PDA

View Full Version : Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες

Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16

achileas
28 Μάρ. 2008, 21:12
απορια: αφου εχετε ξεκαθαρισει πως ειστε ελευθεροι για αλλες σχεσεις,γιατι δε της το λες?
εκτος αν υποψιαζεσαι πως αν αυτη κανει καποια λαδια,δεν θα στο πει...

(δε σου λεω τι να κανεις,προς Θεου)

Ειπαμε απλα αν συμβει κατι να το πουμε,οχι να κυνηγαμε τις ελευθερες σχεσεις.

tsatsos_21
29 Μάρ. 2008, 03:01
Ειπαμε απλα αν συμβει κατι να το πουμε,οχι να κυνηγαμε τις ελευθερες σχεσεις.

Μου δίνεις την εντύπωση ότι δεν το πας καλά το πράμα,θυμίζει η κατάσταση σου κάτι ταινίες που οι πρωταγωνιστές αλά Εμανουέλα φάση το παίζουν ελευθέρων ηθών αλλά πάντα στο τέλος τα μαμάν τη μάνα και το πατέρα που τα γέννησε...Φιλική συμβουλή είσαι σε ναρκοπέδιο..

achileas
29 Μάρ. 2008, 09:07
Μου δίνεις την εντύπωση ότι δεν το πας καλά το πράμα,θυμίζει η κατάσταση σου κάτι ταινίες που οι πρωταγωνιστές αλά Εμανουέλα φάση το παίζουν ελευθέρων ηθών αλλά πάντα στο τέλος τα μαμάν τη μάνα και το πατέρα που τα γέννησε...Φιλική συμβουλή είσαι σε ναρκοπέδιο..

Και τη ναρκοπεδιο θα ελεγα.
Απο τη μια σε μαγνητιζει,και απο την αλλη ξερεις οτι αν κανεις λαθος βημα τα εχασες ολλα.

FREAK_OF_NATURE
29 Μάρ. 2008, 10:00
Ειπαμε απλα αν συμβει κατι να το πουμε,οχι να κυνηγαμε τις ελευθερες σχεσεις.ναι οκ..τωρα ομως συναιβει σε σενα..γιατι δε της το λες?αφου εχετε συζητησει το θεμα και συμφωνησατε..

Απο τη μια σε μαγνητιζει,και απο την αλλη ξερεις οτι αν κανεις λαθος βημα τα εχασες ολλα.εεε διαλεξε τοτε...θα γινεις πυροτεχνουργος(δεν θυμαμαι πως λεγεται ο αντιστοιχος για τις ναρκες:lol::p) ή αντιθετος πολος ελξης?

VeCo
29 Μάρ. 2008, 10:44

Here here. Αυτά τα πράγματα δεν είναι σοβαρά...

Δεν διαφωνώ πως μπορείς να είσαι ερωτευμένος με δύο άτομα ταυτόχρονα, αλλά αν θέλεις να είσαι τίμιος με τον εαυτό σου πρώτα και μετά με τους άλλους, οφείλεις να ενημερώσεις τα «συμβαλλόμενα» μέρη για το πως έχει η κατάσταση. Γιατί το να το κρύβεις σημαίνει πολύ απλά πως ντρέπεσαι να το αποκαλύψεις.

(δεν θυμαμαι πως λεγεται ο αντιστοιχος για τις ναρκες:lol::p)

Ναρκαλιευτής. :wink: :)

lowbap96
29 Μάρ. 2008, 23:49
Να κάνω κ εγώ μερικές ερωτήσεις γιατί θα τρελαθώ... Βσκ να πώ ότι είμαι αρκετά ωραίος (έτσι μ λένε οι κοπέλες τουλάχιστον!) και εντάξη ευχάριστος στην παρέα, αλλά σήμερα παρατήρησα ότι μερκές φορές κομπλάρω σε διάφορα σημεία...
1) Τι κάνουμε/λέμε ρε παιδιά άμα η κοπέλα που (χωρίς να τα έχουμε, αλλά να ψήνετε κάτι μεταξύ μας) μας πει ότι έχει κανονίσει κάτι άλλο και δεν μπορεί να βγει μαζί μας? Τι γράφουμε ή επιμένουμε;
2)Πέστε και καλά ότι βγαίνουμε... (Δν γνωριζόμαστε πολύ καλα κ αυτή είαι 2 χρόνια μικρότερη). Της λέω ότι μου αρέσει ή περιμένω να της το πώ μια άλλη φορά που θα βγούμε; Τι γίνετε αν έχει φέρει και τις φίλες της μαζί;
3) Άμα στην κουβέντα έχει ζεσταθεί το κλίμα κάπως, είναι ωραίο να της πω ότι ο λόγος που βγήκα σήμερα ήταν αυτή;
Οι ηλικίες για τις οποίες γίνονται όλα τα παραπάνω είναι 13(αυτή)-15(εγώ)

Ευχαριστώ για το χρόνο σας & τ βοήθεια....:O

kolabrou
30 Μάρ. 2008, 00:34
Να κάνω κ εγώ μερικές ερωτήσεις γιατί θα τρελαθώ... Βσκ να πώ ότι είμαι αρκετά ωραίος (έτσι μ λένε οι κοπέλες τουλάχιστον!) και εντάξη ευχάριστος στην παρέα, αλλά σήμερα παρατήρησα ότι μερκές φορές κομπλάρω σε διάφορα σημεία...
1) Τι κάνουμε/λέμε ρε παιδιά άμα η κοπέλα που (χωρίς να τα έχουμε, αλλά να ψήνετε κάτι μεταξύ μας) μας πει ότι έχει κανονίσει κάτι άλλο και δεν μπορεί να βγει μαζί μας? Τι γράφουμε ή επιμένουμε;
2)Πέστε και καλά ότι βγαίνουμε... (Δν γνωριζόμαστε πολύ καλα κ αυτή είαι 2 χρόνια μικρότερη). Της λέω ότι μου αρέσει ή περιμένω να της το πώ μια άλλη φορά που θα βγούμε; Τι γίνετε αν έχει φέρει και τις φίλες της μαζί;
3) Άμα στην κουβέντα έχει ζεσταθεί το κλίμα κάπως, είναι ωραίο να της πω ότι ο λόγος που βγήκα σήμερα ήταν αυτή;

lowbap96 μεγαλη ιδεα εχεις για τον εαυτο σου (και μεις ειμαστε ωραιοι αλλα δεν το λεμε δεξια και αριστερα :p ) πλακα κανω :happy:

1ον..Αν η κοπελα την οποια γουσταρεις και εχεις κανει προταση να βγειτε, σου πει οτι εχει κανονησει τοτε πες της να κανονησετε για αλλη μερα/ωρα. Αν πει παλι οχι και δεν δειχνει διαθεση να τα πειτε, τοτε σημαινει οτι δεν ενδιαφερεται.

2ον. Αν βγειτε, και φερει τις φιλες τις παιξ το αδιαφορος και στο καπακι φερε και συ φιλους...! Αν βγειτε μαζι, και καιγεσαι ΤΟΣΟ πολυ να της το πεις απο το 1ο καφε, καντο...αλλα με προσοχη..

3ον Ναι ειναι καλο να της το πεις αν θες να της τοπεις. Οπως ειπα και πριν να εισαι προσεκτικος πως θα το πεις..για να μην την ξενερωσεις και την τρομαξεις..

Nino
30 Μάρ. 2008, 00:41
Απο τη μια σε μαγνητιζει,και απο την αλλη ξερεις οτι αν κανεις λαθος βημα τα εχασες ολλα.Αξίζει όμως το ρίσκο, πιστεύω....... ;););););););)

lowbap96
30 Μάρ. 2008, 13:13
lowbap96 μεγαλη ιδεα εχεις για τον εαυτο σου (και μεις ειμαστε ωραιοι αλλα δεν το λεμε δεξια και αριστερα :p ) πλακα κανω :happy:

1ον..Αν η κοπελα την οποια γουσταρεις και εχεις κανει προταση να βγειτε, σου πει οτι εχει κανονησει τοτε πες της να κανονησετε για αλλη μερα/ωρα. Αν πει παλι οχι και δεν δειχνει διαθεση να τα πειτε, τοτε σημαινει οτι δεν ενδιαφερεται.

2ον. Αν βγειτε, και φερει τις φιλες τις παιξ το αδιαφορος και στο καπακι φερε και συ φιλους...! Αν βγειτε μαζι, και καιγεσαι ΤΟΣΟ πολυ να της το πεις απο το 1ο καφε, καντο...αλλα με προσοχη..

3ον Ναι ειναι καλο να της το πεις αν θες να της τοπεις. Οπως ειπα και πριν να εισαι προσεκτικος πως θα το πεις..για να μην την ξενερωσεις και την τρομαξεις..

Σήμερα μ έστειλε μνμ λέγοντάς μου ότι η παρέα της δεν θα βγει τελικά και αν ισχύει ακόμα η πρόσκληση που της έκανα χτες.... Για να μην τα πολυλογώ τελικά κανονίσαμε να βγούμε το βραδάκυ :happy:

Ντάξει, θα κρίνω το κλίμα και άμα είναι θα προχωρήσω στο να της πω το λόγο που βγήκαμε (άν είναι θα της το πώ όταν πλησιάζει η ώρα να πάει ο καθένας σπίτι του, να μην έχει κ πολλά περιθώρια αντίδρασης:p )... Ε άμα βλέπω ότι δεν γίνετε τπτ, της δίνώ ένα φιλί στο μάγουλο στο τέλος και είμαι κύριος :lol:

speed_fire08
30 Μάρ. 2008, 14:10

αν και απ οτι βλεπω την βρηκες την ακρη ας πω κ εγω τη γνωμη μου.
1)γραφεις κανονικα γιατι ως γνωστον σε αυτη την ηλικια οσο φτυνεις κολλανε(πχ. ημουν την παρασκευη για καφε και παει μια κοπελα που κατι ψηνεται μεταξυ μας και καθεται με τον ξαδερφο μου[σε αλλο τραπεζι]. παω χαιρεταω την παρεα και αντι να κατσω επιστρεφω στο τραπεζι. μετα απο 5 λεπτα ηρθε αυτη κ εκατσε μαζι μου;))
2)γιατι οχι? αυτο βεβαια με τις φιλες μου ακουγεται καπως...υποτειθεται πως θα ειστε οι δυο σας ραντεβου
3)καθε καλη κουβεντα γ αυτην μετραει υπερ σου!

καλη τυχη!:p

lowbap96
30 Μάρ. 2008, 15:44
αν και απ οτι βλεπω την βρηκες την ακρη ας πω κ εγω τη γνωμη μου.
1)γραφεις κανονικα γιατι ως γνωστον σε αυτη την ηλικια οσο φτυνεις κολλανε(πχ. ημουν την παρασκευη για καφε και παει μια κοπελα που κατι ψηνεται μεταξυ μας και καθεται με τον ξαδερφο μου[σε αλλο τραπεζι]. παω χαιρεταω την παρεα και αντι να κατσω επιστρεφω στο τραπεζι. μετα απο 5 λεπτα ηρθε αυτη κ εκατσε μαζι μου;))
2)γιατι οχι? αυτο βεβαια με τις φιλες μου ακουγεται καπως...υποτειθεται πως θα ειστε οι δυο σας ραντεβου
3)καθε καλη κουβεντα γ αυτην μετραει υπερ σου!

καλη τυχη!:p

Tnx για τσ συμβουλές ρε πατριώτη! Να σαι καλά! Ας ελπίσουνε όμως να μην βρέχει γιατί έχει παντού συννεφιά κ ένα μπουμπουνητό παναγία βόηθα...

FREAK_OF_NATURE
30 Μάρ. 2008, 15:54

1.τπτ..δεν μπορει τωρα,θα μπορεσει αργοτερα
2.περιμενεις οπως και να εχει η κατασταση να ξαναβγειτε
3.αμε,γιατι οχι..μη το παρακανεις μονο

Katy
30 Μάρ. 2008, 17:33
2)Πέστε και καλά ότι βγαίνουμε... (Δν γνωριζόμαστε πολύ καλα κ αυτή είαι 2 χρόνια μικρότερη). Της λέω ότι μου αρέσει ή περιμένω να της το πώ μια άλλη φορά που θα βγούμε; Τι γίνετε αν έχει φέρει και τις φίλες της μαζί;3) Άμα στην κουβέντα έχει ζεσταθεί το κλίμα κάπως, είναι ωραίο να της πω ότι ο λόγος που βγήκα σήμερα ήταν αυτή;

η δικη μου αποψη ειναι σε περιπτωση που ειναι κ αλλη παρεα μαζι σας(φιλες της,φιλοι σου κλπ) να μην πεις κατι κ να περιμενεις.
αλλιως,αν ειστε οι 2 σας κ πηγαινει...καλα,βουρ στο ψητο!:p

jog
30 Μάρ. 2008, 17:44
Σήμερα μ έστειλε μνμ λέγοντάς μου ότι η παρέα της δεν θα βγει τελικά και αν ισχύει ακόμα η πρόσκληση που της έκανα χτες.... Για να μην τα πολυλογώ τελικά κανονίσαμε να βγούμε το βραδάκυ :happy:

Ντάξει, θα κρίνω το κλίμα και άμα είναι θα προχωρήσω στο να της πω το λόγο που βγήκαμε (άν είναι θα της το πώ όταν πλησιάζει η ώρα να πάει ο καθένας σπίτι του, να μην έχει κ πολλά περιθώρια αντίδρασης:p )... Ε άμα βλέπω ότι δεν γίνετε τπτ, της δίνώ ένα φιλί στο μάγουλο στο τέλος και είμαι κύριος :lol:

Φάε σκορδαλιά για γούρι :p

lowbap96
30 Μάρ. 2008, 18:20
Ok παιδιά (πλ καλά που άνοιξε ο καιρός...) Σε λίγο θα φύγω κ θα σας πω τι έγινε το βραδάκι π θ γυρίσω...

lowbap96
30 Μάρ. 2008, 23:50
Βγήκαμε και κατάλαβα ότι είανι πολύ ανώριμη... Ενώ είχαμε ζεστεθεί μ είπε ότι τα έχει με ένα αγόρι δημοτικού(!):blink: που δεν βγαίνουν ποτέ έξω και ότι της αρέσς αλλά επειδή τα χει πολύ καιρό με αυτό δεν θέλει να το χωρίσει... Δεν χρειάζονταν να μ πει τπτ άλλο, κατάλαβα πως είναι αρκετά μικρή ακόμα... Δν ξέρω όταν ήταν να πάει ο καθένας σπίτι του όμως με φίλησε στο μάγουλο...

zyp3r
31 Μάρ. 2008, 01:09
Βγήκαμε και κατάλαβα ότι είανι πολύ ανώριμη... Ενώ είχαμε ζεστεθεί μ είπε ότι τα έχει με ένα αγόρι δημοτικού(!):blink: που δεν βγαίνουν ποτέ έξω και ότι της αρέσς αλλά επειδή τα χει πολύ καιρό με αυτό δεν θέλει να το χωρίσει... Δεν χρειάζονταν να μ πει τπτ άλλο, κατάλαβα πως είναι αρκετά μικρή ακόμα... Δν ξέρω όταν ήταν να πάει ο καθένας σπίτι του όμως με φίλησε στο μάγουλο...

Δηλαδη οταν λες ανωριμη τι εννοεις???Και τι εννοεις ειναι αρκετα μικρη ακομα???Εσυ ποσο μεγαλυτερος εισαι και τι περιμενες να ακουσεις,να σου πει δεν ειμαι ετοιμη για σχεση η κατι τετοιο.Τελως παντων κριμα για σενα(προς θεου ομως μην σε παρει απο κατω) αλλα εσυ δεν ελεγες οτι κατι ψηνεται μεταξυ σας????

tsatsos_21
31 Μάρ. 2008, 03:40
Δηλαδη οταν λες ανωριμη τι εννοεις???Και τι εννοεις ειναι αρκετα μικρη ακομα???Εσυ ποσο μεγαλυτερος εισαι και τι περιμενες να ακουσεις,να σου πει δεν ειμαι ετοιμη για σχεση η κατι τετοιο.Τελως παντων κριμα για σενα(προς θεου ομως μην σε παρει απο κατω) αλλα εσυ δεν ελεγες οτι κατι ψηνεται μεταξυ σας????

Ναι αλήθεια,αρκετά μικρή για σχέση (?),αρκετά μικρή για να μαγειρεύει,να παίζεις uno,θανάση,ή έστω ένα κουνκανάκι βρε αδελφέ..(?).Αν είναι να χτυπάς από τα 15 μικρότερες τι θα κάνεις στα 20 και στα 21?:ninja:

lowbap96
31 Μάρ. 2008, 15:42
Ναι ρε συ, απλά αυτό που θεωρώ ως μεγάλο δείγμα ανωριμότητας στα κορίτσια είναι τη μια να στη πέφτουν κ μετά από λίγο να σου λένε άλλα...

FREAK_OF_NATURE
31 Μάρ. 2008, 16:57
Ναι ρε συ, απλά αυτό που θεωρώ ως μεγάλο δείγμα ανωριμότητας στα κορίτσια είναι τη μια να στη πέφτουν κ μετά από λίγο να σου λένε άλλα...

εμεις αλλιως το λεμε αλλα αστο καλυτερα...
μη σκας...δεν εχασες και τπτ(περα απο κανα διωρο για τον καφε)πανε για αλλα..

zyp3r
31 Μάρ. 2008, 17:27

αυτο εδω και χρονια το εχω και εγω απορια και επισης θελω να ρωτησω και τις κοπελες εδω μεσα κατι.Οταν καποιος σας ζητησει να βγειτε οι δυο σας δεν σας παει το μυαλο οτι θα σας πουν οτι σας γουσταρουν η κατι τετοιο???Και αντε αμα θελετε και εσεις δεχεστε αν δεν θελετε ομως δεν μπορειτε απλα να μην δεχτητε,πρεπει να βγειτε δηλαδη και να του τη ριξετε του αλλου καταμουτρα την χυλοπιτα με τετοιον τροπο???

FREAK_OF_NATURE
31 Μάρ. 2008, 17:48
αυτο εδω και χρονια το εχω και εγω απορια και επισης θελω να ρωτησω και τις κοπελες εδω μεσα κατι.Οταν καποιος σας ζητησει να βγειτε οι δυο σας δεν σας παει το μυαλο οτι θα σας πουν οτι σας γουσταρουν η κατι τετοιο???Και αντε αμα θελετε και εσεις δεχεστε αν δεν θελετε ομως δεν μπορειτε απλα να μην δεχτητε,πρεπει να βγειτε δηλαδη και να του τη ριξετε του αλλου καταμουτρα την χυλοπιτα με τετοιον τροπο???
χμ...να σου απαντησω σαν κοπελα λιγα χρονια μεγαλυτερη σου??
εγω καθε φορα που καποιος μου λεει "παμε για καφε" δεν σκεφτομαι "ααα αυτος με γουσταρει και θα μου την πεσει",διοτι πολυ απλα τοτε θα ειμουνα ψωναρα.το ενδεχομενο να βγαινει μαζι σου γιατι γουσταρει την παρεα σου και τιποτα παραπανω γιατι το αποκλειεις δηλαδη...:O

Katy
31 Μάρ. 2008, 17:52

nai k malista de nomizo pos uparxei kopela pou den tha skeftotan auto akrivos..ektos vevaia an sunevaine kati allo!
mh sou po oti merikes kopeles sigoureuontai oti tis goustarei kapoios me polu pio ashmanta peristatika! :p
omos poia tha ithele na vgei me kapoion,pou ksekathara thn goustarei eno ekeinh oxi,mono k mono gia na tou riksei xilopita?? :blink:

zyp3r
31 Μάρ. 2008, 17:53
Δικια μου παραλειψη.Ξεχασα να αναφερω πως ηδη γνωριζεις οτι ο αλλος σε γουσταρει και θελει να βγειτε γι αυτο το λογο.

FREAK_OF_NATURE
31 Μάρ. 2008, 17:55
εμ πες ετσι και αρχισα να σκεφτομαι πως 5-6 ατομα απο το μαιφοουν με γουσταρουν :):D

χμ..τοτε ή γουσταρει και αυτη και κανει την δυσκολη ή ειναι στουρνος και δεν τα πιανει με την μια ή πολυ απλα δεν εχει κατι καλυτερο να κανει,θελει να βγει αλλα εισαι η μονη της επιλογη..φυσικα παιζει να τα εχει καταλαβει ολα σωστα αλλα να θελει να ριξει μια χυλοπιτα για να ανεβει η αυτοπεποιθηση της...

Katy
31 Μάρ. 2008, 17:57
χμ...να σου απαντησω σαν κοπελα λιγα χρονια μεγαλυτερη σου??
εγω καθε φορα που καποιος μου λεει "παμε για καφε" δεν σκεφτομαι "ααα αυτος με γουσταρει και θα μου την πεσει",διοτι πολυ απλα τοτε θα ειμουνα ψωναρα.το ενδεχομενο να βγαινει μαζι σου γιατι γουσταρει την παρεα σου και τιποτα παραπανω γιατι το αποκλειεις δηλαδη...:O

εξαρταται κ απο την περισταση ομως..αν καποιος που δεν εχει αλλο λογο να σου ζητησει να βγειτε κ δεν ειναι φιλος σου πει να βγειτε οι 2 σας σιγουρα το "ερωτικο" θα ειναι ενα πολυ πιθανο ενδεχομενο.
τωρα η σιγουρια που ειπες "ααα αυτος με γουσταρει και θα μου την πεσει",ειναι οντως υπερβολη! :lol:
αλλα δε νομιζω οτι κατω απο τετοιες περιπτωσεις υπαρχει κοπελα που δεν θα σκεφτοταν κατευθειαν αυτο το ενδεχομενο.

zyp3r
31 Μάρ. 2008, 17:58
nai k malista de nomizo pos uparxei kopela pou den tha skeftotan auto akrivos..ektos vevaia an sunevaine kati allo!
mh sou po oti merikes kopeles sigoureuontai oti tis goustarei kapoios me polu pio ashmanta peristatika! :p
omos poia tha ithele na vgei me kapoion,pou ksekathara thn goustarei eno ekeinh oxi,mono k mono gia na tou riksei xilopita?? :blink:

πολλες

εμ πες ετσι και αρχισα να σκεφτομαι πως 5-6 ατομα απο το μαιφοουν με γουσταρουν :):D

χμ..τοτε ή γουσταρει και αυτη και κανει την δυσκολη ή ειναι στουρνος και δεν τα πιανει με την μια ή πολυ απλα δεν εχει κατι καλυτερο να κανει,θελει να βγει αλλα εισαι η μονη της επιλογη..φυσικα παιζει να τα εχει καταλαβει ολα σωστα αλλα να θελει να ριξει μια χυλοπιτα για να ανεβει η αυτοπεποιθηση της...

