtek 9100

My PDAs : HP 620LX, Handspring Visor Prism , iPAQ h3950 , iPAQ h5550, Qtek S100, Qtek 9100

Now using: Smartphone:ETEN X500 (WM™ 6.0) PDA:iPAQ h4700 (WM™ 6.0)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βρε παιδιά αν κατάλαβα καλά στα Windows Mobile 5.0 (δηλ. Qtek 9100 και 9000)

Δεν θα τρέχει το PN?

Για πέστε μου γιατί δεν το κατάλαβα καλά αυτό.

 

Το PN δεν παιζει σε VGA οθονες. Αρα εαν εχεις VGA και Win5 δεν θα παιξει! :(

Link to comment
Share on other sites

To Destinator 3 τρεχει καλα στο Acer n30 ( 266 Mhz ) ή θελει πιο γρηγορο επεξεργαστη ? Εχει καποιος τον συνδιασμο αυτο ( Destinator 3 & Acer n30 ) για να μας πει τις εντυπωσεις του ?
:)
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι γιατι έχω μπερδευτεί...? Σκέφτομαι να αγοράσω το 9100 και απο τι εχω διαβάσει στο forum τρέχει το Destinator Pn και οχι το Destinator 3...Ποιες ειναι οι διαφορές τους? το PN ειναι ποιο καινούργιο απο το 3...

 

Ευχαριστώ...

D.G.
Link to comment
Share on other sites

To Destinator 3 τρεχει καλα στο Acer n30 ( 266 Mhz ) ή θελει πιο γρηγορο επεξεργαστη ? Εχει καποιος τον συνδιασμο αυτο ( Destinator 3 & Acer n30 ) για να μας πει τις εντυπωσεις του ?

 

Εγώ έχω περάσει στο Acer το ΡΝ και τρέχει αρκετά καλά. Δεν νομίζω το 3 να έχει διαφορά. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν καταφέρεις να ακους τις οδηγίες του Destinator από το BT hands free σου, γράψε σε παρακαλώ πώς γίνεται! :what:

 

Φίλε Zoo η αντιπαράθεση και η <<αμφισβήτηση>> προσθέτει γνώσεις σε ολους μας. Αυτός είναι άλλωστε και ο σκοπός των φορουμς. Δεν χρειάζετε λοιπόν να απολογήσαι.

Τελικά δεν κατάφερα να ακούσω τις οδηγίες του Destinator από το ΒΤ.

Ισως αυτό να γίνεται με κάποιο πρόγραμμα η με κάποιες συγκεκριμένες συσκευές ΒΤ.

Αν κάποιος φίλος το έχει πετύχει ας μας πει τον τρόπο.

 

 

Γεια σας.

Η λυση του προβληματος ονομαζετε " Pocket Bluetooth Tools ".

Το εχω δοκιμασει και λειτουργει τελεια με ΒΤ GPS & ΒΤ ακουστικα.

Ελπιζω να βοηθησα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο gps εχεις με το Acer n30 ?

 

Δεν έχω κάτι καλό ένα Rilkaline. Είναι για τις δοκιμές. Μάλλον θα πάω για το Fortuna. Έχω προσέξει πως ενώ σε ένα Ipaq που έχω μόλις ανοίξω το ΡΝ ανάβει και το GPS, στο Acer πρέπει να πατήσω ένα κουμπάκι πάνω στο GPS να αρχίσει να αναβοσβήνει το μπλέ λαμπάκι για να μπορέσει να το βρεί. Δεν ξέρω αν αυτό οφείλεται στο συγκεκριμένο GPS ή θα μου το κάνει και στο επόμενο. Στο PPC έχω περάσει το ΡΝ και τους χάρτες απο το 3 και το Resco keyboard για να μπορώ να γράφω ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Η λυση του προβληματος ονομαζετε " Pocket Bluetooth Tools ".

Το εχω δοκιμασει και λειτουργει τελεια με ΒΤ GPS & ΒΤ ακουστικα.

Ελπιζω να βοηθησα.

 

Καλώς ήρθες στο φόρουμ! Για φτιάξε μας!

Αυτό που λες, το έβαλες και ακούς τις οδηγίες του Destinator μέσα από το ΒΤ hands free σου;;;; :shock:

Μουσική δοκίμασες να ακούσεις μέσω του ΒΤ hands free; :music:

 

Edit - Ποιο PPC έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω απο αγγλια ενα qtek 2020 το οποιο φυσικα θα εχει αγγλικα windows.

Θα εχω προβλημα να τρεξω το destinator με τους ελληνικους χαρτες ?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο φόρουμ! Για φτιάξε μας!

Αυτό που λες, το έβαλες και ακούς τις οδηγίες του Destinator μέσα από το ΒΤ hands free σου;;;; :shock:

Μουσική δοκίμασες να ακούσεις μέσω του ΒΤ hands free; :music:

 

Edit - Ποιο PPC έχεις;

 

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

Έχω το DELL X30. Το hands free είναι ένα απλό no name που δουλεύει με όλα τα κινητά.

Οτιδήποτε είναι να ακουστεί από το μεγαφωνάκι του PPC πάει τώρα στο BT habds free.

