Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ σκέυτομαι να αγοράσω τα Air max 2003 της NIKE, αλλά είναι λίγο ακριβούστικα.... ~180€ :whistle::whistle:

http://niketown.nike.com/img/prod/306578/306578_141_POP-1.JPG

 

 

 

Φανταστικο παπουτσι...Το εχω παρει σε μπλε αλλα με υφασμα,οχι δερματινο...Ειναι λιγο πιο χειμωνιατικο το δικο μου...Τωρα θελω αυτα που επισυναψα εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=41913&page=37&pp=20

αλλα δεν την πηρα ακομα τη μεγαλη αποφαση (190 ευρω) να τ'αγορασω...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ontos poly oraio paputsi..eidika se mauro..mamamaei!!!!!...to exo dei mauro se ashmi....

 

pantos genikotera emena dne mu aresei na agorazo paputsioa pu exei valei olos o kosmos!....opos gia paradeigma ta ashmenia to aplia ta air max opou eixe bromisei o topos!

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο παπουτσι οντως σε μαυρο δεν το χω δει ομως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Όχι και λογικές τιμές ρε φίλε.Όλα έχουν τουλάχιστον 100 ευρώ + ...

otan ta pio polla modela ths nike ksekinoyn apo 135 eyro kai pane mexri 220(millenium)tote ta 80 eyro pou kanoyn ta kitrina asics h akoma kai ta 100 pou kanoyn ta dika mou exoyn diafora...eksallou ta asics kratane kiolas.na fantasteis ta fwraw 5 mines poly syxna kai oute pou exoyn pathei tpt.se antithesi me kati nike(shox-millenium ktl...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εννοείτε πως αν το οικονομικό δεν είναι πρόβλημα θα πας στα Tod's (Βουκουρεστίου). Είναι τα καλύτερα car shoe του κόσμου και γενικά από τα καλύτερα υποδήματα (και εξαιρετικά άνετα επίσης). Αλλά ξεκινάνε από 200 ευρώ...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι να πάρω ένα ζευγάρι παπά...Λέω να πάρω κάτι σε στύλ Asics Onitsuka Tiger σε μαύρο με άσπρο... Τι λέτε? :confused: Τα έχει δει κανενας σε κάποιο μαγαζί της Θεσ/νίκης? Κάποια άλλη πρόταση σε τέτοιο στυλ?(Κομψό κ άνετο για πολλές ώρες...Δεν θέλω puma όμως γιατί τα προηγούμενα χρόνια είχα γυρω στα 6 ζευγάρια πούμα κ τα ψιλοβαρέθηκα,... :O )
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι να πάρω ένα ζευγάρι παπά...Λέω να πάρω κάτι σε στύλ Asics Onitsuka Tiger σε μαύρο με άσπρο... Τι λέτε? :confused: Τα έχει δει κανενας σε κάποιο μαγαζί της Θεσ/νίκης? Κάποια άλλη πρόταση σε τέτοιο στυλ?(Κομψό κ άνετο για πολλές ώρες...Δεν θέλω puma όμως γιατί τα προηγούμενα χρόνια είχα γυρω στα 6 ζευγάρια πούμα κ τα ψιλοβαρέθηκα,... :O )

 

Κι εγώ πρόσφατα ψηνόμουνα για τα μαύρα με το κόκκινο, έχω ακούσει καλές κριτικές. Τώρα για Θεσ/νίκη δεν μπορώ να σε βοηθήσω.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίο το ασημί ε; Τα έχει δει κανείς Θεσ/νικη; Νομίζω πως κάποιος πριν έγραψε ότι έχει στη Fena.
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίο το ασημί ε; Τα έχει δει κανείς Θεσ/νικη; Νομίζω πως κάποιος πριν έγραψε ότι έχει στη Fena.