Αυτο ηθελα να ακουσω και αυτο νομιζω πως ισχυει τις περισσοτερες φορες.

hasiotis_john
31 Μάρ. 2008, 18:00
Το 99,9 % των αντρών που λέμε σε κοπέλα "πάμε για καφέ?" .... εννοούμε "πάμε για καφέ? (http://www.rsc.org/images/FEET-IN-BED-300_tcm18-62282.jpg)"!!!

Katy
31 Μάρ. 2008, 18:02
πολλες

ε αν υπαρχουν κ τοοοσο ανωριμες τι να πω!:p

FREAK_OF_NATURE
31 Μάρ. 2008, 18:03
Αυτο ηθελα να ακουσω και αυτο νομιζω πως ισχυει τις περισσοτερες φορες.
δεν χρειαζεται να πω κατι αλλο ε?

zyp3r
31 Μάρ. 2008, 18:05
δεν χρειαζεται να πω κατι αλλο ε?

Οχι νταξει με καλυψες πληρως απλα ηθελα να το ακουσω απο κοπελα.

THEO_LEGEND
31 Μάρ. 2008, 21:33

Δεν ειναι δειγμα ανωριμοτητας απο τις κοπελες,απλα ετσι ειναι αυτες..τη μια ζεστη τη μια κρυο, σαν να εχουν ενα ''κουμπι'' και να επιλεγουν αυτες ποτε να αγαπανε η οχι..εν αντιθεση με τους αντρες που οταν αγαπανε μια κοπελα την αγαπανε για παντα τελος.. τωρα αυτο που κανουν οι κοπελες δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι αγαπη, ας απαντησει καποια γυναικα του φορουμ:confused:

pythagoras_7
31 Μάρ. 2008, 21:54
Δεν ειναι δειγμα ανωριμοτητας απο τις κοπελες,απλα ετσι ειναι αυτες..τη μια ζεστη τη μια κρυο, σαν να εχουν ενα ''κουμπι'' και να επιλεγουν αυτες ποτε να αγαπανε η οχι..εν αντιθεση με τους αντρες που οταν αγαπανε μια κοπελα την αγαπανε για παντα τελος.. τωρα αυτο που κανουν οι κοπελες δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι αγαπη, ας απαντησει καποια γυναικα του φορουμ:confused:

πράγματι το έχω ζήσει πολύ ειδικά από ένα κορίτσι αυτό....μεγάλο κάψημο της είχα δίξει ότι μου άρεσε είχαμε βγει 3-4 φορές μόνοι καμοιά 20 φορες με παρέα και ενώ έδειχνε με υπονοούμενα και διάφορα μνμτα ότι ήθελε και εκείνη ξαφνικά μαχαίρι...τελικά μετά από 2 μήνες έμαθα ότι τα έφτιαξε με άλλον:mad:

zyp3r
31 Μάρ. 2008, 22:16
Και μετα εμας λεν ανωριμους και οτι οριμαζουμε πολυυυυυυυυυ αργοτερα απ οτι αυτες.Στην πραξη ομως καταλαβαινω το αντιθετο.

Scottas
31 Μάρ. 2008, 22:25
Και μετα εμας λεν ανωριμους και οτι οριμαζουμε πολυυυυυυυυυ αργοτερα απ οτι αυτες.Στην πραξη ομως καταλαβαινω το αντιθετο.

Λίγες είναι αυτές που ξέρουν πραγματικα τι θέλουν!!!:rolleyes::X:ninja::shifty::worry:

ταξιδιωτης22
31 Μάρ. 2008, 22:25
Το 99,9 % των αντρών που λέμε σε κοπέλα "πάμε για καφέ?" .... εννοούμε "πάμε για καφέ? (http://www.rsc.org/images/FEET-IN-BED-300_tcm18-62282.jpg)"!!!
:lol:ε μα εισαι απαιχτος μιλαμε τωρα

Katy
31 Μάρ. 2008, 22:29

συγγνωμη αλλα εχουμε απολυτο δικιο! :D:p

THEO_LEGEND
31 Μάρ. 2008, 22:49

Βασικα αυτο πιστευω οτι ειναι ενας μυθος..απλα τα 2 φυλα ειναι διαφορετικα..πιστευω οτι επειδη οι γυναικες εχουν και την αισθηση της μητερας οτι ειναι ποιο λογικες με την εννοια οτι κοιτουν το συμφερον τους..δεν ειναι ριψοκυνδινες οπως ενας αντρας...αλλα σε διαφορες αποφασεις κοινες και για τους 2 δεν ειναι περισσοτερο ωριμες οι γυναικες..(θα ελεγα το αντιθετο αλλα δεν ειμαι τοσο σιγουρος)

tsatsos_21
1 Απρ. 2008, 16:41
συγγνωμη αλλα εχουμε απολυτο δικιο! :D:p

Θα συμφωνήσω,μέχρι 3η λυκείου,1ο έτος η διαφορά είναι φανερή,μέχρι τότε είμαστε πολύ πιο ανώριμοι από τις γυναίκες,αργότερα όμως όταν πείζει το μυαλό και ο άντρας αρχίζει να λειτουργεί περισσότερο με το δικό του τρόπο σκέψης και όχι με της παρέας και χρησιμοποιεί σχεδόν πάντα την λογική τότε η διαφορά γίνεται φανερή υπέρ των αντρών.

speed_fire08
1 Απρ. 2008, 17:19
:lol: και να συμπληρωσω πως το υπολοιπο 0,1% εννοει παμε για καφε?:X:shifty:

achileas
6 Απρ. 2008, 00:02
Αξίζει όμως το ρίσκο, πιστεύω....... ;););););););)

Δεν θα το εκανα αν δεν αξιζε το ρισκο.
Ειναι κατι που με γεμιζει.
Ο κινδυνος με εξιταρει.
Το πρσγμσ πσντως προχωραει,ελπιζω απλα να μην βρεθω σε πιο επικινδυνη θεση απ'οτι ειμαι.

tsatsos_21
6 Απρ. 2008, 01:22
Κοίταξε τώρα αν σε εξιτάρει ο κίνδυνος μπορείς να κάνεις άλλα πράγματα εκτός της μοιχείας,π.χ μπάνιο στην παραλία της Θεσσαλονίκης,αυτό είναι επικίνδυνο όσο δεν πάει,το δικό σου δεν είναι ρίσκο αλλά απερισκεψία της στιγμής,γκομενιλίκια για άλλες καταστάσεις,*αύλες που περνάν μετά από λίγους μήνες.

achileas
6 Απρ. 2008, 01:51
Κοίταξε τώρα αν σε εξιτάρει ο κίνδυνος μπορείς να κάνεις άλλα πράγματα εκτός της μοιχείας,π.χ μπάνιο στην παραλία της Θεσσαλονίκης,αυτό είναι επικίνδυνο όσο δεν πάει,το δικό σου δεν είναι ρίσκο αλλά απερισκεψία της στιγμής,γκομενιλίκια για άλλες καταστάσεις,*αύλες που περνάν μετά από λίγους μήνες.

Μπα,δεν θα παρω.Γκομενιλικια ειναι αλλη φαση.Οχι αυτη η φαση τωρα.

Dead Angel
6 Απρ. 2008, 12:26
εεε, και επισης, συνηθως με μαθηματικη ακριβεια αυτα τα πραγματα στο τελος θα βγουν εις βαρος σου :)
αλλα αν δεν τα παθεις πως θα μαθεις θα μου πεις..ε , παθε τα :p

Nino
7 Απρ. 2008, 19:03
εεε, και επισης, συνηθως με μαθηματικη ακριβεια αυτα τα πραγματα στο τελος θα βγουν εις βαρος σου :)
αλλα αν δεν τα παθεις πως θα μαθεις θα μου πεις..ε , παθε τα :p
Άλλη χάρη έχουν όλα αυτά στην θεωρία κι ΑΛΛΗ στην πράξη.... ;);) :D:D :lol::lol::lol:

manoletos
14 Μάι. 2008, 22:14
Εγώ θέλω μία συμβουλή. Να πως έχουν τα πράγματα:

είμαι γύρο στα 15 και ήξερα μία κοπέλα που την θεώρησα σαν (φίλη) αρχικά. Όταν με πρωτοείδε μου έκανε κοπλιμέντο για την ενδυμασία μου και τίποτα άλλο. Απο τότε και μετα και για περίπου 2 εβδομάδες ανταλάσαμε ένα γειά. Όσπου κάποια μέρα συναντιθήκαμε έξω απο το σχολείο τυχάια και ανταλάξαμε 2-3 κουβεντούλες και (κοπλιμέντα απο τη μεριά της) παραπάνω. την επόμενη μέρα στο σχολείο και μιλήσαμε για γενικά πράγματα και στο τέλος με δικιά της πρόθεση ανταλάξαμε ένα φιλί στο μάγουλο.
τότε άρχισα να καταλαβένω ότι κάτι συμβάινει και ανταλάξαμε κάποια sms (εγώ της λέω ότι μου έλειψε και της πρωτίνω cafe και η απάντηση που πέρνω είναι ότι επειδή τώρα έχει πέσει εξεταστική περίοδο να βγούμε μετά τις εξετάσεις) και όλα αυτά χωρίς κάποιο ενδιαφέρον που να κάνει φανερό.

Μπορεί να φτενε και οι γονεις τις επειδή δεν την αφίνουν να βγεί τώρα

Δεν ξέρω τι να πώ. Και δεν ξέρω τι να υποθέσω και ουτε κάν πως με βλέπει

Επειδή δεν έχω πολυασχοληθεί με κορίτσια και είμε λίγο ντροπαλός. Θα ήθελα να μου δώσετε μία συμβουλή και να μου πείτε τη γνώμη σας.

THANX

THEO_LEGEND
14 Μάι. 2008, 22:22

είμαι γύρο στα 15 και ήξερα μία κοπέλα που την θεώρησα σαν (φίλη) αρχικά. Όταν με πρωτοείδε μου έκανε κοπλιμέντο για την ενδυμασία μου και τίποτα άλλο. Απο τότε και μετα και για περίπου 2 εβδομάδες ανταλάσαμε ένα γειά. Όσπου κάποια μέρα συναντιθήκαμε έξω απο το σχολείο τυχάια και ανταλάξαμε 2-3 κουβεντούλες και (κοπλιμέντα απο τη μεριά της) παραπάνω. την επόμενη μέρα στο σχολείο και μιλήσαμε για γενικά πράγματα και στο τέλος με δικιά της πρόθεση ανταλάξαμε ένα φιλί στο μάγουλο.
τότε άρχισα να καταλαβένω ότι κάτι συμβάινει και ανταλάξαμε κάποια sms (εγώ της λέω ότι μου έλειψε και της πρωτίνω cafe και η απάντηση που πέρνω είναι ότι επειδή τώρα έχει πέσει εξεταστική περίοδο να βγούμε μετά τις εξετάσεις) και όλα αυτά χωρίς κάποιο ενδιαφέρον που να κάνει φανερό.

Επειδή δεν έχω πολυασχοληθεί με κορίτσια και είμε λίγο ντροπαλός. Θα ήθελα να μου δώσετε μία συμβουλή και να μου πείτε τη γνώμη σας.

THANX
Σου λεει την αληθεια για τις εξετασεις:) εχει αγχος περισσοτερο απο σενα, και γενικοτερα τα κοριτσια σε συγκριση με τα αγορια.

ΠΡΟΒΛΕΨΗ:μετα τις εξετασεις θα τα φτιαξεται:D

manoletos
14 Μάι. 2008, 22:34
που δυστυχώς τελειώνουν τις 13 Ιουνίου.

THEO_LEGEND
14 Μάι. 2008, 22:38
που δυστυχώς τελειώνουν τις 13 Ιουνίου.

ΔΕΣ το και σαν δοκιμασια:p

manoletos
14 Μάι. 2008, 22:47
ΔΕΣ το και σαν δοκιμασια:p

Σωστός!!!

FREAK_OF_NATURE
15 Μάι. 2008, 10:08

THANX
εξετασεις εχει η κοπελα(κι εσυ υποθετω).περιμενε να περασουν και τοτε ξαναπροτεινε να πατε για καφε.
ως τοτε φυσικα μη ριξεις μαυρη πετρα πισω σου..στελνε που και που κανα σμου μου σου για να δειξεις πως ενδιαφερεσαι για το πως ειναι και πως παει στις εξετασεις.

serfistas1
15 Μάι. 2008, 13:13
H επαφή ειναι το κυριότερο αλλά άφησε το χρόνο να κυλήσει όμορφα και να ανακαλύψεις τον εαυτό σου, απο εκεί και περα θα κάνεις γνωριμίες που μερικές θα σου αφήσουν πικρή γεύση και ελάχιστες όμροφα συναισθήματα...

manoletos
20 Μάι. 2008, 16:01
παιδιά θα ήθελα να σας ρωτήσω για να ξεκινήσω μία συζήτηση μέσω sms τι να γράψω στο πρώτο μύνημα???

ήδη σε προηγούμενα sms ξεκινάω και λέω τι γίνετε? ολα καλά?? ή γειά σου τι κάνεις??

Η ερώτηση μου είναι πώς να ξεκινήσω ομαλά τη κουβέντα.

THANX

Mysterious_girl
20 Μάι. 2008, 16:09
παιδιά θα ήθελα να σας ρωτήσω για να ξεκινήσω μία συζήτηση μέσω sms τι να γράψω στο πρώτο μύνημα???

ήδη σε προηγούμενα sms ξεκινάω και λέω τι γίνετε? ολα καλά?? ή γειά σου τι κάνεις??

Η ερώτηση μου είναι πώς να ξεκινήσω ομαλά τη κουβέντα.

THANX
Αν δεν μας πεις με ποιον θες να ξεκινήσεις κουβέντα, γιατί, και πόσο καλά γνωρίζεστε, δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε...:rolleyes:

manoletos
20 Μάι. 2008, 16:36
Αν δεν μας πεις με ποιον θες να ξεκινήσεις κουβέντα, γιατί, και πόσο καλά γνωρίζεστε, δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε...:rolleyes:

<<Γενικά η κατάσταση έχει παραμείνει στο στάδιο της Γνωριμίας και αυτό αφού εμπλέκονται στη μέση οι εξετάσεις

Η ερώτηση μου είναι πώς να ξεκινήσω ομαλά τη κουβέντα. Έχουμε μιλήσει για θέματα όπως η μουσική αλλα όχι και πολλά>>

THANX

FREAK_OF_NATURE
20 Μάι. 2008, 16:38
ρωτα την πως εγραψε στην εκθεση.

zyp3r
20 Μάι. 2008, 16:51
Εκθεση εγραφε η γ λυκειου πανελληνιες.Αλλα και παλι ρωτα την πως εγραψε στο μαθημα που δωσατε και γενικως ρωτα την πως παει το διαβασμα και τετοια.

manoletos
20 Μάι. 2008, 16:51
ρωτα την πως εγραψε στην εκθεση.

Αυτό το μήνυμα είναι λίγο παλιό απο τις 14 του μήνα είναι γραμμένο.

Αλλο??

manoletos
20 Μάι. 2008, 16:53
Εκθεση εγραφε η γ λυκειου πανελληνιες.Αλλα και παλι ρωτα την πως εγραψε στο μαθημα που δωσατε και γενικως ρωτα την πως παει το διαβασμα και τετοια.

Τελικές εξετάσεις στα Γερμανικά έγραψε η κοπέλα και μάλιστα στις 14 του μήνα.:(

ΥΓ: δευτέρα Γυμνασίου Πηγαίνει

speed_fire08
20 Μάι. 2008, 17:12
Τελικές εξετάσεις στα Γερμανικά έγραψε η κοπέλα και μάλιστα στις 14 του μήνα.:(

ΥΓ: δευτέρα Γυμνασίου Πηγαίνει

δεν χρειαζεται να ντρεπεσαι. στειλε της μηνυμα και ρωτα την τι κανει. δεν χρειαζεται να βρεις και προσχημα απο την στιγμη μαλιστα που(απ οτι διαβασα δλδ) η κατασταση εχει προχωρισει....

Mysterious_girl
20 Μάι. 2008, 19:13

<<Γενικά η κατάσταση έχει παραμείνει στο στάδιο της Γνωριμίας και αυτό αφού εμπλέκονται στη μέση οι εξετάσεις

Η ερώτηση μου είναι πώς να ξεκινήσω ομαλά τη κουβέντα. Έχουμε μιλήσει για θέματα όπως η μουσική αλλα όχι και πολλά>>

THANX
Καλό είναι να μην βιαστείς και ειδικά τώρα που γράφετε εξετάσεις, πιστεύω ότι προέχει αυτό! Αν όντως σου αρέσει μπορείς να κάνεις λίγη υπομονή...
Σκέψου ότι δεν είσαι Γ' Λυκείου, πράγμα που θα σήμαινε ότι πιθανόν και να μην την ξαναέβλεπες ποτέ, οπότε μπορείς τώρα όταν βρίσκεις ευκαιρία να της μιλάς, να δείχνεις το ενδιαφέρον σου, χωρίς να είσαι πιεστικός, και από εκεί και πέρα να κάνεις απλά υπομονή...

tsatsos_21
21 Μάι. 2008, 01:01
Αυτό το μήνυμα είναι λίγο παλιό απο τις 14 του μήνα είναι γραμμένο.

Αλλο??

Έλα...συμβουλή,όταν δεν έχεις τι να πεις με μια κοπελιά γίνε το Cosmopolitan της,τι εννοώ,δεν σου λέω να της μιλήσεις για μόδα και τέτοιες μπούρδες αλλά από κάθε θέμα να συγκρατείς αυτό που πρέπει π.χ ρώτα για την οικογένεια της,αν την δεις να ανοίγεται συνέχισε αλλιώς άλλαξε,μίλα της για πτυχία,πανεπιστήμια και ξένες γλώσσες αν είναι του διαβάσματος,γενικά μάθε τι της αρέσει και σπούδασε το,μην ρωτάς την ίδια γιατί θα χάσεις το στοιχείο του αιφνιδιασμού.Γενικά αυτό που κάνουν οι περισσότεροι (και εγώ πολλές φορές χεχε) είναι η υπερβολή,δλδ πολλά πειράγματα,πολύ σαχλαμάρα,πολύ εξυπνάδα,πολύ οικειότητα ενώ δεν υπάρχει,πολύ ''είμαι άνετος μωρό'' αλλά δεν υπάρχει επίσης,αν όλα αυτά μπορέσεις να τα περιορίσεις και μείνεις τελικά απλά ο εαυτός σου και δεν περηφανευτείς που έφτασες σε αυτό το σημείο,τότε θα συγκεντρωθείς σε αυτήν και τα κομπλιμέντα δεν θα είναι τεχνητά αλλά φυσικά και αυθόρμητα τότε όλα θα στρώσουν,η γλώσσα θα λυθεί και θα συζητήσετε για πολλά πράγματα που ούτε το περίμενες:)

Mysterious_girl
21 Μάι. 2008, 09:29
Πιστεύω ότι η φιλία είναι προϋπόθεση για έναν πραγματικό έρωτα και με διάρκεια! Αν τον άλλον δεν τον νιώσεις κομμάτι του εαυτού σου, αν δεν αισθανθείς ότι σας ενώνουν πολλά, ότι είστε πλασμένοι για να ζείτε μαζί, αλλά τα βρίσκετε μόνο στο κρεβάτι, τότε δεν μιλάμε για πραγματικό έρωτα...

Όσο για το αν γίνεται να οδηγηθεί κάποιος από τον έρωτα στην φιλία...δεν το νομίζω! Κι αυτό γιατί συνήθως ο ένας από τους 2 μπορεί να έχει ακόμη συναισθήματα και δεν είναι εύκολο να αποδεχθεί μια καινούρια σχέση σου! Προσωπικά είχα μια τέτοια εμπειρία πέρυσι...ευτυχώς θα έλεγα!...

Aplaz_
21 Μάι. 2008, 10:25
Έλα...συμβουλή,όταν δεν έχεις τι να πεις με μια κοπελιά γίνε το Cosmopolitan της,τι εννοώ,δεν σου λέω να της μιλήσεις για μόδα και τέτοιες μπούρδες αλλά από κάθε θέμα να συγκρατείς αυτό που πρέπει π.χ ρώτα για την οικογένεια της,αν την δεις να ανοίγεται συνέχισε αλλιώς άλλαξε,μίλα της για πτυχία,πανεπιστήμια και ξένες γλώσσες αν είναι του διαβάσματος,γενικά μάθε τι της αρέσει και σπούδασε το,μην ρωτάς την ίδια γιατί θα χάσεις το στοιχείο του αιφνιδιασμού.Γενικά αυτό που κάνουν οι περισσότεροι (και εγώ πολλές φορές χεχε) είναι η υπερβολή,δλδ πολλά πειράγματα,πολύ σαχλαμάρα,πολύ εξυπνάδα,πολύ οικειότητα ενώ δεν υπάρχει,πολύ ''είμαι άνετος μωρό'' αλλά δεν υπάρχει επίσης,αν όλα αυτά μπορέσεις να τα περιορίσεις και μείνεις τελικά απλά ο εαυτός σου και δεν περηφανευτείς που έφτασες σε αυτό το σημείο,τότε θα συγκεντρωθείς σε αυτήν και τα κομπλιμέντα δεν θα είναι τεχνητά αλλά φυσικά και αυθόρμητα τότε όλα θα στρώσουν,η γλώσσα θα λυθεί και θα συζητήσετε για πολλά πράγματα που ούτε το περίμενες:)

χμ τα παιδια ειναι μικρα αρα ειναι λιγο δυσκολο να πιασουν συζητησεις για πολλα απ' αυτα π λες.. κ εφοσον το παιδι ρωταει πως να αρχισει ενα μηνυμα στο κινητο δν νομιζω να βρει τοσο ευκολα οικιοτητα για πειραγματα, κτλ, αυτη αποκτιεται με τον καιρο...

zyp3r
21 Μάι. 2008, 18:46
Πιστεύω ότι η φιλία είναι προϋπόθεση για έναν πραγματικό έρωτα και με διάρκεια! Αν τον άλλον δεν τον νιώσεις κομμάτι του εαυτού σου, αν δεν αισθανθείς ότι σας ενώνουν πολλά, ότι είστε πλασμένοι για να ζείτε μαζί, αλλά τα βρίσκετε μόνο στο κρεβάτι, τότε δεν μιλάμε για πραγματικό έρωτα...

