Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mε το Nero Wave editor μπορεις να κανεις cut,copy,paste,delete τα mp3(το περιεχομενο τους) σου και να τα φτιαξεις mp3 ringtones!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια θα ηθελα ringtones αλλα σε μορφη midi.

αλλιως ηξερα να το κανω με το aydiograbber.

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

ποια τραγουδια θελεις? στειλε μου ενα pm να δω αμα τα εχω να τα ανεβασω στο briefcase μου..αλλα ριξε και μια :worry: μηπως και βρεις κατι :!:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

geia sas exo kinito k700i kai to piran prin ena mina alla exo ena problima.. apo tin arxi leitorgousan oi iperi8res kai perasan meres kai xoris logo den leitourgoun kai den ksero to giati... mipos ksereis kaneis apo esas;;

euxaristoo..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ παλι.

Απλα θα επιβεβαιωσω την απαντηση που ειχαν δωσει καποια παιδια στο ερωτημα μου . Λοιπον αλλαξα την μπαταρια(απογοητευση βεβαια που τελειωσε σε 1 χρονο), κ λυθηκε το προβλημα να κλεινει μονο του μολις με καλουσαν.....ετσι για να ξερουν κ αλλοι τι να κανουν σε παρομοια περιπτωση(ευχομαι να μην υπαρξουν εννοειται).

Link to comment
Share on other sites

geia sas exo kinito k700i kai to piran prin ena mina alla exo ena problima.. apo tin arxi leitorgousan oi iperi8res kai perasan meres kai xoris logo den leitourgoun kai den ksero to giati... mipos ksereis kaneis apo esas;;

euxaristoo..

Πειρεργο...Αν εχεις εγγυηση λογικα πρεπει να σου το φτιαξουν!

Σταματησαν ενετελως ναλειτουργουν?Οι καποιες φορες μονο?Εμενα μονο οταν το αγορασα στην πρωτη χρηση της λιγο κολλησε να τραβηξει αρχεια αλλα τωρα δουλευει

Link to comment
Share on other sites

Mηπως ξερετε κανα κρυφο μενου με κρυφες ρυθμισεις?

 

ναι υπαρχει.. 1. >*<<*<* και 2. >*<**< οπου <>αριστερο και δεξιο βελος αντιστοιχα :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι υπαρχει.. 1. >*<<*<* και 2. >*<**< οπου <>αριστερο και δεξιο βελος αντιστοιχα :!:

 

Το 2. σε εμενα δεν δουλευει, καλυτερα δοκιμασε τον 1ο τροπο που ειναι σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

Το 2. σε εμενα δεν δουλευει, καλυτερα δοκιμασε τον 1ο τροπο που ειναι σιγουρος

εχεις δικιο.τον παραθετω παλι τον 2. >*<**<*.παντως ο 1.ος ειναι αυτος που σου χρησιμευει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

twra autes tis meres tha to pigaina na to doun exw eggoiisi xtes prosapthousa na steilo ston pc mou kai den ginotan kai to ekana sinexeia kai meta arxise na stelnei... :blink: les kai ebale mpos i mixani :lol: asta na pane twra einai mia xara wraia :cool:
Link to comment
Share on other sites

twra autes tis meres tha to pigaina na to doun exw eggoiisi xtes prosapthousa na steilo ston pc mou kai den ginotan kai to ekana sinexeia kai meta arxise na stelnei... :blink: les kai ebale mpos i mixani :lol: asta na pane twra einai mia xara wraia :cool:

φιλαρακο εαν ειναι αυτο το προβλημα πως να στελνεις στο pc,δεν εχει προβλημα το κινητο! το προβλημα το κανει η συσκευη υπερυθρων που ειναι συνδεδεμενη στον υπολγιστη σου.ποτε δουλευει ποτε οχι και σου λεω οτι η συσκευη που εχεις ειναι μαλλον της mobile-action.παντως ολα τα προιοντα αυτης της εταιριας ειναι δυσλειτουργικα.παρε ενα bluetooth και θα εισαι μια χαρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΠΑιδια κανα site Με καινουρια .mid ελληνικα η ξενα?Οχι δηλαδη αλλα να μην μπαινουμε vodafone live να πληρωνουμε ενα η δυο καινουρια οπως NYLON,Νοημα κτλ. ενω μπορει να υπαρχουν και στο net...

 

Ξερει κανεις?

http://www.danasoft.com/sig/MPlataris-cucbu.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΠΑιδια κανα site Με καινουρια .mid ελληνικα η ξενα?Οχι δηλαδη αλλα να μην μπαινουμε vodafone live να πληρωνουμε ενα η δυο καινουρια οπως NYLON,Νοημα κτλ. ενω μπορει να υπαρχουν και στο net...

 

Ξερει κανεις?

 

 

site οχι :!: briefcase πολλα ;) με :worry: :worry: αρκετο κατι θα βρεις εδω μεσα ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μηπως υπαρχει τροπος να αλλαξω τα εικονιδια του μενου του k700?(μαλλον απιθανο!)

οχι δεν γινεται αυτο που λες!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει καποιος πως μπορω να δω τι λογισμικο εχει το κ700.

 

 

μια :worry: :worry: δεν εβλαψε κανεναν :mad: ριξε και κανενα :worry: κανα 2 σελιδες πισω :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Μήπως ξέρει κανείς ποιά είναι η τελευταία έκδοση του λογισμικού του κ700?Εγώ έχω τήν R2AY004,είναι η τελευταία ή υπάρχει και νεότερη?

 

 

ναι αυτη ειναι η τελευταια εκδοση του λογισμικου ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ raver.Μήπως ξέρεις που μπορώ να βρίσκω τις εκδόσεις του κ700i.Φαντάζομαι στο site της sonyericsson αλλά σε ποιο σημείο?

 

 

κοιτα εδω ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από όσα έχω διαβάσει έως τώρα ο μόνος τρόπος για μεταφορά δεδομένων στο πισι είναι ένας bluetooth adaptor. Έχετε να μου προτείνετε κάποιον καλό και φτηνό ? Στο fleamarket έχω δεί για έναν με 100 range , όμως επειδή τον πουλάνε πολλοί σκέφτομαι μήπως έχει "προβληματάκια" .

Κάποια πρόσταση?

Link to comment
Share on other sites

Από όσα έχω διαβάσει έως τώρα ο μόνος τρόπος για μεταφορά δεδομένων στο πισι είναι ένας bluetooth adaptor. Έχετε να μου προτείνετε κάποιον καλό και φτηνό ? Στο fleamarket έχω δεί για έναν με 100 range , όμως επειδή τον πουλάνε πολλοί σκέφτομαι μήπως έχει "προβληματάκια" .

Κάποια πρόσταση?

 

και κατεμε ο καλυτερος τροπος.εγω θα σου προτεινα να παρεις αυτον εδω bluetooth adaptor .

αυτον χρησιμοποιω εδω και 1 χρονο και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος!

παντως μακρυα απο mobile-action :X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χμμ αυτό που λες πρέπει να είναι ακριβώς το ίδιο με αυτό που είναι στο fleamarket. Οπότε θα το χτυπήσω όπου βολεύει καλύτερα (Eura) :P

 

thnx

Link to comment
Share on other sites

site οχι :!: briefcase πολλα ;) με :worry: :worry: αρκετο κατι θα βρεις εδω μεσα ;)

 

 

Μηπως με ενα pm μου ελεγες κανα δυο για να κατεβασω κανενα στο κινητο?

http://www.danasoft.com/sig/MPlataris-cucbu.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...