Πολυ ωραιο. Απτα ομορφοτερα asics που εχω δει. Ποσο περιπου να κανει;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρετε πως λέγονται αυτά τα Puma που έχουν το σήμα απ τη εξωτερική πλευρά;
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο. Απτα ομορφοτερα asics που εχω δει. Ποσο περιπου να κανει;

 

Υπολόγισε το πολύ 120 ευρώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα σήμερα σε ένα κατάστημα Θεσσαλονίκη και μου είπε ότ αυτά τα ασημί με μαύρο είναι παλιό μοντέλο και δεν τα φερνουν άλλο! Επίσης μου είπε ότι οι τιμή αυτών των Asics κυμαίνεται απο 95 μέχρι 105 ευρώ.
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Ναι γίνεται συχνή ανανέωση των μοντέλων της Asics.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω που πιστεύετε ότι μπορεί να βρεί κανείς την μεγαλύτερη ποικιλία σε αθλητικά παπούτσια Nike στην Αθήνα; Ρωτάω γιατί ήμουν σήμερα στη Εμμ. Μπενάκη (αν δεν κάνω λάθος, αναφέρομαι στο γνωστό δρόμο με τα μαγαζιά με αθλητικά) και είδα κάτι Nike (outdoor) που γούσταρα πολύ. Λεγόντουσαν Kastra, Kostra, κάπως έτσι. Τα είδα σε ένα μαγαζί στα 66€ αλλά δεν είχε το νούμερό μου (46). Στο διπλανό που ρώτησα και είχε το νούμερο μου ζητούσαν 115€ :!:. Έτσι θέλω να δω και αλλού τιμές. Δεν με χαλάει να δώσω και 115€, μου αρέσει πολύ το παπουτσάκι, αλλά δεν θέλω να τα δώσω χαριστικά.

 

Συγχωρέστε με :O, κάνω το post πολύ βιαστικά και δεν έχω διαβάσει όλο το thread. Αν έχει απαντηθεί ξανά η ερώτηση, δώστε μου ενα link. Ευχαριστώ.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Από ΝΙΚΕ τα καλύτερα νομίζω είναι Ψυχικό και Γλυφάδα (κοντά στπ Φάρο επί της Κηφισίας και Λεωφόρος Βουλιαγμένης, τώρα νούμερο θα σε γελάσω).

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Pernaw mia volta kai apo Kalogirou (Patriarxou Iwakeim) 2 vimata apo tin Plateia Kolonakiou. Isws vreis kati:)

Σε ΠΟΛΥ υψηλότερη τιμή από άλλα καταστήματα σε άλλες περιοχές όμως! :confused:

 

πχ. Πειραιάς.

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ε καλά για Καλογήρου μπορείς να πας παντού, από Μοναστηράκι μέχρι Αμεπλόκηπους, το θέμα είναι η ποικιλία. Πάντως στο κέντρο έχει εκτός από το Κολωνάκι και στη Πλατεία Κολοκοτρώνη και στο Μοναστηράκι, άρα υπάρχουν εναλλακτικές.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Άλλο λεώ:

 

ΣΙΓΑ μην πάει ο άνθρωπος για car shoes στην Καλογήρου. Μπορεί να πάει κάλλιστα σε άλλα μαγαζιά, να βρει τις ΙΔΙΕΣ μάρκες και σε πολύ καλύτερες τιμές ;)

 

Μια βόλτα στα μαγαζιά του Πειραιά θα σας πείσει. Αρκετά φθηνότερα από Γλυφάδα, Ψυχικό κλπ και ΠΟΛΥ φθηνότερα από Κολωνάκι, για τα ΙΔΙΑ ακριβώς πράγματα.

 

Υπάρχει κορυφαίο κατάστημα εδώ και δεκαετίες για παπούτσι "οδήγησης" αλλά και πιο αμπιγιέ, με ΠΟΛΛΕΣ μάρκες, τουλάχιστον 5-6 ιταλικές (κορυφή), timberland, sebago, tod's, car shoe, τα πάντα. Αν δεν θεωρηθεί διαφήμιση, θα το αναφέρω στο τόπικ, αλλιώς pm.

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα μέσω pm. Πάντως σε αυτό που λες δεν έχεις κι άδικο το έχω προσέξει κι εγώ και μάλιστα από Κολωνάκι σε Χαλάνδρι. Φυσικά δεν ξέρω πόσα έχει διαθέσιμα ο φίλος, μπορεί να μην τον πειράζει.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Πώς σας φαίνονται οι καινούριες μου παντόφλες; :D :D :p
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Πώς σας φαίνονται οι καινούριες μου παντόφλες; :D :D :p

Τρελα. Εννοειται οτι με αυτες θα κυκλοφορεις κ εξω ε; :whistle:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να ρωτησω. Ποσο τις πηρες;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...