Όσο για το αν γίνεται να οδηγηθεί κάποιος από τον έρωτα στην φιλία...δεν το νομίζω! Κι αυτό γιατί συνήθως ο ένας από τους 2 μπορεί να έχει ακόμη συναισθήματα και δεν είναι εύκολο να αποδεχθεί μια καινούρια σχέση σου! Προσωπικά είχα μια τέτοια εμπειρία πέρυσι...ευτυχώς θα έλεγα!...

Συμφωνω.Απο τη στιγμη που εισαι φιλος με καποιον ξερεις τι χαρακτηρας ειναι οποτε αν συμφωνειτε σε πολλα πραγματα ειναι πολυ ευκολο να δημιουργηθει μια σοβαρη σχεση με διαρκεια.

dragonmaster
23 Μάι. 2008, 19:25
παιδια χρειαζομαι συμβουλες....
λοιπον εχει μια κοπελα στο γυμναστηριο που παω που μου αρεσει και συνηθως κανει γυμναστικη σε διπλανα οργανα και καποτε κοιταζει προς το μερος μου ,πως την προσεγγιζω?

FREAK_OF_NATURE
23 Μάι. 2008, 19:31
την χαιρετας οταν μπαινεις.και οταν κατσει σε διπλανο οργανο(ποδηλατο πχ) της πιανεις την κουβεντα

"ερχεσαι καιρο εδω"

soublaki-3
23 Μάι. 2008, 20:39
Της λες να σου φουσκώσει το ποδήλατο. :lol:

fabo114
23 Μάι. 2008, 22:00
Της λες να σου φουσκώσει το ποδήλατο. :lol:

Η να ρωτησει αν εχει τρομπα να του δανεισει! :p

dragonmaster
23 Μάι. 2008, 22:25
Η να ρωτησει αν εχει τρομπα να του δανεισει! :p

;)μπα απλα μου αρεσει να ειμαι διακριτικος σε τετοια πραγματα μονο ετσι μπορεις να εισαι ενταξει ,εξαλλου δεν θελω να φανω και ανοητος ......
απλα μια παρατηρηση με ετσι ατακες δεν πας μακρια:shifty:

fabo114
23 Μάι. 2008, 22:33
;)μπα απλα μου αρεσει να ειμαι διακριτικος σε τετοια πραγματα μονο ετσι μπορεις να εισαι ενταξει ,εξαλλου δεν θελω να φανω και ανοητος ......
απλα μια παρατηρηση με ετσι ατακες δεν πας μακρια:shifty:

Που να πας...αστα...μπορει και να σε ξαπλωσει κατω και να σε αρχισει στο ξυλο!

Η Φρικ εδωσε νορμαλ συμβουλη. :)

Αν παντως θες να ειναι επεισοδιακη η γνωριμια μπορεις να κανεις οτι πνιγεσαι/λιποθυμας/εμφραγμα ή κατι τετοιο. ;)

Xourxoulitsos
23 Μάι. 2008, 22:35
Μία είναι η ατάκα για το γυμναστήριο
(με ψιλή φωνή)
"Γνωριζόμαστε απο κάπου;"

dragonmaster
23 Μάι. 2008, 22:36
Που να πας...αστα...μπορει και να σε ξαπλωσει κατω και να σε αρχισει στο ξυλο!

Η Φρικ εδωσε νορμαλ συμβουλη. :)

Αν παντως θες να ειναι επεισοδιακη η γνωριμια μπορεις να κανεις οτι πνιγεσαι/λιποθυμας/εμφραγμα ή κατι τετοιο. ;)

:D για ξυλο δυσκολο 1.80 74 κιλα γυμνασμενος και κατοχος μαυρης ζωνης
:cool θα ειστε ενημεροι αν πετυχει καλως:shifty:

marios222
24 Μάι. 2008, 00:17
Για χαρα παιδια. μια συμβουλη θα ηθελα.... το καλοκαιρι γνωρισα μια κοπελα και τρελαθηκα. εντομεταξυ μ'αυτη συναντιωμαστε συχνα, 1-2 φορες την εβδομαδα, φιλικα.. εχουμε γινει φιλαρακια και τα παμε και και πολυ καλα μαλιστα. μου αρεσει πολυ η παρεα της. το θεμα ειναι οτι εγω το βλεπω για κατι περισσοτερο αλλα δεν ξερω πως να της το πω γιατι δεν ξερω πως θα αντιδρασει και δεν θελω να την χασω σαν φιλη....???????????????????????????????????????????????? :( τι να κανω???

Mysterious_girl
24 Μάι. 2008, 02:07
Για χαρα παιδια. μια συμβουλη θα ηθελα.... το καλοκαιρι γνωρισα μια κοπελα και τρελαθηκα. εντομεταξυ μ'αυτη συναντιωμαστε συχνα, 1-2 φορες την εβδομαδα, φιλικα.. εχουμε γινει φιλαρακια και τα παμε και και πολυ καλα μαλιστα. μου αρεσει πολυ η παρεα της. το θεμα ειναι οτι εγω το βλεπω για κατι περισσοτερο αλλα δεν ξερω πως να της το πω γιατι δεν ξερω πως θα αντιδρασει και δεν θελω να την χασω σαν φιλη....???????????????????????????????????????????????? :( τι να κανω???
Πρώτα απ' όλα, έχεις καταλάβει εάν της αρέσεις, ή αν σε βλέπει απλώς σαν φίλο;
Αν ισχύει το πρώτο, καλό είναι να μην βιαστείς και να γνωριστείτε πρώτα καλύτερα, να δείτε και οι 2 αν υπάρχουν κοινά σημεία που να σας δένουν...
Αν ισχύει το δεύτερο, καλό είναι να μην τη φέρεις σε δύσκολη θέση, και να της δείχνεις ότι μπορείς να αρκεστείς και στη φιλία της, άλλωστε δεν είναι και λίγο αυτό στις μέρες μας...

Σε κάθε περίπτωση να είσαι διακριτικός μαζί της για να αποφευχθούν οι παρεξηγήσεις, επειδή απ' ότι κατάλαβα σου αρέσει πολύ...:wink:

Καλή επιτυχία...:D

παιδια χρειαζομαι συμβουλες....
λοιπον εχει μια κοπελα στο γυμναστηριο που παω που μου αρεσει και συνηθως κανει γυμναστικη σε διπλανα οργανα και καποτε κοιταζει προς το μερος μου ,πως την προσεγγιζω?

Τα ίδια θα συμβούλευα και σένα...πάνω απ' όλα να είσαι διακριτικός, αποφεύγοντας τις κοινότυπες ή χυδαίες ατάκες (μπορεί να έχει κι αυτή μαύρη ζώνη...:ninja:), που θίγουν την προσωπικότητα μίας γυναίκας, οπότε οποιαδήποτε αντίδραση από μέρους της θα είναι δικαιολογημένη...

Και σε περίπτωση που δεις ότι δεν ανταποκρίνεται, καλό είναι να υποχωρήσεις και να μην την πιέσεις...

Σε κάθε περίπτωση, σου εύχομαι καλή επιτυχία (με αναίμακτη έκβαση!:lol:)...:D

FREAK_OF_NATURE
24 Μάι. 2008, 10:23
να μην πεις τπτ,αλλα να της δειξεις πως ενδιαφερεσαι.αυτο σαν αρχη.
μετα αναλογα με την ανταποκριση της προχωρας.
βγαινεται παρεα ή μονοι σας?αν με παρεα,κανε το βημα και προτεινε να πατε πχ σινεμα οι δυο σας(και μετα για καφε φυσικα)

SubZ3r0
27 Μάι. 2008, 01:31
Kalispera pedia !:D (xeretiste to kainourio melos tou forum plz)!poly endiaferon to topic gia tis sxeseis exw mia sobarh erwthsh ti gnwmh exete gia tin apotrixwsh stous antres kai an oi gynaikes protimoun tous antres xwris trixes :D thanks

michalis_10
27 Μάι. 2008, 01:52
Να μην κανεις τιποτα...ειναι πλεον πολυ αργα...μπηκες στην λιστα των φιλων της πλεον.:)

zyp3r
27 Μάι. 2008, 01:53
Kalispera pedia !:D (xeretiste to kainourio melos tou forum plz)!poly endiaferon to topic gia tis sxeseis exw mia sobarh erwthsh ti gnwmh exete gia tin apotrixwsh stous antres kai an oi gynaikes protimoun tous antres xwris trixes :D thanks

Καλως ηρθες στο φορουμ.Καλο θα ηταν να μην γραφεις greeklish αλλα ελληνικα.Ειναι πιο ευκολο στην αναγνωση και απαγορευεται και απο τους ΟΠΧ.;)
Τωρα σε αυτο που ρωτας περισσοτερες απαντησεις θα παρεις απο κοπελες αλλα θα ειναι μισες μισες,αλλες θα τις αρεσουν και αλλες οχι.Κατα τη γνωμη μου ειναι χαζομαρα η αποτριχωση στους αντρες εκτος αν υπαρχει λογος(π.χ αθλητες,μοντελα).Δεν θα εκανα ποτε αποτριχωση για να αρεσω στις κοπελες,ετσι ειμαι και σε οποιες αρεσω.Τωρα βεβαια αν ειναι καποιος σαν αρκουδα και εχει προβλημα δεν ξερω.

SubZ3r0
27 Μάι. 2008, 02:46
Φιλε μ Zyp3r,(δεν τιν παλευω καλα με τα ελληνικα στο pc οποτε συχορειστε μερικα ορθογραφικα)Θα σου πω πως το σκεφτομε (βεβαια ειναι λιγο μπερδεμενο)θελω να περασω γυμναστικη ακαδημια .ειμαι 17 τον επομενο χρονο δινω ειμαι 1,83 και 80 κιλα (τωρα) απ τον νοεμβριο εως τωρα εχω χασει 25 κιλα και οσο μπορω γυμναζομε.δεν υπαρχει θεμα του στυλ "ποπο εχω τριχες και δν αρεσω στις γυναικες"απλα θελω να μαθω πως το βλεπουν.δοξα το θεο απο σχεσεις ειμαι μια χαρα,αν και καμια εως τωρα μακροχρονια και ολες μεγαλυτερες σε ηλικια απο μενα(θα μιλησω γι τισ σχεσεις κτλ. μολις καλυφθω με το τρεχον θεμα :P) μ πειρε πανω απο 10 λεπτα να το γραψω χαχα Thanks guyzz :D

Mysterious_girl
27 Μάι. 2008, 06:14
Φιλε μ Zyp3r,(δεν τιν παλευω καλα με τα ελληνικα στο pc οποτε συχορειστε μερικα ορθογραφικα)Θα σου πω πως το σκεφτομε (βεβαια ειναι λιγο μπερδεμενο)θελω να περασω γυμναστικη ακαδημια .ειμαι 17 τον επομενο χρονο δινω ειμαι 1,83 και 80 κιλα (τωρα) απ τον νοεμβριο εως τωρα εχω χασει 25 κιλα και οσο μπορω γυμναζομε.δεν υπαρχει θεμα του στυλ "ποπο εχω τριχες και δν αρεσω στις γυναικες"απλα θελω να μαθω πως το βλεπουν.δοξα το θεο απο σχεσεις ειμαι μια χαρα,αν και καμια εως τωρα μακροχρονια και ολες μεγαλυτερες σε ηλικια απο μενα(θα μιλησω γι τισ σχεσεις κτλ. μολις καλυφθω με το τρεχον θεμα :P) μ πειρε πανω απο 10 λεπτα να το γραψω χαχα Thanks guyzz :D
Είναι απολύτως φυσιολογικό να κάνουν οι άντρες αποτρίχωση! Και μην ακούς τις βλακείες που λένε...Άλλα πράγματα κάνουν τον άντρα, όχι οι τρίχες!

Και στην τελική το απαλό και άτριχο δέρμα είναι πολύ πιο σέξυ...
Δοκίμασέ το...

FREAK_OF_NATURE
27 Μάι. 2008, 09:19
προσωπικα δεν μου αρεσει ο αποτριχωμενος αντρας..μου κανει πολυ soft..

αν ειναι να κανει αποτριχωση ο καλος μου,να βγαζει τα φρυδια του και να βαζει πιο πολλες κρεμες απο μενα τοτε κατι ασεξουαλικο μου κανει...

η αποψη μου φυσικα ειναι αυτη.

speed_fire08
27 Μάι. 2008, 11:58
αμα ειναι να κανω αποτριχωση για να αρεσω στις γυναικες, αλλα να τρωω ΤΟ δουλεμα απο ολα τα υπολοιπα αγορια τοτε να μου λειπει.......:down:

ευτυχως ομως απο φυσικου μου δεν εχω πολυ τριχοφυια οποτε για μενα δεν αποτελει προβλημα ουτως η αλλως.....:D

naf1213
27 Μάι. 2008, 12:44
Είναι απολύτως φυσιολογικό να κάνουν οι άντρες αποτρίχωση! Και μην ακούς τις βλακείες που λένε...Άλλα πράγματα κάνουν τον άντρα, όχι οι τρίχες!

Δοκίμασέ το...

συμφωνω μαζι σου!

c00kiE
27 Μάι. 2008, 13:23

Δοκίμασέ το...

Το απαλό και άτριχο δέρμα πιο σέξυ?!?Εμένα προσωπικα θα μου θύμιζε τα αγοράκια του γυμνασίου..Δεν ξέρω γιατί αλλά θέλω ο άντρας να δείχνει και άντρας πέρα από το να είναι και όσο να'ναι η τριχοφυία είναι ένα αντρικό προσόν (μάλλον λάθος λέξη είναι αυτή αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ κάποια άλλη)..

προσωπικα δεν μου αρεσει ο αποτριχωμενος αντρας..μου κανει πολυ soft..

αν ειναι να κανει αποτριχωση ο καλος μου,να βγαζει τα φρυδια του και να βαζει πιο πολλες κρεμες απο μενα τοτε κατι ασεξουαλικο μου κανει...

η αποψη μου φυσικα ειναι αυτη.

Ειδικά αν βάζει περισσότερες κρέμες από μένα σίγουρα κάτι άλλο θα μου βγαλει...Άσε που στο τέλος θα ανοίξουμε και κουβέντα για το ποια ενυδατική είναι η καλύτερη...

trela7
27 Μάι. 2008, 13:46
ναι βρε κοριτσια, συμφωνω κι εγω, οχι να φτιαχνουμε μαζι τα νυχια μας... οπως μου ελεγε ενας μεγαλυτερος σε ηλικια φιλος μου "προσεχε τους ανδρες που δεν εχουν τριχες στο στηθος" :lol::lol::lol:

απο την αλλη ομως θεωρω οτι ειναι και θεμα προσωπικο, δηλαδη αν καποιος ανδρας εχει πολλη τριχοφυια και δεν την αντεχει ο ιδιος, για χιλιους δυο λογους, δεν ειναι ασχημο να κανει κατι για αυτο. αλλά να το κανει για τον εαυτο του, οχι για να αρεσει στις γυναικες... εν τω μεταξυ εμενα δε με ενοχλουν οι τριχες στο στηθος(σε φυσιολογικα επιπεδα παντα, οχι να ειναι αρκουδα καποιος), αλλα οι τριχες στην πλατη τους μου την δινουν... μου φαινονται πολυ αντιαισθητικες... οποτε εκει, ας κανουν κατι... να δουν κι αυτοι την γλύκα της αποτριχωσης να μην μας πρηζουν...:X:X:X

VeCo
27 Μάι. 2008, 14:41
Τυχεροί εκείνοι που έχουν τριχοφυία στα πλαίσια του λογικού... :p

SubZ3r0
27 Μάι. 2008, 16:01
Τελικα οντως ο καθενας εχει διαφορετικη αποψη γι αυτο το θεμα ...:D ευχαριστω πολυ πεδια :p

THEO_LEGEND
27 Μάι. 2008, 17:03
Το απαλό και άτριχο δέρμα πιο σέξυ?!?Εμένα προσωπικα θα μου θύμιζε τα αγοράκια του γυμνασίου..Δεν ξέρω γιατί αλλά θέλω ο άντρας να δείχνει και άντρας πέρα από το να είναι και όσο να'ναι η τριχοφυία είναι ένα αντρικό προσόν (μάλλον λάθος λέξη είναι αυτή αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ κάποια άλλη)..

Δεν ειναι αντρικό προσόν, μιας και όλες οι Ελληνίδες έχουν μουστάκι:rolleyes:

zyp3r
27 Μάι. 2008, 17:09

:lol::lol::lol::lol:
Ρε συ τι λες???Μιλαμε για το σωμα.Και αλλου βγαζουν τριχες αλλα ας μην το κανουμε θεμα.:p

SubZ3r0
27 Μάι. 2008, 17:13
χαχαχα :p

Fernando_Sucre
27 Μάι. 2008, 17:40
αμα ειναι να κανω αποτριχωση για να αρεσω στις γυναικες, αλλα να τρωω ΤΟ δουλεμα απο ολα τα υπολοιπα αγορια τοτε να μου λειπει.......:down:

ευτυχως ομως απο φυσικου μου δεν εχω πολυ τριχοφυια οποτε για μενα δεν αποτελει προβλημα ουτως η αλλως.....:D

ειναι λιγο νωρις για να ξερουμε αν θα εχουμε τριχοφυία απο ηλικια 15-16 χρονων...;)

speed_fire08
27 Μάι. 2008, 18:59
ειναι λιγο νωρις για να ξερουμε αν θα εχουμε τριχοφυία απο ηλικια 15-16 χρονων...;)

17!:p

τουλαχιστον ομως φαινεται αν εχεις τασεις....βλεπω και αλλα παιδια στην ηλικια μου που ειναι 'αρκουδες'///,,,,....:shifty:

SubZ3r0
27 Μάι. 2008, 20:03
λοιπον εγω ειμαι 17 και εχω αρκετες αλλα αρκουδα δεν ειμαι ;)

THEO_LEGEND
27 Μάι. 2008, 20:21
λοιπον εγω ειμαι 17 και εχω αρκετες αλλα αρκουδα δεν ειμαι ;)
Θα γίνεις όμως!!! :wink:

billakosss
27 Μάι. 2008, 20:54
ξερετε ποσο ακριβη ειναι η αποτριχωση φανταζομαι!
εγω εχω φιλο που τα laser line ειναι δικα του! :)
οποιος/α ενδιαφερεται...εδω ειμαστε.

THEO_LEGEND
27 Μάι. 2008, 20:58
Δε νομιζω απο τα 15-17 τα παιδια να κανουν λειζερ...δεν πιστευω οτι εχουν τοσο σοβαρο προβλημα...
κανα κερι να βαζουν,η μια αλοιφη...νομιζω οτι ειναι κατω απο 2000 ευρω, αναλογα βεβαια..

htrul18
27 Μάι. 2008, 21:00

Α ρε Μπιλλάκο μέσα σ' όλα είσαι!!! Πότε απολύεσαι να κάνουμε κανένα meeting;

Και για να μην είμαι τελείως off-topic πιστεύω πως όντως στην πλάτη είναι αντιαισθητικό να έχει κάποιος τρίχες. Εμένα τουλάχιστον δε μ' αρέσει στον εαυτό μου κι έχω σκοπό να κάνω αποτρίχωση (οπότε μπιλλάκο βάλε τα κονέ :p)

billakosss
27 Μάι. 2008, 21:01
2.000 ειναι αρκετα φανταζομαι για κατι που ειναι φυσιολογικο στο σωμα σου.
οσο για τα κερια και αυτα δεν ξερω αν κανουν δουλεια. αλλα το θεμα ειναι να υπαρχει και ενα σχημα. μην εισαι οτι να'ναι!

edit:13/8 λελε!!
κι εγω στην πλατη τα πηρα ολα με τη μηχανη! πιο καλη αισθηση οταν στα παιρνουν παρα μετα!
η δικη μου η πλατη σ'αυτα που εχω δει...ειναι φαλακρη!! :lol:

SubZ3r0
27 Μάι. 2008, 23:55
κοιτα βασικα νομιζω οτι ειναι αντιαισθητικο οταν δεν ειναι ομοιομορφο δλδ αν εχεις τριχες χαμηλα στα ποδια και στα μπουτια οχι :p αν εχει στο στοιθος και δν εχεις στην κοιλια κτλ....

tsatsos_21
28 Μάι. 2008, 01:46
Πάντως 5 γυναίκες είπαν την άποψη τους στην προηγούμενη σελίδα και μόνο από τις απαντήσεις μπορείς να καταλάβεις πόσο χρονών είναι,πως θέλουν τον άντρα γενικά,τι επιτρέπουν οι ίδιες στον εαυτό τους και κάτι άλλα πρόστυχα που δεν τα λέω..ντροπή wtf:D :p

SubZ3r0
28 Μάι. 2008, 03:02
σωστος ο τσατσος :p λοιπον να σας πω μια ιστορα(δν θα γραψω εκθεση) λοιπον δεν ειχα ποτε μακροχρονια σχεση (πανω απο 1 μηνα δλδ) και δεν ξερω το γιατι.μαλλον φταιει το οτι μεγαλωσα γρηγορα εμαθα σχεδον τα παντα και δεν ερωτευτηκα ποτε ως τωρα(παρολο που οσο ζεις-μεγαλωνεις μαθενεις) αλλα δεν καταφερα ποτε να μαθω τις γυναικες...ειναι το μονο που προσπαθω και δν εχω καταφερει.γιατι οταν μια γυναικα οταν σου λεει δεν θελω να εννοει το αντιθετο.... :D

charlie_
28 Μάι. 2008, 06:17
Δεν θα αναγκάσω κάποιον να κάνει αποτρίχωση αλλά μόνο από θέμα γούστου... άτριχοι ή τουλάχιστον όσο πιο άτριχοι γίνεται.
Το όλο του "στήσιμο",η συμπεριφορά του θα μου δείξει αν και πόσο είναι δικιά μας.
Π.χ. για μένα Ντ.Μπέκαμ(είτε όπως είναι είτε αρκούδα): :lol: :lol::lol::lol::chair:

SubZ3r0
28 Μάι. 2008, 06:28
Καταρχας ο ντειβιντ ειναι παντρεμενος..:happy: τεσπα δν ξερω αν διαβασες το τελεφταιο ποστ αλλα ριξτου μια ματια και απαντησε μοθ οσο μπορεις!(καλημερα κιολας):p

FREAK_OF_NATURE
28 Μάι. 2008, 09:20
Πάντως 5 γυναίκες είπαν την άποψη τους στην προηγούμενη σελίδα και μόνο από τις απαντήσεις μπορείς να καταλάβεις πόσο χρονών είναι,πως θέλουν τον άντρα γενικά,τι επιτρέπουν οι ίδιες στον εαυτό τους και κάτι άλλα πρόστυχα που δεν τα λέω..ντροπή wtf:D :p
παμε στοιχημα πως θα πεσεις εξω???
σωστος ο τσατσος :p λοιπον να σας πω μια ιστορα(δν θα γραψω εκθεση) λοιπον δεν ειχα ποτε μακροχρονια σχεση (πανω απο 1 μηνα δλδ) και δεν ξερω το γιατι.μαλλον φταιει το οτι μεγαλωσα γρηγορα εμαθα σχεδον τα παντα και δεν ερωτευτηκα ποτε ως τωρα(παρολο που οσο ζεις-μεγαλωνεις μαθενεις) αλλα δεν καταφερα ποτε να μαθω τις γυναικες...ειναι το μονο που προσπαθω και δν εχω καταφερει.γιατι οταν μια γυναικα οταν σου λεει δεν θελω να εννοει το αντιθετο.... :D

γιατι εισαι μολις 17..γιαυτο!

