Jump to content

Cosmote Internet On The Go!


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είδε κανείς την σχετική διαφήμιση στην τηλεόραση; 10Ευρώ τον μήνα για νέα σύνδεση μαζί με laptop δεν πρόλαβα να δω περισσότερα διότι δεν την πρόλαβα.

Οποίος έχει περισσότερες πληροφορίες ας τις αναφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την είδα.... ψάχνω αλλά δεν βρίσκω τίποτα!!!!!!

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δεν ειδα την διαφημιση αλλα με ενα search στο ιντερνετ δεν βρηκα καποια πληροφορια :confused:
Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι, και εγώ ίσα που κάτι πρόλαβα να δω ... τι έγινε τους "ξέφυγε" καταλάθος ?????? Το προόριζαν για άλλη μέρα???? ...τι να πω... :(
To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο Site τους δεν έχω δει ακόμα σχετική ανακοίνωση. Λογικά από αύριο κάτι θα υπάρχει... Και έλεγα να κάνω 2η σύνδεση On The Go! Επιτέλους έπεσα στην κατάλληλη στιγμή :D
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τη λυση του να καλεσει καποιος το 1212 για ενημερωση την εχουμε αποκλεισει εντελως...σωστα;;; :confused:

 

Τέτοια ώρα.... τέτοια λόγια. Αύριο με την αυγούλα....

 

λολολολολολλολο

 

:lol:

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα ολόκληρη την διαφήμιση. Με 10Ευρώ τον μήνα για πάντα τελικά με κάθε νέα σύνδεση. Ισχυει για νέες συνδέσεις έως 1/4...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα ολόκληρη την διαφήμιση. Με 10Ευρώ τον μήνα για πάντα τελικά με κάθε νέα σύνδεση. Ισχυει για νέες συνδέσεις έως 1/4...

 

Ναι το ακούσαμε.... λεπτομέρειες θέλουμε και τα λεπτά γράμματα κάτω κάτω στο συμβόλαιο...

 

:happy:

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ακούσαμε.... λεπτομέρειες θέλουμε και τα λεπτά γράμματα κάτω κάτω στο συμβόλαιο...

 

:happy:

 

Το θεμα ειναι τα ψιλα γραμματα,ο ογκος και η δεσμευση ;)

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Πόσο όγκο δίνει;;;

 

Απ'ότι είδα δεν το γράφει πουθενά, ούτε στα ψιλά γράμματα ...

Link to comment
Share on other sites

Και 100 mb το μήνα.... :D

 

ok πέρα από την πλάκα να περιμενουμε τι θα πει η εταιρία και κράζουμε μετά.... ;)

To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

http://www.sharemobile.ro/share/DSC01065.jpg

 

Αυτά είναι. Και για υφιστάμενους συνδρομητές παρακαλώ ;)

Edited by Petros the Great
Link to comment
Share on other sites

Τέλοσπάντων το θέμα είναι να μάθουμε τι στο καλό τελικά θα κάνουν να το χαρούμε επιτέλους ;)
To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες υπάρχει έκπτωση για νέες ενεργοποιήσεις έως 1/4/2010.

Με κάθε επιφύλαξη οι προσφορές είναι οι εξής:

  • Το Internet On The Go 300 Mb από 15 ευρώ πάει στα 10 ευρώ.
  • Το Internet On The Go 1 Gb από 20 ευρώ πάει στα 15 ευρώ.
  • Το Internet On The Go 5 Gb από 29.5 ευρώ πάει στα 25 ευρώ.
  • Το Internet On The Go Unlimited από 49 ευρώ πάει στα 44 ευρώ.
  • Το Internet On The Go 10 Gb από 39 ευρώ πάει στα 35 ευρώ.
  • Το Internet On The Go Student από 25 ευρώ πάει στα 22,5 ευρώ.

 

Τώρα για τους υπάρχοντες συνδρομητές δεν ξέρω τι ισχύει.

Edited by alany
Link to comment
Share on other sites

Μούφα η προσφορά, παιδιά! Το προνόμιο στις παραπλανητικές διαφημίσεις το είχε η WIND, αλλά και η Cote τη μιμείται!!! Για να επωφεληθείς της προσφοράς πρέπει να έχεις και πρόγραμμα φωνής! Είναι για πολλά χαστούκια οι άνθρωποι. Αχ, αυτά τα ψιλά γράμματα θα μας φάνε!!! Α, και φυσικά το καρτοσυμβόλαιο 15 (που είναι χωρίς δέσμευση) δεν περιλαμβάνεται στο smart play, όπως τον λένε τον συνδυασμό!!! Πόσο χαίρομαι που έφυγα από αυτό το παλιοδίκτυο. Άντε να λήξει και η σύνδεση του internet on the go, να πάω στη VODAFONE , για να ηρεμήσω εντελώς απο τις Cosmo...λακίες!
Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι και η επίσημη ανακοίνωση http://www.cosmote.gr/cosmote/cosmote.portal?_pageLabel=L116_marketing_promotion_fullstory&path=/SCSDevRepository/content/el/sections/foryou/promotion/promotion_onthegooffer.xml&_nfpb=true

