Jump to content

Hair Styling - Περιποίηση μαλλιών


bill_viper
 Κοινοποίηση

Hair Styling!Εσείς τί χρησιμοποιείτε?  

600 members have voted

  1. 1. Hair Styling!Εσείς τί χρησιμοποιείτε?

    • Gel
      297
    • Κερί
      96
    • Αφρός
      83
    • Άλλο
      124


Recommended Posts

Kalispera se olous!!Kairos na ginoume ligo katines!!Xexexe!! :) :D :p Eseis ti xrisimopoieite gia ta na ftiaksete ta mallia sas kai giati?

Opoios 8elei mporei na grapsei kai poio gel xrhsimopoiei me to opoio einai apolita euxaristimenos ktl.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το gel ειναι το καλιτερο για να φτιαξεις τα μαλια σου οπως ακριβως εσι θελεις Και αντιθετα με το κερι το gel καθαριζει πιο εφκοπλα και πιο γρηγορα

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

ομοίως. ξυπνάς, ρίχνεις λίγο νερό, σκουπίζες, gel και είσαι οκ. :)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Gel. Έχω αφήσει αρκετό μαλλί με κάπως πιο μακριά τα μπροστά τα όποια σηκώνω με gel.
Link to comment
Share on other sites

Βρε κοίτα να δεις, όλοι τους περιποίηση... :)

 

 

Χύμα εγώ, μακρύ μαλλί, free στον άνεμο :lol:

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον florinaperis

Βρε κοίτα να δεις, όλοι τους περιποίηση... :)

Χύμα εγώ, μακρύ μαλλί, free στον άνεμο :lol:

έτσι είναι πέρη, αν δεν τους καεί πρώτα απ'το πολύ ζελέ δεν καταλαβαίνουν :lol: :happy:

Link to comment
Share on other sites

Ολα !

 

 

 

ΚΕΡΙ , ΖΕΛΕ , Σκληρό ζελέ (glue) , μαλακό Ζελέ (gum) , κερί - ζελέ , κερί σε stick , spray κτλ

 

Γενικώς ότι φαντάζεστε και κυκλοφορεί το έχω δοκιμάσει ! Και πολλές φορές για να φτιάξω ένα μαλλί βάζω 2 η και 3 προίοντα μαζί

:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Steeve_Mary

 

Λακ δεν έβαλες, αυτό χρησιμοποιώ!

 

Nai,exeis dikio!Gi'auto kai simplirwsa opoios epi8imei na vazei kai to proion h' kai thn onomasia tou.

Egw me th seira mou xrhsimopoiw gel kai sigekrimena Fructis Psit.Einai idaniko gia athmelhto look!! :cool:

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3510i/1.0 (04.44) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Gia na pw k proion l'oreal studio fx extra dunato (swlhnario).

Link to comment
Share on other sites

Για εμάς που δεν έχουμε μαλλί η που κατα καιρούς αφήνουμε λίγο και δεν χρειαζόμαστε όλα αυτά γιατι δεν έχει επιλογή "Τιποτά"???? :D
Επιτρέπεται 1 εικόνα όχι μεγαλύτερη από 420 X 150 pixels και όχι μεγαλύτερη από 16K.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά τα έχω δοκιμάσει όλα και βρήκα ότι ο καλλύτερος τρόπος είναι το gel...Λόγοϊ : Καθαρίζει εύκολα , γίνονται γρήγορα τα μαλλιά :rolleyes:

Λοιπόν ακούστε πώς γίνετε...

Πρώτα βάζω το gel FIX MAX της ΛΟΡΕΑΛ λόγω του ότι έχει δυνατό κράτημα...αφού απλωθεί βάζω απο πάνω το BONDAGE της σειράς SEBASTIAN....είναι το δυνατότερο gel που έχω δεί...μέσα σε 5 λεπτά τα φτιάχνω και είναι σποντέξ extreme μαλλί !!! και για τελείωμα περνάτε μία λάκα απο πάνω για να κρατήσει όλη την ημέρα μήν σας τα πειράξουν οι φίλοι σας ή ο άνεμος και χαλάσει..... :cool:

 

Και στο τέλος γίνεται ΠΕΤΡΑ! :p

Την νύχτα πάω σπίτι...τους βάζω νερό και είναι πεντακάθαρα ! :lol:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xraysr0x

Και στο τέλος γίνεται ΠΕΤΡΑ! :p

 

 

Xαααχααχαχαχχχχχχχ........Ετσι θα μπορουμε να κουτουλαμε και το κεφαλι μας σε κανενα τοιχο χωρις προβλημα..... :p :p :p

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Εγω λιγο ζελε βαζω αλλα τελευταια πολυ τριχα πεφτει ρε παιδια...Μηπως να το κοψω κι αυτό?
:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό που χρησιμοποιώ εγώ δεν θα το πιστεύψετε.ΣΑΠΟΥΝΙ :D για τα χέρια (με μεγάλο βαθμό ph όμως γιατί αν είναι μικρός ο βαθμός θα είναι πολύ όξινο το σαπούνι και δεν κάνει καλό στα μαλλιά).Αύριο που θα φτιάξω τα μαλλιά μου θα σας στείλω photo.Είναι το καλύτερο.Το μαλλί κάθετα όρθιο χωρίς καμία δυσκολία.
Link to comment
Share on other sites

Το Καλύτερο OUT OF BED!

Καμιά φορά και κερί όμως κολλάει πολύ βρε παιδί μου στα χέρια!Σα να έχει λάδι είναι! τα έχω δοκιμάσει περίπου όλα! Το out of bed είναι πολύ καλό γιατί δίνεις γρήγορα(αν το καταλάβεις πως πρέπει να το χρησιμοποιείς βέβαια) μορφή στα μαλλιά σου χωρίς να χρειάζεται να τα βρέχεις και να γίνεται μ**νί η μπλούζα σου με τα νερά! Λούζεται πανεύκολα δεν αφήνει τίποτα στα μαλλιά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Arg8gr

 

Παιδιά αυτό που χρησιμοποιώ εγώ δεν θα το πιστεύψετε.ΣΑΠΟΥΝΙ :D για τα χέρια (με μεγάλο βαθμό ph όμως γιατί αν είναι μικρός ο βαθμός θα είναι πολύ όξινο το σαπούνι και δεν κάνει καλό στα μαλλιά).Αύριο που θα φτιάξω τα μαλλιά μου θα σας στείλω photo.Είναι το καλύτερο.Το μαλλί κάθετα όρθιο χωρίς καμία δυσκολία.

 

Sovara?Kai meta ta mallia mirizoun LUX??? :D :alien: :p

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

To glue απο την σειρα Loreal Professionel το χει δοκιμάσει κανεις?Ο ορισμός τηε πέτρας....Μυρίζει κυριολεκτικά σαν κόλα και μετα απο 5 δευτερολεπτα γίνεται πέτρα ακόμα και στα χέρια σου.Πωλείται μόνο σε ορισμένα κομμωτήρια
:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...