αυτο θα το λες μεχρι να τα βαθεια γεραματα...

Mysterious_girl
28 Μάι. 2008, 10:23

Να μην ακούς ούτε το δούλεμα των αγοριών (από ζήλια τα λένε όσοι τα λένε...), ούτε τις χαζογκόμενες που νομίζουν ότι οι τρίχες κάνουν τον σκληρό τον άντρα! :lol: Αν είναι δυνατόν! Άλλα πράγματα τον κάνουν...
Και το καλύτερο είναι να είσαι μαλακός απ' έξω και "σκληρός" από μέσα...
Και για τα 2 φύλα ισχύει αυτο...

Άσε που οι πιο σεξουαλικοί και σκληροί άντρες της showbizz ξυρίζονται! Δεν είναι τυχαίο αυτό....
(Έχω κι έναν στο μυαλό μου που σκίζει κυριολεκτικά σε κατακτήσεις...:shifty:)

Γούστα είναι αυτά...
Εγώ πάντως πιστεύω ότι οι τρίχες δεν κάνουν τον άντρα! Κι οι πιο σεξουαλικοί άντρες που έχω γνωρίσει δεν έχουν τρίχες...
Ίσως να μην έχεις γνωρίσει ακόμη κάποιον τέτοιον για να καταλάβεις τι εννοώ...

17!

τουλαχιστον ομως φαινεται αν εχεις τασεις....βλεπω και αλλα παιδια στην ηλικια μου που ειναι 'αρκουδες'///,,,,....

Όντως! :lol: Και μου φοράνε κι εκείνες τις βερμούδες, με την τρίχα κάγκελο από κάτω...σαν γερμανοί τουρίστες είναι! :lol:

Πάντως 5 γυναίκες είπαν την άποψη τους στην προηγούμενη σελίδα και μόνο από τις απαντήσεις μπορείς να καταλάβεις πόσο χρονών είναι,πως θέλουν τον άντρα γενικά,τι επιτρέπουν οι ίδιες στον εαυτό τους και κάτι άλλα πρόστυχα που δεν τα λέω..ντροπή wtf

Μεγάλη μπουκιά φάε... :shifty:

σωστος ο τσατσος λοιπον να σας πω μια ιστορα(δν θα γραψω εκθεση) λοιπον δεν ειχα ποτε μακροχρονια σχεση (πανω απο 1 μηνα δλδ) και δεν ξερω το γιατι.μαλλον φταιει το οτι μεγαλωσα γρηγορα εμαθα σχεδον τα παντα και δεν ερωτευτηκα ποτε ως τωρα(παρολο που οσο ζεις-μεγαλωνεις μαθενεις) αλλα δεν καταφερα ποτε να μαθω τις γυναικες...ειναι το μονο που προσπαθω και δν εχω καταφερει.γιατι οταν μια γυναικα οταν σου λεει δεν θελω να εννοει το αντιθετο....

Γιατί κάθε γυναίκα είναι διαφορετική...γι' αυτό!

THEO_LEGEND
28 Μάι. 2008, 11:48
αυτο θα το λες μεχρι να τα βαθεια γεραματα...
Αυτο ειναι ενας μυθος..μην τα πιστευετε...οι γυναικες ειναι ποιο απλες στην κατανοηση αρκει να μην τις αντιμετωπιζεται με τη λογικη,,,,

trela7
28 Μάι. 2008, 12:39
εγω εχω φιλο που τα laser line ειναι δικα του!

ο φιλος σου αυτος εκει, εχει και τιποτα θεραπειες για την περιφερεια;;; ασχετο, αλλα ο καθενας με τον πονο του σε αυτη τη ζωη μπιλακο μου!!!!!
υπομονη παντως, θα περασουν οι μερες και θα γυρισεις παλι στη κανονικη σου ζωη... :D:D

:worry::worry: εξηγησου να καταλαβουμε τι καταλαβες και να καταλαβεις οτι μαλλον καταλαβες λαθος... :rolleyes::rolleyes::lol::lol:

tsatsos_21
28 Μάι. 2008, 13:45
Γυναίκες που αποδέχονται την τρίχα:α)Επιτρέπουν στον εαυτό τους να έχει και μια τρίχα στο χέρι και δεν τρέχουν στην αισθητικό.β)είναι πιο ώριμες γ)δεν έχουν χρόνο να ασχολούνται για το αν ο Μάκης ή ο Νώντας έχουν τρίχες,έχουν και άλλα πράγματα να κάνουν,ας πουμέ δουλειά δ)κάνουν εποχιακή αποτρίχωση,και μόνο η όλη φάση της αλλαγής τους φτιάχνει το κέφι ε)έχουν σαν μότο <<η τρίχα είναι κάτι ανθρώπινο όταν δεν πλησιάζει το ζωώδες>>.
Γυναίκες που δεν αποδέχονται την τρίχα:α)Τρέχουν στην αισθητικό,ο βαθμός εθισμού διαφέρει από το αν κάνουν αποτρίχωση στο μπικίνι κάθε φορά.β)είναι μικρούλες ακόμα και μπορούν να έχουν τέτοια κομπλεξάκια να απαιτούν από τον άλλο ψιλοκουφά πράγματα γ)έχουν άφθονο χρόνο να κάνουν αποτρίχωση όχι μόνο στον εαυτό τους αλλά και στην πλάτη του συντρόφου δ)ο άντρας πρέπει να είναι γυμνασμένος,να έχει φέτες,να έχει τα κέρατα του ταύρου,ειδάλλως έχεις δει άτριχο σκεμπέ?σαν έγκυος είναι:lol: ε)έχουν σαν μότο <<λέει πουθενά στην Βίβλο ότι ο Αδάμ και η Εύα είχαν τρίχες?Τότες γιατί άρπαξαν τα φύλλα για να κρυφτούν?>>

υ.γ. για όσους-ες που δεν με ξέρουν εδώ μέσα δεν είμαι gay:p :D

Katy
28 Μάι. 2008, 13:47
εξηγησου να καταλαβουμε τι καταλαβες και να καταλαβεις οτι μαλλον καταλαβες λαθος...

:lol:

παντως εμενα δε μ'αρεσουν καθολου οι ξυρισμενοι!!
εννοειται πως ο αντρας δε φαινεται απο την τριχα αλλα αν κανουν αποτριχωση,βαζουνε κρεμουλα με χαλαει απιστευτα!!
αντιθετως θεωρω πολυ σεξουαλικες τις τριχες στα ποδια! :O
(παντως οπως ειπατε,να μην ειναι κ αρκουδα ο αλλος!μακρια οι τριχες στην πλατη! :p)

Γυναίκες που αποδέχονται την τρίχα:α)Επιτρέπουν στον εαυτό τους να έχει και μια τρίχα στο χέρι και δεν τρέχουν στην αισθητικό.β)είναι πιο ώριμες γ)δεν έχουν χρόνο να ασχολούνται για το αν ο Μάκης ή ο Νώντας έχουν τρίχες,έχουν και άλλα πράγματα να κάνουν,ας πουμέ δουλειά δ)κάνουν εποχιακή αποτρίχωση,και μόνο η όλη φάση της αλλαγής τους φτιάχνει το κέφι ε)έχουν σαν μότο <<η τρίχα είναι κάτι ανθρώπινο όταν δεν πλησιάζει το ζωώδες>>.
Γυναίκες που δεν αποδέχονται την τρίχα:α)Τρέχουν στην αισθητικό,ο βαθμός εθισμού διαφέρει από το αν κάνουν αποτρίχωση στο μπικίνι κάθε φορά.β)είναι μικρούλες ακόμα και μπορούν να έχουν τέτοια κομπλεξάκια να απαιτούν από τον άλλο ψιλοκουφά πράγματα γ)έχουν άφθονο χρόνο να κάνουν αποτρίχωση όχι μόνο στον εαυτό τους αλλά και στην πλάτη του συντρόφου δ)ο άντρας πρέπει να είναι γυμνασμένος,να έχει φέτες,να έχει τα κέρατα του ταύρου,ειδάλλως έχεις δει άτριχο σκεμπέ?σαν έγκυος είναι:lol: ε)έχουν σαν μότο <<λέει πουθενά στην Βίβλο ότι ο Αδάμ και η Εύα είχαν τρίχες?Τότες γιατί άρπαξαν τα φύλλα για να κρυφτούν?>>

υ.γ. για όσους-ες που δεν με ξέρουν εδώ μέσα δεν είμαι gay

λοιπον! :lol:
τι ισχυει για μενα.1)οντως δεν ειμαι υστερικη με τις τριχες!τουλαχιστον οχι με τις τριχες στα χερια(που ομολογουμενως εχω αλλα ειναι καλυτερο απο το αποτριχωμενο :p).2)Πιστευω οτι ειμαι ωριμη για την ηλικια μου αλλα για αλλους λογους.3)Δε θελω ο αντρας να ξυριζεται κυριως επειδη μ'αρεσουν οι τριχες! :D Οχι λογω χρονου! :p 4)Κανω αποτριχωση κ το χειμωνα αλλα οχι τοσο συχνα κ δεν εχω προβλημα να με δει με λιγες τριχες παραπανω ο καλος μου(απο τοτε που μου ειπε οτι δεν τον πειραζει κ καταλαβα οτι το εννοει).Το καλοκαιρι ομως παθαινω υστερια με τα ποδια μου.Ναι η φαση της αλλαγης μου φτιαχνει το κεφι! :D 5)Καλο το μοτο(το πρωτο). 6)Ειμαι αρκετα "μικρουλα" οποτε κ εδω επεσες εξω.
Παντως ειχε πλακα! :p

SubZ3r0
28 Μάι. 2008, 14:00
δηλαδη βρε κατι αμα ο αλλος δλδ δν εχει τριχες θα του πεις πχ δν κανω τπτ μαζι σου σχεση κτλ γτ δν εχεις τριχες?:p το αντιθετο μου εχει συμβει εμενα αλλα μετα απο οτι εγινε δλδ μ λεει η κοπελα μωρο μ δεν εχεις πολλες τριχες αλλα αμα τισ ξυρισεις θα ναι καλυτερα ...χαχα :):lol:

Katy
28 Μάι. 2008, 14:06
δηλαδη βρε κατι αμα ο αλλος δλδ δν εχει τριχες θα του πεις πχ δν κανω τπτ μαζι σου σχεση κτλ γτ δν εχεις τριχες?:p το αντιθετο μου εχει συμβει εμενα αλλα μετα απο οτι εγινε δλδ μ λεει η κοπελα μωρο μ δεν εχεις πολλες τριχες αλλα αμα τισ ξυρισεις θα ναι καλυτερα ...χαχα :):lol:

κοιτα αυτο ειναι σα να μου λες οτι αν μ'αρεσουν οι μελαχρινοι θα απορριψω καποιον αποκλειστικα κ μονο επειδη ειναι ξανθος! :blink:

απλως ο καθε ανθρωπος εχει αλλα γουστα!εμενα δεν μ'αρεσουν οι ατριχοι κ ακομα περισσοτερο οι ξυρισμενοι ατριχοι κ ακομα περισσοτερο οι ατριχοι που χρησιμοποιουν αλλες μεθοδους αποτριχωσης!απο κει κ περα δεν κοιταω μονο με βαση τις τριχες κ γενικα οχι μονο με βαση την εμφανιση! ;)

SubZ3r0
28 Μάι. 2008, 14:09
σωστη σε βρισκω :p αλλο θεματακι προτιμω μεγαλυτερες γυναικες πιστευω γιατι μεγαλοφερνω και γιατι ξερουν τι θελουν :p το θεμα ειναι οτι δν μπορω να κανω αυτα που θελω δλδ μπαρακια κλαμπακια καθημερινες κτλ κτλ τι να κανω εκτος απο υπομονη? :D

zyp3r
28 Μάι. 2008, 14:19
Άσε που οι πιο σεξουαλικοί και σκληροί άντρες της showbizz ξυρίζονται! Δεν είναι τυχαίο αυτό....
(Έχω κι έναν στο μυαλό μου που σκίζει κυριολεκτικά σε κατακτήσεις...:shifty:)

Δεν ειναι τυχαιο,ειναι λογικο,οι περισσοτεροι απο αυτους κανουν και φωτογραφησεις σε περιοδικα.

Katy
28 Μάι. 2008, 14:24
Ναι κ με την ιδια λογικη η πλειοψηφια των μοντελων ειναι υπερβολικα αδυνατες! :down:

Οποτε ζητω οι "ατελειες"!!! :D

σωστη σε βρισκω :p αλλο θεματακι προτιμω μεγαλυτερες γυναικες πιστευω γιατι μεγαλοφερνω και γιατι ξερουν τι θελουν :p το θεμα ειναι οτι δν μπορω να κανω αυτα που θελω δλδ μπαρακια κλαμπακια καθημερινες κτλ κτλ τι να κανω εκτος απο υπομονη? :D

Ενταξει μη νομιζεις οτι απαραιτητα οι μεγαλυτερες ξερουν καλυτερα τι θελουν αποτι οι μικροτερες!Καποιοι ωριμαζουν πολυ νωρις κ καποιοι αλλοι ποτε.Σχετικα ειναι ολα.Παντως δε θα βρεις μεγαλυτερη μονο σε κλαμπακια!Κ αν μιλαμε για λιγο μεγαλυτερη,πχ 2-3 χρονια(?),θα εχετε κ καποια αλλα κοινα ενδιαφεροντα,οποτε οκ! :) τωρα αν μιλας για πολυυυυ μεγαλυτερη τοτε ισως υπαρχουν αλλα προβληματα!

c00kiE
28 Μάι. 2008, 14:49

Το είπα ήδη ότι η λέξη "προσόν" ήταν λάθος απλά ήθελα να τονίσω ότι οι άντρες έχουν τρίχες..Όσο για το μουστάκι στις Ελληνίδες δεν είναι και όλες...Υπάρχουν κάποιες που δεν έχουν..

:
Ρε συ τι λες???Μιλαμε για το σωμα.Και αλλου βγαζουν τριχες αλλα ας μην το κανουμε θεμα.:p

Όχι να το κάνουμε γιατί όχι...:lol:

Οι άντρες της showbiz ξυρίζονται και για άλλους λόγους βλέπε λόγω φωτογράφησης και ειδικά τα μοντέλα για να κάθονται τα ρούχα σωστά..Άλλωστε και οι αθλητές ξυρίζονται..Πχ οι κολυμβητές για να μην έχουν "εμπόδια" όταν κολυμπούν ή οι μπασκεμπολίστες για να μπορούν πιο εύκολα να κάνουν taping στα πόδια τους..

Γούστα είναι αυτά...
Εγώ πάντως πιστεύω ότι οι τρίχες δεν κάνουν τον άντρα! Κι οι πιο σεξουαλικοί άντρες που έχω γνωρίσει δεν έχουν τρίχες...
Ίσως να μην έχεις γνωρίσει ακόμη κάποιον τέτοιον για να καταλάβεις τι εννοώ...

Πίστεψέ με στα 28 μου έχω γνωρίσει αρκετούς άντρες ώστε να μπορώ να κρίνω αν αυτός που δεν έχει τρίχες θεωρείται πιο σεξουαλικός ή όχι και υπήρξα για αρκετό καιρό με άτομο που έκανε αποτρίχωση για να αρέσει στις γυναίκες και σε σημείο όμως που οκ πιο συχνά τον έβλεπε η αισθητικός από ότι εγώ..

Χαχαχα πολύ καλό!!!

παντως εμενα δε μ'αρεσουν καθολου οι ξυρισμενοι!!
εννοειται πως ο αντρας δε φαινεται απο την τριχα αλλα αν κανουν αποτριχωση,βαζουνε κρεμουλα με χαλαει απιστευτα!!
αντιθετως θεωρω πολυ σεξουαλικες τις τριχες στα ποδια! :O
(παντως οπως ειπατε,να μην ειναι κ αρκουδα ο αλλος!μακρια οι τριχες στην πλατη! :p)

Συμφωνώ!

trela7
28 Μάι. 2008, 15:43

:lol::lol::lol::lol:
θα σχολιασω κατι που μου εκανε εντυπωση... αυτο με τις γυναικειες τριχες στα χερια δεν το κατανοω... εχω μια φιλη που κανει αποτριχωση εκει... παιδια, ημαρτον!!!! σε λιγο θα ξυριζουμε και το φρυδι ολοκληρο γιατι εχει τριχες κι άλλα μερη του σωματος που μου ερχονται τωρα, αλλα δεν τα λεω γιατι θα γινω αηδιαστικη... ενταξει, ειπαμε, οχι τωρα να κατσω να αποτριχωνω το χερι μου... λιγη λογικη δεν βλαπτει!!! ειδικα οταν δεν υπαρχει προβλημα ετσι;; δηλαδη αν καποια κοπελα ειναι πολυ μελαχροινη κι εχει προβλημα και θελει να τα ξυρισει, καλως, αλλα η φιλη μου ειναι σε φυσιολογικα επιπεδα... :confused:

κατα τα άλλα.. μεσα επεσες αγαπητε τσατσε... τελικα καταλαβες σωστα! :rolleyes::rolleyes:

THEO_LEGEND
28 Μάι. 2008, 15:50
Το είπα ήδη ότι η λέξη "προσόν" ήταν λάθος απλά ήθελα να τονίσω ότι οι άντρες έχουν τρίχες..Όσο για το μουστάκι στις Ελληνίδες δεν είναι και όλες...Υπάρχουν κάποιες που δεν έχουν..

Οι οποιες αποτελουν μειοψηφια παντα:rolleyes:

Οι άντρες της showbiz ξυρίζονται και για άλλους λόγους βλέπε λόγω φωτογράφησης και ειδικά τα μοντέλα για να κάθονται τα ρούχα σωστά..Άλλωστε και οι αθλητές ξυρίζονται..Πχ οι κολυμβητές για να μην έχουν "εμπόδια" όταν κολυμπούν ή οι μπασκεμπολίστες για να μπορούν πιο εύκολα να κάνουν taping στα πόδια τους..

:lol: αν ηταν τοσο σοβαρο προβλημα ωστε να μην καθονται τα ρουχα τοτε μιλαμε για αρκουδες,οχι για ανθρωπους:ninja:

SubZ3r0
28 Μάι. 2008, 15:52
θελω γνωμεσ για ενα ακομα θεμα ,,,, ειναι μια κοπελα πανω κατω 20 η οποια ειναι φιλη με μια σερβιτορα σε ενα μπαρακι που βγαινω .δεν εχουμε μιλισει ποτε αλλα δν ξερω κατι με εμποδιζει μεσα μου να παω παρολο που δν το συνιθιζω :p αλλα πεφτουνε πολλες ματιες ανα τακτα χρονικα διαστηματα :lol: τι να κανω??σνιφ σνιφφ

THEO_LEGEND
28 Μάι. 2008, 15:53
θελω γνωμεσ για ενα ακομα θεμα ,,,, ειναι μια κοπελα πανω κατω 20 η οποια ειναι φιλη με μια σερβιτορα σε ενα μπαρακι που βγαινω .δεν εχουμε μιλισει ποτε αλλα δν ξερω κατι με εμποδιζει μεσα μου να παω παρολο που δν το συνιθιζω :p αλλα πεφτουνε πολλες ματιες ανα τακτα χρονικα διαστηματα :lol: τι να κανω??σνιφ σνιφφ
Να της ανοιξεις συζητηση και να το παιζεις ανετος(ενω δεν θα εισαι:rolleyes:)

SubZ3r0
28 Μάι. 2008, 15:58
βασικα εχω ενα αρνητικο σε τετοια θεματα δεν μπορω να μπουκαρω και να ανοιξω συζητιση αν ειναι με αλλα 10 ατομα :p επισης δν ξερω αν εχει αντρα ...μονο μια λυση βρισκω και πειτε μ αν την εγκρινετε.επειδη εχω γνωστουσ που δουλευουν εκει ξερω γω να με συστησουν και να κανω την αρχη ...:D

htrul18
28 Μάι. 2008, 16:06
βασικα εχω ενα αρνητικο σε τετοια θεματα δεν μπορω να μπουκαρω και να ανοιξω συζητιση αν ειναι με αλλα 10 ατομα :p επισης δν ξερω αν εχει αντρα ...μονο μια λυση βρισκω και πειτε μ αν την εγκρινετε.επειδη εχω γνωστουσ που δουλευουν εκει ξερω γω να με συστησουν και να κανω την αρχη ...:D

Ε και το συζητάς; Αν έχεις γνωστούς που την ξέρουν μάθε μερικές πληροφορίες πρώτα κι αν όλα είναι καλά (ελεύθερη) προχώρα!

charlie_
28 Μάι. 2008, 17:44
[QUOTE=SubZ3r0;2360924]Καταρχας ο ντειβιντ ειναι παντρεμενος..:happy: τεσπα δν ξερω αν διαβασες το τελεφταιο ποστ αλλα ριξτου μια ματια και απαντησε μοθ οσο μπορεις!(καλημερα κιολας):p[/QUOTE
Το ότι είναι παντρεμένος κάποιος επίσης δε μου λέει πολλά για το "είδος" του.
Σαν παράδειγμα τον έφερα.Όσες τρίχες και να είχε δεν θα άλλαζε η γνώμη μου.
Άλλο το άτριχος και να περιποιήται λίγο τον εαυτό του(που εννοώ εγώ) κι άλλο το να φτάσουμε να μιλάμε για τις κρέμες μας και το μανικιούρ.
Στην τελική είναι μόνο θέμα γούστου κατά τη γνώμη μου.

Στα 17 έχεις μάθει σχεδόν τα πάντα?Δεν έχεις καταφέρει να καταλάβεις τις γυναίκες? Μάλλον τα κορίτσια θα έλεγα...:)
Συμφωνώ με τη Freak of Nature.

