Jump to content

Series 40 - 6230i / 8800 (208x208), Games, Applications, Wallpapers


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν ταιριάζουν αλλα, αν κατεβάσεις το Nokia Theme Studio οταν πας να ανοίξεις ένα theme σου λέει για πιό κινητό είναι και έχει επιλογή για το 7280. Κάνει resize το theme για το συγκεκριμένο κινητό. Οπότε δεν έχεις πρόβλημα.

 

ευχαριστω πολυ. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 179
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω αν ταιριάζουν αλλα, αν κατεβάσεις το Nokia Theme Studio οταν πας να ανοίξεις ένα theme σου λέει για πιό κινητό είναι και έχει επιλογή για το 7280. Κάνει resize το theme για το συγκεκριμένο κινητό. Οπότε δεν έχεις πρόβλημα.

 

το κατευασα αλλα ειναι μονο για 15 μερες εχει κανεις το κ**κ η τον αριθμο για να ειναι οκ?

Link to comment
Share on other sites

το κατευασα αλλα ειναι μονο για 15 μερες εχει κανεις το κ**κ η τον αριθμο για να ειναι οκ?

 

Το πρόγραμμα είναι δωρεάν. Άνοιξε το και πάτα Help και θα δεις να γράφει Registration (αν θυμάμαι καλά). Θα σου ανοίξει ένα παράθυρο και από εκεί ακολουθείς τις οδηγίες και θα σου έρθει με e-mail ο κωδικός.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

http://www.imserba.com/free-nokia-series40-games.html

 

games kai applications

ta applications einai 23 selides kai gia na mhn psaxnete pia einai jar kai oxi symbian katebaste mono ta ekseis:

:w00t:

alarm clock

camara oscura

converter

eurocalculator

lunar

c2

mygirls

nokiatester

Odysseus-en

periodicTable

WebViewer

Link to comment
Share on other sites

πάντος δοκίμασα να βάλω το Πί σί σουΐτ από το 8800 και κόλησε δύο φορές ο υπολογιστής και έκανα ρηστάρτ :mad:
Link to comment
Share on other sites

πάντος δοκίμασα να βάλω το Πί σί σουΐτ από το 8800 και κόλησε δύο φορές ο υπολογιστής και έκανα ρηστάρτ :mad:

Γιατί από το 8800? Κατέβασε για τα Nokia series 40. Ίσως είναι διαφορετικό.

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΔΩΡΕΑΝ ΓΙΑ ΤΟ 6230i?ΧΑΡΤΕΣ?

Αρχηγέ το 6230i δεν είναι smartphone. Ένα πολύ καλό τηλ. για τα λεφτά του και για αυτά που προσφέρει (βέβαια υπάρχει και θα υπάρχει και ο ανταγωνισμός (Κ750i)). Χάρτες, τηλεκοντρόλ, αντικουνουπικά και τα συναφή μόνο για smartphones (δες Nokia 6600, Siemens sx1 κ.ο.κ.)

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να έχουν, όπως προείπα, το elkware's solitaire, μετά από τόσο καιρό ίσως τα μισά παιχνίδια από το 6230 ή έστω κάτι που να χρησιμοποιεί τις έξτρα 3d εντολές. Αυτά... Εφαρμογές τώρα για series 40 ίσως να είμαι άσχετος αλλά δεν είχα βρει κάτι που εγώ να θεωρώ χρήσιμο... εκτος από μία πυξίδα :) Το εορτολόγιο που λες είναι Ελληνικό και 208 x 208; Σε ευχαριστώ,

 

the doc

Είναι ελληνικό, 208Χ208 και αν θες στείλε PM για να σου το στείλω.

Link to comment
Share on other sites

http://groups.yahoo.com/group/satking73

 

Περιεχόμενα

 

40 Παιχνίδια (208*208 όλα για 6230ι)

9 Εφαρμογές (208*208)

9 Screensavers (.mg3)

…και πολλα ακομα themes, ringtones, videos, wallpapers…..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μήπως ξέρετε κάποιο πρόγραμμα με το οποίο να μπορόύμε να δημιουργήσουμε δικά μας themes, εκτός από το Theme Studio της ΝΟΚΙΑ το οποίο είναι 23 mb...!!, Για παράδειγμα υπάρχει το Theme Creator για τα sony ericsson που είναι περίπου 1mb... :mad:
GH388-> GF788e-> GA628-> GD90-> 8210-> 6210-> 6510-> 3510i-> 8910-> V525-> 6230-> 8800-> 8600Luna-> 8800Arte-> 8800Carbon Arte-> iPhone 5...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε κάποιο πρόγραμμα με το οποίο να μπορόύμε να δημιουργήσουμε δικά μας themes, εκτός από το Theme Studio της ΝΟΚΙΑ το οποίο είναι 23 mb...!!, Για παράδειγμα υπάρχει το Theme Creator για τα sony ericsson που είναι περίπου 1mb... :mad:

Και βέβαια υπάρχει, βρες το στο NOKIA Forum (χρειάζεται να κάνεις register) και είναι γύρω στα 20MB :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δείτε τι βρήκα!!!! Είναι μόνο για 6230i, 8800 και smartphone.

Έψαξα στα γρήγορα αλλά δεν το βρήκα πουθενά. Όποιος το βρει ας ενημερώσει!!!

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Δείτε τι βρήκα!!!! Είναι μόνο για 6230i, 8800 και smartphone.

Έψαξα στα γρήγορα αλλά δεν το βρήκα πουθενά. Όποιος το βρει ας ενημερώσει!!!

Σε μένα δεν δουλεύει το link! :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή δεν θυμάμαι, πιό πρόγραμμα δημιουργεί themes για το 6230i αλλά "βγάζει" και το όνομα του operator?
Link to comment
Share on other sites

Programma dimiourgias theme iparxei kai episimo apo tin nokia. Psa3e to kapou stin forum tis.. den thimame twra link.. an to vrw tha kanw edit.

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Της νοκια το ξέρω και το έχω αλλά νομίζω ότι κάπου αναφέρθηκε ότι υπάρχει και άλλο το οποίο σου διαγράφει και το όνομα του operator από την οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

http://groups.yahoo.com/group/satking73

 

Περιεχόμενα

 

40 Παιχνίδια (208*208 όλα για 6230ι)

9 Εφαρμογές (208*208)

9 Screensavers (.mg3)

…και πολλα ακομα themes, ringtones, videos, wallpapers…..

 

File troll mhpws ksereis na mou peis giati den mporw na katebasw tipota apo ta files pou exeis?Kanw anoigma me jar(to exei ws proepilogh) kai meta thn fortwsh mou bgazei failed. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Της νοκια το ξέρω και το έχω αλλά νομίζω ότι κάπου αναφέρθηκε ότι υπάρχει και άλλο το οποίο σου διαγράφει και το όνομα του operator από την οθόνη.

 

 

meso wap pigaine sti selida http://www.thenokiazone.com/wap/blank-logo.nol molis bei tha sou pei gia download. katevase to , kane save kai enjoy!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
genika pantws mesa se oles aftes tis selides apo themes kai wallpapers den exei kai tpt aksiologo! mallon to kinito ftaiei giafto pou den ipostirizei kai polla pragmata...
Link to comment
Share on other sites

H σελίδα αυτή δηλαδή που δόθηκε σε προηγούμενη σελίδα δεν σε κάλυψε? Εγώ προσωπικά χάθηκα, εχει κυριολεκτικά άπειρα πράγματα μέσα. Οσο για το κινητό, τι ακριβώς δεν υποστηρίζει? Πες μας κι'εμας να μάθουμε...
Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...