Η συγκεκριμένη προσφορά έχει συγκεκριμένο σκοπό και στόχο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι αλήθεια θέλει smart play .... επιβεβαιωμένο :-(
To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω ότι πήραν φόρα! και Internet On The Phone και προσφορά στο On The Go κάτι γίνεται! Μπορεί να σου ζητάει να έχεις και συμβόλαιο φωνής για να πάρεις την προσφορά αλλά εγώ που έχω και τα 2 γιατί να μη τα συνδυάσω και να κερδίσω από την προσφορά? Άσε που όπως λέει και η διαφήμιση με τις γριές οι περισσότεροι συνδρομητές δεν είναι στη COSMOTE? :-)
Link to comment
Share on other sites

Με το πρόγραμμα αυτό, αν προτιμήσει κάποιος το των 5gb, από 29,5 ευρώ θα πληρώσει 25. Κέρδος 4,5 ευρώ.

Αν όμως, για παράδειγμα πάρει smart play, στο ίδιο πρόγραμμα θα πληρώσει 29,5 ευρώ μείον το 10% -2,9 ευρώ (COSMOTE SMART PLAY αποκλειστικά από την COSMOTE. Μόνο με το COSMOTE SMART PLAY συνδυάζεις όπως εσύ θέλεις κινητό, internet και σταθερό νούμερο και κερδίζεις έκπτωση 10% σε κάθε πάγιο για πάντα!).

Αν επίσης έχει το cosmote i 60, με βάση αυτό που λέει για το smart play, άλλο ένα 10% έκπτωση, οπότε -6 ευρώ.

Οπότε σύνολο 8,9 ευρώ έκπτωση. Διαφορά που χάνεις 3,9 ευρώ. Οπότε μάλλον μας δουλευουν.

Πάντως χθες πήγα στον ΟΤΕ Αχαρνών και ρώτησα. Και ο τύπος εκεί, μάλλον δεν τα ήξερε καλά τα πράγματα. Μου είπε ότι η έκπτωση ισχύει μόνο για τις νέες συνδέσεις, ενώ στο site της Cosmote, το έχει ακόμα για οποιαδήποτε επιλογή.

Ο ίδιος πάντως επιβεβαίωσε ότι η νέα αυτη ιστορία είναι για το smart play.

Link to comment
Share on other sites

Με το πρόγραμμα αυτό, αν προτιμήσει κάποιος το των 5gb, από 29,5 ευρώ θα πληρώσει 25. Κέρδος 4,5 ευρώ.

Αν όμως, για παράδειγμα πάρει smart play, στο ίδιο πρόγραμμα θα πληρώσει 29,5 ευρώ μείον το 10% -2,9 ευρώ (COSMOTE SMART PLAY αποκλειστικά από την COSMOTE. Μόνο με το COSMOTE SMART PLAY συνδυάζεις όπως εσύ θέλεις κινητό, internet και σταθερό νούμερο και κερδίζεις έκπτωση 10% σε κάθε πάγιο για πάντα!).

Αν επίσης έχει το cosmote i 60, με βάση αυτό που λέει για το smart play, άλλο ένα 10% έκπτωση, οπότε -6 ευρώ.

Οπότε σύνολο 8,9 ευρώ έκπτωση. Διαφορά που χάνεις 3,9 ευρώ. Οπότε μάλλον μας δουλευουν.

Πάντως χθες πήγα στον ΟΤΕ Αχαρνών και ρώτησα. Και ο τύπος εκεί, μάλλον δεν τα ήξερε καλά τα πράγματα. Μου είπε ότι η έκπτωση ισχύει μόνο για τις νέες συνδέσεις, ενώ στο site της Cosmote, το έχει ακόμα για οποιαδήποτε επιλογή.

Ο ίδιος πάντως επιβεβαίωσε ότι η νέα αυτη ιστορία είναι για το smart play.

 

Μη μπερδεύεσαι... Η προσφορά αφορά σε smart play και αντί για το 10% στο πάγιο του internet on the go, ορίζεται συγκεκριμένο ποσό. Εννοείται ότι η έκπτωση στο πάγιο του κινητού παραμένει στο 10%. Δεν έχει να κάνει με το αν κάποια ή όλες οι συνδέσεις είναι νέες, αλλά με το να υπάρχει smart play. Και μπορεί ακόμα και ο κάτοχος ενός υπάρχοντος πακέτου smart play να ζητήσει να κάνει χρήση αυτής της προσφοράς αντί του 10% στο πάγιο κάθε εμπλεκόμενης σύνδεσης.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...