Στο θέμα της κοπέλας που σ' αρέσει συμφωνώ με τον htrul18. Ειδικά αν κάποια στιγμή την πετύχεις μόνη της,κάνε κίνηση.

nikos16
28 Μάι. 2008, 17:54
2.000 ειναι αρκετα φανταζομαι για κατι που ειναι φυσιολογικο στο σωμα σου.
οσο για τα κερια και αυτα δεν ξερω αν κανουν δουλεια. αλλα το θεμα ειναι να υπαρχει και ενα σχημα. μην εισαι οτι να'ναι!

edit:13/8 λελε!!
κι εγω στην πλατη τα πηρα ολα με τη μηχανη! πιο καλη αισθηση οταν στα παιρνουν παρα μετα!
η δικη μου η πλατη σ'αυτα που εχω δει...ειναι φαλακρη!! :lol:

billakosss μήπως έχεις καμιά σχέση με τη Φλώρινα;

FREAK_OF_NATURE
28 Μάι. 2008, 17:54

ρωτα την σερβιτορα φιλη της..διακριτικα φυσικα

αυτη στανταρ θα παει να της το πει,οποτε αν οντως παιζει κατι και απο την δικη της πλευρα,ας κανει αυτη καποια κινηση αν ενδιαφερεται..

για τις....τριχες ας θυμηθουμε το παρελθον (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=58233&highlight=%E1%F0%EF%F4%F1%E9%F7%F9%F3%E7)

SubZ3r0
28 Μάι. 2008, 20:24
Μιλαω για γυναικες και οχι κοριτσια καλη μου :p απο 18 μεχρι 28 εγω τουλαχιστον δν τισ θεορω πεδακια .... σε καμια ωρα θα παω να δω αν ειναι εκει και τι παιζει γενικα :D

Mysterious_girl
28 Μάι. 2008, 21:12

Πως το 'ξερα από την αρχεί ότι θα πέσεις έξω! Και γιατί δηλαδή να ονομάζουμε κόμπλεξ, την ανάγκη να περιποιείται κάποιος τον εαυτό του...

Ας μην είμαστε απόλυτοι...

Mysterious_girl
28 Μάι. 2008, 21:15
Μην είσαι απόλυτος...
Υπάρχουν μεγάλες γυναίκες που δεν ξέρουν τι θέλουν, και γυναίκες που ανακάλυψαν τι θέλουν από πολύ μικρές...

Πίστεψέ με στα 28 μου έχω γνωρίσει αρκετούς άντρες ώστε να μπορώ να κρίνω αν αυτός που δεν έχει τρίχες θεωρείται πιο σεξουαλικός ή όχι και υπήρξα για αρκετό καιρό με άτομο που έκανε αποτρίχωση για να αρέσει στις γυναίκες και σε σημείο όμως που οκ πιο συχνά τον έβλεπε η αισθητικός από ότι εγώ..

Ναι. όμως μπορεί να γνωρίσεις και κάποιον άτριχο που να σου ανατρέψει τη θεωρία ότι οι τριχωτοί είναι πιο σέξυ...

Δεν υπάρχει αμφιβολία, πάντως ότι το εντελώς άτριχο και απαλό δέρμα είναι παλύ σέξυ και στις γυναίκες και στους άντρες!

Για άντρα ειδικά έχω στο μυαλό μου έναν, που όπως είπα σκίζει σε κατακτήσεις και είναι πολύ πιο άντρας από τους τριχωτούς!

SubZ3r0
28 Μάι. 2008, 21:29
κοιτα αντικειμενικα παντα ειναι πολυ λιγοι οι αντρες μετρημενοι στα δαχτυλα στους οποιους "ταιριαζει" η τριχα αν μπορω να το πω ετσι αυτοι αν κανουν αποτριχοση απλα χαλανε τον τυπο τους :D εχεις δικιο οτι υπαρχουν και μεγαλες που δεν ξερουν τι θελουν αλλα απο μικρες που ξερουν τι θελουν δεν μου εχει συμβει ποτε :p:

htrul18
28 Μάι. 2008, 21:32
Ναι. όμως μπορεί να γνωρίσεις και κάποιον άτριχο που να σου ανατρέψει τη θεωρία ότι οι τριχωτοί είναι πιο σέξυ...

Αντε και γνωρίζει κάποιον άτριχο που τον θεωρεί πιο σέξυ από οποιονδήποτε άντρα έχει γνωρίσει μέχρι τώρα. Γιατί πρέπει ο λόγος να είναι το ότι είναι άτριχος;

speed_fire08
28 Μάι. 2008, 21:50
Πως το 'ξερα από την αρχεί ότι θα πέσεις έξω! Και γιατί δηλαδή να ονομάζουμε κόμπλεξ, την ανάγκη να περιποιείται κάποιος τον εαυτό του...

Ας μην είμαστε απόλυτοι...

μα καλα η Αποτριχωση στους "ανδρες" ειναι περιποιηση εαυτου???? Ελεος////////:////////:///////:wacko:

zyp3r
28 Μάι. 2008, 22:03
μα καλα η Αποτριχωση στους "ανδρες" ειναι περιποιηση εαυτου???? Ελεος////////:////////:///////:wacko:

Aλλοι λενε ναι αλλοι οχι.
Εγω νομιζω πως κατι τους γαργαλαει απο πισω:X

Katy
28 Μάι. 2008, 23:24
Aλλοι λενε ναι αλλοι οχι.
Εγω νομιζω πως κατι τους γαργαλαει απο πισω:X

Δεν υπάρχει αμφιβολία, πάντως ότι το εντελώς άτριχο και απαλό δέρμα είναι παλύ σέξυ και στις γυναίκες και στους άντρες!

Κ βεβαια "υπαρχει αμφιβολια" καθως πολλες γυναικες(εγω μια απο αυτες) θεωρουν πιο σεξυ τους μη ξυρισμενους αντρες ενω τους εντελως ατριχους απωθητικους!!Γουστα ειναι αυτα!

Fernando_Sucre
28 Μάι. 2008, 23:34
εγω παντως προσωπικα ξυρίζομαι στο σωμα....:)στα ποδια δεν εχω δοκιμασει ακομα γιατι θα φαω αγριο κραξιμο απο τους κολλητους μου και τους γονεις μου...:O
παντως η δικια μου μου ελεγε ''στο σωμα δεν εχω προβλημα να ξυριζεσαι..αλλα αν το κανεις στα ποδια τοτε ξεχασε με''...:lol:

zyp3r
28 Μάι. 2008, 23:36
Γιατι ποσες τριχες εχεις στο σωμα και ξυριζεσαι?????

DIAVOLIN82
29 Μάι. 2008, 00:34
εγω παντως προσωπικα ξυρίζομαι στο σωμα....:)στα ποδια δεν εχω δοκιμασει ακομα γιατι θα φαω αγριο κραξιμο απο τους κολλητους μου και τους γονεις μου...:O
παντως η δικια μου μου ελεγε ''στο σωμα δεν εχω προβλημα να ξυριζεσαι..αλλα αν το κανεις στα ποδια τοτε ξεχασε με''...:lol:
Ma kala agapi mou exei tin xari tou o antras me tis trixes tou!!!!! Ti eite na PIANW to pounti mou eite to diko tou to idio na einai...? E OXI! E ELEOS! Episis ANTRAS XWRIS KOILIA SPITI XWRIS EPIPLA...!!!!

htrul18
29 Μάι. 2008, 01:26
Ma kala agapi mou exei tin xari tou o antras me tis trixes tou!!!!! Ti eite na PIANW to pounti mou eite to diko tou to idio na einai...? E OXI! E ELEOS! Episis ANTRAS XWRIS KOILIA SPITI XWRIS EPIPLA...!!!!

Δεν περίμενα να το ακούσω από γυναίκα αυτό! Συνήθως εμείς το λέμε (λίγο διαφορετικά βέβαια) για να παρηγοριόμαστε! :lol::p

THEO_LEGEND
29 Μάι. 2008, 01:29
Δεν περίμενα να το ακούσω από γυναίκα αυτό! Συνήθως εμείς το λέμε (λίγο διαφορετικά βέβαια) για να παρηγοριόμαστε! :lol::p
H koilia einai h misi arxontia:p

charlie_
29 Μάι. 2008, 06:27

Αν ο ίδιος αισθάνεται πιο άνετα έτσι - χωρίς φυσικά να φτάσουμε στην υπερβολή-γιατί δεν είναι περιποίηση εαυτού?

Γυναίκες που δεν αποδέχονται την τρίχα:α)Τρέχουν στην αισθητικό,ο βαθμός εθισμού διαφέρει από το αν κάνουν αποτρίχωση στο μπικίνι κάθε φορά.β)είναι μικρούλες ακόμα και μπορούν να έχουν τέτοια κομπλεξάκια να απαιτούν από τον άλλο ψιλοκουφά πράγματα γ)έχουν άφθονο χρόνο να κάνουν αποτρίχωση όχι μόνο στον εαυτό τους αλλά και στην πλάτη του συντρόφου δ)ο άντρας πρέπει να είναι γυμνασμένος,να έχει φέτες,να έχει τα κέρατα του ταύρου,ειδάλλως έχεις δει άτριχο σκεμπέ?σαν έγκυος είναι ε)έχουν σαν μότο <<λέει πουθενά στην Βίβλο ότι ο Αδάμ και η Εύα είχαν τρίχες?Τότες γιατί άρπαξαν τα φύλλα για να κρυφτούν?>>

Σύμφωνα με το ποστ σου θα έπρεπε ν’ ανήκω στη δεύτερη κατηγορία αφού προτιμώ να είναι όσο πιο άτριχος γίνεται.
Έλα όμως που ως χαρακτηριστικά ανήκω στην πρώτη!
Μήπως είσαι κάπως απόλυτος?

Καλημέρα!:)

billakosss
29 Μάι. 2008, 11:45
billakosss μήπως έχεις καμιά σχέση με τη Φλώρινα;
οχι δεν εχω σχεση με Φλωρινα! ουτε τον φλωρινιωτη ξερω :p

Καλα ακομα για τριχε μιλατε εδω??
και καλα ειστε τοσοι και τοσες εδω μεσα και λογομαχειτε για το τι ειναι σεξυ και τι οχι?
οπως βλεπει ενας μια ξανθια με γαλανα ματια και του αρεσει...ετσι ειναι και οι τριχες.
αλλοι/ες συμβιβαζονται και αλλοι οχι.
τουλαχιστον για τους αντρες αν δουμε μια ωραια γυναικα και προχωρησει το θεμα...και δει ο αντρας οτι εχει αρκετη τριχοφιεια η γυναικα...τι θα της πει??? δεν το κανουμε?
μη τρελαθουμε!

Α!και το αλλο! βλεπω ολοι κοιταμε χαρακτηρα στον ανθρωπο!!:lol:

tsatsos_21
29 Μάι. 2008, 12:36
οχι δεν εχω σχεση με Φλωρινα! ουτε τον φλωρινιωτη ξερω :p

Καλα ακομα για τριχε μιλατε εδω??
και καλα ειστε τοσοι και τοσες εδω μεσα και λογομαχειτε για το τι ειναι σεξυ και τι οχι?
οπως βλεπει ενας μια ξανθια με γαλανα ματια και του αρεσει...ετσι ειναι και οι τριχες.
αλλοι/ες συμβιβαζονται και αλλοι οχι.
τουλαχιστον για τους αντρες αν δουμε μια ωραια γυναικα και προχωρησει το θεμα...και δει ο αντρας οτι εχει αρκετη τριχοφιεια η γυναικα...τι θα της πει??? δεν το κανουμε?
μη τρελαθουμε!

Α!και το αλλο! βλεπω ολοι κοιταμε χαρακτηρα στον ανθρωπο!!:lol:

Nα τρελαθείς billako,εάν έχει αρκετή ούτε που θα το σκεφτόμουνα φίλε μου,δεν μπορώ καταστάσεις 70's και βράκα και τσιμπιδάκι στο μαλλί και να μυρίζει ναφθαλίνη σαν τις γιαγιάδες,όχι τίποτα άλλο θα αρπάξουμε και καμιά φωτιά:p brasilian wax λοιπόν,εμείς μακάκες είμαστε?

billakosss
29 Μάι. 2008, 12:50
Nα τρελαθείς billako,εάν έχει αρκετή ούτε που θα το σκεφτόμουνα φίλε μου,δεν μπορώ καταστάσεις 70's και βράκα και τσιμπιδάκι στο μαλλί και να μυρίζει ναφθαλίνη σαν τις γιαγιάδες,όχι τίποτα άλλο θα αρπάξουμε και καμιά φωτιά:p brasilian wax λοιπόν,εμείς μακάκες είμαστε?
:lol: :lol: εισαι τρελος ρε τσατσε!
ενταξει τωρα εσυ φανταζομαι μιλας για φαση scary movie1 με τον χορτοκοπτη. ε καλα εκει κι εγω για μεταβολη θα μ'εκοβα...ή για διακριτικοτητα δεν θα κατεβαινα! :lol:

sofi-k
29 Μάι. 2008, 17:42
Αμαν με τις τριχες! Λες κι αμα σου γυαλισει ο αλλος θα ξενερωσεις αν εχει τριχα στο στηθος(γιατι πλατη ειναι ασχημο οντως) ή στα ποδια(εκει ειναι ασχημο να τις αποτριχωνει ε, ελεος, σαν γυναικουλα:p). Προσωπικα δεν με ενδιαφερει τοσο αυτο το θεμα. Ας βρισκονται τα αλλα, τα σημαντικα και δεν κολλαμε στις τριχες.:happy:

VeCo
29 Μάι. 2008, 19:26
Αμαν με τις τριχες! Λες κι αμα σου γυαλισει ο αλλος θα ξενερωσεις αν εχει τριχα στο στηθος(γιατι πλατη ειναι ασχημο οντως) ή στα ποδια(εκει ειναι ασχημο να τις αποτριχωνει ε, ελεος, σαν γυναικουλα:p). Προσωπικα δεν με ενδιαφερει τοσο αυτο το θεμα. Ας βρισκονται τα αλλα, τα σημαντικα και δεν κολλαμε στις τριχες.:happy:

+1 γιατί πολύ το κουράσαμε...

c00kiE
31 Μάι. 2008, 11:54
Αντε και γνωρίζει κάποιον άτριχο που τον θεωρεί πιο σέξυ από οποιονδήποτε άντρα έχει γνωρίσει μέχρι τώρα. Γιατί πρέπει ο λόγος να είναι το ότι είναι άτριχος;

Έχεις ένα point...

Κ βεβαια "υπαρχει αμφιβολια" καθως πολλες γυναικες(εγω μια απο αυτες) θεωρουν πιο σεξυ τους μη ξυρισμενους αντρες ενω τους εντελως ατριχους απωθητικους!!Γουστα ειναι αυτα!

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα...

+1 γιατί πολύ το κουράσαμε...

Δεν έχεις άδικο..

Mysterious_girl
31 Μάι. 2008, 17:09
κοιτα αντικειμενικα παντα ειναι πολυ λιγοι οι αντρες μετρημενοι στα δαχτυλα στους οποιους "ταιριαζει" η τριχα αν μπορω να το πω ετσι αυτοι αν κανουν αποτριχοση απλα χαλανε τον τυπο τους :D εχεις δικιο οτι υπαρχουν και μεγαλες που δεν ξερουν τι θελουν αλλα απο μικρες που ξερουν τι θελουν δεν μου εχει συμβει ποτε :p:
Έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου για να σου συμβεί...

Όχι! Εννοείται! Εννοούσα ότι για κάποιον που είναι σέξυ για διάφορους λόγους, το να είναι και άτριχος επιπλέον, του προσδίδει σεξουαλικότητα...

Ναι...δεν καταλαβαίνω που βρίσκεις το περίεργο...;)
Και σε καμία περίπτωση δεν πιστεύω ότι δεν ειναι άντρες όσοι το κάνουν...αφού μάλιστα έχω κι ζωντανή απόδειξη στο μυαλό μου!...

Δεν υπάρχει αμφιβολία αν το δεις αντικειμενικά...
Οι πιο πολύ άνθρωποι έχουν λάθος στα περισσότερα πράγματα...
Απωθητικούς; :wacko: Και δεν είναι απωθητικό η τρίχα; :wacko: Ειδικά όταν μαζεύει και ιδρώτα! Μπλιαχ! :ooch:

Γούστα είναι αυτά...:rolleyes:

Μάλλον δεν ξέρεις τον ηθοποιό που έχω στο μυαλό μου...

Προφανώς θ' αστειεύεσαι... :lol:

tsatsos_21
7 Ιούν. 2008, 02:04
Θ ήθελα να ρωτήσω τα παλικάρια(άντε ας πει και καμιά γυναίκα την άποψη της:p),έχετε παρατηρήσει διαφορές,στα γκομενικά κυρίως,γενικότερης συμπεριφοράς και αντίδρασης σε γυναίκες που έχουν διαβάσει αρκετά στη ζωή τους 17-18000 μόρια και άνω από τις υπόλοιπες γκόμενες ή είναι μόνο δικιά μου εντύπωση ρε παιδιά? :D

FREAK_OF_NATURE
7 Ιούν. 2008, 10:27
ΔΛΔ αν υπαρχει διαφορετικη συμπεριφορα αναμεσα σε μορφωμενες και μη?

οπως ειπε και μανα που εστειλε το καμαρι της στα καλλιστεια "οι αλλες ειναι κομμωτριες εμεις σπουδαζουμε νομικη"?

στα γκομενικα δεν νομιζω να υπαρχει.απλα αν στη "διαβασμενη" την πεσουν 2 αντρες με ιδια συμπεριφορα,εξισου καλη εμφανιση κτλ κτλ και η μονη διαφορα ειναι πως ο ενας ειναι μορφωμενος ενω ο αλλος εχει βγαλει ενα λυκειο,τοτε νομιζω πως η πλειοψηφια των μορφωμενων γυναικων θα προτιμησει τον μορφωμενο.

chris7_
7 Ιούν. 2008, 11:46

Πες τα ντε!:p
Εχουμε καταντισει να θελουν τους αντρες πιο ξυριζμενους και απο τις γυναικες!!
Σε λιγο θα μαλωνουν ποιος απο τους δυο θα παει στο μπανιο για να ξυριστει και για τα ξυραφακια που θα χαλαμε...
Ε.. ας μεινει και κατι στις μερες μας που να υποδηλωνει οτι ο αλλος ειναι αντρας εστω και αν αυτο ειναι οι τριχες...:lol:

THEO_LEGEND
7 Ιούν. 2008, 14:12
Πες τα ντε!:p
Εχουμε καταντισει να θελουν τους αντρες πιο ξυριζμενους και απο τις γυναικες!!
Σε λιγο θα μαλωνουν ποιος απο τους δυο θα παει στο μπανιο για να ξυριστει και για τα ξυραφακια που θα χαλαμε...
Ε.. ας μεινει και κατι στις μερες μας που να υποδηλωνει οτι ο αλλος ειναι αντρας εστω και αν αυτο ειναι οι τριχες...:lol:
Ως τωρα φανταζομουν ως αηδιαστικο σκηνικο τη φαση που ειναι ο αντρας στο μπανιο και ξυριζεται και λεει η γυναικα
''αγαπη μου, μολις τελειωσεις με το ξυραφακι δωστο μου και μενα να ξυρισω το μουστακι μου:rolleyes: ''

δεν περιμενα να φανταστω τη φαση που η γυναικα κανει αποτριχωση και ο αντρας
'' αγαπη μου, μολις τελειωσεις με το κερι δωστο μου και μενα, θελω να βγαλω τις τριχες απο τα ποδια,μασχαλες,............,στηθος κτλ''

chris7_
7 Ιούν. 2008, 14:25
Ως τωρα φανταζομουν ως αηδιαστικο σκηνικο τη φαση που ειναι ο αντρας στο μπανιο και ξυριζεται και λεει η γυναικα
''αγαπη μου, μολις τελειωσεις με το ξυραφακι δωστο μου και μενα να ξυρισω το μουστακι μου:rolleyes: ''

'' αγαπη μου, μολις τελειωσεις με το κερι δωστο μου και μενα, θελω να βγαλω τις τριχες απο τα ποδια,μασχαλες,............,στηθος κτλ''

:lol::lol::lol και λιγα λες!!
θα δουν πολλα τα ματια μας ακομα...;)

sofi-k
7 Ιούν. 2008, 15:10

Η να παρεις τον γκομενο τηνλεφωνο και να σου πει "Μισο, αγαπη, γιατι ξυριζω μασχαλες, σε παιρνω σε λιγο.":p

Treloparea
7 Ιούν. 2008, 15:56
Θ ήθελα να ρωτήσω τα παλικάρια(άντε ας πει και καμιά γυναίκα την άποψη της:p),έχετε παρατηρήσει διαφορές,στα γκομενικά κυρίως,γενικότερης συμπεριφοράς και αντίδρασης σε γυναίκες που έχουν διαβάσει αρκετά στη ζωή τους 17-18000 μόρια και άνω από τις υπόλοιπες γκόμενες ή είναι μόνο δικιά μου εντύπωση ρε παιδιά? :D

Νομίζω η μόνη διαφορά να είναι σε θέμα εμπειρίας. Δηλαδή, η κοπέλα που έβγαλε 18.000 μόρια δεν νομίζω να είχε πολύ ελεύθερο χρόνο για να ασχοληθεί με γκομενικά. Ενώ η κοπέλα που έβγαλε 12.000 μόρια, μάλλον έκανε ιδιαίτερα στο μάθημα της σεξουαλικής διαπαιδαγώγησης παρά στα αρχαία :lol::lol::lol:

Ιf you know what I mean :p

manoletos
8 Ιούν. 2008, 15:27
Θέλω να σας ρωτήσω κάτι.
Άμα εσύ είσαι σε μία καφετέρια και σου αρέσει μια κοπέλα απο ένα διπλανό τραπέζι. Τι πρέπει να κάνεις για να την προσεγγίσεις?? Για να ερθει δηλαδή η γνωριμία.

Ολα αυτα απο τη στιγμή που εισαι ευπαρουσίαστος.

Ευχαριστώ

htrul18
8 Ιούν. 2008, 22:35
Θέλω να σας ρωτήσω κάτι.
Άμα εσύ είσαι σε μία καφετέρια και σου αρέσει μια κοπέλα απο ένα διπλανό τραπέζι. Τι πρέπει να κάνεις για να την προσεγγίσεις?? Για να ερθει δηλαδή η γνωριμία.