To ΒΤ GPS που είναι ένα GLOBALSAT δουλεύει συγχρόνως χωρίς κανένα πρόβλημα.

Ελπίζω να φάνηκα χρήσιμος.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να αγοράσω ένα φθηνό ppc, το οποίο το θέλω σχεδόν αποκλειστικά ώς ατζέντα και για να το χρησιμοποιώ για navigation.

 

Πέτυχα σε ένα ελληνικό site το μοντέλο Yakumo Alpha +πλοηγό DESTINATOR3 [ http://multistore.gr/shop/product_info.php?cPath=59&products_id=1193 ] σε πολύ καλή τιμή. Έψαξα στο google αλλά δε βρήκα κάποια κριτική - αξίζει να το αγοράσω;

 

Επίσης, θέλω να ρωτήσω ποια η διαφορά μεταξυ ελληνικών και αγγλικών windows, είναι όπως στα κανονικά windows που απλά τα μενου είναι στα ελληνικά ή υπάρχει και άλλη διαφορά ουσιαστική;

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

Kalhspera

 

8a kanw k gw tis synh8ismenes erwthseis..

Den exw asxolh8ei ka8olou me ppc,apla 8elw na perasw s'ena

HP iPAQ hx2110

to destinator,oxi gia sygxronismo gps ktl,

apla gia plohghsh stous xartes,(prwta ap'ola ths elladas,a8hnas,oti exei.. :O )

To mono p 8elw na ma8w einai h ekdosh tou,h teleytaia,to onoma ktl..

K ta ypoloipa mallon ta vriskw.. :whistle:

Sygnwmh p to lew etsi,alla eimai teleiws asxetos ap'to logismiko ayto,k den 3erw tis symvatothtes tou,8ellw mono na 3erw an sto sygkekrimeno paizei .. :)

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

Έχω το DELL X30. Το hands free είναι ένα απλό no name που δουλεύει με όλα τα κινητά.

Οτιδήποτε είναι να ακουστεί από το μεγαφωνάκι του PPC πάει τώρα στο BT habds free.

To ΒΤ GPS που είναι ένα GLOBALSAT δουλεύει συγχρόνως χωρίς κανένα πρόβλημα.

Ελπίζω να φάνηκα χρήσιμος.

 

Ευχαριστώ πολύ!

Ειδικά για όσους έχουν μοτοσυκλέτα (π.χ. OUMADS) και θέλουν να ακούν τις οδηγίες του Desinator από το BT Hands Free τους είναι πολύ χρήσιμη η πληροφορία σου! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω ενα προβλημα.Πιο συγκεκριμενα, η αποφυγη δρομων δε δουλευει με τιποτα απο τη στιγμη ακομα που αγορασα το προγραμμα(παρα μονο για την αποφυγη δακτυλιου).Οταν παταω σε καποια απο τις υποκατηγοριες(π.χ διοδια, Αττικη Οδο δεν ανταποκρινεται-συγκεκριμενα στα διοδια μου εμφανιζει "κουτακια" εκει που θα επρεπε να ειναι οι εκαστοτε σταθμοι διοδιων).

Εχω δοκιμασει τα παντα.

Εχω τους τελευταιους χαρτες, τα τελευταια For Links, εχω απεγκαταστησει και ακολουθως εγκαταστησει κανονικα το προγραμμα και γενικα εχω δοκιμασει τα παντα.

Μπορει καποιος στον οποιο δουλευουν κανονικα ολες οι κατηγοριες αποφυγης δρομων να μου στειλει τo φακελο ForLinks?

Το email μου ειναι vagouar@in.gr

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή θα πάω Ευρώπη και θα χρειαστώ μερικούς χάρτες υπάρχει περίπτωση να τους βρω κάπου χωρίς να τους αγοράσω;;;

Εχω έναν Acer N35 με αγορασμένο το destinator για Ελλάδα. Κάτι μου είπαν για mapmonkey μπορεί να βοηθήσει κανείς; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή θα πάω Ευρώπη και θα χρειαστώ μερικούς χάρτες υπάρχει περίπτωση να τους βρω κάπου χωρίς να τους αγοράσω;;;

Εχω έναν Acer N35 με αγορασμένο το destinator για Ελλάδα. Κάτι μου είπαν για mapmonkey μπορεί να βοηθήσει κανείς; Ευχαριστώ

 

Αν θες να πας Ευρωπη φιλε μου, τοτε ξεχνα το Destinator, βαλε το Tom Tom Navigator 5 το οποιο ειναι κορυφη. Αν το χρησιμοποιησεις θα παρακαλας να βγαλει και Ελληνικους χαρτες μιας και το Destinator φαινεται να ειναι σε πρωιμο σταδιο αν συγκριθει μαζι του. Αυτον τον καιρο κυκλοφορει στο Internet το Tom Tom 5 Europe DVD που εχει χαρτες απο zweden / sweisch / austria / norway / Major roads of europe / italy / iberia (spain -portugal) / england / france / finland / germany / denmark / benelux.

Ειναι 2.63 GB και βρισκεται ευκολα. Αν θελεις βοηθεια PM me και θα σε κατατοπισω για το που θα το βρεις.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...