Ευχαριστώ

Κάπως έτσι ξεκίνησε αυτό το thread... :)

VeCo
8 Ιούν. 2008, 22:49
Θέλω να σας ρωτήσω κάτι.

Ευχαριστώ

Κανείς??

Κάπως έτσι ξεκίνησε αυτό το thread... :)

Εν ολίγοις ψάξε να βρεις την απάντηση στις πρώτες σελίδες... :)

billakosss
8 Ιούν. 2008, 22:53
το ευκολο ειναι να ειναι στο διπλανο τραπεζι..το "δυσκολο" ειναι να ειναι μακρια σου!

THEO_LEGEND
8 Ιούν. 2008, 23:06
Εν ολίγοις ψάξε να βρεις την απάντηση στις πρώτες σελίδες... :)
Και συγκεκριμενα θα σου προτεινα να βασιστεις σε αυτα τα ποστ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=181109#post181109

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=181122#post181122

:wink:

FREAK_OF_NATURE
9 Ιούν. 2008, 09:57
Θέλω να σας ρωτήσω κάτι.

Ευχαριστώ

για αρχη ριξε κανα χαμογελο,αν γυρισει απο την αλλη η αρχιζει τα ψου ψου με τις φιλες της (γιατι αν συνοδευεται ατο) σταματας.αν χαμογελασει,ριξε ακομα ενα χαμογελο για να το σιγουρεψεις και οταν βρεις ευκαιρια(πψ παει τουαλετα καμια φιλης της ή μιλησει στο κινητο και αυτη δεν εχει με ποιον να ασχοληθει) κανε κινηση να μιλησεις..

Mysterious_girl
15 Ιούν. 2008, 03:21
Θέλω να σας ρωτήσω κάτι.

Ευχαριστώ
Το να είσαι ευπαρουσίαστος δεν λέει απολύτως τίποτα...

1. Αυτό μπορεί να είναι η δική σου άποψη! Σ΄αυτήν μπορεί και να μην αρέσεις!
2. Μπορεί να έχει βρει ήδη αυτό που θέλει!
3. Μπορεί να μην είναι του τύπου της οι τέτοιου είδους γνωριμίες!
Φιλικα!:)

aris21
15 Ιούν. 2008, 21:29
του εδωσες 3 επιλογες για να του ανοιξεις την καρδια:p

Mysterious_girl
15 Ιούν. 2008, 21:52
του εδωσες 3 επιλογες για να του ανοιξεις την καρδια:p
3 πράγματα που πρέπει να γνωρίζει...απλά!:)

evi_zoi
26 Ιούλ. 2008, 16:05
Να ρωτησω και εγω με τη σειρα μου...Για ποιο λογο θα διεκοπε καποιος μια σχεση 5 μηνων σχεδον, απο το τηλεφωνο??? Χωρις να θελει μια συναντηση για να μιλησουμε απο κοντα...

dragonmaster
26 Ιούλ. 2008, 16:14
Να ρωτησω και εγω με τη σειρα μου...Για ποιο λογο θα διεκοπε καποιος μια σχεση 5 μηνων σχεδον απο το τηλεφωνο??? Χωρις να θελει μια συναντηση για να μιλησουμε απο κοντα...
αν και μου φαινεται παραξενο υπαρχει μηπως υπονοια για παρραληλη σχεση του θυτη,εξου και η αποφυγη συναντησης μηπως και τον παρουν χαμπαρι...
η ακομη αν δεν τον ειδες ποτε απο κοντα παιζει να φοβηθηκε να εμφανιστει μπας και η εικονα που δημιουργησε δεν ταιριαζε με την πραγματικοτητα:cool:

evi_zoi
26 Ιούλ. 2008, 16:21
αν και μου φαινεται παραξενο υπαρχει μηπως υπονοια για παρραληλη σχεση του θυτη,εξου και η αποφυγη συναντησης μηπως και τον παρουν χαμπαρι...
η ακομη αν δεν τον ειδες ποτε απο κοντα παιζει να φοβηθηκε να εμφανιστει μπας και η εικονα που δημιουργησε δεν ταιριαζε με την πραγματικοτητα:cool:

Οχι...Ειμασταν σχεδον 5 μηνες μαζι,βγαιναμε συχνα και με ηξεραν οι περισσοτεροι φιλοι του...Πηγε διακοπες,μαλλωναμε συχνα και γι'αυτο χωρισαμε. Ομως δεν ηθελε να βρεθουμε...Ειπε ''δεν θελω να τραβηξω τα ιδια,οποτε...'' εννοωντας οτι δεν θελει να ξαναμαλωσουμε.

THEO_LEGEND
26 Ιούλ. 2008, 16:27
Οχι...Ειμασταν σχεδον 5 μηνες μαζι,βγαιναμε συχνα και με ηξεραν οι περισσοτεροι φιλοι του...Πηγε διακοπες,μαλλωναμε συχνα και γι'αυτο χωρισαμε. Ομως δεν ηθελε να βρεθουμε...Ειπε ''δεν θελω να τραβηξω τα ιδια,οποτε...'' εννοωντας οτι δεν θελει να ξαναμαλωσουμε.

Μπορεί να το εννοεί αυτό που λέει...να έχει βαρεθεί τους τσακωμούς..

tsatsos_21
26 Ιούλ. 2008, 22:24
Να ρωτησω και εγω με τη σειρα μου...Για ποιο λογο θα διεκοπε καποιος μια σχεση 5 μηνων σχεδον, απο το τηλεφωνο??? Χωρις να θελει μια συναντηση για να μιλησουμε απο κοντα...

Γιατι δεν τα βρισκατε σε ''κατι''?Γραψτου σε ενα μνμ τι ηθελες απο εμενα ολο αυτο τον καιρο?παιξτο και λιγο πικραμενη και θα ερθει απο κοντα να μιλησετε.Αλλιως δυστυχως σε κερατωνει ή γουσταρει αλλη:O

leo123
26 Ιούλ. 2008, 23:17

εμενα μου φαινεται σαν να βαρεθηκε,σαν να μην σε γουσταρει&πολυ...παιζει να βρηκε&αλλη;)!

Katy
26 Ιούλ. 2008, 23:39

εμενα δυο μου φαινονται πιο πιθανα..
1)δεν ειχε τα κοτσια να στο πει απο κοντα(ανωριμοτητες αγοριων που νιωθουν συνεχεια οτι πιεζονται κ θελουν να ξεμπερδευουν)
2)πραγματικα δεν αντεχε αλλους τσακωμους κ εκρινε πως δεν ειχατε κατι παραπανω να πειτε.
καθολου ενταξει η σταση του παντως,οπως κ να'χε θα ηταν καλυτερο να το συζητησετε απο κοντα!

leo123
26 Ιούλ. 2008, 23:46
1)δεν ειχε τα κοτσια να στο πει απο κοντα(ανωριμοτητες αγοριων που νιωθουν συνεχεια οτι πιεζονται κ θελουν να ξεμπερδευουν)
2)πραγματικα δεν αντεχε αλλους τσακωμους κ εκρινε πως δεν ειχατε κατι παραπανω να πειτε.
καθολου ενταξει η σταση του παντως,οπως κ να'χε θα ηταν καλυτερο να το συζητησετε απο κοντα!

μπα δεν νομιζω!ωντας αγορι&γνωριζοντας την νοοτροπια μας(?) μαλλον ηθελε να την ξεφορτωθει οσο πιο γρηγορα γινεται&βαριοταν να καθεται να εξηγει(οχι οτι δεν ειχε τα κοτσια)..που σημαινει δεν την γουσταρε πολυ!τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω;)...

fabo114
27 Ιούλ. 2008, 05:22

Αστα να πανε...ακομα θυμαμαι στα 17 μου πως ολα τα κοριτσια ηταν τοσο ωριμα...:rolleyes:

No offence...δεν το λεω με κακια αλλα εχω ακουσει την καραμελα τοσες φορες απο ενα σωρο ατομα που δεν ξερουν τι θελουν στη ζωη τους (γενικα παντα φταιει ο βλακας που ειναι ανωριμος και πρεπει να βρω ενα μεγαλυτερο που θα ειναι ωριμος (το δευτερο κομματι συνηθως το σκεφτεται ή ερχεται ως συμπερασμα ή ειναι υποσυνηδητο που το δηλωνουν οι μετεπειτα πραξεις της) ή η κ***λα που δεν αξιζει μια και θα βρω καμια καλυτερη να πηδαω).

Ειναι πολυ ευκολο να χαρακτηριζεις τον αλλο αρνητικα και τον εαυτο σου θετικα.

Κι εδω θα ηθελα να ριξω μια κακιουλα στην evi_zoi (κι ας μη με παρεξηγησει..δεν το παιζω οτι εγω ειμαι ο σωστος :)) αλλα, σκεφτηκες οτι μπορει να συνεβει αυτο που προτεινες στον soublaki-3 (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2430064#post2430064) αλλα με εσενα θυμα; :O

Aplaz_
27 Ιούλ. 2008, 09:44
Αστα να πανε...ακομα θυμαμαι στα 17 μου πως ολα τα κοριτσια ηταν τοσο ωριμα...:rolleyes:

No offence...δεν το λεω με κακια αλλα εχω ακουσει την καραμελα τοσες φορες απο ενα σωρο ατομα που δεν ξερουν τι θελουν στη ζωη τους (γενικα παντα φταιει ο βλακας που ειναι ανωριμος και πρεπει να βρω ενα μεγαλυτερο που θα ειναι ωριμος (το δευτερο κομματι συνηθως το σκεφτεται ή ερχεται ως συμπερασμα ή ειναι υποσυνηδητο που το δηλωνουν οι μετεπειτα πραξεις της) ή η κ***λα που δεν αξιζει μια και θα βρω καμια καλυτερη να πηδαω).

Ειναι πολυ ευκολο να χαρακτηριζεις τον αλλο αρνητικα και τον εαυτο σου θετικα.

Κι εδω θα ηθελα να ριξω μια κακιουλα στην evi_zoi (κι ας μη με παρεξηγησει..δεν το παιζω οτι εγω ειμαι ο σωστος :)) αλλα, σκεφτηκες οτι μπορει να συνεβει αυτο που προτεινες στον soublaki-3 (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2430064#post2430064) αλλα με εσενα θυμα; :O

αν η κοπελια τελικα τα βρει με τον σουβλακι, και παρει τον αλλο απ το τηλεφωνο για να χωρισουν ειναι πολυ πιθανο :lol:

C_Maidis
27 Ιούλ. 2008, 10:44
Προφανώς υπάρχει άλλη ή απλά ξενέρωσε. Το άσχημο είναι ότι δεν στο λέει ξεκάθαρα. Μην το ψάχνεις περισσότερο, αφού δεν έχει το θάρος να στο πει κατάμουτρα δεν αξίζει τον κόπο.

evi_zoi
27 Ιούλ. 2008, 20:30
Παιδες thanks για τις απαντησεις... Και εγω θεωρω οτι υπαρχει αλλη και σιγουρα δεν αξιζει πλεον...Οσο για την ανωριμοτητα αυτο ειναι σιγουρο....17 χρονων ειναι. Απλα η ολη φαση απο το τηλεφωνο ηταν μεγαλο ακυρο... Και το πιο σπαστικο απο ολα??? Η υπογραφη μου με τους στιχους της Τερζη ισχυει κατα γραμμα... :mad::mad::mad:

Bayern7
27 Ιούλ. 2008, 20:31
Βρήκε άλλη.

chris7_
27 Ιούλ. 2008, 20:59
Βρήκε άλλη.

+1
Αυτες οι κλασικες δικαιολογιες που βεβαιωνουν οτι μονο αυτο δεν ειναι...

Katy
28 Ιούλ. 2008, 00:46

Παρεξηγησες..Δεν ειπα οτι ολα τα αγορια ειναι ανωριμα,αλλα οτι εχω γνωρισει πολλα αγορια τετοιου ειδους(χωριζουν απο τηλ η ακομα χειροτερα απο μηνυμα γιατι δεν εχουν τα κοτσια να το πουν απο κοντα κ την υπομονη να ακουσουν κ την αποψη της κοπελας).
δεν πιστευω οτι ο πρωην της ευης-ζωης εχει ντε κ καλα αλλη,αλλα μου δινει την εντυπωση οτι ανηκει στην κατηγορια αυτων των αγοριων.
παντως η "καραμελα" που λες οντως ο,τι χειροτερο. :down:

FREAK_OF_NATURE
28 Ιούλ. 2008, 09:35
1.θεωρει οτι δεν αξιζεις ουτε μια συναντηση αφου δεν εχει τπτ να σου πει περα απο το τελος
2.πιστευει οτι ακομα και να συναντηθητε ,οταν στο πει εσυ θα αρχισεις την κλαψα και την γκρινια και προκειμενου να μην σε ακουει το κανει μεσω σμς.
3. ειναι μακρια
4.ειναι με αλλη και δεν τον αφηνει αν βλεπει πρωην του

Γιατι δεν τα βρισκατε σε ''κατι''?Γραψτου σε ενα μνμ τι ηθελες απο εμενα ολο αυτο τον καιρο?παιξτο και λιγο πικραμενη και θα ερθει απο κοντα να μιλησετε.Αλλιως δυστυχως σε κερατωνει ή γουσταρει αλλη:Oκαι γτ να το κανει αυτο?εχει καποιο νοημα?

Παιδες thanks για τις απαντησεις... Και εγω θεωρω οτι υπαρχει αλλη και σιγουρα δεν αξιζει πλεον...Οσο για την ανωριμοτητα αυτο ειναι σιγουρο....17 χρονων ειναι. Απλα η ολη φαση απο το τηλεφωνο ηταν μεγαλο ακυρο... Και το πιο σπαστικο απο ολα??? Η υπογραφη μου με τους στιχους της Τερζη ισχυει κατα γραμμα... :mad::mad::mad:
εγω νομιζω οτι πολυ σημασια δινεις σε μικρα πραγματα.
ουτε η πρωτη εισαι ουτε η τελευταια που χωριζει μεσω σμς

fabo114
28 Ιούλ. 2008, 10:10
Παρεξηγησες..Δεν ειπα οτι ολα τα αγορια ειναι ανωριμα,αλλα οτι εχω γνωρισει πολλα αγορια τετοιου ειδους(χωριζουν απο τηλ η ακομα χειροτερα απο μηνυμα γιατι δεν εχουν τα κοτσια να το πουν απο κοντα κ την υπομονη να ακουσουν κ την αποψη της κοπελας).
δεν πιστευω οτι ο πρωην της ευης-ζωης εχει ντε κ καλα αλλη,αλλα μου δινει την εντυπωση οτι ανηκει στην κατηγορια αυτων των αγοριων.
παντως η "καραμελα" που λες οντως ο,τι χειροτερο.

Ετσι οπως μου το φερνεις τωρα, εχεις δικιο παρεξηγησα! (επισης χαιρομαι που συμφωνουμε :) )

Μα και συ δεσποινις ομως, εισαι πολυ peaceful! Ουτε ενα θυμωμενο smilie, ενα ειρωνικο σχολιο, μια προσεγμενη λεκτικη επιθεση...μια καρεκλα βρε αδερφε;

Δεν ξερω, νομιζω οτι ο χασιωτης εχει παραγινει καλος τωρα τελευταια και δεν ριχνει πολυ καρεκλα (τετοια εννοω :chair:...πλαστικη, του γυφτου) στο αναλογο θρεντ. Πανε οι παλιες καλες εποχες... :X :alien: :dizzy: :p

valerios
28 Ιούλ. 2008, 10:18
Εγώ με τη σειρά μου θέλω να ρωτήσω κάτι, κυρίως τις κοπέλες-κυρίες του forum:
Γκρινιάζετε στη σχέση σας? Δεν μιλάω για μικροπαράπονα αλλά για μια μόνιμη γκρίνια!

FREAK_OF_NATURE
28 Ιούλ. 2008, 10:28
πες μας τι εννοεις εσυ με τον ορο γκρινια και θα σου πουμε
γιατι σε συζητησεις ακουω ατακες του τυπου "η δικια μου μου ζηταει γλυκολογα.ολο γκρινιαζει"(και η κοπελα απλα του λεει "πες μου κατι ομορφο") ή "παλι θα γκρινιαξει που δεν την πηρα τηλεφωνο (ενω η αλλη απλα του λεει με ξεχασες και δεν τηλεφωνησες χτες βραδυ ή σου ετχυε κατι?)

σε γενικες γραμμες η δικαιολογια της "γκρινιαρας γυναικας" μεταφερεται μεσω dna απο αντρα σε αντρα.δεν υπαρχει ουτε ενας που να λεει την γυναικα του γκρινιαρα(ακομα και αν δεν ειναι)

προσωπικα παραπονα απο καιρο εις καιρο οταν υπαρχει λογος,ναι κανω..αλλα αυτη την μουρμουρα την καθημερινη ,οχι..δεν την ανεχομαι ουτε να την κανω ουτε να την δεχομαι.

mylogic_x
28 Ιούλ. 2008, 10:53
χε χε εχει πλακα παντως όταν παίζεις το παιχνίδι τους...ξερετε εκείνη την ατάκα...θελω να μιλήσουμε χαχα

εε οποτε την χρησιμοποίησα εγω έστω κ για πλάκα αρχίσαν οι χαρακτηρισμοί "δεν εισαι αντρας να μου το πεις καθαρά κλπ κλπ"

evi ως αντρας σου λέω ότι απλά βαρέθηκε...και ρε σεις μην έχετε απαιτήσεις από εναν 17 χρονών να φερθεί σαν 40 αρης, εδώ οι 40ρηδες κ δεν φέρονται έτσι...

πάντως είναι τοοοοσο μα τοοοσο προβλέψιμα πια τα πράγματα σε αυτο τον τομεα..απλα καλο είναι να τα χειρίζεσαι με το ανάλογο χιούμορ γιατί ακρη δεν βγάζεις (τις περισσοτερες φορες)

valerios
28 Ιούλ. 2008, 10:55
πες μας τι εννοεις εσυ με τον ορο γκρινια και θα σου πουμε
γιατι σε συζητησεις ακουω ατακες του τυπου "η δικια μου μου ζηταει γλυκολογα.ολο γκρινιαζει"(και η κοπελα απλα του λεει "πες μου κατι ομορφο") ή "παλι θα γκρινιαξει που δεν την πηρα τηλεφωνο (ενω η αλλη απλα του λεει με ξεχασες και δεν τηλεφωνησες χτες βραδυ ή σου ετχυε κατι?)

σε γενικες γραμμες η δικαιολογια της "γκρινιαρας γυναικας" μεταφερεται μεσω dna απο αντρα σε αντρα.δεν υπαρχει ουτε ενας που να λεει την γυναικα του γκρινιαρα(ακομα και αν δεν ειναι)

προσωπικα παραπονα απο καιρο εις καιρο οταν υπαρχει λογος,ναι κανω..αλλα αυτη την μουρμουρα την καθημερινη ,οχι..δεν την ανεχομαι ουτε να την κανω ουτε να την δεχομαι.
Ας το προσδιορίσουμε λοιπόν: Μιλάω για τη μόνιμη και παρατεταμένη μουρμούρα, η οποία μπορεί να κάνει να εμφανιστεί λίγο καιρό, αλλά όταν εμφανίζεται σε διαλύει.
Και γίνομαι πιό σαφής: Εχω μια σχέση σχεδόν 8 χρόνια, από το πρώτο έτος της νομικής. Πάντα υπήρχε αυτή η γκρίνια από την πλευρά της κοπέλας μου και την εστιάζω στη διαφορά που έχουμε σαν χαρακτήρες. Πλέον όμως η γκρίνια έχει παραγίνει. Για καθετί...
Να πω ένα παράδειγμα: Πρίν λίγο καιρό έκλεισα 2 εισιτήρια για Λονδινο για να πάμε οι 2 μας ένα 4ημερο, αποδρασης! Ε, κι ομως, με γκρίνιαξε επειδή δεν την ρώτησα πιο πρίν! Κι όμως, έπρεπε να ρωτήσω για να κάνω έκπληξη....

FREAK_OF_NATURE
28 Ιούλ. 2008, 11:03
υπομονη....και κατσε σκεψου(η καλυτερα να συζητησετε) τι υποχωρησεις μπορει να κανει ο ενας,τι ο αλλος και αν μπορειτε ετσι

mylogic_x
28 Ιούλ. 2008, 11:06
απλό είναι
μην ξανακάνεις εκπληξη... ξεκίνα να κόβεις κ τις πολλές γλύκες...κ αστην λίγο να τρέξει εκείνη, στις γκρίνιες μην δίνεις απλά σημασία ή κάνε αυτό που κάνουν στα σκυλιά αγνόησε την πλήρως ώστε να αλλάξει θέμα... θα πάρει το μηνυμα μην ανησυχεις, αν δεν το πάρει εεε τότε στίρωσέ το ...σορυ μπερδεύτηκα κάτσε καντης συζήτηση αν κ ποτε δεν θα παραδεχθει τπτ να εισαι σιγουρος

valerios
28 Ιούλ. 2008, 11:17
Επειδή τα 8 χρόνια είναι πολλά και σημαίνουν πράγματα και για τους 2 μας, θα καθίσω να συζητήσουμε για να δώ τι θα γίνει με αυτό το θέμα.
Αν και νομίζω πως αν ένας άνθρωπος γκρινιάζει σαν χαρακτήρας δύκολα αλλάζει. Όμως πρέπει να γίνει αυτή η κουβέντα τώρα που ακόμα ειμαστε ελεύθεροι...

FREAK_OF_NATURE
28 Ιούλ. 2008, 11:38
οπως εχει πει και ο πολυ καλος και γλυκουλης μαριο φιτ σε κουβεντα μας "η ταμπελα της γκρινιας ειναι μια αντρικη δικαιολογια για να μην ακουν τα παραπονα του συντροφου τους"
πετανε ενα "γκρινιαζεις παλι" και δεν ακουν αυτα που εχει να τους πει.

επισης οπως εγω εχω πει στον γλυκολη μαριο φιτ"λετε οτι οι γυναικες γκρινιαζουν διακρως..γιατι δεν κανετε κατι για να μην γκρινιαζουν?"

πολυ φιλοσοφια ε?

jois21
28 Ιούλ. 2008, 13:10
οπως εχει πει και ο πολυ καλος και γλυκουλης μαριο φιτ σε κουβεντα μας "η ταμπελα της γκρινιας ειναι μια αντρικη δικαιολογια για να μην ακουν τα παραπονα του συντροφου τους"

...ή απλα η πραγματικοτητα.

THEO_LEGEND
28 Ιούλ. 2008, 14:13
...ή απλα η πραγματικοτητα.

Και γω συμφωνώ περισσότερο με αυτή την εκδοχή

mylogic_x
28 Ιούλ. 2008, 14:20
Βρηκα την επιστημονική άποψη του φαινομένου

Γυναικείες ορμόνες
Πέρα από τις γνωστές ορμόνες, όπως είναι η τεστοστερόνη, η οιστραδιόλη, η κορτιζόνη, η αδρεναλίνη κλπ, υπάρχουν και άλλες που τώρα ανακαλύπτουμε και που αφορούν τις γυναίκες. Είναι οι εξής:

Χοντοσεντερόνη
Βασική γυναικεία ορμόνη χάρη στην οποία μια γυναίκα, που μπορεί να μην ξέρει να πάει ούτε από την Ομόνοια στο Σύνταγμα, εντοπίζει με κλειστά μάτια και χωρίς καμία προσπάθεια όλα τα υποκαταστήματα της αλυσίδας Hondos Center σε ακτίνα 150 ναυτικών μιλίων.

φερτηκάρταρεκ α ρ ι ο ληνι
Ορμόνη που εκκρίνεται ιδιαίτερα κάθε Σάββατο πρωί και διεγείρει την γυναίκα κατά τρόπο ώστε να αποσπάσει την πιστωτική κάρτα του άντρα - η δική της έχει καταστραφεί από την χοντοσεντερόνη.

Ευρωχλωρίνη
Με την έκκριση αυτής της ορμόνης η γυναίκα αφήνει την κάρτα και στρέφεται στα μετρητά του άντρα, τα οποία και "καθαρίζει" σε χρόνο μηδέν. Αν συνδυαστεί με τις δύο προηγούμενες, οι παρενέργειες είναι φοβερές.

Τηλεφωνίνη
Ορμόνη που δίνει στην γυναίκα την ικανότητα να μπορεί να μιλά στο τηλέφωνο για πολλές ώρες χωρίς να χρειάζεται τροφή και νερό. Εκκρίνεται μονίμως, σε τεράστιες δε ποσότητες όταν η φερτηκάρταρε******* και ευρωχλωρίνη δεν έχουν αποτέλεσμα.

Νυφουλίνη
Πρόκειται για ορμόνη της οποίας η έκκριση αυξάνεται γεωμετρικά με τα χρόνια και η οποία δημιουργεί στην γυναίκα την ακατανίκητη ανάγκη να ντυθεί νυφούλα. Από τα 30 περίπου και μετά αποτελεί τον βασικό παράγοντα που προσδιορίζει τη γυναικεία συμπεριφορά. Εξαιρετικά επικίνδυνη για τους άντρες, μπορεί να τους οδηγήσει ακόμη και σε αιφνίδιο γάμο. Σε ακραίες περιπτώσεις έχουν παρατηρηθεί εκδρομές στη Λούτσα με Hyundai Accent και παρέα με τα πεθερικά.

Πονοκεφαλίνη
Πρόκειται για ορμόνη που εκκρίνεται κυρίως όταν η γυναίκα βρίσκεται σε ύπτια θέση (=ξαπλωμένη). Εδώ πρέπει να επισημάνουμε ότι αυτή η ορμόνη δεν προκαλεί πονοκέφαλο στην γυναίκα αλλά οίδημα (=πρήξιμο) στους όρχεις των ανδρών. Εξαιτίας της η γυναίκα επικαλείται δήθεν πονοκέφαλο για να αποφύγει άλλες δραστηριότητες. Οι λόγοι για τους οποίους παράγεται αυτή η ορμόνη είναι πολλοί και όχι πλήρως κατανοητοί από την επιστήμη. Πιστεύεται ότι συσχετίζεται με τη νυφουλίνη στις μικρές και την φερτηκάρταρε******* στις μεγαλύτερες ηλικίες. Πάντοτε όμως συνδυάζεται με την μουρμουρόνη. (βλ. παρακάτω)

Μουρμουρόνη
Βασική γυναικεία ορμόνη, εκκρίνεται από όλες τις γυναίκες και σε όλες τις ηλικίες. Διακρίνεται στην γενικομουρμουρόνη (η γυναίκα μουρμουρίζει γενικώς, οποιαδήποτε ώρα της ημέρας) και στη κρεβατομουρμουρόνη (εκκρίνεται πριν τον ύπνο και προκαλεί εκτεταμένη κρεβατομουρμούρα). Σε συνδυασμό με την τηλεφωνίνη προκαλεί μουρμούρα από τηλεφώνου (γνωστή και ως τηλεγκρίνια). Οι επιστήμονες πιστεύουν ότι αν βρεθεί τρόπος περιορισμού της μουρμουρόνης, ο μέσος όρος ζωής των ανδρών θα αυξηθεί άμεσα κατά 15-20 χρόνια.

Γλυστριδίνη ή φλυαρόνη
Ορμόνη που έχει ως αποτέλεσμα την αδυναμία της γυναίκας να ελέγξει την κίνηση των γνάθων και της γλώσσας της. Εκδηλώνεται με παρατεταμένη φλυαρία, συνδυάζεται ιδανικά με την τηλεφωνίνη και χειροτερεύει τα αποτελέσματα της μουρμουρόνης. Διεθνής ομάδα ερευνητών απέδειξε με μαθηματικό τρόπο ότι δεν υπάρχει αντίδοτο.

Ρομαντζίνη
Η έκκριση αυτής της ορμόνης επιφέρει την προσωρινή αναστολή της εγκεφαλικής λειτουργίας της γυναίκας. Προκαλείται με διάφορους τρόπους, π.χ. λουλούδια, ρομαντικά δείπνα κ.α.. Τελικό αποτέλεσμα είναι η γυναίκα να πιστεύει τα φούμαρα που σκαρφίζεται ο άντρας προκειμένου να του κάτσει. Ορισμένες φορές όμως του δημιουργεί προβλήματα, ειδικά όταν βιάζεται. Πάντως πρόκειται για ορμόνη εξαιρετικά χρήσιμη στον άντρα, σε συνδυασμό δε με την τεχνική του "στρίβειν δια του αρραβώνος", του εξασφαλίζει αρκετά χρόνια καλοπέρασης χωρίς να υποστεί τις οδυνηρές συνέπειες της νυφουλίνης.

Ρεμαλίνη
Αυτή η ορμόνη εκκρίνεται στις γυναίκες με σταθερό δεσμό. Εκδηλώνεται με την αποστροφή προς όλους τους φίλους του άντρα και ιδιαίτερα εκείνους που δεν έχουν παραλύσει εγκεφαλικά από τον γάμο ή τον δεσμό και εξακολουθούν να ζουν φυσιολογικά - να ξενυχτάνε, να πίνουν, να καπνίζουν, να γνωρίζουν άλλες γυναίκες κλπ.. Συνηθισμένες ατάκες είναι "πάλι με αυτά τα ρεμάλια θα βγεις;", "να πας να μείνεις με τα ρεμάλια τους φίλους σου" και γενικά οποιαδήποτε φράση περιέχει τη λέξη "ρεμάλι" ή συνώνυμό της.

Βρωμιαρόνη
Αυτή η ορμόνη εκκρίνεται όταν μια γυναίκα αντιληφθεί ότι κάποια άλλη γυναίκα, ανταγωνιστική προς αυτή -oποιαδήποτε δηλαδή- έχει κάποια επιτυχία σε οικονομικό, σεξουαλικό, εργασιακό ή οικογενειακό τομέα. Εκδηλώνεται με χαρακτηρισμούς του τύπου "η βρωμιάρα η Χ" , "η σκρόφα η Ψ" ή από ερωτήσεις όπως "τι μου κάνεις χρυσή μου;" (=ψόφα μωρή) κλπ.

Μπριγιαντίνη
Εδώ δεν εννοούμε την γνωστή λίγδα στο μαλλί των ροκαμπιλάδων αλλά μια γνήσια γυναικεία ορμόνη που εκκρίνεται σε τεράστιες ποσότητες στη θέα ενός μπριγιάν ή ενός μονόπετρου δακτυλιδιού. Η δράση αυτής της ορμόνης επικαλύπτει όλες τις άλλες και ενισχύει τη νυφουλίνη. Οταν το μπριγιάν προορίζεται για ή ανήκει σε άλλη γυναίκα, η μπριγιαντίνη μετατρέπεται σε βρωμιαρόνη.

Παλιολιγουρίνη - Παλιαδελφίνη
Η παλιολιγουρίνη προκαλεί την αποστροφή της γυναίκας για τον άντρα που την φλερτάρει και εκδηλώνεται με σκέψεις ή εκφράσεις όπως "παράτα με ρε παλιολιγούρη" κ.α.. Η παλιαδελφίνη αντίθετα εκδηλώνεται όταν η γυναίκα θέλει κάποιον άντρα αλλά αυτός δεν της κάθεται, οπότε και λέει "παλιαδελφή ο τύπος" κλπ. Αυτές οι ορμόνες μπορεί να δράσουν ακόμη και ταυτόχρονα, οπότε έχουμε εκδήλωση σχιζοφρενικής συμπεριφοράς. Και οι δύο υποχωρούν άμεσα με λίγη μπριγιαντίνη.

Τεκνοποιόνη
Ορμόνη που συνήθως συμπίπτει χρονικά με τη νυφουλίνη. Δημιουργεί στην γυναίκα την ακατανόητη ανάγκη να κάνει παιδί και εκδηλώνεται με υστερικές αντιδράσεις στη θέα μωρών άλλων γυναικών. Σημειώνεται δε ότι όσο πιο σπαστικό είναι το μούλικο, τόσο πιο υστερικές είναι οι αντιδράσεις λατρείας προς αυτό. Σε συνδυασμό με την κρεβατομουρμουρόνη, τη νυφουλίνη και τη φλυαρόνη, γίνεται εξαιρετικά επικίνδυνη για τον άντρα. Τα ποιοτικά προφυλακτικά είναι το ελάχιστο μέσο αντιμετώπισής της.

valerios
28 Ιούλ. 2008, 14:30
mylogic_x.... απλά τέλειος!! Εχω λιώσει στο γέλιο!!

THEO_LEGEND
28 Ιούλ. 2008, 14:43
Χαχαχα
Παρ όλες όμως αυτές τις παρενέργειες εμείς τις αγαπάμε...

evi_zoi
28 Ιούλ. 2008, 23:58
πετανε ενα "γκρινιαζεις παλι" και δεν ακουν αυτα που εχει να τους πει.

επισης οπως εγω εχω πει στον γλυκολη μαριο φιτ"λετε οτι οι γυναικες γκρινιαζουν διακρως..γιατι δεν κανετε κατι για να μην γκρινιαζουν?"

πολυ φιλοσοφια ε?

+1000 Γιατι δεν κανετε κατι για τα παραπονα μας?? Οταν εχετε εσεις θελετε ξαφνικα ''να μιλησουμε για να λυσουμε επιτελους τα προβληματα μας'' και εμεις καθομαστε και συζηταμε... Τα δικα μας τα παραπονα δηλαδη δεν ευσταθουν??

Treloparea
29 Ιούλ. 2008, 02:37
Είμαι η μόνη που όταν παραπονιέμαι για κάτι (ελάχιστες φορές), μετά δεν το ξανακάνει; :confused:

Βέβαια το ίδιο συμβαίνει κι όταν μου παραπονιέται εκείνος για κάτι...

valerios
29 Ιούλ. 2008, 09:38
+1000 Γιατι δεν κανετε κατι για τα παραπονα μας?? Οταν εχετε εσεις θελετε ξαφνικα ''να μιλησουμε για να λυσουμε επιτελους τα προβληματα μας'' και εμεις καθομαστε και συζηταμε... Τα δικα μας τα παραπονα δηλαδη δεν ευσταθουν??
Καλημέρα,
έχεις μήπως σκεφτεί ότι τα παράπονα δεν επιλύονται με γκρίνια? Γιατί αυτό είναι το πρόβλημα, η γκρίνια και η μουρμούρα.
Κατά τα άλλα η συζήτηση είναι πάντα καλοδεχούμενη και ο μόνος τρόπος επίλυσης των διαφορών. Έτσι επιλύονται, όχι με γκρίνιες. Και εγώ έχω διαφορές με την κοπέλα μου αλλά δεν γκρινιάζω, οπως και οι περισσότεροι άνδρες νομίζω. Και δεν είμαι αδιάφορος, πίστεψέ με, απλά έχω άλλες απόψεις για τις σχέσεις

sofi-k
30 Ιούλ. 2008, 12:00
Βρηκα την επιστημονική άποψη του φαινομένου

Πλακα εχουν δαυτα:p:p:lol:

Παντως αληθεια, η επιστημονικη αποψη του φαινομενου "αντρικος εγωισμος να αγγιζει τα ορια του ηλιακου μας συστηματος" υπαρχει;:rolleyes::ninja:

mylogic_x
30 Ιούλ. 2008, 12:34
Αντρικός εγωισμός?
ΠΟΙΟΣ? ΕΓΩ? ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?

(εννοίοτε κ ως ξερειςποιοςειμαιγωμαμακιαση ):lol:
ναι το έχουμε, αλλά φτάνει μέχρι με την φωνή, κάπου εκει πιο κάτω αρχίζει κ το γελοιο της υπόθεσης
εεεε...να σου εξηγησωωωωωωω :lol:

THEO_LEGEND
30 Ιούλ. 2008, 15:39
Παιδιά ειναι κακό που θέλω να δοκιμάζω οποιαδήποτε γυναίκα έχει ωραίο ****;;;;ειναι παράλογο;;

tsatsos_21
31 Ιούλ. 2008, 00:23
Παιδιά ειναι κακό που θέλω να δοκιμάζω οποιαδήποτε γυναίκα έχει ωραίο ****;;;;ειναι παράλογο;;

Άν εξαιρέσεις λίγο την ρηχότητα που σε διακρίνει,είσαι απόλυτα υγιής:pΤις υπόλοιπες που δεν έχουν αυτό το κρίσιμο στοιχείο τις κάνουμε σαπούνια?:p

THEO_LEGEND
31 Ιούλ. 2008, 00:32
Άν εξαιρέσεις λίγο την ρηχότητα που σε διακρίνει,είσαι απόλυτα υγιής:pΤις υπόλοιπες που δεν έχουν αυτό το κρίσιμο στοιχείο τις κάνουμε σαπούνια?:p

Αυτές τις έχουμε για φίλες..παρέα κτλ..

soublaki-3
31 Ιούλ. 2008, 00:35
Παρέα στο κρεββάτι;

Treloparea
31 Ιούλ. 2008, 00:53
Αν μια γυναίκα πει ακριβώς τα ίδια,

ειναι κακό που θέλω να δοκιμάζω οποιονδήποτε άντρα έχει ωραίο ****;;;;ειναι παράλογο;;

τη λέτε λυσσάρα... Τς τς τς:ninja:

THEO_LEGEND
31 Ιούλ. 2008, 01:02
Αν μια γυναίκα πει ακριβώς τα ίδια,

τη λέτε λυσσάρα... Τς τς τς:ninja:

βασικα το λυσσαρα ειναι δευτερεύον χαρακτηρισμός..αλλιώς τις λέμε..
Εγώ πιστεύω ότι αυτή ειναι η διαφορά των 2 φύλλων..
Σουβλάκι..παρέα και συζήτηση σε καφετέρια σε σπίτι κτλ

Treloparea
31 Ιούλ. 2008, 01:12
βασικα το λυσσαρα ειναι δευτερεύον χαρακτηρισμός..αλλιώς τις λέμε..
Εγώ πιστεύω ότι αυτή ειναι η διαφορά των 2 φύλλων..

Kι εμείς αλλιώς λέμε κάποιον που κάνει αυτό που λες ότι κάνεις εσύ. (όχι δεν είναι επιβήτορας :lol::lol:)

THEO_LEGEND
31 Ιούλ. 2008, 01:20
Kι εμείς αλλιώς λέμε κάποιον που κάνει αυτό που λες ότι κάνεις εσύ. (όχι δεν είναι επιβήτορας :lol::lol:)

Τουλάχιστον εγώ δικαιολογούμε λόγω ηλικίας..

Tsilteas
31 Ιούλ. 2008, 01:28
Τουλάχιστον εγώ δικαιολογούμε λόγω ηλικίας..

ή μηπως λογω κατι αλλου που τελειωνει σε "κίας" ??:lol::lol::lol:

THEO_LEGEND
31 Ιούλ. 2008, 01:31
ή μηπως λογω κατι αλλου που τελειωνει σε "κίας" ??:lol::lol::lol:

Δηλαδή εσυ στα 18 (δεν ξέρω πόσο είσαι) ψαχνόσουν για σοβαρή σχέση;;;; και όχι να περνάς καλά και να έχεις εμπειρίες;;

Tsilteas
31 Ιούλ. 2008, 01:34
Αντε να το πω ρε παιδια.
Ειμαι 17,5 και βγηκα 2 φορες με 19 χρονη (σχεδον 20χρονη...) .
Αν και λογω προσωπου-σωματος φαινομαι 19 (οπως της ειπα), νομιζω οτι με εχει παρει χαμπαρι..
Στα μηνυματα ημασταν μια χαρα,μεχρι που χρησιμοποιησα μια ατακα που χρησιμοποιουσα (σε μηνυμα) στα 16-17χρονα που εβγαινα μεχρι προτινος (παω φοιτητης και ειπα να...πεσω στα βαθια..)...της εστειλα κατα τις 00:00 , "Καληνυχτα κουκλα!!".
Απο τοτε της εστειλα αλλο ενα μνμ , σε στυλ τι εγινε γιατι δεν μπορεσες να απαντησεις κτλ. , και 1 μερα τωρα ουτε φωνη ουτε ακροαση..λετε να παρω απο ενα αλλο κινητο σε αυτην μηπως εχει κανα προβλημα στο κινητο της?
Ετσι και αλλιως φευγω σε 2 μηνακια,αλλα μ'αρεσει αρκετα εως πολυ...καμια σχεση με τα "κοριτσακια"..

ουφ,ειπα τον πονο μου :D

Tsilteas
31 Ιούλ. 2008, 01:34
Δηλαδή εσυ στα 18 (δεν ξέρω πόσο είσαι) ψαχνόσουν για σοβαρή σχέση;;;; και όχι να περνάς καλά και να έχεις εμπειρίες;;

Το ιδιο λεμε ;)

fabo114
31 Ιούλ. 2008, 02:09

Τι, μονο οι Εβραιοι εχουν το προνομιο;! :p

jasmine353
31 Ιούλ. 2008, 02:43
ti gnwmi exete gia tis sxeseis apo apostasi?????i an oxi sxeseis kanonikes mporei kapoios na kratisei epafi me kapoian pou tou aresei parolo pou kserei oti gia ton epomeno mina den tha ti dei katholou k tin exei dei mono mia fora?

THEO_LEGEND
31 Ιούλ. 2008, 03:00
ti gnwmi exete gia tis sxeseis apo apostasi?????i an oxi sxeseis kanonikes mporei kapoios na kratisei epafi me kapoian pou tou aresei parolo pou kserei oti gia ton epomeno mina den tha ti dei katholou k tin exei dei mono mia fora?

Αν μιλάμε για καψούρα μεγάλη(μακριά από μας...ξου ξου) με την πρώτη μάτια τοτε ναι..θα κράτηση πιστεύω και παραπάνω από ένα μήνα.. Πάντως πιστεύω ότι το χρονικό όριο εξαρτάται από το πόσο βαριά ειναι η καψούρα..

Treloparea
31 Ιούλ. 2008, 04:13

Είναι πολύ δύσκολες αυτές οι σχέσεις. Πρέπει και οι 2 να προσπαθείτε για να μη χαθείτε. Προσωπικά, έχω περάσει από σχέση εξ αποστάσεως (μεγάαααλη απόσταση) και μπορώ να πω ότι απλά και μόνο ότι το πρωί ξύπναγα και είχα μήνυμα καλημέρας (:p) και όλη την υπόλοιπη μέρα είχαμε επαφή (τρελά λεφτά σε κάρτες), μου έδινε δύναμη και κουράγιο για να περιμένω πότε θα ξανάρθει :)

Οπότε, γνώμη μου είναι ότι αυτές οι σχέσεις είναι δύσκολες και τσούζει λίγο γιατί σου λείπει σ-υ-ν-έ-χ-ε-ι-α, αλλά αξίζει να περιμένεις αν τον αγαπάς πολύ :O

fabo114
31 Ιούλ. 2008, 06:05

Ενας μηνας δεν ειναι μεγαλο διαστημα. :)

FREAK_OF_NATURE
31 Ιούλ. 2008, 10:13
Αντε να το πω ρε παιδια.
Ειμαι 17,5 και βγηκα 2 φορες με 19 χρονη (σχεδον 20χρονη...) .
Αν και λογω προσωπου-σωματος φαινομαι 19 (οπως της ειπα), νομιζω οτι με εχει παρει χαμπαρι..
Στα μηνυματα ημασταν μια χαρα,μεχρι που χρησιμοποιησα μια ατακα που χρησιμοποιουσα (σε μηνυμα) στα 16-17χρονα που εβγαινα μεχρι προτινος (παω φοιτητης και ειπα να...πεσω στα βαθια..)...της εστειλα κατα τις 00:00 , "Καληνυχτα κουκλα!!".
Απο τοτε της εστειλα αλλο ενα μνμ , σε στυλ τι εγινε γιατι δεν μπορεσες να απαντησεις κτλ. , και 1 μερα τωρα ουτε φωνη ουτε ακροαση..λετε να παρω απο ενα αλλο κινητο σε αυτην μηπως εχει κανα προβλημα στο κινητο της?
Ετσι και αλλιως φευγω σε 2 μηνακια,αλλα μ'αρεσει αρκετα εως πολυ...καμια σχεση με τα "κοριτσακια"..

ουφ,ειπα τον πονο μου :Dοχι.να μη την παρεις τηλεφωνο,να μην στειλεις αλλο σμς.αν θελει αυτη θα σε ψαξει.

το να φυγει διακοπες ενα μηνα το αλλο σου μισο(αν ειστε σε σχεση) δεν θεωρειται σχεση απο αποσταση.
δες το σαν μια ευκαιρια για ανανεωση
αν ομως εχετε βρεθει μια φορα,και δεν εχετε σχεση τοτε μην περιμενεις στις διακοπες να ειναι πιστος σε κατι που δεν υπαρχει παρα μονο στο δικο σου κεφαλι.
οταν με το καλο γυρισει,βλεπετεξ

mylogic_x
31 Ιούλ. 2008, 12:32

Sorry μπερδευτηκα λιγο, για εναν μηνα δεν είναι σχεση απο αποσταση...μονο...διακοπες ή δουλεια είναι...κ σιγά τον χρόνο

τωρα για σχεση από αποσταση, ναι αρκει να αποδεχτεις οτι θα παίξει 100% ένα πραγμα
το κέρατο
αν αποδεχτείς αυτό τότε οκ, αν ομως ζηλεύεις κ για καφε που βγαινει ο αλλος ή η αλλη το ξεχνας κ πας παρακάτω
μιλαω εκ πειρας

Katy
31 Ιούλ. 2008, 12:53

γιατι καλε δεν υπαρχουν ατομα 18 χρονων που να περνανε καλα σε σοβαρη σχεση?γιατι εγω γνωριζω πολλα!

Είναι πολύ δύσκολες αυτές οι σχέσεις. Πρέπει και οι 2 να προσπαθείτε για να μη χαθείτε. Προσωπικά, έχω περάσει από σχέση εξ αποστάσεως (μεγάαααλη απόσταση) και μπορώ να πω ότι απλά και μόνο ότι το πρωί ξύπναγα και είχα μήνυμα καλημέρας (:p) και όλη την υπόλοιπη μέρα είχαμε επαφή (τρελά λεφτά σε κάρτες), μου έδινε δύναμη και κουράγιο για να περιμένω πότε θα ξανάρθει :)

Οπότε, γνώμη μου είναι ότι αυτές οι σχέσεις είναι δύσκολες και τσούζει λίγο γιατί σου λείπει σ-υ-ν-έ-χ-ε-ι-α, αλλά αξίζει να περιμένεις αν τον αγαπάς πολύ :O

θα συμφωνισω.
δυσκολο πραγμα ομως!
πρεπει να υπαρχει αγαπη κ υπομονη!
προσωπικα δεν ξερω αν θα το αντεχα..

Tsilteas
31 Ιούλ. 2008, 13:03
οχι.να μη την παρεις τηλεφωνο,να μην στειλεις αλλο σμς.αν θελει αυτη θα σε ψαξει.

Unlikely to happen :lol::lol::lol:;)

FREAK_OF_NATURE
31 Ιούλ. 2008, 13:04
unlikely να μην την παρεις τηλεφωνο ή να σε ψαξει αυτη?

με το αλλο το παιδι που η κοπελα εφυγε για λονδινο τι εγινε?

Tsilteas
31 Ιούλ. 2008, 13:08
unlikely να μην την παρεις τηλεφωνο ή να σε ψαξει αυτη?

με το αλλο το παιδι που η κοπελα εφυγε για λονδινο τι εγινε?

Unlikely να με παρει αυτη :p
Παντως ρε συ,μου φαινεται περιεργο,απο τα μνμτα δεν εδειχνε οτι δεν ενδιαφερεται...

gkr41
31 Ιούλ. 2008, 15:53
Unlikely να με παρει αυτη :p
Παντως ρε συ,μου φαινεται περιεργο,απο τα μνμτα δεν εδειχνε οτι δεν ενδιαφερεται...
Ενα από τα 2 συμβαίνει:
Δεν ενδιαφέρεται -> βρες άλλη
Θέλει να δει αν είσαι το λιγούρι που θα τρέχει από πίσω της συνέχεια -> φρόντισε να δείξεις πως έχεις κι άλλα πράγματα να ασχοληθείς στη ζωή σου πέρα από αυτή.

Οπότε κάνε οτι είπε η FREAK.

Tsilteas
31 Ιούλ. 2008, 16:00
Ενα από τα 2 συμβαίνει:
Δεν ενδιαφέρεται -> βρες άλλη
Θέλει να δει αν είσαι το λιγούρι που θα τρέχει από πίσω της συνέχεια -> φρόντισε να δείξεις πως έχεις κι άλλα πράγματα να ασχοληθείς στη ζωή σου πέρα από αυτή.

Οπότε κάνε οτι είπε η FREAK.

Αυτο κανω,2 μερες τπτ ;)
Αλλα ουτε αυτη κανει τπτ...ενω το τελευταιο της μνμ ητανε: " Οποτε ερθεις Θεσ/νικη,πες μου να βγουμε " ...

sofi-k
31 Ιούλ. 2008, 16:42
Πιστευω οτι αν υπαρχει θεληση κι απο τους 2 και ενδιαφερον ολα γινονται!:)
Παντως ειναι οντως στιγμες που δεν την παλευεις ιδιαιτερα και εκει δοκιμαζεται κι η σχεση. Παρολαυτα μετα απο σχετικη(μακροχρονη) εμπειρια πιστευω οτι οσο δυνατο κι αν ειναι αυτο που νιωθεις, η αποσταση(παροτι βοηθαει στο να μην ρουτινιαζεις κ.λ.π.) φθειρει την σχεση με αλλους τροπους...;)
Προσωπικα ειναι κατι που δυσκολα και μονο σε πολυ special περιπτωση θα το ξανακανα.

FREAK_OF_NATURE
31 Ιούλ. 2008, 16:57
Αυτο κανω,2 μερες τπτ ;)
Αλλα ουτε αυτη κανει τπτ...ενω το τελευταιο της μνμ ητανε: " Οποτε ερθεις Θεσ/νικη,πες μου να βγουμε " ...
ε κι εσυ..ενα ενα μας τα λες...
οταν πας θεσσαλονικη στειλτης κανα διημερο νωριτερα"τι κανεις?θα ανεβω θεσσαλονικη τοτε.θα σου τηλ να παμε για καφε"

tsatsos_21
31 Ιούλ. 2008, 17:32
Αυτο κανω,2 μερες τπτ ;)

Ααα,δεν την ξέρεις αυτή την τακτική φίλε μου δυστυχώς.Είναι αυτή με την οποία τελειώνεις ευγενικά μια αμήχανη επαφή με ένα άτομο.π.χ

-Έλα ρε ψυχή,τι κάνεις? (Θέλω να σε πάρω τώρα)
-Καλά ρε,εσύ? (πο πο **** τον μπελά μου)
-Μπλα,μπλα,μπλα (τι ******** λέμε,πρέπει να της ορμήξω)
-Μπλα,μπλα,μπλα (έφαγα σήμερα μεσημεριανό?και αν ναι,τότε τι ήταν?)
-Ρε εσύ ομόρφινες.. (την έριξα την ατάκα ο άτιμος)
-Ε ναι, όταν βρεθούμε να πάμε για κανά καφέ (αλάρμ,αμπόρτ,αμπόρτ):p

Treloparea
31 Ιούλ. 2008, 17:59
Sorry μπερδευτηκα λιγο, για εναν μηνα δεν είναι σχεση απο αποσταση...μονο...διακοπες ή δουλεια είναι...κ σιγά τον χρόνο

τωρα για σχεση από αποσταση, ναι αρκει να αποδεχτεις οτι θα παίξει 100% ένα πραγμα
το κέρατο
αν αποδεχτείς αυτό τότε οκ, αν ομως ζηλεύεις κ για καφε που βγαινει ο αλλος ή η αλλη το ξεχνας κ πας παρακάτω
μιλαω εκ πειρας

Το κέρατο παίζει μόνο όταν ο ένας από τους δύο δεν ενδιαφέρεται και πολύ για τη σχέση και απλά θέλει να περνάει καλά την ώρα του. Και συνήθως, οι άντρες είναι αυτοί που λυγίζουν. Μα πότε θα σταματήσετε ορισμένοι να είστε τόσο ρηχοί; (γενικό ερώτημα είναι)

dragonmaster
31 Ιούλ. 2008, 18:24
Το κέρατο παίζει μόνο όταν ο ένας από τους δύο δεν ενδιαφέρεται και πολύ για τη σχέση και απλά θέλει να περνάει καλά την ώρα του. Και συνήθως, οι άντρες είναι αυτοί που λυγίζουν. Μα πότε θα σταματήσετε ορισμένοι να είστε τόσο ρηχοί; (γενικό ερώτημα είναι)

sir we are under fire shall we answer:cool:
η αληθεια ειναι οτι και απο τις 2 πλευρες υπαρχουν ρηχα ατομα οποτε ας μην τρωμε μονο εμεις την ετικετα ,γνωριζω αρκετες που τον καημενο τον συντροφο τους τον εκαναν καλιστα συντροφο του ρουντολφ το ελαφακι:lol: .Για να εχεις σχεση και οχι παιδιαρισματα τοτε υπαρχει εμπιστοσυνη ,τουλαχιστο αυτο ειχα απο μερους μου:shifty: ...

Treloparea
31 Ιούλ. 2008, 18:41
sir we are under fire shall we answer:cool:
η αληθεια ειναι οτι και απο τις 2 πλευρες υπαρχουν ρηχα ατομα οποτε ας μην τρωμε μονο εμεις την ετικετα ,γνωριζω αρκετες που τον καημενο τον συντροφο τους τον εκαναν καλιστα συντροφο του ρουντολφ το ελαφακι:lol: .Για να εχεις σχεση και οχι παιδιαρισματα τοτε υπαρχει εμπιστοσυνη ,τουλαχιστο αυτο ειχα απο μερους μου:shifty: ...

Μα ναι, υπάρχουν και γυναίκες που κερατώνουν. Απλά όπως για τους άντρες είναι δεδομένο ότι οι γυναίκες ψάχνουν στις σχέσεις τους να βρουν τον πολυπόθητο γαμπρό τους, έτσι για τις γυναίκες (ή τουλάχιστον τις περισσότερες), είναι δεδομένο ότι ο άντρας είναι πιο επιρρεπής στην απιστία.

Πες μου ειλικρινά, αν μια γυναίκα είναι μόνη 1 χρόνο και έρθει κάποιος σε ένα club και την καλέσει στο σπίτι του, πόσες είναι οι πιθανότητες να πάει; Αν το ίδιο συμβεί με έναν άντρα, τότε όχι μόνο θα πάει, αλλά θα έχει να το καμαρώνει και την επόμενη μέρα στους φίλους του :shifty:

Βέβαια, υπάρχουν και οι εξαιρέσεις στον κανόνα :p

soublaki-3
31 Ιούλ. 2008, 18:50
Ξεχνάς κάτι βασικό, ότι η γυναίκα καλώς ή κακώς είναι αυτή που επιλέγει, με αποτέλεσμα να έχει το επάνω χέρι. ;)

Treloparea
31 Ιούλ. 2008, 18:54
Ξεχνάς κάτι βασικό, ότι η γυναίκα καλώς ή κακώς είναι αυτή που επιλέγει, με αποτέλεσμα να έχει το επάνω χέρι. ;)

Τι εννοείς ακριβώς;

FREAK_OF_NATURE
31 Ιούλ. 2008, 18:57
εσυ τι εκανες με την εν δυναμη αλκοολικη?

soublaki-3
31 Ιούλ. 2008, 19:00
εσυ τι εκανες με την εν δυναμη αλκοολικη?
Τπτ, έγινα απλά κι εγώ αλκοολικός....:rolleyes:

billakosss
31 Ιούλ. 2008, 19:05
εμενα μου ειχε τυχη σκηνικο με αλκοολικη.. το θυμαμαι σαν χθες!
Κων/νου και Ελενης...πηγα σε μια παρεα να πιουμε ενα ποτο.. κι εγω ηπια 2 ενω η αλλη ηπιες 5 τζιν τονικ...μιλαμε οταν σηκωθηκε..ηταν ετοιμη να ξαναπεσει!
αφου δεν την αφησα στην μεση του δρομου...τυχερη ηταν!
ουτε το σπιτι της μου ελεγε που ειναι να την παω εκει.
ε...αφου φορτωσα μου ειπε. μιλαμε τραγικα πραγματα.

C_Maidis
31 Ιούλ. 2008, 20:35
Πιστευω οτι αν υπαρχει θεληση κι απο τους 2 και ενδιαφερον ολα γινονται!:)
Παντως ειναι οντως στιγμες που δεν την παλευεις ιδιαιτερα και εκει δοκιμαζεται κι η σχεση. Παρολαυτα μετα απο σχετικη(μακροχρονη) εμπειρια πιστευω οτι οσο δυνατο κι αν ειναι αυτο που νιωθεις, η αποσταση(παροτι βοηθαει στο να μην ρουτινιαζεις κ.λ.π.) φθειρει την σχεση με αλλους τροπους...;)
Προσωπικα ειναι κατι που δυσκολα και μονο σε πολυ special περιπτωση θα το ξανακανα.

λοιπόν η μεγαλύτερη σχέση μου που κρατάει μέχρι και τώρα έχει περάσει και από το στάδιο του είμαστε μακριά (1,5 χρόνο μέχρι να τελειώσω την σχολή). Επικοινωνούσαμε τηλεφωνικά και μέσω internet αλλά μία φορά το μήνα (τριήμερα) και τα καλοκαίρια, χριστούγεννα, πάσχα ήμασταν αυτοκόλλητοι.
Στο να διατηρηθεί η σχέση βοήθησε το γεγονός ότι και οι δύο προσπαθούσαμε να καταλάβουμε πότε ο άλλος ένιωθε άβολα με τις εξόδους του άλλου, τις νέες παρέες και γενικά να μην τραβάμε το σχοινί στα άκρα ...
Το αν θα κρατήσει μία εξ αποστάσεως σχέση πιστεύω ότι δεν είναι θέμα χιλιομέτρων αλλά θέμα χαρακτήρων

C_Maidis
31 Ιούλ. 2008, 20:37
Κων/νου και Ελενης...πηγα σε μια παρεα να πιουμε ενα ποτο.. κι εγω ηπια 2 ενω η αλλη ηπιες 5 τζιν τονικ...μιλαμε οταν σηκωθηκε..ηταν ετοιμη να ξαναπεσει!

άσχημο πράγμα το ποτό και όπως ΄΄ελεγε και ο Κωνσταντάρας στον Μπάρκουλη "Τι το πίνεις το ρημάδι?"

c00kiE
31 Ιούλ. 2008, 20:45

Τόσο καλά ε?!?:X:X

billakosss
31 Ιούλ. 2008, 20:50
λοιπόν η μεγαλύτερη σχέση μου που κρατάει μέχρι και τώρα έχει περάσει και από το στάδιο του είμαστε μακριά (1,5 χρόνο μέχρι να τελειώσω την σχολή). Επικοινωνούσαμε τηλεφωνικά και μέσω internet αλλά μία φορά το μήνα (τριήμερα) και τα καλοκαίρια, χριστούγεννα, πάσχα ήμασταν αυτοκόλλητοι.
Στο να διατηρηθεί η σχέση βοήθησε το γεγονός ότι και οι δύο προσπαθούσαμε να καταλάβουμε πότε ο άλλος ένιωθε άβολα με τις εξόδους του άλλου, τις νέες παρέες και γενικά να μην τραβάμε το σχοινί στα άκρα ...
Το αν θα κρατήσει μία εξ αποστάσεως σχέση πιστεύω ότι δεν είναι θέμα χιλιομέτρων αλλά θέμα χαρακτήρων
ετσι ειναι..οντως. και φυσικα θα πρεπει να υπαρχει θεληση στο να επισκεπτεται το μερος που ειναι ο αλλος/η και οχι να ειναι μονοπλευρα τα πραγματα.
άσχημο πράγμα το ποτό και όπως ΄΄ελεγε και ο Κωνσταντάρας στον Μπάρκουλη "Τι το πίνεις το ρημάδι?"

Τόσο καλά ε?!?:X:X
αστα να πανε!! και να φανταστεις δεν την γνωριζα και καλα την κοπελα. αστο ξεχασε το! :ninja:

sofi-k
31 Ιούλ. 2008, 22:34
Ρε σταματηστε να ειστε τοσο κακοι με μας τους αλκοολικους.:p
Εγω αγαπω και στηριζω την περι ου ο λογος κοπελα του σουβλακιου-3 και του στελνω τις θερμοτερες ευχες μου για καλη εξελιξη της "ιστοριας" τους.

Παντως περαν την πλακας πολλες φορες το να μεθυσει ο αλλος με εχει βοηθησει να βγαλω ακρη σε περιπτωσεις που δεν ηξερα τι νιωθει ο αλλος ή ηταν μπερδεμενη η κατασταση, μιας και δεν εδειχνε τα πραγματικα του αισθηματα κι ηταν στρειδι. Λύνεται η γλωσσα σου βρε παιδι μου!:p

C_Maidis
31 Ιούλ. 2008, 22:37
Λύνεται η γλωσσα σου βρε παιδι μου!:p

και όχι μόνο :X:lol:

soublaki-3
31 Ιούλ. 2008, 23:11
Ρε, δεν με νοιάζει αν πίνει ή όχι, αλλά ότι παρασέρνει και εμένα, και έχω κάνει μια μπυροκοιλιά και άντε να την κάψω μετά...Δεν μπορώ και τη ρουτίνα του γυμναστηρίου, και κακά τα ψέμματα, με το μπάσκετ και το ποδόσφαιρο η μυροκοιλιά δεν πέφτει...

Treloparea
31 Ιούλ. 2008, 23:21
Ποτέ δε δέχτηκα αυτό που λένε πολλοί, πως το ποτό σε κάνει να λες πράγματα που νηφάλιος δεν θα έλεγες. Πιστεύω πως το "είμαι ντίρλα" είναι απλά μια μάσκα που φοράς για να μπορέσεις να πεις κάποια πράγματα.

Ίσα ίσα, 2 μεθυσμένα άτομα δεν βγάζουν άκρη μεταξύ τους... άλλα λεέι ο ένας, άλλα ο άλλος :p

sofi-k
31 Ιούλ. 2008, 23:32
Ρε, δεν με νοιάζει αν πίνει ή όχι, αλλά ότι παρασέρνει και εμένα, και έχω κάνει μια μπυροκοιλιά και άντε να την κάψω μετά...Δεν μπορώ και τη ρουτίνα του γυμναστηρίου, και κακά τα ψέμματα, με το μπάσκετ και το ποδόσφαιρο η μυροκοιλιά δεν πέφτει...
Η κοιλια ειναι must στον αντρα. (Η λιγη κοιλιτσα ε:worry:)
Ποτέ δε δέχτηκα αυτό που λένε πολλοί, πως το ποτό σε κάνει να λες πράγματα που νηφάλιος δεν θα έλεγες. Πιστεύω πως το "είμαι ντίρλα" είναι απλά μια μάσκα που φοράς για να μπορέσεις να πεις κάποια πράγματα.

Ίσα ίσα, 2 μεθυσμένα άτομα δεν βγάζουν άκρη μεταξύ τους... άλλα λεέι ο ένας, άλλα ο άλλος :p
Εεεε, απλα με το ποτο αφηνεις αντιστασεις, τυπικοτητες και "πρεπει" στην ακρη και εισαι πιο ελευθερος.
Δεν ειπαμε οτι σε κανει ΧΟΥΛΚ. :p
2 μεθυσμενα ατομα οχι, εναλλαξ.:lol:

soublaki-3
31 Ιούλ. 2008, 23:35
Η κοιλια ειναι must στον αντρα. (Η λιγη κοιλιτσα ε:worry:)

Το εμπέδωσα...:shifty:

tsatsos_21
1 Αύγ. 2008, 00:01
Εμένα μου την δίνουν περισσότερο οι γυναίκες που με 1 ποτό προσποιούνται ότι έχουν μεθύσει και είναι σε μια καταστάση νιρβάνα και ουάου και μπορώ να κάνω ότι ******* μου κατέβει στο μυαλό.Τελείως αντισεξουαλικό,πίσσα,πούπουλα και χρυσό βατόμουρο για την ερμηνεία.

Tsilteas
1 Αύγ. 2008, 01:16
Ααα,δεν την ξέρεις αυτή την τακτική φίλε μου δυστυχώς.Είναι αυτή με την οποία τελειώνεις ευγενικά μια αμήχανη επαφή με ένα άτομο.π.χ

Ειστε κακος και εμπαθης κυριε :lol::lol::lol::lol:
Θα ακολουθησω τη συμβουλη της Φρικ και βλεπουμε..:worry:

C_Maidis
1 Αύγ. 2008, 07:45
συμφωνώ για το ψεύτικο της κατάστασης θα πιω θα χαλαρώσω και θα του/της μιλήσω... ίσα ίσα που σου πετάνε μετά και την ατάκα "είχα πιεί κάτι παραπάνω και δεν εννούσα ότι είπα/έκανα"

fabo114
2 Αύγ. 2008, 10:43
Ρε σταματηστε να ειστε τοσο κακοι με μας τους αλκοολικους.:p
Εγω αγαπω και στηριζω την περι ου ο λογος κοπελα του σουβλακιου-3 και του στελνω τις θερμοτερες ευχες μου για καλη εξελιξη της "ιστοριας" τους.

Παντως περαν την πλακας πολλες φορες το να μεθυσει ο αλλος με εχει βοηθησει να βγαλω ακρη σε περιπτωσεις που δεν ηξερα τι νιωθει ο αλλος ή ηταν μπερδεμενη η κατασταση, μιας και δεν εδειχνε τα πραγματικα του αισθηματα κι ηταν στρειδι. Λύνεται η γλωσσα σου βρε παιδι μου!:p

Μ'αρεσει που το 'χεις και προμελετημενο!
Κακουργα! :p

fabo114
2 Αύγ. 2008, 10:46

Τσατσο εγραψες! :p
Χωρις πλακα πολλες ειναι οι γυναικες (και γενικοτερα οι ανθρωποι) που κανουν αυτο ακριβως το πραγμα δινοντας συνηθως ψευτικες ελπιδες στον αλλο.

leo123
2 Αύγ. 2008, 11:15

λοιπον next time που θα την δεις πες της οτι θα παιξεται ενα παιχνιδι!καθε φορα που θα πινει καποιος απο τους δυο σας ενα ποτηρι ο αλλος θα του απαγορευει κατι!δεν ξερω τι..αφηνω εσενα να το σκεφτεις!εγω απλως εδωσα μια ιδεα μηπως&βοηθησω:):happy:!

Η κοιλια ειναι must στον αντρα. (Η λιγη κοιλιτσα ε:worry:

δεν συμφωνω:)!!!για σενα μπορει!για αλλες οχι..για μενα οχι!

Χωρις πλακα πολλες ειναι οι γυναικες (και γενικοτερα οι ανθρωποι) που κανουν αυτο ακριβως το πραγμα δινοντας συνηθως ψευτικες ελπιδες στον αλλο.

ασε μου ετυχε πριν κανα μηνα..&οταν της την επεσα μου λεει ''εγω σε εβλεπα σαν φιλο''..!την π******:mad:..αλλα δεν γ*******!σιγα μην κατσω να σκασω κιολας:p!

Tsilteas
2 Αύγ. 2008, 11:54
με πηρε τελικα βρε το μωρο, ειχε δουλειες ( :worry: ) ..

myphone.gr
Όροι Χρήσης :: Προσωπικά Δεδομένα